بهترین باند ماشین های ایرانی و خارجی

بهترین باند خودرو های ایرانی و خارجی کدام است؟ باند گرد بگیریم یا بیضی؟ باند خودرو چه مارکی خوبه؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های باند ماشین است باما همراه باشید.

موسیقی زبان مشترکی است که برای ما آرامش یا هیجان به ارمغان می آورد. فرقی نمی کند چه موسیقی گوش میدهید یا چقدر زمان صرف گوش دادن به موسیقی می کنید. داخل ماشین و زمانی که در ماشین وقت می گذرانیم بهترین فرصت برای شادابی روحی شما با چند دقیقه موسیقی است.

در اکثر مواقع، اگر اسپیکر یک خودرو، فابریک کارخانه باشد، ممکن است چندان خوشایند نباشد زیرا ویژگی هایی خاصی ندارد و اغلب بسیار ساده است. مخصوصا برای ماشین های داخلی که کیفیت پایین استفاده می کنند و بعد از چند ماه می بینید که کیفیت صدای پخش کننده به شدت کاهش یافته است و باید به فکر خرید باند ماشین باشید.

بلندگوهای جدید می توانند لذت گوش دادن انواع موسیقی را برای شما به ارمغان بیاورند. بلندگوهای جدید خودرو تقریباً در همه اندازه ها، شکل ها و انواع مختلف عرضه می شوند. اما به دلیل تعداد گزینه ها، انتخاب مدل و برند دشوار است. اما اگر چند نکته مهم را به خاطر داشته باشید، می توانید بهترین اسپیکر را برای وسیله نقلیه خود انتخاب کنید.

بهترین مارک باند ماشین

  • پایونیر (Pioneer)
  • کنوود (Kenwood)
  • سونی (SONY)

موسیقی زبان مشترکی است که برای ما آرامش یا هیجان به ارمغان می آورد. فرقی نمی کند چه موسیقی گوش میدهید یا چقدر زمان صرف گوش دادن به موسیقی می کنید. داخل ماشین و زمانی که در ماشین وقت می گذرانیم بهترین فرصت برای شادابی روحی شما با چند دقیقه موسیقی است.

در اکثر مواقع، اگر اسپیکر یک خودرو، فابریک کارخانه باشد، ممکن است چندان خوشایند نباشد زیرا ویژگی هایی خاصی ندارد و اغلب بسیار ساده است. مخصوصا برای ماشین های داخلی که کیفیت پایین استفاده می کنند و بعد از چند ماه می بینید که کیفیت صدای پخش کننده به شدت کاهش یافته است و باید به فکر خرید اسپیکر ماشین باشید.

بلندگوهای جدید می توانند لذت گوش دادن انواع موسیقی را برای شما به ارمغان بیاورند. بلندگوهای جدید خودرو تقریباً در همه اندازه ها، شکل ها و انواع مختلف عرضه می شوند. اما به دلیل تعداد گزینه ها، انتخاب مدل و برند دشوار است. اما اگر چند نکته مهم را به خاطر داشته باشید، می توانید بهترین اسپیکر را برای وسیله نقلیه خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید اسپیکر خودرو

اندازه و شکل اسپیکر

اندازه اسپیکر مسئله بسیار مهمی است. باید بلندگوی هم اندازه بلندگوی قبلی خود انتخاب کنید یا اینکه به دنبال مکان جدیدی برای اسپیکر خود هستید. بله، بسیاری از افراد ترجیح می دهند باندهای خود را در پنل پشتی خودرو خود قرار دهند. انتخاب باشماست.

طرح های بیضی و گرد در بازار محبوبیت بیشتری دارند. اگر به دنبال تقویت کننده و پخش صدا هستید، اکثر مدل های بیضوی دارای تقویت کننده صدا هستند که در ساز استفاده می شود و یا می توانید آن را با تقویت کننده تقویت کنید.

مدل های گرد اسپیکر به دلیل اندازه کوچک تر، دارای محفظه ها یا بخش‌های متعدد در جلوی خودرو و در کنار درب راننده هستند. این باندها شکل دایره ای دارند و باعث تقویت صدا و پخش بهتر گروه های روزمره می شوند. در واقع هزینه خرید، ادغام و مدیریت گروه ها نسبت به مدل های معمولی بیشتر است.

بیشینه صدای خروجی

بیشینه یا بالاترین صدای خروجی به صورت عدد بر حسب وات بیان می شود. این عدد نشان دهنده توانایی اسپیکر شما در پوشش صداها است و اگر صدایی بیشتر از این عدد بخواهید، به احتمال زیاد صدای ضعیف را از بلندگو خواهید شنید.

توان خروجی اسپیکر

قدرت خروجی موضوع بسیار مهمی برای تمامی تجهیزات صوتی خودرو است. بله، درست است، هرچه قدرت اسپیکر بیشتری داشته باشید، بلندگو قوی تر است. اگر به موسیقی عالی گوش نمی‌دهید، نمی‌خواهید به سراغ یک بلندگوی با خروجی بالا بروید. اگر به موسیقی عالی گوش می دهید، به دنبال بلندگوهای با خروجی بالا باشید.

نصب اسپیکر

برخی از بلندگوها به راحتی قابل نصب هستند. با این حال، من فکر می کنم شما همچنان باید کار را به کاردان بسپارید. سعی کنید همیشه به مراکز فروش و نصب تجهیزات صوتی مراجعه کنید و بخواهید که اسپیکر شما بر اساس یک مبنای مشخص برای شما نصب شود.

کیفیت باند

ما همیشه اصرار داشتیم که محصولی با قیمت بالا اما کیفیت خوب را بخرید. بنابراین محصول کوچکی است، اما این سهولت بر کیفیت آن تأثیر می گذارد. پس سعی کنید از برندهای معتبر و خوب خرید کنید.

بهترین اسپیکر خودرو

فرکانس صدا

فرکانس صدای باندها استانداردی برای اکثر سازها و سیستم های صوتی است که در محدوده شنوایی فرد قرار دارند. گوش انسان به محدوده فرکانسی 20 تا 20 کیلوهرتز حساس است و اکثر تولیدکنندگان این آمار را در مشخصات محصول خود لحاظ می کنند.

امپدانس اسپیکرها

امپدانس به مقاومت باند یا پشتیبانی از جریان عبوری اشاره دارد. این موضوع به ویژه زمانی اهمیت پیدا می کند که باندها به سیستم صوتی خودرو با اندازه بزرگ مانند آمپلی فایر خودرو متصل شوند. این مورد داستان خوبی در مورد ادغام و همگام سازی خودرو است.

نوع اسپیکرها

فول رنج

همانطور که از نام آن پیداست، می تواند طیف وسیعی از صداها را نیز ایجاد کند. اما خیلی حرفه ای نیست و گاهی اوقات تولید فرکانس های بالا یا پایین مشکل است. با وجود این، اسپیکر فول رنج قیمت مناسبی دارد و از اسپیکر استاندارد خودرو بهتر است.

برخی از نمونه ها درایورهای پشتیبانی شده از سوپر توییتر هستند. اگر به دنبال تعویض بلندگوهای کارخانه ای خود برای خودرویی با نویز کمتر هستید، باید بلندگوهای فول رنج را انتخاب کنید. سایزهای مختلفی دارد که به راحتی با بلندگوهای کارخانه جا می شود.

کامپوننت

اسپیکر کامپوننت خودرو قطعه دارای کیفیت بالاتر و قیمت بالاتر می باشد. اما صدای آن بهتر است و عمر طولانی تری دارد. این مدل اسپیکر خودرو برای کسانی که به دنبال یک اسپیکر حرفه ای خودرو هستند انتخاب خوبی است.

یک سیستم صوتی معمولی شامل ووفرهای اختصاصی، توییتر و سوئیچ های خارجی است. همه اینها به گونه ای طراحی شده اند که با هم کار کنند تا بهترین کیفیت صدا را دریافت کنند.

تیوتر یا توییتر

بلندگوهای که دارای توییترها می توانند صدای بالاتری را در مرکز اسپیکر تولید کنند، بنابراین می توانید موسیقی در حال پخش در یک سیستم باند گسترده را با عمق بیشتر و کیفیت بالاتر پخش کنید. توییتر همچنان بخشی از بلندگوی کوچک وسط باند است و مسئول پخش بلندترین صداها است.

ساب ووفر

ساب ووفر برای تولید مستقیم نتهای بم در آهنگ استفاده می شود. صدا از ارتعاش در هوا تولید می شود. اگر هوا سریعتر از صدایی که ایجاد می شود حرکت کند، صدایی تند خواهید شنید. با این حال، صدایی که در هوا ارتعاش می‌کند، لرزش کمتر، شنیدنی‌تر یا کلفت‌ تر می‌شود.

بزرگی ارتعاش بر حسب هرتز تعیین می شود، مثلاً می گویند هوا در یک ثانیه چندین بار ارتعاش می کند. لرزش 10000 بار در ثانیه صدایی تند و تیز مانند فریاد است و لرزش با سرعت 100 بار در ثانیه صدایی کلف شده شبیه صدای انسان است. در موسیقی سه نوع صدا وجود دارد که عبارتند از:

  • صدای این خواننده به عنوان میدرنج شناخته می شود.
  • صدای بم توسط ساب ووفر شنیده می شود.
  • صدای زیر توسط توییتر شنیده می شود.

در اسپیکر و باند ماشین این سه صدا در یک تراک مجزا قرار دارند که هر کدام با درصد مشخصی صدا تولید می کنند. اما برخی از افراد می خواهند هر سه صدا را به صورت حرفه ای داشته باشند و صدای بهتری را از سیستم صوتی خودرو دریافت کنند. در این حالت از یک ساب ووفر جداگانه و یک توییتر جداگانه استفاده می شود.

انواع ساب ووفر

ساب ووفر پسیو: در این نوع شما نیاز به تقویت کننده خودرو دارید. زیرا این کیت تنها حاوی یک بلندگوی اصلی است که نمی تواند صدا را کنترل کند.

ساب ووفر اکتیو: در این نوع، شما نیازی به تقویت صدا (آمپلی) ندارید زیرا کمی می توانید صدا را کنترل کنید.

لیست قیمت روز اسپیکر خودرو در بازار

1. اسپیکر خودرو سیلترون مدل PS1301

اسپیکر خودرو سیلترون مدل PS1301

بهترین باند ماشین

نسبت به قیمتش ارزش داره از باندای فابریکی بهتره برا درست کردن اسپیکرم خوبه داخل داشبورد پراید راحت جامیشه

منم گول نظرات خوردم نمیدونم چجوری گفتن این باند خوبه. فقط ظاهر قشنگی داره حیف پول کاش بیشتر هزینه میکردم یه فابریکی خودشو میگرفتم. از من به شما نصیحت پولتو نریز دور.صداش نصف باند فابریکی هم نیست مرجوع کردم

خیلی خوبه من با این یه اسپیکر درست کردم که خیلی خوب شد برای همین دباره سفارش دادم و الان تو راهه میخوام اسپیکرمپ دوبل کنم

اسپیکر بسیار خوبی است جنس ووفر بسیار بسیار عالی و خیلی محکم و مقاوم اندازه مگنت بزرگ و عالی بیس بسیار عالی تفکیک صدای خوب رنگ زیبا پرتاب صدای عالی 80متر پرتاب صدا در کل حرف نداره حتما بخرید همه چیزش عالیه

بهترین باند ماشین

هم صداش و هم بیسش نسبت به جثه ای که داره خوبه تنها ضعفی که داره قیمتشه

خوب بود صدا و بیس ولی من ۶۶ هزار تومان خریدم ولی الان بیشتر شده ارزش خرید نداره

نسبت به قیمت واقعا عالی و کاربردی تو این قیمت نباید انتظار معجزه داشته باشید

رو سیستم واسه درب جلو ام وی ام هاچبک بستم ولی وقتی امپلی رو روشن میکنی این صدای کز کز میده و صداشم خیلی کمه

اسپیکر ماشین

سلام اما در کل اسپیکره خیلی خوبی هست من برایه خونه اسپیکر میخام بسازم بدونه جلد عالی بود فقط اوایلش یکمی صدا بد داره که چون تازه گرفتین بعدش درست میشه

به نظر من نخرید. به خدا خیلی بده. درسته قیمتش کمه اما پول کم هم پوله دیگه. به این کامنت های مثبت هم توجه نکنید واقعا اینا که به این می گن خوب یا بلندگو ندیدن یا فقط به بلندگو های بی کیفیت فابریکی ماشین گوش دادن.

ولوم رو تا نصف می گیری صداش در نمیاد، بیشتر میکنی صدای خرخر می ده. بابا اسپیکر یه عمر واستون کار میکنه یه کم بیشتر هزینه کنین حداقل یه جفت شیش اینچ سیصد تومنی بگیرید. این کیفیت نداره حالا خود دانی‌.

من %70 رضایتم برای وقت شناسی از دیجیکالا بود چون قرار بود چهارشنبه 21مهر ماه ب دستم برسه سه‌شنبه 20مهر ماه ب دستم رسید 1روز هم زودتر خلاصه باند خوبیه صدای زیادی ندارع ولی کیفیت صدا خوبه ب نظرات منفی گوش نکنید

مشخصات ابزار

ابعاد 10x10x6 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 90x90x50 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 100 وات
ویژگی‌های تجهیزات راحتی عمق نصب: 50 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 18000Hz-120HZ هرتز
وزن: 0.5 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-6975 v3

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-6975 v3

اسپیکر خودرو

قدرت صدای خوبی داره کاملا راضی هستم البته با کلی تحقیق اصلی رو خریدیم

من الان تقریبا یه ساله این محصول رو از دیجی خریدم بسیار باند عالی و باکیفیتیه البته اینم بگم باید کنار باندای دیگه مقایسه کنی تا بفهمی چی میگم.! بهترین باند پایونیر همین و بس

با سلام خدمت دوستان ،من این باند رو از. جای دیگه تهیه کردم دو نفر از اونها گفتن اصله ،ی نفر هم گفت درجه ۱ولی خودم هنوز نصب نکردم خیلی پرس و جو کردم تا این باند رو انتخاب کردم واقعا بی نظیره اما حتما امپ خوب و دو تا میدرنج کنارش بذارید دیگه عالی میشه امیدوارم نظرم براتون مفید باشه

سلام دوستان عزیز این باند با این قیمت باید اصل باشه و کیفیت و درجه 2.3 نباید باشه روش تشخیص هم ساده هست زیر جای پیج باید سریال حک شده باشه که نشون دهنده اصلی و درجه 1 هست در غیر این صورت باند با کمترین فشار و استفاده از آمپیلی نه تنها صدای خوب نمیده بلکه میسوزه و همچنین توییتر باند اصلی هم بسیار پر قدرت و پرتاب صدای بالایی داره حتما این نکات و در نظر بگیرید

بهترین اسپیکر

دوستای گلم دارم میگم به شما اگر بیس خوب با کیفیت و صدای شفاف میخواین دنبال v2وv3اینمدل پایونیر نباشین فقط v1سری اول که ژاپن هست راضیتون میکنه اونم با آمپ جداگانه. پولتونو دور نریزین این باندهای جدید اکثرا ضعیف بی کیفیت هستن.

من نمیفهمم3میلیون پول چی بدی آخه!!!پیشنهاد میکنم به دوستانی که سررشته ندارن تو این زمینه یدفعه نرن اینهمه هزینه کنن که بعدش بدجور میخوره تو ذوقشون. حتما با ادم کاربلد با تجربه یا نصاب مشورت بگیرن.

وحتما هم بگین به نصاب که دنبال چه صدایی هستین تفاوت ها بسیار هست. اگه سیستم تقریبا حرفه ای میخوایین. اگه نه بنظرم هزینه بیهوده نکنید طاقچه فابریک ماشین هم خراب نکنید که همون فابریک خوبه. موفق باشین

مشخصات ابزار

ابعاد 220 × 151 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 220 × 151 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 550 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
جنس ووفر: مخروط کاغذی سبک و غیرفشرده
سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 92 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 28 تا 27000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. اسپیکر خودرو کنوود مدل kfc-hq718ex

اسپیکر خودرو کنوود مدل kfc-hq718ex

بهترین باند

درسته که نوع صدایی که از بلندگو به گوش میرسه سلیقه ایه ولی در کل بر اساس تجربه خودم از بلندگو ها باید بگم که اگه میخواین صدای خوبی از این بلندگو بگیرین قطعا نوع پخش مهمه و اینکه در کنارش آمپلی هم باید نصب کنید

و همچنین سیم آر سی مناسب و در آخر تنظیمات پخش و آمپلی بسیار مهم و تاثیر گذاره همه این کارها باید انجام بگیرد تا خروجی صدا راضیتون کنه اینو به کسایی گفتم که میگن کیفیت صدای خوبی نداره . در ضمن ۶۹۷۵ از سری اس گرفته تا وی تو و وی تری هم بلندگوی مناسبی هست در کنار این بلندگو.

ارزش خرید دارد ، به نظرم یه ایرادی که داشت این بود که قاب باندپیچی نداشت و تو دست اندازها صدا میده و باعث اذیت میشه

بهترین باند ماشین

سلام حاجی خیلی خوبه من چهار تا از اینا یه جفت میدرنج و تیوتر با آمپلی چهار کانال بستم البته دو تا آمپلی دیگم دارم مه یه جفت 6975 بستم درب جلو و یه ساب غول تو صندوق یعنی هنوز که هنوزه نتونستم ولوم زیاد بدم بهش خیلی سگ صداس عالی

باند خیلی خوبی فقط با آمپلی فایر ببندی بهتره کلا باید سیستمت با هم مچ باشه

برا کسایی که یک سیستم صوتی در حد یک ضبط متوسط و یک جفت باند میخوان این اسپیکر خوب هست ولی وقتی با یک امپ هم ببندیش خروجی خوبی خواهد داشت.ولی انتظار نباید داشته باشین که ماشین بلرزه.یک جفت اسپیکر با کیفیت است.

خودم ۵ ساله با یک امپلی رو ماشین بستم هنوز مث روز اولش کار میکنه. به نظرم این اسپیکر رو حتما با یک امپلی ببندین تا ببینید چی کارا میتونه بکنه! مزیتش هم نسبت به ۷۱۸ معمولی صدای زیر قوی تر است .وگرنه در بیس فرق خاصی نمیکنن.

مشخصات ابزار

ابعاد 28.1×20.9×12.4 سانتی‌متر
اندازه میدرنج 70 میلی‌متر
بیشینه صدای خروجی 400 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
جنس ووفر: مخروط شیشه ای الیاف کربن
سایر امکانات: اسپیکر سه جهته
فرکانس پاسخ‌گویی: 28-30.000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی
سایز توییتر: 25

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. اسپیکر خودرو کنوود مدل kfc-hqr 710ex

اسپیکر خودرو کنوود مدل kfc-hqr 710ex

بهترین باند برای ماشین

با سلام این مدل باند از لحاظ کیفیت و صداهای ریز واقعا عالیه خدایش نیاز به آمپلی هم نداره فقط کیفیت و فرمت آهنگ هامون خوب باشه ببینید فقط چیه فوق العاده اس من دو روزه خریدم و راضی ام ولی تست کردم لازم به ذکر است که یک جفت قاب داره که نشد من بندازم و ننداختم فقط برای ظاهر باند هست

و دیگر هیچ بدرد 206 و غیره میخوره که خوشگلش کنه من برای پراید انداختم که البته برای من کیفیت مهمه که راضی ام و در آخر بگم دو مورد اولی اینکه پلمپ نبود ولی کاملا آکبند و سالم بود وگرنه من آدمی نیستم که بخوام اینجوری جنس بگیرم و مورد آخر عکس گرفتم دوستان ببینند که چقدر زشته ولی کیفیت توپ

من از همینجا گرفتم عالی بود حتما با آمپ ببندید تا کیفیت متوجه بشید سعی کنید آمپتونم کنوود باشه نبودم مهم نیست

مشخصات ابزار

ابعاد 7 × 10 اینچ
ابعاد برش برای نصب 70 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 700 وات
سایر مشخصات عمق نصب: 70 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 63-23000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-r6951s

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-r6951s

بهترین باند های ماشین

من به تازگی این بلندگو را برای خودروی ساینا تکیه کردم که طاقچه عقب خودرو قابلیت نصب این بلندگوها را بدلیل سایز و فرم آن نداشت.طاقچه عقب را باز کردم و بجای آن نئوپان مخصوص ساینا را خریداری و باند ها را بر روی آن نصب کردم.

کیفیت صدای مناسبی دارد .ولی در حجم صدای بسیار بالا توقع صدای با کیفیت نداشته باشید.البته من بر روی پخش فابریک خودرو نصب کردم. ولی در کل از کیفیت آن راضی هستم.

بهترین اسپیکر خودرو

من این باندو خریدم بردم برام نصب کنن تعریغ کردن خوب بود نسبت به قیمتش البته ولی خب انتظار نداشته باشید با یکو سیصد پول به اندازه یه باند ده تومنی بهتون جواب بده در حد خودش عالیه صدارم بخوایی تا اخر بذاری خش خش می کنه اونم کم اما مشکلی نداره من راضیم

من چند سال پیش خریدم عالی پیشنهاد میدم بخرید همه چیزش عالیه

مشخصات ابزار

ابعاد 15.2 × 22.8 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 153 × 222 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 400 وات
سایر مشخصات اندازه میدرنج: 57 میلی‌متر
جنس توییتر: Piezoelectric
جنس ووفر: مخروط چندلایه Mica Matrix
سایر امکانات: نوع کویل صدا: Glass Imide
فرکانس پاسخ‌گویی: 31 – 36000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی
سایز توییتر: 20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. اسپیکر خودرو سونی مدل xs-xb6951

اسپیکر خودرو سونی مدل xs-xb6951

بهترین باند ماشین با آمپلی

یک هفته داشتمش عاشق صداش شدم بعد صداش یهو عوض شد فکر کردم توئیترهاش سوخته مفت فروختمش ولی بعدا فهمیدم تنظیم پخشم بهم خورده بود، ولی درکل اگه دوام خوبی داشته باشه باند محشریه

بیس خیلی سنگینی داره از پراید هیچی نمیزاره غوله برا خودش از کنوود ۷۱۸و پایونر خیلی قوی تره بدون آمپلی

من یه مدل پایینترشو تو ماشین دوستم دیدم خوشم اومد. اینو با یه جفت میدرنج تو ۲۰۶ با پخش پایونیر انداختم بدون آمپ دارم حالشو میبرم

بهترین برند باند ماشین

با سلام امروز نصبش کردم بهترین برند باند ماشین با ضبط پایونیر ۴۸۵۰ واقعا عالی در حد لرزش اینه های بغل و اینه وسط قشنگ جیگرت حال میاد از خریدش پشیمون نمیشید میتونید فیلمش رو نگاه کنید براتون اپلود میکنم

دوستان دقت کنید که تقلبی برند هایی مثل 718 خیلی زیاد شده توی بازار. من بین 3 بلندگو تست کردم و این مدل رو انتخاب کردم. تفاوت بیس این مدل با 6941 زیاد هست. درسته که اختلاف قیمت شدیدی ندارند اما اختلاف صداشون زیاد هست.

باید خوب درایو کنید. بهتره که از آمپلی فایر استفاده کنید تا به کیفیت اصلیش برسید اگر آمپ ندارید مدل های پایین تر رو خریداری کنید. از خریدم راضی هستم به نظرم از کنوود و 6975 پایونیر بهتر هستش. در خریدش شک نکنید خوبه راضیتون میکنه.

امروز وصل کردم بدون امپلی با پخش پایونیر هرکی ندونه فک می‌کنه سیستم دارم مخصوصا وقتی صندوق بازه اگه یه امپ سونی 502سونی هم اضافه کنید دیگه هر کس پشت بشینه منفجر میشه بخرید پشیمون نمیشید

باند خوب برای ماشین

من باند خوب برای ماشین روی ماشین قبلیم یه جفت ۶۹۴۱ بود خیلی راضی بودم ماشینو فروختم اونم فروختم ولی الان ۶۹۵۱ گرفتم که از نظر بیس با اون فرقی نداره ولی از نظر وضوح صدا بهتره با امپیلی لودوو بستم که هر کانالش ۷۰ وات ار ام‌ اس میده ضبط هم سونی که خوب با هم مچ شدن صدا واسم خیلی مهمه که تیز نباشه

و تو طولانی مدت رو مخم نره که این باند با توجه به استفاده قبلی که داشتم امتحانشو پس داده به شدت صداش به دلم میشینه هزینه الکی واسه فوکال یا کاپا یا هلیکس نکنین این باند کارتونو راه میندازه

این بلندگو رو به همراه آمپ 5702 قدرتمند پایونیر با پخش تصویری ایکس اِسمارت بستم خیلی بیشتر از انتظارم شگفت زدم کرد هم بیس سنگینی داره هم کیفیت و پرتاب صدای زیادی داره یه جفتش یه تنه یه سیستم رو کاملا جوابه

بهترین مارک باند ماشین

این اسپیکر با اینکه قیمتش واقعا مناسبه اما شاهکاره! بیس بسیار عالی‌ و کوبنده‌ای داره در عین حال کاملا دقیقه و پاسخ فرکانسیش عالیه. تقریبا همه‌ی فرکانس ها رو بدون distortion میتونید بشنوید! من با آمپلی‌فایر ماشین و آمپلی فایر ۱۰۰ وات (TPA3116) تست کردم، هر دو فوق العاده جواب داد!

بسیار باند با کیفیت و مناسبی هستش ، حتما با یه آمپ سونی مدل n502 تهیه کنید ، گین امپلی هم نهایتا روی وسط تنظیم باید باشه ، بیشتر اسیب میزنه به باند ، شفافیت صدا و کیفیتی بینظیر داره این باند ، اگر دنبال بیس خشک هستید سراغ این باند نرید !

با سلام من پخشم سونیه که خیلی شاخه آخرین مدلشه 6تام خروجی داره و آمپمم1004 خود سونیه که برای این باند تایید شده از طرف شرکت، این باند گرفتم و برای تست 1روز رو ماشین نصبش کردم بجای 6975v3 که دارم

بهترین مارک باند ماشین

بیس و ویبره و جابه جایی هوای وحشتناکی داره که اصلا بهش نمیخورد و خوب بود و صدای مناسب و با کیفیتی داشت که حتی ولومو تا 43 بالا میبردم صدا در هم ریزی نداشت از 43 به بعد شروع میشد بهترین مارک باند ماشین ولی تو 6975v3 تو38شروع به در هم ریزی صدا میکنه با این حال که باند خوبی بود چون 6975v3 داشتمو پرتاب و قدرت بیس زنیشو شنیده بودم

این یکم ارضام نمیکرد و دلیل دوم که به چشم خیلیا زیباست ولی من چهره باند سونی رو دوست نداشتم چهره هایی مثل 6975v3 که ساده باشنو دوست دارم اینم دلیل دومم شد که مرجوعش کردم در طول 24 ساعت، ولی اگر کسی هستین

که چهرشو میپسندین واقا باند خوبیه مخصوصا با آمپلی و بر عکس بدون آمپلی هم خیلی خوب جواب میده نسبت به باندای دیگه، حساسیتی رو هیچ مارکی ندارم حتی سابم جی بی ال 1000 هستش و پخشو آمپم سونی ولی تو باند از پایونیر بیشتر خوشم اومد

هم از لحاظ زیبایی هم بیس پذگرتاب دار تر نسبت به سونی، درکل 1بانده کیفیتیه خوبه سونی ولی پایونیر کیفیتش پایینتره مخصوصا تو صدای بالا ولی از نظر من مقاوم تر و زیبا تره مدلاش، در کل قیمتشم مناسبه بخرید اگر با چهرش مشکلی ندارید، با تشکر

مشخصات ابزار

ابعاد 28 × 16.8 سانتی‌متر
اندازه میدرنج 50 میلی‌متر
بیشینه صدای خروجی 650 وات
سایر مشخصات جنس توییتر: Polyetherimide
جنس ووفر
سوراند: لاستیک
مگنت: فریت
سایر امکانات
نوع میدرنج: مخروطی
قطر میدرنج: 50 میلی‌متر
نوع سوپر توییتر: Dome
جنس سوپرتوییتر: Polyetherimide
فرکانس پاسخ‌گویی: 35 – 22000 هرتز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل kappa 693.11i

اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل kappa 693.11i

بهترین باندهای ماشین

من این اسپیکر رو چند سال است که دارم واقعا پیشنهاد میکنم تا الان چندین ماشین عوض کردم ولی این رو عوض نکردم

من این باندو از بیرون خریدم قیمت توی دیجی بهتر از بیرونه قبلا هم پایونر حرفه ای داشتم که دزدیدن.الان اینو گرفتم صداش واقعا خوبه.یکم قیمتش بالاست اما هم ظاهر زیبایی داره هم صداش خوبه

اولش تشکر میکنم از دیجی کالا واقعا کارشون خیلی راحت کردن.این باندها واقعا کیفیت ساخت و طراحی بالایی دارن.دوستان دو جفت از این باندها رو روی چند مدل امپلی ۴ کانال تست کردیم

مثه ام بی بوستر کنوود و هلیکس توی ام بی و بوستر قدرت خوب و عالی ولی کیفیت تو ولووم بالا و پایین خوب نبود مثلا یه حد وسطی داشت کیفیت بیشتر از اون صدا دردهم ریزی کمتر از اون هم صدا شفافیت نداشت

با کیفیت ترین باند ماشین

تو کنوود ۸۴۰۰ خوب و عالی اما تو هلیکس دی فور کیفیت و شفافیت خیلی بالا بود هم صدای پایین هم ولووم بالا عالی عمل کرد بنده دو جفت از این کواک رو با امپلی هایکس دی ۴ با سیم پک ۴ گیج لنزا روی سورن کلاس ۱۱ که پخشش خروجی امپلی داره نصب کردم

صدا شفاف و صاف بیس نرم و کوبنده خیلی راضی هستم قیمتش زیاد شد اما واقعا ارزششو داشت روی سیم پک زیاد توجه کنید اگه از مارک های بازاری استفاده میکنید ۲ گیج اگه از مارک با کیفیت لنزا ۴ گیج کافیه.

سلام من رو ماشین همه جور سیستم بستم قبل انداختن این باندا میدرنج داشتم و دلو زدم به دریا و کاپا خریدم من فقط کیفیت برام مهمه و قدرت برام زیاد مهم نیست ولی وقتی این باندا رو انداختم در کمال تعجب قدرت صداش از میدرنج ها هم بیشتر بود کیفیت که حرف نداره و من کاملا راضیم

خرید اسپیکر خودرو

و ازین کیفیت بهتر نشنیدم رو هیچ سیستمی و ماشینی تفکیک صداش عالیه کیفیتش اصلا قابل مقایسه نیست با کنوود و به خصوص پایوونر قدرتش هم همینطور فقط پایوونر بیس قوی تری داره این باند رو حتما با آمپ ببندید تا بتونید به کیفیت عالی برسین و گین آمپ هم زیاد نکنید تا مشکلی پیش نیاد

چند روزی هست به دستم رسیده. بردم نصب کردن. کیفیت صدا خوبه. با یه پخش ۲۸۵۰ پایونیر. اما صداش تو ولوم ۳۰ به بالا خوب میشه نمیدونم اشکال از چیه؟ اگر دوستان نظری دارن بگن.در کل انتظارم بیشتر از این بود با پرداخت یک م و سیصد باید بهتر از این باشه.سپاس

سلام باند کیفیتی میباشد و خیلی بیس و صدای عالی داره فقط تنها مشکلی که داره اینه که بعد از مدتی قاب دورش میشکنه و باید باند رو بندازی بیرون

رو زانتیا هرباندی بیس نمیده چون صندوق بزرگه این باند مثل آب خوردن بیس عالییی داد و واقعا باکیفیته من پایونر هم داشتم ولی این به چیز دیگست

مشخصات ابزار

نوع بلندگو بیضی
تعداد 2
بیشینه صدای خروجی 660 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل 9633i

اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل 9633i

اسپیکر خارجی

از نظر تفکیک و کیفیت از ۶۹۷۵ بهتره من ۴ ساله دارم رو سه تا ماشین نصبش کردم واقعا عالیه

من یه مدل قدیمی تر شو دارم ظاهرش با این فرق میکنه ولی توان خروجیش همینه من هم اینارو هم ۶۹۷۵ پانصد وات رو با یه دستگاه امتحان کردم واقعا میشه گفت کیفیتش بهتر از پایونیر تازه این مدلش فکر کنم تیوتر هاش خاموش و روشن میشه

سلام من این مدل رو 2ساله دارم کیفیتش خیلی خوبه و من راضی هستم این مدل صدای نرمی داره و 718 صدای تیزی داره که همه میدونن مدلی که من گرفتم خازن نداره اونایی که جدید گرفتن بگن مشخصات خازن جای سوکتش چیه که منم بزارم براش ممنون

باند برای ماشین

سلام دوستان من الان ۳ سال است که این باند رو از دی جی خریدم واقعا صدای صاف و حرفه ای داره البته روی پرایدم با آمپ تورنادو بسته بودم که بعلت تنظیم نامناسب نصاب ناشی تیوتر هاش سوخت و بعد هم سیم پیچ زد ولی انقدر ازش راضی بودم که دادم

تعمیرش کردن و الآن روی ۲۰۶ بستم هنوز هم از صداش لذت میبرم روی هیوندا و اکثر ماشینهای لوکس این برند رو نصب میکنن و به قدری صداش دلنشین هست که دوست نداری از ماشین پیاده بشی روی طاقچه عقب با یه جفت سوپر تیوتر پایونیر نصب کردم

ولی کیفیت تیوترهای تعمیر شدش پایونیر رو قورت میده به نظر من از کاپا کیفیت ساخت بهتری داره چون بارها باز کردم و روی ماشین دیگه ای بستم و بدنش آخ نگفته اگر واسه خودتون میخواهید

بهترین باند بیضی بازار

آهنگ گوش بدید و براتون سلامت شنوایی تون و درک صحیح موسیقی و لذت بردن از آنچه گوش میدید مهمه در خریدش شک نکنید البته حرفه ایها دنبال این برند هستند و کسانی که دنبال نگاه مردم تو خیابون هستن سراغم نیان

دو سال ونیم دارم با پخش پایونیر و امپلی سونی اصل قدیمی اینقدر بی نظیره که همه فک میکنن باکس دارم تو صندوق ! صندوق عقب و خوشگل میلرزونه یه جفت قاب شیک و خوش فیس هم داره تفکیک صداشم بینظیره فقط یه جفت اینارو بستم رو ماشین واقعا فوق العادست و پیشنهاد میکنم

سلام. من این باند رو نه از دیجی کالا خریدم نه از بازار. سر خرید ماشین روش بهم دادن و البته خب قیمتش هم بردن بالا.(ماشین پراید) من قبلا مثل بعضی ها به باند های پایونیر و کنوود و…. اعتقاد داشتم و به غیر اون مارک باند ها چیزه دیگه ای نمیخریدم.

بهترین باند خودرو

تا این که این باند رو ماشین تست کردم. دروغ نگم یه کیفیتی داره که پایونیر و …. دیگه ازش عاجزن. یکی از دوستانم که باند 6902 پایونیر رو خریده بود و به همراهش یه آمپ 2 3600 انداخته بود و من با بانده اینفینیتی زدمش.

حالا باند من مشکل داشت چون توش خیلی آشغال جمع شده بود که خر و خر میکرد ولی با این وجود پرتاب عالی و بیس عالی داشت. خیلی باند خوبیه اصلا نیاز ندارین به ساب چون خودش دسته کمی از ساب نداره.. واقعا قدرت دارد طوری که صندوق رو میلرزونه. ببخشید که سرتون رو درد آوردم ولی در هر حال انتخاب با شماست.

من این باند رو یک ماهه خریداری کردم خیلی عالیه پیشنهاد میکنم خریداری کنید این باند دارای یک جفت قاب بسیار زیبا میباشد که داخل عکس موجود نیست و خیلی از دوستان پرسیده بودن که آیا این باند رو با قاب تحویل میدن یا نه خواستم بهتون اعلام کنم که یک جفت قاب بسیار زیبا همراه این محصول هست که داخل سایت ذکر نشده در کل خیلی راضی بودم از سفارشم مرسی

مشخصات ابزار

ابعاد 16.3 × 23.7 سانتی‌متر
تعداد 2
بیشینه صدای خروجی 300 وات
سایر مشخصات – اسپیکر سه طرفه
ابعاد برش برای نصب: 15.6 × 22.6
عمق نصب: 77
فرکانس پاسخ‌گویی: 46 تا 30000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل primus 9603i

اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل primus 9603i

بهترین بلندگو ماشین

سلام به شدت توصیه میکنم به خصوص برای افرادی که بیشتر دنبال کیفیت صدا هستند تا حجم صدا

بهترین باند برای ماشین

واقعا این برند حرفه ای و بی عیب محسوب میشه کاملا راضی هستم خیلی خوب و باکیفیت

این باند خیلی خوبی برا کسی که نمی‌خواد امپلی ببنده. بیس قوی داره .این باند کیفت عالی داره اصلا خش خش نمیکنه چه تو صدای بالا و کم. تفکیک خوبی داره و همچنین مثل باند های کنوود بخاطر تویتر بزرگ سردرد نمیاره.

مقاومت ان هم 3 هم هست که اگثر باند ها 4 اهم هستند هرچه اهم پاین تر باشه کیفت و عمر باند بیشتره. من همین مدل رو در گناوه خریدم 600 اما واقعا اینجا با این قیمت هم خوبه ارزش خرید داره

بهترین باند خربزه ای بیس دار

بسیار صدا واضح.شاید باورتون نشه انقدر تفکیک صدا بسیار بالایی داره خیلی از آهنگ های ریز شنیده میشه در صورتی که در باند های معروف قابل شنیدن نیست

۵ ساله دارمش و هر ماشینی که عوض کردم این باندها رو میکنم رو جدیده نصب میکنم از بس کیفیت خوبی داره

من ۵ ساله داشتمشون عالی بودن اگه فقط ۱ جفت باندم داشتی صدا کیفیت عالی که هفته پیش دزد برد

مشخصات ابزار

ابعاد 13 × 28.7 × 39 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 220 × 151 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 360 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
عمق نصب: 85 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 46 تا 22000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل 9623ix

اسپیکر خودرو اینفینیتی مدل 9623ix

باند کوچک ماشین

متن دیروز رسید دستم و بلافاصله بستم رو ماشین واقعا انتظار این همه خوبی رو نداشتم خیلی عالی بود

این باند رو خیلی وقته از دیجی کالا تهیه کردم،با پخش پایونیر و آمپ ام بی بستم. واقعا کیفیت صدای عالی ای داره،تموم صداهای ریز رو میشنوی،اما بیس زیادی نمیشه ازش گرفت،باید حساب داشته باشی،تیوتر هاش هم تا حدودی قابل قبوله،واسه من ک هم کنوود ۷۱۸ و هم پایونر داشتم این ی چیز دیگس واقعا

این باند کیفیتی عالی کیفیت صدای عالی دارن با بیس بالا حتما با یک ضبط حرفه ای بسته بشه عالی صدای نرم و بیس زیبایی داره

من که 1 سالی میشه دارمش واقعا راضی ام . فقط با یک پخش سونی استفاده میکنمش

مشخصات ابزار

ابعاد 24*16*10 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 220 × 151 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 300 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 85 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 46 تا 30000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. اسپیکر خودرو بلاپانکت مدل vrc165 بسته دو عددی

اسپیکر خودرو بلاپانکت مدل vrc165 بسته دو عددی

بهترین مارک اسپیکر حرفه ای

نسبت به دهانه کیفیت صدای خوبی داره فقط قیمتش بالاست که خوب الان با این وضعیت بازار منطقی ه چون همه چیز پنج برابر قیمت اصلی ش ه و این هم همینطوره

من این بند و پیشنهاد میکنم این باند در سال ۸۱ ۸۲ در سیستم صوتی پژو پارس استفاده می‌شد و از استقبال خوبی هم برخوردار بود

من این مدل باند رو نداشتم کامپوننت و پخش سری بالای بلاپونکت رو دارم ساخت GmbH آلمان هستن بینهایت خوش صدا هستن از کنوود و پایونرای جدید خیلی بهترن

جنس عالی و با کیفیت بود خیلی لذت بردم توی در 206 نصب کردم نسبت به باند فابریک خیلی سر بود انگار سیستم صوتی ماشین های هیوندای شده

بهترین باند ماشین بدون آمپلی

چند روزه نصب کردم واقعا خروجی صداش خوب بود من فکر میکنم این باند برای پژو مناسبه که جای باند فابریک خودش نصب بشه واسه همین توری نداره روی در پراید نصب کردم فقط استرس اینو دارم که ضربه بخوره پاره بشه.

نتونستم توری یا محافظ براش پیدا کنم‌. در مجموع هزینه ای که شد راضی کننده بود بازم تاکید میکنم نسبت به باندهای هم رده خودش دوستانی که توی زمینه نصب سیستم تخصص دارن نظرشون رو در مورد مشخصات فنی باند بفرمایند تشکر

از کیفیت محصول نسبت به قیمت آن در شگفت انگیز راضیم البته من با نظرات منفی یا بسیار مثبت کاری ندارم ولی از باند فابریک ال نود که بسیار بهتر بود و کیفیت قابل قبولی نسبت به قیمت دارد

دوستان سلام اول تشکر میکنم که به راحتی تونستم کالا رو مرجوع کنم. من از این برند اطلاعی نداشتم فقط با استفاده از نظرات خریدم. باید بگم که اگر به دنبال باند با حجم صدای خوب بیس نرم و با کیفیت هستید. میتونید با یه مقدار هزینه بیشتر یه اسپیکر خوب تهیه کنید. این اسپیکر در مقابل پولی که پرداخت می کنید انتظارات شما رو اصلا برآورده نمیکنه.

مشخصات ابزار

ابعاد 165×55 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 320 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
جنس ووفر: آلومینیوم
سایز: 6.2 اینچ
عمق نصب: 55 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 45-32000 هرتز
نوع بلندگو: دایره ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-g1320f

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-g1320f

قیمت اسپیکر ماشین

برای در عقب ۲۰۶ تیپ ۲ انداختم از لحاظ کیفیت و حجم صدا فوق العادس ارزش خرید داره

به نظر من معمولیه ولی نسبت به قیمتش بد نیست کیفیت صدا وقتی صدا بالا میره خوب نیست

با توجه به سایز کوچیکش کیفیت و شفافیت و بیس خوبی داره رو در 206 خیلی راحت نصب شد من که راضی ام

کیفیت خوبی داره.روی در عقب ۲۰۶ به راحتی نصب شود.البته تو مشخصات توییتر نزده.ولی توییتر هم روش هست.برای کسایی که دنبال صدای فابریکی و با کیفیت هستند پیشنهاد فوق العاده ایه.

مشخصات ابزار

ابعاد برش برای نصب 106 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 250 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
سایز: ¼-5 اینچ
عمق نصب: 44.3 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 33Hz to 24kHz هرتز
نوع بلندگو: دایره ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-a6996s

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-a6996s

بهترین باند بیضی

من روی هاچبک بستم واقعا خوبه کیفیت عالی من تازه با ضبط چینی درجه یک بستم اگه با پایونیر یا کنوود بود میترکوند انظار یک قول صدا رو نداشته باشه ولی واقعا خوبه من یک هفتس خریدم

من پارسال خریدم نصب کردیم روی ماشین کمپرسی عالیه حرف نداره . توروخدا موجود کنید برای سواری میخوام بخرم

باند خیلی خوبیه مخصوصاً باند های پایونیر بهترین حرف ندارن. این باند رو اگر درست وصل کنید و درست و اصولی تنظیم کنید با ضبط خیلی عالی میشه.

باند جلو پراید قوی

جعبه باند رو داخل جعبه A8 کیپ تا کیپ گذاشته است و بسیار فشار اومده و کارتونش پاره شده بود و برچسب گارانتی که فروشنده هم مهر و امضا نزده ی تیکه اش کنده شده بود متاسفانه.

این باند من دارم ولی واقعا با این قیمت بالا دیگه ارزش خرید نداره میتونید با این پول تو همین دیجی کالا میدرنج و تیوتر یا نه اصلا یه جفت باند 710ex کنوود خرید کنید که هم هزینه ی کمتری دارد هم کیفیت و حتی قدرت من نمیدونم رو چه حسابی 650 وات زده !? پایونیر یه برند معتبر و میگن این باند اصل است اما 650 وات واسه این باند یکمی اغراقه! و خلاف واقعیت.

ب موقع ب دستم رسید نصب کردم مشکلی هم نداشت با ضبط فابریک 206 نصب کردم صدای نرمال قابل قبول اما نسبت با پولی ک ب این باند میدین راضی کننده نیست اگر صدای مورد انتظارتونو نسبت به هزینه ای ک کردین رو میخواین حتما باید ضبط خوب و آمپیلی هم نصب کنید تا جواب بگیریم غیر از اینه باندهای ارزان تر با صدای خوب هست

مشخصات ابزار

ابعاد برش برای نصب 222 × 153 سانتی‌متر
تعداد 2
بیشینه صدای خروجی 650 وات
سایر مشخصات جنس توییتر: Polyimide – Strontium Ferrite
جنس ووفر: Mica Matrix چندلایه
سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 85 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 28 تا 38000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-a6967s

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-a6967s

بهترین باند ماشین 2021

اگر پخش پایونیر دارید و از آب استفاده نمی کنید صدای بسیار عالی و بدون بهم ریختگی با بیس قابل قبول خواهید داشت البته اگر دنبال صدای خیلی بلند هستید قطعا باید با هزینه بیشتر دنبال بلند گوهای آمپ خور و ساب و … باشید البته من صدای این بلندگو رو بسیار پسندیدم و بنظرم برای هدروم یک اتومبیل کامپکت یا سدان کاملا کافی هست و صداش اتاق رو کاملا پوشش میده

امروز به دستم رسید و نصب کردم رو ماشین، با یه ضبط نسبتا خوب یا معمولی صدای شفاف و خوب و بیس عالی میده، حقیقتا انتظار انقدر خوب بودن رو نداشتم، اگر با یه ضبط خوب ببندینش قطعا راضیتون میکنه، عالی بود عالی

سلام من خریدم ولی میخواستم به خریداران کمکی کرده باشم این باند تو این رنج قیمت عالی یه رقیب سونی هم داره ولی این بهتره

باند حرفه ای ماشین

واسه اونایی که نمیخوان آمپلی ببندن عالیه بدون آمپلی با یه پخش خوب صدای فوق العاده ای میتونه بده به آمپلی وصل نکنید احتمال داره بسوزه تو خریدش شک نکنید قشنگ یه سر و گردن بالاتر از ۶۹۷۵ پایونره فقط ۶۹۳۰ سونی میتونه با این رقابت کنه اونم فوق العاده ست

برای استفاده بدون امپلی خوب است ولی حتما باید پخش خوبی داشته باشید ،امپلی نیاز نداره

این باند فوق العادس من با یه پخش معمولی چینی انداختم ماشین رو میلرزونه.اگه پخش پایونیر هم بندازین دیگه میترکونه.ممنون از دیجی

باند قوی ماشین

دیروز خریدم از بیرون، یکم گرون خریدم، ماشینم ۲۰۶ هست، نمیخواستم ساب و آمپلی بذارم رو ماشین، فروشنده گفت کم خرج بالانشین میخوای اینو بردار، واقعا عالیه، البته پخش ماشین من فابریک ایران خودرو هست ولی با اینحال لذتبخشه، نیازی به ساب نیس ولی بنظرم یکی پخش خوب و آمپلی هم داشته باشه قطعا عالی تر هم میشه

عالی واقعا من که راضیم مخصوصا بیسی که داره توصیه میکنم حتما بخرید من باند قبلیم هم پایونیر بود ولی هیچی مثل این نمیشه هم کیفیت هم صدا و بیس عالی هس

من از بیرون خریدم و روی ساینا نصب کردم ، یک باند همه چیز تمام و حرفه ای در حد خودش، بدون آمپلی هم بسیار عالیه ، بیس عالی هست و صداهای ریز رو در حد تمام و کمال پخش میکنه ، البته من با یک ضبط و پخش خوب جی وی سی نصب کردم، بخرید و لذت ببرید. مطمئن باشید که پشیمون نمیشید.

مشخصات ابزار

ابعاد 17x9x14 سانتی‌متر
تعداد 2
بیشینه صدای خروجی 450 وات
سایر مشخصات سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 85 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 35-24000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-g6930f

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-g6930f

قیمت باند ماشین پراید

برای اشخاصی که با صدای خیلی بلند آهنگ گوش میدن مناسب نیست ولی برای اشخاص نرمال عالیه و صدای خوبی داره

سلام. به موقع کالارو دریافت کردم، به علت وزن سبکش مناسب کوییک بود. از صداشم تقریباً نسبت به هزینه ای که کردم راضی ام.

از نظر قیمت و هم کیفیت راضی کنندست و اینکه خریدار نسبت به خریدی که انجام میده اطمینان خاطر و اعتماد کامل داره

مشخصات ابزار

ابعاد 16*24 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 222 × 153 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 400 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 70 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: ۳۲ الی ۳۲۰۰۰ هرتز
نوع بلندگو: بیضی
سایز توییتر: 13

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-6900pro

اسپیکر خودرو پایونیر مدل ts-6900pro

خرید باند خودرو

واقعا خیلی عالی است و جوابگوی نیاز مشتری است که می خواد اسپیکر خوب و قوی و در ولوم بالا صدا خراب و خش خش نکنه البته من خودم برای نصب اسپیکر از آمپلی فایر کنوود مدل KAC-HQR8400 هم استفاده کردم که واقعا میتونه ساپورت کنه و صدای باحالی رو بهت بده

اگر به دنبال بلندگویی هستین که بدون نیاز به نصب سیستم حرفه ای ساب ووفر , نیازتو برطرف کنه شک نکنید و این مدل بلندگو رد بگیرین

من تازه اومده بود 620 خریدم از رفیق که2سال داشتمش رو سمند نصب کردم با آمپلی پریمیر 4400 وات انداختم خدااییش عالی بود حرف نداشت حیف که فروختم به رفیقم تو خریدش شک نکنین

انواع باند ماشین

فعلا که یه هفته هست استفاده کردم مشکلی نداشته و قابل قبوله ولی بهترین نیس

باند خوش صدا،فقط باید تو انتخاب آمپلی دقت کنید،چون آمپیلی‌های چینی توی بازار تیوتر هاشو میسوزونه

باند خیلی خوبی من برای 206 گرفتم اولش فک میکردم اگه روی طاقچه ی عقب باند رو بذارم صدا فقط توی قسمت عقب ماشین پخش میشه اما وقتی نصب شد دیدم پرتاب صداش عاااالیه با آمپلی 6704 پایونیر دوتا میدبیس 650 pro پایونیر برای درهای جلو 206 دو تا میدرنج برای درهای عقب 206 یه ساب 306t پایونیر با ضبط 2050ui پایونیر لین سیستم ببینید حالشو ببرید

با سلام به نظر من این باند بهترین باند پایونیر هستش، هم از نظر کیفیت صدا و هم از نظر پرتاب صدا و قدرت بیس تلفیقی از 2 باند: باند کیفیتی پایونیر (6902) و باند قدرتی پایونیر (سری 6975) فقط دقت کنید با ضبط و آمپ قوی و مناسب بسته شه من با ضبط 305 پایونیر و امپ 702 کنوود بستم (گین آمپ تا آخر باز کردم) برای دوستانی که نمیخوان ساب داشته باشن بهترین گزینه هستش امیدوارم مفید بوده باشه

بهترین مارک اسپیکر

اگه دنبال باند بدون ساب و آمپلی میگردی شک نکن تو خریدش،اگه آمپ و ساب و ی دستگاه پخش خوب داشته باشی که میلرزونه،بعد ۶۹۷۵ این باند بهترینه،فقط خرج کنین ی آمپلی خوب بخرین،که هم توییتر باند نسوزه هم صدای تمیزی تحویلتون میده

برای جلوگیری از سوختن تیوتر یک سلف ۶۳میکرو هانری به سیم های تیوتر موازی کنید دقیقا بعد از خازن و پشت تیوتر قرار بگیرد با این کار برق رد دادن امپ فقط فشار به خازن وارد میکند. موفق باشید

بعضی میگن توییترش زود میسوزه ولی من با یک آمپلی 6704 پایونیر بستم خیلی عالیه و هیچ مشکلی نداره در ضمن آمپلی 6704 چهار کانال ست و من بریج کردم . با یه ساب 306t جفت کردم . کیفیت صداش محشره . و تو هیچ ولومی مشکل نداره

مشخصات ابزار

ابعاد 15×22×8.9 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 230×160 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 600 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 89 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 29 – 40000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. اسپیکر خودرو جی وی سی cs-hx7158

اسپیکر خودرو جی وی سی cs-hx7158

بهترین باند بیس دار

من این باندو از دیجی خریدم ولی صدای خیلی خوبی داره حتی اگه بخواین بدون امپ ببندین من خودم اولاش بدون امپ رو ضبط فابریک پارس بستم همینجوریش عالی بود یه امپ ۴ کاناله هم گرفتم دیگه صداشو نمیتونی جمع کنی خیلی خوبه ولی بدون امپ هم کاملا راضی کننده اس

من این کواک رو با آمپی 3002 ج و سی بستم.نخواستم آمپ قوی ببندم.تا 80 درصد پرش میکنه که واقعا زیاده.شفافیت و کیفیت.پرتاب صدا.میدرنج عالی.بیس کوبشی.واقعا از دست ندیدش.

3002 هم به قدری خوب و باکیفیت که با بدترین و ارزانترین سیم rca هم اصلا و ابدا نویز نداره. یه قانون طلایی در بستن کواک و آمپی هست که میگه هرگز آمپی از کواک قوی یا هم قدرت نباشه تا کواک همیشه با کیفیت روز اول برای شما کار کنه

چه باندی بیس بیشتری دارد؟

کواک بیس بیشتری بسیار با کیفیت به.قیمت منصفانه ای نسبت ب برند های دیگ داره و ی سروگردن از هم قیمت خودش بالاتره.بدون آمپ و با پخش فابریک پارس داشبورد جدید بستم ک واقعا راضی کننده هست.اما بعد از مدتی برای بهره از قدرت واقعیش ی امپ 100RMS در هرکانال بستم ک واقعا از ساب بی نیاز میشین.فقط آمپ قوی میخاد و هر آمپی نمیتونه صداشو در بیاره

من پارسال خریدم و بسیار راضی هستم از خریدش بیس عالی و پرتاب صدای فوق العاده . با یک جفت پایونیر یا کنوود یه سیستم حرفه ایه

سلام…من چند ماهه خریدمش. .کیفیت و قدرت زیادی دارد …و قیمتش نصف 6975 پایونیر هست که از اون هیچی کم نداره….با این قیمت و این کیفیت واقعا ارزش داره …شک نکنید تو خریدش…من فعلا بدون آمپلی نصب کردم ولی هرچی ولوم میدی کم نمیاره…عالیه

مقایسه باند سونی و کنوود

فرق باند سونی و کنوود واقعا توی رنج خودش عالیه باند قدرتی و در عین حال کیفیتی هم هست که در مقایسه با ۷۱۸ یا ۶۹۷۵ این باند همه جوره سرتره.اما حتما باید آمپ بزارید براش و در وصف قدرتش باید بگم که امپ ۵۰۲ سونی دو کانال تا ۸۰ درصد میتونه ساپورت کنه اگه صد درصد می خواهی باید یه خورده آمپ قوی تر براش بگیرید.خلاصه ک پشیمون نمیشید

همه جوره عالی ارزش خرید بالایی دارد تنها نکته از امپلی قوی براش استفاده کنید و تنظیمات درست دیگه نیاز به ساب نیست همه جوره ساپورت چه از لحاظ کوبش او صدا

مشخصات ابزار

ابعاد 25 × 18 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 600 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
سایر امکانات: – اسپیکر پنج جهته
فرکانس پاسخ‌گویی: 30.0000 – 25 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. اسپیکر خودرو جی بی ال مدل gx963

اسپیکر خودرو جی بی ال مدل gx963

راهنمای خرید باند ماشین

یکی از بهترین انتخاب ها واسه مقاصد کیفیتی تو این قیمت باشه، بعد از 4 ماه ک دارمش کوچکترین ایرادی ازش ندیدم، خیلی خوش صداس فقط بقیش دست خودتونه ک طوری تنظیم کنید،

فقط سعی کنید از آمپلی استفاده کنید، اگه هم به پخش عادی وصل میکنید زیاد ولوم نگیرید چون به پخش توان فشار میاد به خاطر 2 اهم بودن باند، حجم صداشم خوبه

بهترین گزینه برای لذت بردن از موسیقی بیس نرم و عالی جنس صدای فوق العاده اما بلندی صداش تعریفی نداره و اینکه اگر برای نصب سیستم میخواین اقدام کنی یعنی ساب و غیره بنظرم بهتره از این اسپیکر صرف نظر کنید

اسپیکر ماشینی

سلام.این باند رو بدون آمپلی فایر یه جفت انداختیم رو پیکان بار.با یه پخش ساده هم وصل کردیم.واقعا بدون آمپلی فایر فوق العاده هست.حتما بخرید.از خریدتون پشیمون نمیشید.اگر باند با غرش بیشتر و پرتاب بیشتر میخواید پایونیر a6980f بگیرید.

اگرم کمی قدرت و ویبره با پرتاب و غرش بالاتر میخواد یکم بیشتر خرج کنید و باند جی وی سی hx7158 بگیرید.پیشنهاد میکنم یا پخش خوب بزارید یا هم آمپی خوب.با تشکر از سایت دی جی کالا.

ره صدا واضح هست ولی بیس مطلوبی نداره حتما باید ی ساب اضافه شود

من این باند رو ۳ سال پیش خریدم..ضبط پایونیر هم گرفتم ب قدری ک این دو تا با هم کارشون عالی میشه ک تو این ۳ سال اصلا ب آمپیلی و باکس نیاز پیدا نکردم

مشخصات ابزار

تعداد 2
بیشینه صدای خروجی 300 وات
سایر مشخصات سایر امکانات
Plus One™ woofer cones
HARMAN-proprietary tweeter defl ector
سایز: 6 × 9 اینچ
فرکانس پاسخ‌گویی: 45 – 21000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. اسپیکر خودرو جی وی سی cs-dr6950h

اسپیکر خودرو جی وی سی cs-dr6950h

در کنار آمپ مناسب با توان باند کیفیت رویایی و هرکی تو ماشین بشینه به کیفیت و شفافیت صداش اشاره میکنه تعجب میکنم از دوستی که گفته مگنتش کوچیکه به احتمال زیاد با یه مدل دیگه اشتباه گرفته اینو به علت داشتن rms بالا سخت راه اندازه میشهو آمپی میخواد

که 100 وات rms واقعی یا بیشتر داشته باشه. امپ ضعیف مساویه با صدا بی کیفیت و آسیب به باند حتما در کنار ساب ووفر استفاده بشه چون بیسش زیاد نیست و برای سیستم های کیفیتی مناسبه و کنار یه ساب قوی و کیفیتی عالیه میشه

1.شفافیت و زلالی بسیار بالا و غیرقابل انکار 2.حجم و پرتاب صدای بسیار بالا و 100 وات ار ام اس واقعی 3.فوم و صفحه کیفیتی بسیار مقاوم 4.مگنت و سیم پیچ بسیار قوی 5.توییتر ها و میدرنج بسیار مقاوم و کیفیتی 6.مناسب برای سیستم حرفه ای و استفاده در کنار ساب ووفر قوی

تقویت صدای باند ماشین بدون آمپلی

حدود یک ماهی میشه خریدمش،کیفیت و حجم صدای خوبی دارد،نسبت به قیمتش ارزش خرید داره،من ازش راضی ام…

خیلی صدای خوبی داره من بدون امپ انداختم روی ماشین با ضبط پایونیر خیلی صداش خوبه از کسی ک نصب کرده هم پرسیدم گفت با امپ خیلی صداش بهتر هم میشه پیشنهاد میکنم بخونید حتما

سلام من بستمش رو ماشین با پخش جی وی سی عالی حرف نداره بدون آمپلی صدارو تا اخر میزاریم بازم یذره خش تو صداش نیست شک نکنید تو خریدش

باند با کیفیت برای ماشین

من پخش مانیتور دار و روی سمند مانیتور فابریک اونقدر سیستم قویو نشون نمیده اما این نوع باند و باند جلو ک جی وی سی j420x گذاشتم ترکوندن عالیه خش تو صداش هم خیلی کمتره از هم رده های خودش در واقع میتونم بگم اصلا خشی تو صداش نیست و صدا عالیه با توانه عالی

با آمپ امتحان نکردم ولی از یه نصاب سیستم پرسیدم گفت با آمپ صداش خیلی بیشترم میشه،با پخش جی وی سی صدای خوبی داره. کیفیتش هم حرف نداره

باند عقب ماشین

قبلا یه جفت 718 کنوود با یه جفت دیگه 6975 پایونیر اصلی ژاپنی داشتم الان که فقط دو تا از اینارو انداختم با یه امپلی جی بی ال 120 تومنی میفهمم کیفیت و قدرت یعنی چی و به جرات میتونم

بگم صداش از اون چهارتا بیشتره تمام بدنه ماشین با بیس قدرتمندی که داره میلرزه به حدی قویه که صدای ضبطو تا 10 باز کنی اذیت میشی و باید از ماشین بری بیرون واقعا که یه غوله در خریدش شک نکنید ممنون

مشخصات ابزار

ابعاد 15 × 23 سانتی‌متر
تعداد 2
بیشینه صدای خروجی 800 وات
سایر مشخصات جنس توییتر: Poly-Ether Imide
جنس ووفر: Ferrite
سایز: 6 × 9 اینچ
فرکانس پاسخ‌گویی: 57 – 21,000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی
سایز توییتر: 2.5

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. اسپیکر خودرو جی بی ال مدل club 9630

اسپیکر خودرو جی بی ال مدل club 9630

کدام باند بهتر است

صدای شفاف و خوبی داره فقط باید تنظیم خوب بشه تا همه صداها رو روش داشته باشید. تو صدای بلند خر خر میکنه ولی گوش رو اذیت نمیکنه.

من بدون آمپ بستم با ضبط پایونیر واقعا کیفیت و حجم صداش راضی کننده است بیس نرم و خیلی خوبی داره تفکیک‌ صداش هم خیلی خوبه کلا از خریدم راضی ام ممنون

اینو رو پراید نصب کردم بدون امپ بردم پیشه نصاب گفتش این بدرد نمیخوره بیا بهت 718 میدم گفتم نه اینا نصب کنش همینو خلاصه نصب کرد،اومد تست کنه دید پخشم قدیمیه (lg سی دی خور) یه سی دی داشتم همونو گذاشتم، صدا رو که باز کرد مغزش هنگ کرد

از کیفیت از بیسش،قشنگ یارو قهر کرد رفت صدا ضبط من تا 35 بیشتر نیست با اهنگ های که بینشون زیاده تا صدای 30 با در هم ریزی فوق‌العاده کم و برای اهنگ های با بیس کم تا صدای 35(حداکثر ولوم) بدون در هم ریزی

قیمت باند ماشین

سلام من تقریبا این باند رو ده روز پیش نصب کردم بدون آمپلی و تنظیم باندهای اصلی جلو خود ماشین با باندهای عقب،کیفیت صدا خیلی خوبه، واقعا برای کسانی که میخوان بدون آمپلی ببندن عالیه فقط قیمتش خیلی زیاده البته وقتی کیفیت صدا خوبه از پولی که دادی راضی میشی

نسبت به قیمتش عالیه بین این و Jbl Gto 939 اینو انتخاب کردم چون قصد نصب آمپلی فایر نداشتم از انتخابم پشیمون نیستم JBL واقعا عالیه صداش خاصه اگر قصد نصب آمپلی دارین حتما Gto939 یا کاپا اینفینیتی امتحان کنید تمامی این مدل ها مخصوص افرادی ساخته شده که کیفیت صدا بیشتر اهمیت داره براشون تا اینکه حجم صدای آزار دهنده داشته باشن اینو با ضبط A210 سونی بستم خیلی صدای لذت بخشی تولید میکنن از خریدتون پشیمون نمیشید

اینو برای یکی از دوستانم از بازار خریدم خودم 6951 سونی دارم واقعا بعد اینکه تست گرفتم خودم از کیفیت صداش لذت بردم برعکس باند سونی که کمی صدای زیر و فرکانس های بالا رو زیاد بیرون میده نبود و صدا دلنشین تر بودش یعنی صــــدای نـــــرم و کیفیتــــی براتون اولویت خرید هست پیشنهاد میکنم دنبال هیچی جز “جی بی ال” نرید

قویترین باند بیضی

سلام. من حدود یک هفته میشه این باند رو گرفتم البته از دیجی‌کالا نگرفتم. باید بگم حرف نداره. قبل نصب همینطوری تستش کردم که صدا و بیسش خوب بود اما وقتی رو طاقچه پراید به همراه یک جفت فابریک پراید در استیج جلو نصبش کردم حجم صدا و بیس و ویبره از این رو به اون رو شد.

بیس و ویبره ی نرمی داره اما صدای صندوق رو در میاره کیفیت صفحه و بدنه هم حرف نداره. من بدون آمپلی انداختم، البته میخواستم بعدا بگیرم اما بعد از شنیدن صداش پشیمون شدم. بدون آمپلی تو خریدش شک نکنید. ببخشید یکم طولانی شد.

مشخصات ابزار

ابعاد 24*17*10 سانتی‌متر
ابعاد برش برای نصب 220 × 151 سانتی‌متر
بیشینه صدای خروجی 240 وات
سایر مشخصات تعداد: 2
سایز: 6 × 9 اینچ
عمق نصب: 100 میلی‌متر
فرکانس پاسخ‌گویی: 50 تا 20000 هرتز
نوع بلندگو: بیضی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین باند خودرو

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *