بهترین تیغه برف پاک کن فابریک با ژله ای

فهرست مطالب نمایش

بهترین مدل تیغه برف پاک کن فابریک با ژله ای کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های تیغه برف پاک کن شرکتی یا کارخانه و مدل های ژله ای در بازار است،

برف، باران و تگرگ از جمله عوامل محیطی هستند که شرایط رانندگی را برای ما سخت می کنند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اتفاق ناگواری برای چنین شرایطی آماده باشیم.

با نزدیک شدن به فصل سرما و تشدید بارش باران و برف، نیاز به آمادگی برای مقابله با این شرایط دو چندان می شود تا بتوانیم علاوه بر لذت بردن از زمستان و پاییز، رانندگی ایمن و مطمئن را تجربه کنیم.

اگر تیغه های برف پاک کن خودروی شما به درستی شیشه جلو را تمیز نمی کند یا صدا ایجاد می کند، زمان تعویض و نصب تیغه های جدید فرا رسیده است؛ اما قبل از خرید تیغه های جدید، باید بدانید که کدام تیغه برای خودروی شما بهتر است. در ادامه نکات مهمی برای خرید تیغه برف پاک کن فابریک با ژله ای شرح میدهیم.

تاریخچه ساخت برف پاک کن

اولین برف پاک کن خودرو در سال 1903 توسط مخترع آمریکایی مری اندرسون اختراع شد. او هنگام بازدید از نیویورک متوجه شد که هنگام بارندگی، رانندگان مجبور بودند سر خود را از پنجره بیرون بیاورند تا شیشه جلو را تمیز کنند.

اندرسون از طریق آزمایش های گسترده روشی را توسعه داد که پلاستیک را با استفاده از یک اهرم دستی فشرده می کند که می تواند توسط راننده یا مسافر به چپ و راست بچرخد. با این اختراع ساده، رانندگان دیگر مجبور نبودند برای پاک کردن شیشه جلو، سر خود را از پنجره به بیرون آورند یا برای پاک کردن کامل شیشه جلو، خودرو را متوقف کنند.

با اختراع او، تمام خودروهای آمریکایی ملزم به نصب برف پاک کن های دستی بر روی شیشه جلوی خودروهای خود شدند، اگرچه در سال 1917 شارلوت بریج وود موفق شد تیغه برف پاک کن اتوماتیک را اختراع کند تا نیازی به اهرم های دستی برای به حرکت درآوردن تیغه برف پاک کن بر روی شیشه جلو نداشته باشد.

امروزه با پیشرفت علم و فناوری، تیغه های برف پاک کن دستخوش تغییرات زیادی شده است. طراحی خاص و آیرودینامیک و نوع پلاستیک و لاستیک به کار رفته در تیغه آن توجه بسیاری از خودروسازان و همچنین دوستداران خودرو را به خود جلب کرده است.

انواع تیغه برف پاک کن

انواع تیغه برف پاک کن

تیغه برف پاک کن فابریک

تیغه های معمولی ساده ترین و رایج ترین تیغه های موجود در بازار هستند. تیغه های معمولی از پلاستیک فشرده ساخته شده اند و همچنین گران هستند. خودروهای تولید داخل عمدتا از همان نوع معمولی استفاده می کنند که به تیغه های برف پاک کن فابریک نیز معروف است.

تیغه برف پاک کن ژله ای

این نوع تیغه برف پاک کن با نام ژله ای نیز شناخته می شود. لاستیک تیغه های آنها از نظر نرمی و چسبندگی بسیار شبیه به ژله است. زیرا به خوبی به شیشه می چسبند و آن را تمیز می کنند. بسیاری از افراد به دلیل قدرت تمیز کنندگی بالا، نمونه های فابریک خود را با این مدل جایگزین می کنند.

تیغه برف پاک کن برف گیر دار

اگر بیشتر در جاده های کوهستانی برفی رانندگی می کنید، برف پاک کن های معمولی شما قطعاً خوب کار نمی کنند و برای پاک کردن باید از تیغه قوی تری استفاده کنید. پس به شما توصیه می کنم در جاده های کوهستانی بدون تیغه برف پاک کن مناسب تردد نکنید. این تیغه ها شیشه را در شرایط آب و هوایی سخت تمیز می کنند و روی برف یا یخ نمی لغزند.

مقایسه تیغه برف پاک کن فابریک با ژله ای

انواع تیغه برف پاک کن

قدرت برف روبی

جمع آوری آب از سطوح شیشه ای هنگام بارندگی یکی از نکات مهم برای بهبود دید راننده نسبت به جاده است که در نهایت منجر به رانندگی ایمن و لذت بخشی خواهد شد. تیغه های برف پاک کن وظیفه مهم ارائه عملکرد قابل قبول برای شرایط رانندگی در باران و برف را دارند.

تفاوت تیغه برف پاک کن ژله ای با تیغه برف پاک کن معمولی در قابلیت آبگیری سطح شیشه است، تیغه ژله ای نسبت به تیغه معمولی قابلیت آبگیری بهتری دارد و هنگام تمیز کردن شیشه هیچ صدایی ایجاد نخواهد کرد.

دلیل آبگیری بهتر تیغه ژله ای خاصیت سیلیکون است که چسبندگی و انعطاف پذیری بهتری نسبت به تیغه های معمولی دارد بنابراین قابلیت آبگیری بیشتری دارد.

تفاوت طراحی

نوع طراحی و روش تولید تیغه برف پاک کن های معمولی و ژله ای کاملا متفاوت است.طراحی تیغه های برف پاک کن معمولی کاملا ساده و استحکام بالایی دارد که می تواند یخ زدگی روی سطح شیشه را پاک کند.

از طرفی تیغه های ژله ای با طراحی هوشمندانه و فرمول سیلیکونی پیشرفته از ظرافت خاصی در ساخت خود برخوردار است. بنابراین جنس آن نرم و کشسان است و استحکام آن کمتر از تیغه های معمولی است.

طول عمر ها

طول عمر یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب تیغه های برف پاک کن است که می تواند تحت تاثیر تغییرات آب و هوا، نور خورشید و سایر عوامل خارجی قرار گیرد. طول عمر و ماندگاری تیغه های برف پاک کن ژله ای (سیلیکونی) در شرایط آب و هوایی مختلف به دلیل نوع ساخت بسیار بیشتر از برف پاک کن های معمولی است.

تیغه های برف پاک کن معمولی (کارخانه ای) در شرایط دمایی بالا حالت اولیه خود را از دست می دهند و همچنین در هوای سرد، پلاستیک فشرده این تیغه سخت شده و باعث ترک خوردن می شود و عمر مفید آن در نهایت یک سال می باشد.

فرق قیمت

تیغه برف پاک کن های ژله ای (سیلیکونی) نسبت به تیغه های برف پاک کن معمولی (پلاستیکی) هزینه بیشتری برای تولید و ساخت دارند، به همین دلیل است که خودروسازان از تیغه های برف پاک کن معمولی در محصولات خود استفاده می کنند که قیمت کمتری نسبت به رقبای سیلیکونی خود دارند.

انواع تیغه برف پاک کن

تیغه برف‌ پاک کن معمولی بخریم یا ژله‌ای؟

پاسخ به این سوال بستگی به منطقه جغرافیایی محل زندگی شما دارد. اگر در منطقه شما باران بیشتر از برف است، توصیه می کنم از نمونه ژله ای استفاده کنید. چون در باران خوب کار می کنند.

اما اگر منطقه شما سرد و برفی است پیشنهاد می کنم از نمونه برف روب اصلی استفاده کنید. زیرا برف پاک کن ژله ای برای پاک کردن برف طراحی نشده است و هنگام بارندگی کار نمی کند. با توجه به چهار فصل بودن آب و هوای کشور، شرکت های سازنده از مدل شرکتی استفاده می کنند.

اگرچه تیغه های برف پاک کن مانند سایر مواد مصرفی خودرو دارای طول عمر خاصی هستند، یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب برف پاک کن ها عمر مفید آن است. تیغه های معمولی در برابر سرما و گرما مقاوم نیستند و به سرعت خراب می شوند. در مقابل، تیغه های ژله ای به دلیل نوع جنس خود مقاومت بیشتری در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از خود نشان می دهند.

بهترین زمان تعویض تیغه برف پاک کن

در واقع زمان دقیقی برای تعویض این قطعه وجود ندارد. اگر از این قطعه به درستی استفاده کنید، ممکن است تا چند سال حتی نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

البته افرادی که در مناطق پرباران مانند مناطق شمالی زندگی می کنند ممکن است زودتر آن را تعویض کنند زیرا از این قسمت بیشتر استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین، همیشه توصیه می شود این دستگاه را در ابتدای فصل بارندگی تعویض کنید.

لیست قیمت روز بهترین تیغه برف پاک کن فابریک با ژله ای

1. تیغه برف پاکن مناسب برای پژو 206 بسته دو عددی

بهترین مارک تیغه برف پاک کن 206

نصب این محصول برای پژو ۲۰۷ هم امکانپذیر است؟ پاسخ 206 و 207 با هم فرقی ندارند فقط ظاهرشون فرق داره

اندازه طول هر کدام از تیغه ها به اینچ چقدر است؟ پاسخ سلام.سایز فابریک 206 هست.

برف پاک کن 320 گرمی کالای سنگین حساب میشه ولی دیسک و صفحه و کمک فنر 5 کیلویی کالای عادی

بهترین تیغه برف پاک کن پراید

سلام به مرور زمان تیغه لاستیک برف پاک کن خراب میشه آیا تیغه لاستیک این قابل تعویض است؟ پاسخ سلام.ما برف پاکن کامل داریم و بازو ویتون سالم باشه چند سال کار میکنه و زمانی که خراب بشه کلش باید عوض بشه چون فنر و بدنه هم فرسوده شده.

سلام آیا برای تیگو5 مناسب هستش؟ پاسخ سلام. خیر.تنوع تیگو 5 در پنل موجود است

بهترین مارک تیغه برف پاک کن

توصیه میکنم حتما بخرید ، فوق العاده عالی هستن ، فکر نمی کردم اینقدر خوب پاک کنه بدون خط و رد آب و بدون صدا خیلی نرم کار می کند

من این برف پاکن رو از خود نمایندگی اصلیش تو خیابون ملت حضوری تهیه کردم به شدت از جنسش ناراضی هستم. با قیمت ۱۸۰ تومن میتونستم برف پاکن بهتری تهیه کنم ولی فریب تبلیغاتشون توی فضای مجازی رو خوردم اگر دوست دارین پولتون رو توی سطل زباله بریزید حتما توصیه میکنم این جنس و برند رو تهیه کنید!

بهترین برف پاک کن پراید

در تست اول بیصدا و روان رو شیشه حرکت میکنه و نوار تمیز کننده هم نرم است،ولی متاسفانه روی تیغه بزرگ در حد یک خط رو جا میذاره که امیدوارم به مرور زمان بدتر نشه، کیفیت ساخت بدنه پلاستیکی که به عنوان. روکش هست چندان خوب نیست

پلمب خود کالا باز شده بود و با چسب شیشه ای چسبانده شده بود متاسفانه تیغه بلندش رو آب میندازه. کیفیتش جالب نیست. اصلا ارزش خرید نداره.

بهترین تیغه برف پاک کن

کیفیت عالی – بالاخره یک برف پاکن خوب برای 206 پیدا کردم. قدرت پاک کنندگی خیلی خوب و کاملا بی صدا است

لبه های بالایی تیغه پاک نمیکنه ولی خوب نسبتا خوبه. بی صدا پاک میکنه پله پله هم میشه موقع پاک کردن سایه هم نمیندازه

لاستیک تیغه برف پاک کن

اصلا سایلنته سایلنته 😐 هیچچچچ صدایی نمیده من برای رانا پلاس خریدم و واقعا راضی ام برای اچ سی کراس و کوییک هم خریده بودم مدل مناسبشون رو اونا هم کاملا اوکی بود! ممنون

من استفاده کردم به خاطر سه تیکه بودنش خوب رو شیشه میشینه و بی صدا هم هست و خوب پاک میکنه قیمتش رو نمیدونم خوبه یا نه ولی من راضی ام.

تیغه برف پاک کن پراید

به صورت کامل منطقه تحت شستشو رو تمیز نمی کنه. یه چندتا خط هم می اندازه. البته ظاهرا بگیر نگیر داره. برای بعضی ها خوبه . برای من قسمت بالای سمت راننده چندتا خط می اندازه.

کیفیت ساخت عالی و پاک کنندگی مناسب نسبت به باقی تیغه برف پاکن های بازار خیلی خوبه در خریدش شک نکنید

برف پاک کن 206

فکر نمی کردم انقدر خوب باشه من برای 206 هم شیشه عقب از این مارک گرفتم هم شیشه جلو خیلی راضی هستم.

برای کسانی که مثل من استیگمات دارن اصلا مناسب نیست تو دمای منفی یک درجه یخ زد و تو جاده سرویس شدم تا به مقصد برسم یکی از مزخرف ترین برف پاک کن های دنیاست در دمای بالا صفر هم بعضی قسمت هارو درست پاک‌نمیکنه و لک میمونه روی شیشه

تیغه برف پاکن پراید

در کل خوبه یبار ۲۰۰ هزینه می کنید ولی توقع جنس عالی نداشته باشید چون این برف پاکن متوسطه واقعا خوبه حتما استفاده كنين ازش خيلي بي صدا و تميز كار ميكنه

خیلی خوبه کاملا بی صدا و خیلی تمیز و بدون لک شیشه رو پاک میکنه من برای شیشه عقب ماشینم خریدم از این مارک و واقعا راضی هستم.

روکش برف پاک کن دیجی کالا

ایشالا توی دراز مدت هم همینطوری باشه. قیمتش بالاست ولی خب خوب تمیز میکنه شیشه رو. صدا نداره

برای 206 گرفتم ولی فابریکش بهتر بود. یکی از دو تا شیشه پاک کن ها مشکل داشت که من هر دو رو عوض کردم

شکستگی تیغه گذاشتم رو شیشه از هر طرف ۵سانت خلاصی داشت تیغه کوچیکه یه طرف خلاصی داره عملا فقط مرکز تیغه مورد دوم شکستگی تیغه بزرگ . ریسک خرید شو نکنید

برف پاکن پراید

این قیمت و کیفیت ۳برابر قیمت بیشتر جدیدا مرجوعی خیلی بد انجام میدن لپ کلام نخرید دردسر همون امکو فابریکی بهترین گزینست من ۱۱ سال داشتم کارخانه ای بود هرچندسال لاستیک عوض میکردم چسبندگی فنرا خیلی عالیه لاستیکش خوب باشه لیس میزنه عکسشم میزارم

بهترین برف پاک کن در کل ارزش خریدش بالاست…نه خط میندازه نه صدا میده چند ماه استفاده میکنم مشکلی پیش نیومده براش

تیغه برف پاکن ساما وایپر بلید مدل هیبرید مناسب برای پژو 206 بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۱x۷x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۲۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۲۰۶
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو
سایر توضیحات لطفا بعد از نصب کاور سبز رنگ دور انداخته شود.
برف پاکن هیبرید برای خودروی پژو ۲۰۶ و با کیفیت فنر و لاستیک درجه یک تحت لیسانس کانادا.
محصولی با دوام و با طول عمر بالا و طراحی جذاب و آیرودینامیک و نصب سریع و آسان.
مناسب برای مناطق سردسیر و گرمسیر ایران

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. تیغه برف پاک کن مناسب برای پراید بسته 2 عددی

تیغه برف پاک کن ژله ای

واقعاً عالیه عین تیغه های هیبریدی پاک میکنه جوری بسته بندی شده که حتی اگه یه سال هم آکبند بمونه کیفیت لاستیک ها کم نمیشه

اولارام پوست و عظام نیست دوم اینکه ۴۵ سانته نه ۴۷ سانت سوم اینکه گیره اش با گیره اصلی پراید فرق داره و اگه حواستون نباشه میشکنه. خلاصه هوا بارون بود و من تیغه برفکن لازم داشتم وگرنه قطعا برگشت میزدم.

روکش برف پاک کن پراید

امیدوارم دیجی کالا هم این نظرات رو ببینه و جنس یه مارک دیگه رو به اسم مارک دیگه بفرسته.

برای یه سال خوبه و مارک مارکو ااوردن نه عظام کیفیتی معمولی داره برای یک تا دو سال عالیه

خوب کار میکنه و شیشه رو تمیز می‌کنه فکر نمی‌کردم به این خوبی باشه هنوز استفاده نکردم ولی نسبت به بیرون قیمت خوبی داشت

بهترین برند برف پاک کن پژو پارس

سلام؛ دوستان شرکت عظام تیغه تولید نمیکنه؛ این هم که فرستادن، برند رامکو و احتمالا چینی و وارداتی. دقت کنید.

از رپتور شاپ خریدم عظام نیس رامپکو فرستادم فعلا نمیدونم چجوریه کیفیتش خوبه و کار راه اندازه و نسبت به مارکهای متفرقه بهتره .اگر عظام باشه.

من عظام سفارش دادم برچسبش فقط عظام هستش ولی روی برف پاکن امکو نوشته کیفیتش خوب نیست

تیغه برف پاکن سمند

چرا وقتی شما برند عظام خرید میکنی برند رامپکو ارسال میکنید؟؟ خواهشا کمی نظارت روی تامین کننده ها داشته باشید تا هر کاری دلشون میخواد نکنند برا من مصرف کننده که غیر از چند روز علافی و حالا دردسر برا پس دادنش

با این قیمت نمی دونم چرا بعضی ها برف پاک کن شون رو درست نمی کنند؟ خرابی برف پاکن خیلی خطر ناکه بگیرید و عوض کنید

لاستیک برف پاک کن پراید

سایز تیغه برف پاک کن پژو پارس در کل راضی بودم با این قیمت الان پفک هم نمیشه خرید ولی مارک عظام سفارش داده بودم که رامپکو فرستاده بودن ممنونم دیجی کالا

فعلا نصبش نکردم ولی ظاهرش خوبه، در ضمن حواستون باشه مارک عظام نیست اگه برندش براتون مهمه،برند رامکو میفرستن،عکسشم گذاشتم ببینین

تیغه برف پاک کن عظام مدل F04701 مناسب برای پراید بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

وزن ۲۶۰ گرم
مناسب برای خودرو پراید
توضیحات مدل خودرو مناسب برای انواع مدل های پراید
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو
سایر توضیحات ساخت گروه قطعات خودرو عظام

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. تیغه برف پاک کن برای پراید بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما وایپر بلید مدل هیبرید مناسب برای پراید بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۱x۹x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۰۰ گرم
مناسب برای خودرو دوو سیلو – پراید – سایپا پراید ۱۱۱ – سایپا پراید ۱۳۱ – سایپا پراید ۱۳۲ – سایپا پراید ۱۴۱ – سایپا پراید ۱۵۱ (وانت) – پراید صبا – پراید نسیم
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو
سایر توضیحات لطفا بعد از نصب کاور سبز رنگ دور انداخته شود.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. لاستیک تیغه برف پاکن مناسب برای پراید

لاستیک تیغه برف پاکن بی.اس.کو مدل S4 مناسب برای پراید

مشخصات ابزار

شماره فنی WR۰۰۸۱
ابعاد ۴۵ سانتی‌متر
وزن ۱۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پراید
توضیحات مدل خودرو تمامی خودرو های پراید(۱۳۱-۱۳۲-۱۴۱-۱۵۱ صبا )

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. تیغه برف پاک کن برای سمند بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما وایپر بلید مدل هیبرید مناسب برای سمند بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۱x۹x۳ سانتی‌متر
وزن ۴۰۰ گرم
مناسب برای خودرو کیا سراتو ۱۶۰۰
توضیحات مدل خودرو حتما دقت بفرمایید این محصول برای سمند آبپاش دار میباشد.
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. تیغه برف پاک کن برای پژو پارس بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما مدل هیبرید مناسب برای پژو پارس بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۶x۳x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو پارس
توضیحات مدل خودرو ۲۲-۲۲ اینچ
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. تیغه برف پاک کن پژو 405 بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما مدل هیبرید مناسب برای پژو 405 بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۶x۳x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۴۰۵
توضیحات مدل خودرو ۲۲-۲۲ اینچ
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. لاستیک تیغه برف پاک کن سمند بسته 2 عددی

لاستیک تیغه برف پاک کن لایت استار مدل 24x18 مناسب برای سمند بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۰x۶x۵ سانتی‌متر
وزن ۱۵۰ گرم
مناسب برای خودرو کیا سراتو ۱۶۰۰
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. تیغه برف پاک کن تیبا بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما وایپر بلید مدل هیبرید مناسب برای تیبا بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۱x۹x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۲۰ گرم
مناسب برای خودرو تیبا – تیبا ۲
سایر توضیحات لطفا بعد از نصب کاور سبز رنگ دور انداخته شود.
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. تیغه برف پاک کن ال 90 بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما وایپر بلید مدل هیبرید مناسب برای ال 90 بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۱x۹x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۱۰ گرم
مناسب برای خودرو رنو L۹۰ – رنو تندر پلاس
سایر توضیحات برف پاکن هیبرید برای خودروی ال ۹۰ با کیفیت فنر و لاستیک درجه یک تحت لیسانس کانادا محصولی با دوام و با طول عمر بالا طراحی جذاب و آیرودینامیک نصب سریع و آسان مناسب برای مناطق سردسیر و گرمسیر ایران
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. لاستیک تیغه برف پراید بسته دو عددی

لاستیک تیغه برف پاک کن اوتومکس مدل AM1818 مناسب برای پراید بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۲*۱*۵ سانتی‌متر
وزن ۲۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پراید
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. تیغه برف پاک کن پراید بسته 2 عددی

تیغه برف پاک کن تسنیلا کد 01 مناسب برای پراید بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۴۵x۲x۴ سانتی‌متر
وزن ۴۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پراید
توضیحات مدل خودرو مناسب برای شیشه جلو پراید و نیسان
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. تیغه برف پاکن پژو 405 مجموعه دو عددی

تیغه برف پاکن ایساکو مدل 0470100108 مناسب برای پژو 405 مجموعه دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۱۰x۲۵x۱۰ سانتی‌متر
وزن ۱۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۴۰۵
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. تیغه برف پاک کن عقب 206

تیغه برف پاک کن عقب لایت استار مدل 14x1PC مناسب برای 206

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۰x۹x۵ سانتی‌متر
وزن ۲۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۲۰۶
سایر توضیحات طول عمر بالا کارکرد بدون صدا کیفیت بالا
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه عقب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. تیغه برف پاک کن پژو 206 بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما مدل هیبرید مناسب برای پژو 206 بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۰x۳x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۰۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۲۰۶
سایر توضیحات ۱۶-۲۴ اینچ
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. تیغه برف پاک کن پراید آبپاشدار بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما وایپر بلید مدل هیبرید مناسب برای پراید آبپاشدار بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۱x۹x۳ سانتی‌متر
وزن ۳۶۰ گرم
مناسب برای خودرو پراید
سایر توضیحات حتما توجه بفرمایید این محصول همراه با آبپاش میباشد.
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. تیغه برف پاک کن پژو 405 بسته 2 عددی

تیغه برف پاک کن والئو مدل C55 مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۵x۵x۲ سانتی‌متر
وزن ۲۵۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۴۰۵
سایر توضیحات مناسب خودروهایی که هر دو تیغه برف پا کن سایز ۲۲ اینچ (۵۵ سانتی) میباشند
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. لاستیک تیغه برف پاک کن پژو 206 بسته 2 عددی

لاستیک تیغه برف پاک کن اسبیکا مدل 26-16 مناسب برای پژو 206 بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۵x۴x۱ سانتی‌متر
وزن ۱۱۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو 206
سایر توضیحات مناسب برای دو عدد تیغه شیشه جلو انواع مدل های ۲۰۶ و خودروهای دیگر با سایز تیغه برف پاککن مشابه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. تیغه برف پاک کن پراید بسته دو عددی

تیغه برف پاک کن ساما مدل flat مناسب برای پراید بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۴۵x۱.۵x۲ سانتی‌متر
وزن ۱۵۰ گرم
مناسب برای خودرو پراید – دوو سیلو
سایر توضیحات در هنگام نصب روکش سبز رنگ را حتما جدا کنید .
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. لاستیک تیغه برف پاک کن ال 90 و ساندرو بسته دو عددی

لاستیک تیغه برف پاک کن مدل K2020 مناسب برای ال 90 و ساندرو بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۱ ×۱×۱.۵ سانتی‌متر
وزن ۲۵۰ گرم
مناسب برای خودرو رنو L۹۰ – رنو ساندرو
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. لاستیک تیغه برف پاک کن سمند بسته دو عددی

لاستیک تیغه برف پاک کن مدل 01L -24-18 مناسب برای سمند بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۶۰x۱x۱ سانتی‌متر
وزن ۷۴ گرم
مناسب برای خودرو کیا سراتو ۱۶۰۰ – دنا
سایر توضیحات حاوی دو عدد لاستیک تیغه برف پاک کن با قابلیت برش جایگزین مناسب برای لاستیک خراب تیغه های فلزی فابریک خودرو مقرون به صرفه نصب آسان
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

22. لاستیک تیغه برف پاکن پژو 206

لاستیک تیغه برف پاکن بی.اس.کو مدل S5 مناسب برای پژو 206

مشخصات ابزار

ابعاد ۴۰ سانتی‌متر
وزن 200 گرم
مناسب برای خودرو پژو ۲۰۶ – رانا
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

23. تیغه برف پاک کن خودرو پراید

تیغه برف پاک کن خودرو مدل da08 طرح ژله ای مناسب برای پراید

مشخصات ابزار

ابعاد ۴۴x۲x۲ سانتی‌متر
مناسب برای خودرو پراید
سایر توضیحات تیغه برف‌پاک‌کن ژله ای مناسب برای خودرو پراید نصب راحت بسیار کم صدا تمیزکنندگی چند برابر به علت چسبیدن کامل به شیشه افزایش سرعت پاک کنندگی
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

24. تیغه برف پاک کن عقب پژو 206

تیغه برف پاک کن عقب ساما وایپر بلید مدل فابریک مناسب برای پژو 206

مشخصات ابزار

ابعاد ۴۵x۴x۲ سانتی‌متر
وزن ۱۲۰ گرم
مناسب برای خودرو پژو ۲۰۶
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

25. لاستیک تیغه برف پاک کن تیبا بسته دو عددی

لاستیک تیغه برف پاک کن مدل 21-19-05L مناسب برای تیبا بسته دو عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۰x۱x۱ سانتی‌متر
وزن 69 گرم
مناسب برای خودرو تیبا
سایر توضیحات حاوی دو عدد لاستیک تیغه برف پاک کن با قابلیت برش جایگزین مناسب برای لاستیک خراب تیغه های فلزی فابریک خودرو مقرون به صرفه نصب آسان
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

26. تیغه و بازویی برف پاک کن پژو 405 مجموعه 4 عددی

تیغه و بازویی برف پاک کن پنگوئن مدل استیل مناسب برای پژو 405 مجموعه 4 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد ۵۶x۴ ۴۶x۳ سانتی‌متر
وزن 100 گرم
مناسب برای خودرو پژو ۴۰۵ – پژو پارس
سایر توضیحات جنس استیل ضد زنگ و بادوام عدم ایجاد خط و خش و صدای مزاحم نصب بسیار آسان و سریع
ویژگی‌های تیغه برف پاک‌کن مناسب برای شیشه جلو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین تیغه برف پاک کن

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *