لیست 20 مدل آباژور رومیزی اتاق خواب مدرن و فانتزی

فهرست مطالب نمایش

بهترین آباژور رومیزی اتاق خواب مدرن و فانتزی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین برند های و مدل های آباژور رومیزی برای اتاق و دکوراسیون است، آباژور یکی از محبوب ترین مواد تزئینی در سال های اخیر است.

در واقع می توان آن را به عنوان یک لامپ در نظر گرفت که یک لامپ با کلاهک قابل جابجایی است یا یک لامپ که دارای کنترل روشنایی برای افزودن به عناصر تزئینی است.

انواع مختلفی از وسایل روشنایی آباژور وجود دارد. از نقوش با پایه های چوبی و کنده کاری شده تا پایه های فلزی و طرح های مدرن، استفاده از وسایل روشنایی نیز در فضاهای مختلف از پذیرایی تا اتاق خواب کاربرد دارد.

راهنمای خرید آباژور رومیزی و نکات مهم

راهنمای خرید آباژور رومیزی

آباژور چیست؟

آباژور واژه ای فرانسوی است که معادل فارسی آن بنابر فرهنگستان ادب و هنر، نورتاب است. آباژور نوعی پوشش لامپ است که نور را به سمت پایین هدایت می کند. …

این دستگاه از دو قسمت کلاهک و پایه تشکیل شده است. لامپ روشن روی یک پایه نصب می شود و پوشش یا کلاهک اطراف لامپ را احاطه می کند. این باعث می شود که نور آباژور بیشتر از قسمت بالا و پایین آن قابل مشاهده باشد.

محل قرار گرفتن آباژور کجاست؟

برای اتاق خواب از آباژوری که روی تخت قرار داده شده استفاده کنید تا نور آباژور مستقیماً توسط چشم دیده نشود و به چشمان شما آسیبی نرساند و خواب شما را مختل نکند.

آباژور را در مکانی بدون تداخل ترافیک قرار دهید و آباژور را روی میز یا کنسول جلوی در قرار دهید تا فضایی رمانتیک و دلپذیر ایجاد کنید.

آباژور اگر در جلوی آینه قرار گیرد می تواند جایگزین چراغ مطالعه شود و به بازتاب نور و افزایش فضا کمک کند.

ضرورت خرید آباژور برای اتاق خواب

آباژور یکی از لوازم دکوراسیون منزل است که با انتخاب آباژور مناسب می توانید جلوه و زیبایی خاصی به خانه خود بدهید و بخشی از خواسته ها و انتظارات صاحب خانه را برآورده کنید.

به عبارتی آباژور را می توان یک چراغ روکش دار یا لوستر دستی دانست که علاوه بر دکوراسیون نقش مهمی در نورپردازی خانه نیز دارد.این وسیله معمولاً روی مبلمان یا کنار تخت خواب قرار می گیرد. این چراغ فانتزی مهمان وفادار میز، مبلمان و دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب می باشد.

انواع آباژورها

انواع آباژورها

با توجه به اینکه آباژورها در انواع و مدل های مختلف موجود هستند، باید با توجه به میزان استفاده از نور خورشید و نحوه قرار گرفتن در معرض آن، نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آباژور رومیزی

امروزه این مدل چراغ های فیتیله ای سنتی قدیمی جای خود را به چراغ های رومیزی آباژورها مدرن داده اند. تفاوت با گذشته این است که از این منابع نور سنتی نه تنها به عنوان چراغ، بلکه به عنوان چراغ جهت و چراغ عملکرد استفاده می شود. . اگر عملکرد روشنایی لامپ را دوست ندارید، می توانید از رنگ تیره تر استفاده کنید.

آباژورهای ایستاده

دارای پایه بلند، لامپ و منبع نور در قسمت بالایی هستند، این مدل دارای بازوی متحرک نیز می باشد، شما می توانید نحوه تابش نور را با توجه به نیاز نوری خانه تنظیم کنید.

آباژورهای درختی

همانطور که از نام این مدل ها پیداست به صورت یک شاخه درخت هستند که بر روی هر شاخه درخت یک منبع نور تعبیه شده است، این مدل به دلیل طراحی درختی، فضای بیشتری را اشغال می کند و البته محیط را با شدت بیشتری روشن می کند.

آباژور ایستاده یا رومیزی؟

یکی از سوالاتی که در بین مردم وجود دارد این است که آیا آباژور ایستاده برای خانه آنها مناسب است یا آباژور رومیزی؟ در پاسخ به این نگرانی ها ابتدا باید بگوییم که این موضوع همگی به سلیقه و تمایل شما برای خرید سایه روشن بستگی دارد.

اگر می خواهید فضای کوچکی از یک میز یا اتاق را نورپردازی کنید، بهتر است از وسایل روشنایی رومیزی و البته با نورهای روشن برای دریافت نور زیاد استفاده کنید.

اما اگر قصد دارید از وسایل روشنایی به عنوان دکور و دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم نورپردازی جدید با کلاهک و رنگ های تیره خریداری کنید. البته هزینه خرید این مدل از آباژورها روشنایی نسبت به وسایل آباژو رومیزی کمتر بیشتر است.

نکات مهم و راهنمای خرید آباژور رو میزی

جنس بدنه

بدنه انواع آباژور ها با اتصالات آنها از چوب، فلز و پلاستیک ساخته شده است. واضح است که انواع فلزی از استحکام و دوام بیشتری برخوردار بوده و وزن بیشتری نیز به نظر می رسد. انواع چوب و پلاستیک سبک تر و استحکام کمتری دارند. روی قسمت پایه سپرهای محافظ اعمال می شود که این قسمت نسبت به قسمت های دیگر سنگین تر است.

اندازه آباژور و محل قرارگیری

یکی از مهم ترین موارد برای خرید آباژور توجه به اندازه و محل قرارگیری آن در خانه است. برای این کار قبل از خرید باید اندازه ها و محل قرار دادن نور را محاسبه کنید و سپس به سراغ خرید آباژور بروید.

در نظر داشته باشید که انتخاب فضای مناسب برای آباژور علاوه بر ظاهر زیبا، می تواند به صورت مستقیم نیز مورد استفاده قرار گیرد. در هنگام خرید توجه به اندازه وسایل روشنایی برای شما مهم است تا بتوانید آنها را به درستی در فضای تعیین شده قرار دهید.

سعی کنید به جایی که برای قرار دادن آباژور رومیزی انتخاب می کنید فکر کنید، مشکلی برای حرکت، نور و روشنایی نیست. استفاده از وسایل روشنایی رومیزی برای پذیرایی ایده خوبی نیست، بهتر است برای این مناسبت خاص از وسایل روشنایی ایستاده استفاده کنید.

جنس و رنگ کلاهک

راهنمای خرید آباژور

یکی از مهمترین مواردی که قبلاً در مورد آن صحبت کرده ایم، پارچه و رنگ وسایل جانبی آباژور است. اگر فضای خانه شما تاریک است و برای روشنایی آن در طول روز به نور زیادی نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم یک آباژور، بسیار نو و با چراغ مدرن و دیواری خریداری کنید.

اما اگر نور محیط خوب است و می خواهید برای دکوراسیون و زیبایی از یک آباژور استفاده کنید، ممکن است رنگ نورپردازی چندان مهم نباشد. علاوه بر این، عناصر یک لامپ و پایه آن نیز مهم هستند. برخی از آباژور ها از چوب یا فلز ساخته شده اند. این ویژگی البته بیشتر به دوام و زیبایی نورپردازی مربوط می شود که باید به آن نیز توجه کنید.

آباژور استوانه‌ای یا مخروطی؟

اگر مبلمان شما جدید است بهتر است از چراغ های آباژوری با ظاهری مدرن استفاده کنید و اگر فضای خانه و دکوراسیون آن سنتی است از چراغ های روشنایی و پارچه استفاده کنید.

بهترین انتخاب برای خانه های مدرن که مبلمان و اثاثیه آن به شیوه ای مدرن طراحی شده است، استفاده از وسایل روشنایی استوانه ای و بلند است.

شما می توانید فضای نشیمن و غذاخوری خود را با کمک یک یا دو وسیله روشنایی با شدت بالا افزایش دهید. اما اگر دکوراسیون قدیمی دارید، از چراغ های رومیزی که از چوب ساخته شده اند استفاده کنید.

آباژور ایمن

برای انتخاب یک آباژور برای اتاق کودک، ابتدا باید به ایمنی و سلامت آن فکر کنید. آباژور پیدا کنید که در ساخت آن کمتر از جنس شیشه یا فلز استفاده شده باشد. سعی کنید از وسایل روشنایی چوبی استفاده کنید و رنگ های سرگرم کننده را برای بچه ها انتخاب کنید. برای ایمنی بشتر بهتر از سیم ها و اتصالات آباژور را دور از دسترس کودکان قرار دهید تا مشکلی پیش نیاید.

میزان نوردهی

کمیت و کیفیت نور در لامپ های آباژور به ارتفاع مواد و کنترل روشنایی منبع نور بستگی دارد. اگر نور آباژور برای شما مهم است باید به میزان نور و تشعشع توجه کنید، مثلا برای وسایل روشنایی که برای آموزش استفاده می شود باید نور و ارتفاع مناسب داشته باشند. مطمئن شوید که میزان و کیفیت نور مناسب شما است.

لیست قیمت روز رومیزی اتاق خواب مدرن و فانتزی

1. آباژور مدل DLT کد B1556

آباژور مدل DLT کد B1556

قیمت آباژور رومیزی

بعد از ۱سال استفاده به نسبت قیمت ارزش خرید داره،ما برای اتاق کودک کرفتیم با لامپ ۱وات نور مناسبی میده در حدی که روشنایی کمی داشته باشید.پارچه روی کلاهک دوخت و جنس خوب هست اما پایه پلاستیک و تزریق شده هست و سعی نکردن ایرادهای کار درست کنن خودم با سمباده تا حدودی انجام دادم اما نسبت به قیمت ارزش خرید داره،راستی ما ۹۸هزار تومن گرفتیم.

متاسفانه خراب بود و مجبورم کلا سیم و کلید و سرپیچ رو عوض کنم متاسفم که حتی تست نکردن

شکلشون قشنگه ولی رنگ پایش افتاده یه جاهایی درکل قشنگه ولی کاش بنسبت این جنس یکم قیمت بیاد پاین

به نسبت قیمت زیباس و کار راه انداز.فقط رنگ بدنه صاف و تمیز نیست که از دور مشحپخص نیست.برش قسمت زیر’پایه هم مقداری کجه که باعث لقی شده اما میشه به نسبت قیمت از’این ضعف ها چشم پوشی کرد

قیمت آباژور رومیزی کلاسیک

لطفا نسبت ب پولی ک میدین انتظار داشته باشین اینم نسبت ب پولش خوبه جمع و جور قشنگ

عالیه.با این قیمت یه شب خواب معمولی میشه خرید ولی این یه اباژورشیک و باکلاسه.

دوتا سفارش دادم ازش خوشم اومد توی بعضی از نظرات نوشته بود دکمه قطع کن نداره ولی واسه من داشت

آموزش ساخت آباژور رومیزی

نسبت به قیمت خوبه ولی اگر کمی در آبکاری دقت می شد خیلی خوب بود ولی انصافاً خوب کار کردن هم از نظر مواد بکار گرفته شده و از هم مهمتر سیم بسیار عالی استفاده شده که آدم خیالش راحته وجنس پارچه استفاده شده هم خوبه دو تا گرفتم هیچ مشکلی نداشت.

کیفیت خوبی داره اما سایزش کوچیکه من مرجوع کردم کلید قطع و وصل نداشت واسه من

خوبه کلید خاموش روشن داره فقط کلاهک آباژور کمی کج و کوله هست روی هم رفته و خوبه

مشخصات کامل

ابعاد 15x15x30 سانتی‌متر
وزن 500 گرم
جنس بدنه فلزی
منبع انرژی برق شهر
نوع لامپ LED

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. آباژور طرح بافت کد 01

آباژور طرح بافت کد 01

مشخصات کامل

ابعاد 3x30x50 سانتی‌متر
وزن 1500 گرم
کاربرد رومیزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. آباژور سنگ نمک طب سنگ طرح کاسه کد TA-50106

آباژور سنگ نمک طب سنگ طرح کاسه کد TA-50106

عکس آباژور رومیزی

من 20 عدد میخوام که سریع قیمتش تو 3 روز دو برابر شد لطفا با فروشندش هماهنگ کنید اگه قیمت قبل میده من 20 تا گوی مبخوام 20 تا ظرف نمک

از اونجایی که همه مون میدونیم نمک انرژی خوبی به خونه میده و با توجه به جنس و کیفیت خوبی که این محصول داره و زیبایی خاصی به خونتون میده پیشنهاد میکنم حتمن بخرید

مرجوع کردن. کالا با عکسش فرق می‌کرد، از فروشنده کلبه نمک خریدم لامپ نداشت، کیفیت سیم بسیاررر پایین بود، سنگش کاملا زدگی داشت، پایه‌ش هم مرمر نبود! حتی یه سرپیچ ساده هم وصل نکرده بودن، خیلی کیفیتش پایین بود. اصلا راضی نیستم، متاسفم!

هم خوشگله و هم همه جا میشه ازش استفاده کرد، هر جایی بذاری محیط رو رمانتیک میکنه😊، فقط تعداد سنگهاش از اون چیزی ک توی عکس نشون داده شده خیلی بیشتره

لامپ آباژور رومیزی

خیلی قشنگ و شیک هست ، مناسب برای هدیه دادن . اون عکسی که دیجی کالا گذاشته با اون چیزی که بدستت میرسه کلی فرق داره. عکس گذاشتم ببینید

خیلی خوشگله برای من رنگ گلبهی ارسال شد، ممنون از دیجی کالا و فروشنده محترم واقعا از خریدم راضیم

من این آباژور رو واسه هدیه خریدم . به نظرم میتونه گزینه ی مناسبی باشه واسه هدیه به عزیزان

من راضی بودم ..تعداد سنگ نمکشم زیاد بود خوب بود سایزشم خوبه .. کلا راضیم عکس میزارم

مشخصات کامل

ابعاد 14 × 22 × 22 سانتی‌متر
وزن 6000 گرم
جنس بدنه سنگ نمک
سلیر مشخصات طول سیم: 120 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. آباژور رومیزی مسینا مدل N24

آباژور رومیزی مسینا مدل N24

قیمت آباژور رومیزی برنز

بسیار زیبا و با کیفیت است.من از مارک مسینا لوستر و چراغ دیواری راهم دارم.تمیز و خوش ساخت است

کوچک تر از چیزیه که تو تصویر دیده میشه و کیفیت متوسطی میشه گفت داره

برای پاتختی و یا میز های کوچک مثل میز تلفن و عسلی گزینه زیبا و خوبی هست. لامپ سرپیچ کوچک میخوره. پارچه کلاهک کمی نازک هست و مستعد چرک شدن. به نظر من قیمتش فقط در شگفت انگیز می ارزه.

کمی سبک بودنش رو دوست نداشتم. وگرنه من چند تا لوستر و شب خواب دیگه هم از این برند گرفتم که ازشون واقعا راضیم

با توجه به پایه های چوبی و شیک بودنش من تو شگفت انگیز گرفتم و کاملا راضیم

مشخصات کامل

ابعاد 25x25x33 سانتی‌متر
وزن 500 گرم
جنس بدنه چوب
سلیر مشخصات – ابعاد شید: 25×16 سانتی‌متر
– جنس شید: پارچه کتان – Pvc
– شکل شید: مخروطی
– ارتفاع پایه: 33 سانتی‌متر
– تعداد سرپیچ: 1 عدد
– نوع سرپیچ: E14
– جنس پایه: چوب طبیعی
– جنس بدنه: چوب طبیعی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. آباژور رومیزی مدل مولن روژ کد MRK1

آباژور رومیزی مدل مولن روژ کد MRK1

نظرات کاربران

شک نکنید تو خریدش واقعا عالیه و با کیفیت،خوشحالم کا جنس ایرانی انقد تونسته با کیفیت باشه

من آدم سخت پسندی هستم. این آباژور واقعا عالیه. از خریدم راضی هستم و پیشنهاد می کنم. از آصفیان بخرید

از همه نظر عالی بود.چه سایز وچه کیفیت و ظرافت.فقط باید بگم شیدش یکم نازک هست اما ظریف وزیبا.و دیگه اینکه رنگ سیم هیچ تناسبی بارنگ آباژور نداره.دوبار از این شرکت آصفیان ابازور خریدم هر دو مشکی،با کیفیت و زیبا امااما سیمها یکی بژ بود یکی سفید.این تنها ایرادی بود که داشت.

خرید آباژور رومیزی مدرن

من خریدم ولی رنگ قسمت های فلزی طلایی ماننده و مثل عکس نیس. صرف نظر از این یه مورد در کل خوب بود ولی انتظار همون رنگ و داشتم نه طلایی!

نسبت به قیمتش خوبه و در کل پسندیدم .ولی پوشش فوم مانندی که زیر پایه رو باید پوشش بده رو نداشت

من قیمتش تو بازار رو.نمیدونم ولی واقعا با کیفیت و زیبا و شیک بود،خیلی راضیم از خریدم

خیلی شیک و قشنگه اندازش هم مناسبه فقط اینکه رنگ مشکی گرونتر از بقیه رنگ ها بود

نظرات کاربران

اندازه آباژور بزرگ و بر ای پذیرایی خیلی قشنگ و شیک. من برای اتاق خواب میخواستم که چون بزرگ بود مرجوع کردم و یک مدل دیگه از همین شرکت رو سفارش دادم

با خیال راحت می توانید این محصول رو سفارش بدید کاملا شیک و با کیفیت. البته من از شرکت آصفیان خرید کردم عااالی بود بی عیب و نقص و شیک

ظاهر زیبا و کیفیت خوب و مناسبی دارد. با این قیمت بعید میدانم بشود کالای بهتر و زیباتری گرفت.

خیلی دوسش دارم آبکاری بسیار قشنگی داره، شیرش هم خیلی محکم و قشنگه، بسته بندیش خوب بود، فقط بین رنگ کرم و شیری سخت بود انتخاب کاش بیشتر عکس میبود،کارت گارانتی همراهش بود، لامپ نداشت، من در کل راضیم،

مشخصات کامل

ابعاد 33*60 سانتی‌متر
وزن 1200 گرم
جنس بدنه فلز آبکاری شده
سلیر مشخصات شید با جنس حریر و قابل شستشو
ارتفاع آباژور همراه با شید 60 سانتی متر
دارای کلید روشن و خاموش روی سیم (دارای استاندارد CE)
نوع لامپ فرقی ندارد
طول سیم: 140 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای
جنس سرپیچ استاندارد ABS

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. آباژور رومیزی مدل ارکید

آباژور رومیزی مدل ارکید

قیمت آباژور رومیزی برنزی

من رنگ طوسی رو خریدم . این خرید یکی از بهترین خرید های من از دیجی کالا بود . هییییچ ایرادی نداره که من بخوام بهش گیر بدم ، واقعا بی نقص !! من عاشقشم . کسی که داری این دیدگاهو میخونی و برای خرید این آباژور دودلی . باید بهت بگم که اصلا از دستش نده .

راضی بودم فقط تنها مشکلش این بود که مثل عکسی نبود . من سفید طوسی دادم و برام طوسی کمرنگ بالاش و پایینش طوسی پررنگ

باسلام. به تولید کننده این محصول به جهت ساخت محصولی زیبا و با کیفیت تبریک میگم.

قیمت آباژور رومیزی کریستالی

خیلی خوب و مناسب بود. مطابق عکس ها. هم رنگ آبیش و هم رنگ طویس قشنگ بودن.

خیلی شیک و قشنگ و زیباست. من رنگ صورتی رو گرفتم و کاملا راضی هستم.

خیلی خوشگله اندازه اش هم مناسبه فقط ۱ کم روی قسمت پارچه لک بود که چون تو دید نیست مرجوع نکردم اما دقت بشه کا کامل تحویل داده بشه

آباژور رومیزی اصفیان

خیلی خوشگله مطابق با سلیقه من بود و کنفش خیلی شیکه ومن عاشقشم

شبیه عکسش نبود. کلاهکش طوسی بافتداره. گویی چهارخونه خیلی ریز. خیلی گوگولی و کوچولوعه. کپل بودنش دوستداشتنیش کرده. توسیشم همونطور که تو عکس معلومه ماته

من رنگ صورتی رو خریدم که همونطور که میخواستم صورتی ملیح بود. سیمش مشکیه که بهتر بود سفید می بود. نگران پارچه ش بودم چون توی تصاویر ارسالی با شکل دیجی کالا فرق داشت ولی چیزی که به دستم رسید جنس و شکل قابل قبولی داره. در کل از خریدش راضی هستم.

مشخصات کامل

ابعاد 32 × 26 × 26 سانتی‌متر
وزن 900 گرم
جنس بدنه فلز
سلیر مشخصات بدنه فلزی محکم
رنگ الکترواستاتیک
شید کنفی باکیفیت و زیبا
کلید روشن و خاموش
قطر بالایی شید : 14 سانتی‌متر
قطر پایینی شید : 24 سانتی‌متر
ارتفاع شید : 16 سانتی‌متر
نوع سرپیچ : E27

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. آباژور رومیزی مدل sn312

آباژور رومیزی مدل sn312

آباژور رومیزی ایکیا مدل arstid

هم شیلد پاره بود همم که من پایه طلایی خواسته بودم ولی نقره ای فرستادین

من دوتا ازش خریدم سیم ه‍ردل یکیش قطع بود که دادم بیرون درستش کرد

درکل کالای خوبی هست ولی ای کاش لامپ روش بود واسه کادو خیلی مناسبه

یکم سایزش بزرگ تر از انتظارم بود اما به نسبت قیمت عالی بود

آباژور رومیزی اتاق نوجوان

شبیه عکساش نیست. نصبش دردسر داره بخاطر پاترول لامپش. بدنش هم از جنس شیشه است

محصولی که برای آوردن خود قالب پایش کج بود ممنون از دیجی کالا که سریع مرجوع کردن

آباژور قشنگیه قیمتش هم مناسبه نسبت به بازار اما رنگاش بنظرم درست ارسال نمیشه من یکبار رنگ گلبهی ملایم سفارش دادم اما رنگی که برام ارسال شد به نارنجی نزدیکتر بود تا گلبهی مرجوع کردم پوست پیازی سفارش دادم اینبار هم بنظرم شبیه بنفشه بیشتر .

آباژور رومیزی اصفیان مدل فلوریا

اولا.که کج و کوله س.بعدم ک به هزار زحمت سرهمبندیش کردیم .زمانی ک روشن کردیم فیوز ساختمان پرید.واقعا برای دیجی کالا متاسفم ک جون مشتری هاش اصلا براش مهم نیس

برای من هم دیر ارسال شد و هم بادرومش شکسته بود که مجبور شدم یه بادروم بخر بندازم

به شدت عالی شک داشتم و خریدم ولی خیلی راضیم الان. من پایه نقره ای شیلد سفید میخاستم با تردید رنگ سفید انتخاب کردم و همون بود . به شدت عالی بسته بندی ضربه گیر عااالی فروشنده رو دقت کنید تشکر ویژه از دیجی و پرسنل مودب

مشخصات کامل

ابعاد 30*60 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه فلز و شیشه
سلیر مشخصات وجود دیمر برای تنظیم شدت نور
سایر مشخصات طول سیم: 120 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. آباژور رومیزی مدل sn311

آباژور رومیزی مدل sn311

آباژور رومیزی امین کامپوزیت

خیلی خوب بود من رنگ طلایی مات گرفتم کاملا مشابه عکس بود. حتما خریدش رو توصیه میکنم.

نسبت به قیمت اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر جذاب باشه. عالی بودن…. توصیه میکنم از این مدل حتما خرید کنین

یک بار دو عددی سفارش دادم یکی سالم و دیری شکسته بود اون دومی رو سه بار مرجوع کردم و سه بار دوباره خریدم چون مجبور بودم با اون یکی تطابق داشته باشه و برای بار چهارم مجبور سدم بخرم که فردا میاد و واقعا منتظرم ببینم این پنجمی جی از اب در میاد

آباژور رومیزی اسپرت

خوبه راضیم ولی تو مشخصات نوشته بود دیمر دار هستش ومن به علت دیمر دار بودنش خریدم ولی متاسفانه دیمر نداشت

ردیف طلایی بالا از چند جا شکستگی داشت چسب زیادی رو صفحه شید ریخته بود و شید از چند جا پاره بود

توی تاریکی شب یه جلوه خاصی به اتاق خواب و خونه میده تشکر از سازنده⚘

مشخصات کامل

ابعاد 60x10x30 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه فلز و شیشه
سلیر مشخصات وجود دیمر برای تنظیم شدت نور
سایر مشخصات طول سیم: 120 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای
وجود دیمر برای تنظیم شدت نور
انتخاب رنگ مربوط به پایه و دور شید میباشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. آباژور رومیزی مدل Pyramid کد AS16

آباژور رومیزی مدل Pyramid کد AS16

آباژور رومیزی استیل

افتضاح .. از کف دست هم کوچکتر است شید های زشت … جنس بدنه هم چوب نیست پلاستیک است !

خیلی کوچیه جنسش خوبه من برای کنار تخت گرفتم اینقدر کوچیه که خورده تو ذوقم تو عکس هم گذاشتم

خیلی قشنگ و فسقلی و بانمکه من برای کنار تختم خریدم جنسشم نسبت به قیمتش خوبه من تو بازار با این قیمت و این سایز پیدا نکردم چون آباژور کوچیک میخواستم

آباژور رومیزی برنزی

برای اتاق پسرم خریدم ..خیلی شیک و جمع و جور و سایز کوچکی داره برای نوزاد خوبه..رنگ پایه اش به پارکت اتاقش میخوره و سر آباژور به لمسه های تختش..فقط کیفت پارچه زیاد مناسب نیست وقتی روشن میشن یک نوار سیار محل چسباندن دو لایه مثل یم نوار سیاه دیده میشه

اون که تو عکس بود فرستادن ولی خوشگلترشو فرستادن کلی ذوق کردم،آخه هر وقت غیر از عکس سفارش بیاد ناراحت میشیم دیگه ، عکسم گذاشتم ببینید ، یه کوچولوی بامزه

مشخصات کامل

ابعاد 13x13x25 سانتی‌متر
وزن 300 گرم
جنس بدنه سرامیک
سایر مشخصات شید ساتن با کیفیت و زیبا
وجود دیمر برای تنظیم شدت نور
کلید روشن و خاموش
طول سیم: 120 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
ترمز زیر پایه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. آباژور رومیزی مدل DLT-B1528

آباژور رومیزی مدل DLT-B1528

آباژور رومیزی برنز

من که خیلی راضی بودم.بدنش فلزی بودو کریستال شیشه ای بود.خیلی نگران این موضوع بودم.بااینکه تقریبا۲هفته بعدبازش کردم.رنگ سفیدش روگرفتم که قشنگ بود

عالی بود از خریدشون خیلی راضی بودم نمای خوبی به اتاق خوابم دادن کاملا شبیه به عکس

مشخصات کامل

ابعاد 25x25x37 سانتی‌متر
وزن 500 گرم
جنس بدنه فلزی
سلیر مشخصات منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: LED

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. آباژور رومیزی مدل A0134

آباژور رومیزی مدل A0134

آباژور رومیزی برنجی

به اندازه اش دقت کنید و حتما لامپ‌۹وات استفاده کنید براش برای اتاق خواب

آباژور ساده و قشنگیه پایه ی قشنگ و با کیفیتی داره ولی طلقش میتونست جنس باکیفیتی باشه در کل از خریدم راضیم یکم گرونه ولی خوبه

خیلی خیلی خوشم اومده ازش. فوق العاده س.تازه در عکسی که گذاشتم، هنوز پلاستیک‌ روش رو برنداشتم و انقدر پرنور و خوبه.

آباژور رومیزی بنفش

خوبه… خیلی سبکه… یه طرح گرد مانند چوب روی پایش داره که من ترجیح میدادم نباشه ولی در کل ساده و خشگله عکسشوهم میزارم

تو این رنج قیمت کار شیک و در عین حال سادیه که همین جذابش میکنه، کیفیتشم قابل قبوله

اگر چراغ زرد رنگ گذاشته شود شیک است. با قیمت ۱۸۰تومن انتظار آباژور خیلی لوکس نداشته باشید.

آباژور رومیزی برای پذیرایی

وقتی به دستم رسید تهش کردم روشن میشه شب چند ساعت فقط اونم نه تا صبح روشنش کردم گرمای لامپ رو نمیتونه تحمل کنه و له شد دورش…….

چیز قشنگی بود پایه به اون صورت براق نبود اما من خوشم اومد و استفاده میکنم

خیلی زیبا بود با بسته بندی خوب.. سالم رسید..اما کوچیک بود مرجوع کردمم

مشخصات کامل

ابعاد 13.5×13.5×30 سانتی‌متر
وزن 800 گرم
جنس بدنه چوب
سلیر مشخصات دارای چندین لایه پوشش برای محافظت در برابر عوامل خارجی
خراطی ظریف.
طول سیم: 150 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. آباژور رومیزی کد 6625

آباژور رومیزی کد 6625

آباژور رومیزی برای اتاق خواب

من برای کنار تخت خریدم فقط سایزش بزرگتر از اونیه که انتظارش رو داشتم.

کالای پر از خط و خش انگار دست دومه، من روی نظر خریدارا انتخام کردم و شرکتی که مرجوعی نداشته اما یک آباژور دست چندم فرستادن، خیلی زشته که مشتری رو احمق فرض میکنن و موقع ارسال کالا میبینن که پر از ایراده اما باز ارسال میکنن

به امید اینکه خریدار بنده خدا مرجوع نکنه سیمو دور پایه پیچیده بودن جوری که انگار قبلا چند بار مرجوع شده کالا رو برام تعویض کردن ولی اینبار شکسته بود به نظر من از قصد و بدون چک کردن کالا ارسالش میکنن

بسته بندی مناسبی داشت اما کلاهک روی بدنه کج می ایسته و ثابت نیست مجبورم با چسب بچسبونم و چون هدیه خریده بودم خیلی زشت شد

آباژور رومیزی با قیمت

اندازش خوبه بزرگتره تا عکس رنگش هم خوبه کیفیت شیشه هم بد نیس فقط لق و شل مهره پایینش هم هرز باید تازه بدی درست کنن🥴

من دو تا سفارش دادم ولی یکی‌ از انها شکسته بود با چسب پنج سانتی دور شکستگی رو پیچوندن فرستادن شما که میدونین شکسته چرا میفرستینش

ظاهرش مشابه عکس بود. بسته بندی مناسب بود. ولی وزنش بسیار کمتر از وزن اعلام شده در مشخصات بود

پایه شیشه ای کج بود یکیش ،من دو تا سفارش داده بودم یکیش سالم بود یکیش پایه شیشه ایش کج بود

مشخصات کامل

ابعاد 33*33*58 سانتی‌متر
وزن 3000 گرم
جنس بدنه فلز
سلیر مشخصات طول سیم: 50 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. آباژور رومیزی طرح مروارید مدل کره ماه

آباژور رومیزی طرح مروارید مدل کره ماه

آباژور رومیزی بزرگ

من راضی بودم ، کاره دسته و ظریفه و دوست داشتنی و سازندش یه نامه دست نویس روش گذاشته که من عاشقش شدمممم 🙂 درسته که شباهت خوده جنس با عکس اینجا یه مقدار فرق داره و از اندازه ای که فکر میکردم کوچیک تره و باید اضافه کنم لامپ هم نداره من فکر میکردم داشته باشه،،اما در حالت کلی من خیلی خوشم اومد

من دوتا گرفتم یکی طلایی یکی سفید. طلایی خیلی بهتر بود جنس پایه ها خوشرنگ و سبک هست ولی خوب یکم گرون‌تره از سفیدش. از بیرون خریدم اما قیمت دیجیکالا بهتره. مناسب هدیه دادن و اتاق خواب. مواد اولیه معمولی داره اما سازندش خوب ساختن هنر دستشون قشنگه . من فکر می‌کردم شارژی هست و کنترل داره اما مثل آباژور سیم کلید داره و شارژی نیست.

آباژور رومیزی باسلام

می‌تونید خودتون لامپ رنگ دلخواه بذارید و هر وقت خواستین عوض کنین اینش خوبه

واقعا حس خوبی به ادم میده،زیبا و شیکه و نمای خوبی به اتاق خواب میده،راضیم ازش

واقعا نمی ارزید اینقدر بد بسته بندی شده بود ک دوتا از پایه های ظریفش شکسته بود . متاسفانه توصیه نمیکنم

عکسش از خودش خیلی بهتره !‌ وقتی بازش می کنید اول از همه کیفیت بد مواد به کار رفته رو میبینید . با یه حباب پلاستیکی بد. لامپ هم که نداره ( البته جایی هم نگفتن که داره )‌ طرح روی حباب هم انگار عجله ای کشیده باشن بود، یعنی شبیه لکه های معروف روی ماه نیست و فقط چنتا لکه کشیده شده. اما خب با توضیحاتشون مغایرتی نداشت، برای همین مرجوع نکردم.

کاملا مطابق عکس نبود تیغه هاش کوتاه و کامل فیکس نمیشه منکه پشیمون شدم حتی ۲۰۰ تومان نمیارزه خیلی خورد تو ذوقم

مشخصات کامل

ابعاد 25x25x28 سانتی‌متر
وزن 800 گرم
جنس بدنه چوب با روکش پرینتی سفید
سلیر مشخصات دارای سرپیچ لامپ E27
وزن بسیار سبک
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: LED
لامپ به همراه کالا نمی باشد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. آباژور رومیزی دیلایت مدل Ario Gold301T

آباژور رومیزی دیلایت مدل Ario Gold301T

آباژور رومیزی پایه چوبی

خیلی قشنگه فقط موقع لامپ خریدن ببرید آباژور الکتریکی یک لامپ اشتباهی هی مث من نگیرید عکسشم گذاشتم

بسیار زیباست من طلایی مات خریدم مونتاژ نشده بود که مونتاژش یکم زمانبره چون باید وقت بزارید که خط و خش نیوفته روی حلقه ها لامپ نداشت فقط کاش سیمش سفید بود نه مشکی

من چند ماهه که خریدم رنگش ثابته خیلی خوشگله جلوه قشنگی به خونه میده بزرگه تقریبا که برای اتاق پذیرایی زیباست ایستاده ولوسترشم هست ادم میتونه همه رو با هم ست کنه

آباژور رومیزی پایه برنز

هم از نظر ارسال و هم کیفیت و زیبایی محصول مناسب است و البته اگر قبمت مناسب تر بود شرایط خیلی بهتر میشد

بنام خدا نسبت به اباژورهای پارچه اَی بسیار زیباتره و خیلی قشنگه و جنس لوکس است تشکر ویژه لامپ کوچک هم بهش می خوره لامپهای کم مصرفی هستندکه سرپیچشان بزرگه خودشان کوچک اند

رنگ طلایی و درخشان امیدوارم سیاه نشه چون فلزیه نور رو مستقیم میده بیرون و پارچهای نیست که نور ملایم داشته باشه سرپیچش لامپ بزرگ میخوره که تعجب کردم کلید قطع و وصل داره دستورالعمل نداره و خودت باید از روی عکس دیجی سرهمش کنی

بهترین آباژور رومیزی پایه برنز

بسیار زیبا اما کامل کردنش زمانبره و یه گوی اون کامل سوراخ نشده بود که به دردسر انداخت

خیلی خوشگل و براق هست. زیبایی خاصی داره. فقط عیبش اینه که لامپ نداره.خودمون باید لامپ بخریم.

مشخصات کامل

ابعاد 53×30 سانتی‌متر
وزن 2000 گرم
جنس بدنه فلز
سلیر مشخصات طول سیم: 100 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. آباژور رومیزی دیلایت کد DLT-B1420

آباژور رومیزی دیلایت کد DLT-B1420

آباژور رومیزی پذیرایی

فقط برا دکور بزاری خوبه ولی کلیدش مشکل داره تا روشن کنی برق کل خونه قطع میشه

من که از رنگش راضی بودم وقت چراغ خوابش کمی کج بود ولی راضی بودم

2 تا از یک نوع سفارش دادم. ولی متاسفانه یکی کرم و دیگری شکلاتی بود

آباژور رومیزی پایه دار

در مورد چتر این اباژور باید توسط پیچ خودش که پایین سرپیچ هست سفت شه یه پیچ داره که اون رو باز می کنید چتر رو می ذارید و پیچ رو می بندید طراحی و ابعادش عالیه تمیز کار شده و ایراد ظاهری نداره من رنگ سفید سفارش دادم قطع کن برق هم داره سرپیچش بزرگه از نوع E27 در کل تو این رنج قیمت بهترینه و در خریدش شک نکنید

خیلی خوشگله و اصلا ایرادی نداشت، و کسایی که میگن کجه بالاش یه پیچ داره باید اونو باز کنین بعد کلاهک رو بزارین بعد پیچ رو محکم ببندین روش، بعدش اصلا کج واینمیسه، ممنونم از دیجی کالا

از خریدم راضی ام ، نسبت به قیمت خیلی خوب هست.. گوی که استفاده شده پلاستیکی هست و ته رنگ.آبی داره.. من آباژور نسکافه ای خریدم و تقریبا بلند هم هست.. واقعا می ارزه بااین قیمت

مدل آباژور رومیزی پذیرایی

خریدش رو پیشنهاد میکنم بسیار زیبا بود فقط سیم هاش اتصالی داشت و وقتی زدم برق فیوز پرید باید قبل از روشن کردن سیم ها رو اوکی کنید

اول نظراتو خوندم شک داشتم بخرم بالاخره بعد 8ماه خریدمش گفتم فوقش اگه بد بود لق بود مرجوعش میکنم ولی عالی بود نصبت به بیرون قیمتش عالی جنسش پلاستیکه شیدش کیفیتش خوبه

آباژور رومیزی در پذیرایی

دوستان عزیزم میگن لب میزنم سر آباژور یه پیچه باید باز کنید رویه سید ببندید که محکم بشه لب نزنه زیرشم پیچه میشه سفت کرد تو انتخاب رنگسم خیلی مشکل داشتم چون رنگ میام سفید سبز هست ولی بین نرم طلایی و سفید کرم انتخاب مردم و الان میبینم هم شیک تر از سفیده و هم با هر رنگی هر جایی هارمونی داره ممنون دیجی جون

به محض اینکه کلید رو زدم فیوز پراید و برق کل ساختمان خاموش شد. نمیدونم دلیلش چی بود، دیگه جرات نمیکنم به برق بزنم

خیلی قشنگه پیشنهاد میدم با این قیمت مناسبی که داره حتما بخرید واقعا زیباست و به اتاق خیلی حس خوب و زیبایی میده

مشخصات کامل

ابعاد 40x30x30 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه فلز آبکاری شده
سلیر مشخصات منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. آباژور رومیزی امین کامپوزیت مدل نپتون کد 782

آباژور رومیزی امین کامپوزیت مدل نپتون کد 782

قیمت آباژور رومیزی پایه چوبی

با توجه به قیمتش طراحی خوبی داره بسته بندی خوبی هم داشت موقع ارسال هیچ آسیبی ندیده بود

تو یه سایت دیگه ۶۰ تومن ارزونتر دیدم ولی بخاطر اینکه مطمئن باشم صحیح و سالم میرسه از دی جی سفارش دادم. خوشبختانه سالم به دستم رسید. ممنون بابت بسته بندی محکم

من دو تا گرفتم یکی حالت نشسته یکی حالت ایستاده متاسفانه اندازه هر دو یکی نیست یکی بلنده یکی کوتاه کاش اندازه رو درست می گفتن حدودپنج سانت اختلاف ارتفاع دارن هرچند من حالت ضدونقیض می خوام

ولی کاش می گفتن اندازه شون یکی نیستن بلندوکوتاهه البته باوجود این مشکل من باز دوست دارم خیلی خیلی خاصه اندازه ای که دیجی کالا نوشته نیست ارتفاع این۴۱ سانتیمتر هست

انواع آباژور رومیزی پذیرایی

باسلام،من قصد خرید این کالا رو داشتم،اما این هفته متوجه شدم ناموجود شده،خیلی ناراحت شدم، لطفا زودتر موجود کنید تا انشالا این هفته بتونم خریداری کنم. ممنون

آباژور قشنگیه، من برای جهیزیه ام گرفتم،یک بار دی جی کالا خودش کالا رو مرجوع کرد و دوباره فرستادن. بسته بندی خوبی داشت ولی با این وجود نمی دونم چرا وقتی بازش کردم از سه جا مجسمه اش شکسته بود، چون من شهرستان هستم

از مرجوع کردن دوباره اش منصرف شدم و جاهای شکسته اش رو با چسب چسبوندم، با اینکه معلومه راضیم دوسش دارم، ولی پیشنهاد میکنم اگر راه دور شهرستان هستین مثل من ریسک نکنین به نظرم احتمال شکستنش زیاده

مشخصات کامل

ابعاد 44×20×20 سانتی‌متر
وزن 2000 گرم
جنس بدنه چوب – فلز
سلیر مشخصات ساخت ایران
طول سیم: 150 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. آباژور رومیزی آرام مدل MT701810

آباژور رومیزی آرام مدل MT701810

پایه آباژور رومیزی

خیلی خوشگله امروز صبح به دستم رسید هیچ مشکلی نداشت خوب بود من که خیلی راضیم در کل خیلی زیباست ممنون

آباژور خوبیه کوتاه برای پاتختی خوبه، فقط قاب روش کمی کجه خیلی کمه ،در کل قشنگ و کاربردیه ،من ۱۱۸خریدم خیلی وقت پیش

عکس هایی که از کالا گذاشته شده کاملا با اصل کالا تطابق دارد و بنظرم با توجه به قیمت کالا ارزش خرید دارد.

آباژور رومیزی ترب

پیش از این نظر گذاشتم که کلاهک لق میزنه و کج می‌ایسته. اکنون می‌خوام با پوزش خواهی از شرکت آرام اعتراف کنم که مشکل از بدجاانداختن کلاهک بود و حالا که روش درست جاانداختن کلاهک رو فهمیدم، دیگه نه لق میزنه نه کج می‌ایسته

من این اباژور رو نخریدم. اگه عکس رو میدیدم شاید میخریدم ولی توی ی مغازه دیدم . افتضاح بود. کثیف کار کردن. از نزدیک قیافه اش اصلا قشنگ نبود. خیلی چیپ بود

نسبت به قیمتش ارزش خرید نداره, کیفیت ساخت هم جالب نیست, و برچسب ضمانت کالا نداشت جعبه

مشخصات کامل

ابعاد 32*14 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه چوب
سلیر مشخصات -پارچه شید مخمل
– چوب طبیعی
طول سیم: 170 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای
-دارای سرپیچ E27

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. آباژور رومیزی آرام مدل MT701809

آباژور رومیزی آرام مدل MT701809

قیمت آباژور رومیزی ترب

از کالای ایرانی حمایت کنید.همین مدل با برند غیر ایرانی زمین تا اسمون تفاوت قیمت داره

از خرید این آباژور خیلی راضی هستم. کیفیت پایه و چاپ پارچه خیلی خوب بود

مشخصات کامل

ابعاد 32*14 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه چوب
سلیر مشخصات -پارچه شید مخمل
– چوب طبیعی
طول سیم: 170 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای
-دارای سرپیچ E27

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. آباژور رومیزی آرام مدل MT701803

آباژور رومیزی آرام مدل MT701803

تبدیل آباژور رومیزی به ایستاده

من دو تا رنگ سفارش داده بودم یکی رو کرم فرستاده بودن یکی رو بژ ولی در کل بد نبود

ممنون من همین الان به دستم رسید امیدوارم که خوب باشه تا اخری ولی من خیلی ازش خوشم اومد برای جهیزیه خریدم رنگ کرم گرفتم. شید و پلاستیک سالمی داشت

تزیینات آباژور رومیزی

من این آباژور رو حدود یک سال هست که از خودشون تهیه کردم نه از دیجی کالا اما به نظرم واقعا شیک و زیباست

آباژور خیلی خوبیه اتصالاتش با کیفیته فقط لامپ نداشت که از شدت نور بگم مرسی دیجی

با توجه به قیمتش خوبه و برای دیزاین اتاق خواب زیباست فقط به اندازه توجه کنید خیلی بزرگ نیست. جنس پارچه مخمله. من رنگ خاکستریش رو گرفتم. تیره است. که با دیزاین من جور بود و راضیم

مشخصات کامل

ابعاد 32*14 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه چوب
سلیر مشخصات -پارچه شید مخمل
– چوب طبیعی
-دارای سرپیچ E27
طول سیم: 170 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. آباژور رومیزی آرام مدل MT700703

آباژور رومیزی آرام مدل MT700703

تصاویر آباژور رومیزی

این آباژور دقیقا مطابق تصویر هست من رنگ پایه سفید با شید سفید گرفتم رنگ پایه تمیز و خوب کار شده ولی رنک شید سفید نیست کرم رنگه ولی در کل راضیم و آباژور زیبایی هست

قشنگ است ولی خیلی کلاهکش بزرگه مناسب اتاق خواب نیست بیشتر مناسب روی میز توی سالن هست

دقیقا مثل عکسش نیست ولی در کل خوشگل هستش و من دوسش داشتم

از اونی که انتظار داشتم بهتر بود. شید مخمل کرم هست و تمیز کار شده و پایه هم با وجود گره دار بودن براق و قابل قبوله. کلاهکش یه ذره کج وایمیسته که میشه درستش کرد اندازش هم نسبتا بزرگه. عکس هم گذاشتم ببینین. کلا با قیمتش توی تخفیف خوبه.

مشخصات کامل

ابعاد 30*55 سانتی‌متر
وزن 1000 گرم
جنس بدنه چوب
سلیر مشخصات -پارچه شید مخمل
– چوب طبیعی
-دارای سرپیچ E27
طول سیم: 150 سانتی متر
منبع انرژی: برق شهر
نوع لامپ: رشته ای
-داری کلید خاموش و روشن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست قیمت روز آباژور رومیزی

21. آباژور رومیزی مدل B012

آباژور رومیزی مدل B012

سایزش خیلی کوچیکه و برای اتاق خواب بچه یا چنینی چیزی بیشتر کاربرد داره برای من قطعه هاش کم بود .اون قسمت ک روی کالاهش قرار میگیره منم مرجوع کردمصورتی خیلی خوشرنگه. دقیقا همون که دنبالش بودم. یعنی صورتی ملایم و ملیح

واقعا آدم اون چیزی که تو عکس میبینه زمین تا آسمان فرق داره آباژور تو عکس بزرگ تحویل گرفتیم برای اسباب بازی کودک مناسبه واقعا متاسفم

قیمت آباژور رومیزی

من ۲ تا کرمی سفارش دادم دونه ای ۷۵. به اندازه قیمتش ارزش داره ولی انتظار جنس با کیفیت نداشته باشین. خیلی معمولیه کیفیتش. برای اتاق خواب مناسبه. من برای اتاق خواب سفارش دادم.

فقط ۲شاخه داره. هیچ دکمه خاموش روشن نداره. جنس پایه آلومینیومیه ولی گلوله روی پایه دورش پلاستیک پیچیده شده که جنسش خیلی ضعیفه و برای من یه تیکه ش کنده شده بود ولی دیگه مرجوع نکردم. در کل جمع و‌ جور و قشنگه

من یکی خریدم مشکی. راضی بودم و اطرافیانم وقتی دیدن 6تا رنگ دیگش رو هم سفارش دادن قیمتش پایینه چون کیفیتش هم پایینه. پارچه شید خیلی ضعیفه. پایه آباژور برنزی هست و تزییناتش طلاییه که اصلا بهم نمیاد و قشنگ نیست

خرید آباژور رومیزی

خوبه من خوشم اومد. به قیمتش می ارزه. توجه کنید سایزش کوچیکه اگه جفت خواستین هم خوبه.

ما قهوه ای سفارش داده بودیم اما دیجیکالا تشخیص داد نسکافه ای قشنگتره برامون فرستاد چون اینم قشنگ بود، مرجوع نکردیم. اگر میتونید سیمشو عوض کنید چون خیلی نازکه، اندازه نخ میمونه، کلید نداشت، خودم سیمشو عوض کردم و کلید براش گذاشتم.

دقیقا همون مدلی بود که میخواستم کوچیک و با کیفیت و با قیمت مناسب من از خریدم راضی هستم. فقط من رنگ قهوه ای رو سفارش دادم اما شیری رو ارسال کردن. که به دکورم خورد و مرجوع نکردم.

آباژور رومیزی مدرن

کیفیتش خوبه فقط یک لامپ نیاز دارد همراه جعبه جداگانه ارسال شده بود که بد نیست فقط چتریش یکم روی بدنه کج به نظر میرسه که مسأله زیاد مهمی نیست میشه صافش کرد

من برای اتاق دخترم برای کنار تخت اش گرفتم اندازه اش خوبه ولی اتاق خواب بزرگترها اندازه اش کوچیکه ولی رنگ و جنس اش خوب بود

اصلا توصیه نمیکنم دوتا خریدم هردوتا روشن نشد خیلی بی کیفیت چون جعبه هاشو پاره کرده بودن نتونستم مرجوع بدم واقعا متاسفم.هزار تومن هم نمی ارزه.

آباژور رومیزی کلاسیک

کلید نداشت .واسه تخت بچه خوبه ..فاصله بالامپ کمه و بهتره ازلامپ پلاستیکی استفاده کنید چون میسوزه یه وقت وباعث آتیش میشه

خیلی کوچیکه بود دقیقا اندازه کف دست.ولی بچه ها نذاشتن ارجاع بدم.ولی توقع ما آباژور معمولی بود نه خیلی کوچک.بد درد اتاق بچه ها میخوره.حتما به اندازه آن توجه کنید.

مشخصات کامل

ابعاد ۳۰x۱۵x۳۰ سانتی‌متر
وزن ۳۵۰ گرم
جنس بدنه آلومینیوم
سلیر مشخصات نوع لامپ: رشته ای
منبع انرژی: برق شهر
ابعاد بسته‌بندی: ۳۰x۲۰x۳۰ سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی: ۵۵۰ گرم
کلاهک قابل شستشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

 

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *