بهترین شمشاد زن برقی و بنزینی

بهترین شمشاد زن برقی و بنزینی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های شمشاد زن برقی و موتوری است،

اگر دائماً سعی می کنید شمشادها و درختچه ها را مرتب نگه دارید ، با چالشی روبرو خواهید شد و این به هیچ وجه کار آسانی نیست. با پیشرفت تکنولوژی و اختراع انواع تجهیزات باغبانی ، هرس شمشاد با دست چیزی است که به تدریج در حال فراموشی است.

در این شرایط با خرید شمشاد زن مناسب و استفاده از این دستگاه می توان همه عملیات مانند کوتاه شدن و چیدمان شمشاد را به سرعت و به آسانی انجام داد. شما می توانید بدون صرف انرژی زیاد ، با چیدمان دقیق و اصولی فضای سبز خود از فضایی زیبا و دلپذیر لذت ببرید.

بهترین مارک شمشاد زن موتوری یا بنزینی

  • تاپ گاردن
  • اشتیل
  • رونیکس
  • دوو
  • اکتیو تولز

راهنمای خرید شمشاد زن

راهنمای خرید شمشاد زن

اگر دائماً سعی می کنید شمشادها و درختچه ها را مرتب نگه دارید ، با چالشی روبرو خواهید شد و این به هیچ وجه کار آسانی نیست. با پیشرفت تکنولوژی و اختراع انواع تجهیزات باغبانی ، هرس شمشاد با دست چیزی است که به تدریج در حال فراموشی است.

در این شرایط با خرید شمشاد زن مناسب و استفاده از این دستگاه می توان همه عملیات مانند کوتاه شدن و چیدمان شمشاد را به سرعت و به آسانی انجام داد. شما می توانید بدون صرف انرژی زیاد ، با چیدمان دقیق و اصولی فضای سبز خود از فضایی زیبا و دلپذیر لذت ببرید.

طبق تعریف ، دستگاه شمشاد یک ابزار مکمل برای ماشین چمن زنی است. این بدان معناست که وقتی امکان استفاده از چمن برای هرس شمشاد ، درختچه ها و بوته ها وجود ندارد ، در این شرایط شمشاد بهترین ابزار است.

توجه داشته باشید که هرچه تیغ دستگاه بلندتر باشد ، کار شما سریعتر انجام می شود ، اما باید توجه داشت که شمشاد زن ها با تیغه های بلندتر گرانتر و وزن بیشتری دارند.

شمشاد زن چیست؟

فضای سبز همیشه جزء لاینفک زندگی انسان ما بوده است.با گسترش شهرنشینی و زندگی ماشینی ، فضای سبز اهمیت فوق العاده ای یافته است. نحوه طراحی و مراقبت از این فضاها مشکلی است که با گسترش فضای سبز در قالب رشته های حرفه ای در زمینه فضای سبز بوجود می آید.

با گذشت زمان ، ابزارهای قدیمی جایگزین ماشین های اختصاصی شده اند. شمشاد به عنوان دیوار جانبی در فضاهای سبز و باغ ها برای محافظت از حیاط ، بلوار و فضاهای سبز خیابانی استفاده می شود ، در صورتی که بریده نشود ، شکل غیرعادی به خود می گیرد. هرس این درختچه ها با قیچی باغبانی کاری دشوار و زمان بر است.

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف و گسترش ابزار و ماشین آلات مزرعه ، محصولات مختلف امدادرسانی در برابر بلایا تولید شده است. شمشاد زن خانگی یا حرفه ای مشکل پیرایش و شکل دادن به درختچه های زینتی را برطرف کرده و سرعت و کیفیت بالایی را در این زمینه ارائه می دهد.

انواع شمشاد زن برقی و بنزینی

انواع شمشاد زن برقی و بنزینی

شمشاد زن برای هرس درختان کوچک و همچنین علف و برگ هایی که نمی توان با اره باغبانی برش داد استفاده می شود. کار یک شمشاد زن شبیه اره برقی است ، اما قسمت های مختلف ویژگی های خاص خود را دارد.

اجزای اصلی این دستگاه شامل موتور ، واحد برش و قسمت کنترل است. بلوک برش یا بازوی برش دارای یک تیغه ثابت و یک تیغه متحرک است. در حرکت رفت و برگشتی تیغه متحرک نسبت به تیغه ثابت ، شاخه ها بین تیغه ها رانده می شوند و عملیات برش نیز مشابه مکانیسم قیچی انجام می شود. تیغه های مختلف با شانه های مخصوص برای کاربردهای مختلف بر روی موتور نصب شده است.

این دستگاه باغبانی در انواع مدل های برقی ، بنزینی و دستی موجود است.

شمشاد زن های کوچکتر بیشتر الکتریکی هستند ، در حالی که مدلهای بزرگتر با موتورهای بنزینی ساخته می شوند تا انرژی بیشتری تولید کنند. شمشاد زن دارای دسته و دو تیغه است.دو نوع دسته تلسکوپی (برای تنظیم طول دسته ها) و دسته های ساده وجود دارد.

صدا و آلودگی صوتی شمشاد زن برقی بسیار کمتر از نوع موتور است. از سوی دیگر ، دو مدل شمشاد زن وجود دارد ، تیغه یک طرفه و تیغه دو طرفه.

در اندازه ها و وزن های معین ، موتورهای دو زمانه نسبت به موتورهای چهار زمانه قدرت بیشتری تولید می کنند ، به همین دلیل این دستگاه ها از موتورهای قدرتمند کوچک دو زمانه استفاده می کنند که سوخت آنها ترکیبی از بنزین و روغن است. عملکرد دستگاه بر اساس میزان موتور آنها تعیین می شود.

ویژگی های شمشاد زن بنزینی

شمشاد زن بنزینی برای عملکرد خود نیازی به برق ندارد. نیروی محرکه با تبدیل سوخت بنزین به برق تأمین می شود. موتورهای بنزینی پرقدرت یک اسب بخار تولید می کنند و برای هرس در مقیاس بزرگ مناسب هستند.

نگهداری آنها آسان است و در حین استفاده از ایمنی کافی برخوردار هستند. استفاده از آنها نیاز به مهارت خاصی ندارد و به صورت ارگونومیک طراحی شده است. اما علاوه بر این مزایا ، آنها دارای یک معایب مهم هستند و آن آلودگی محیط زیست است.

ویژگی های شمشاد زنی برقی

نوع الکتریکی دارای موتوری با قدرت ثابت است. قدرت آن کمتر از انواع مدل های بنزینی است. تیغه دارای دو لبه برش است ، نگهداری آن آسان است و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد. در مقایسه با شمشاد بنزینی ، مزیت آن در حفاظت از محیط زیست است.

ویژگی های شمشاد زن دستی

ویژگی های شمشاد زن دستی

شمشاد زن یکی از قدیمی ترین امکانات باغبانی است. در مقایسه با تجهیزات پیچیده امروزی ، قیمت آن کمتر است. دارای دو نوع دسته ساده و دسته تلسکوپی است. با نوع دسته تلسکوپی ، طول دسته را می توان افزایش داد تا شاخه های بلندتری بریده شود.

ویژگی های شمشاد زن شارژی

شمشاد زن بی سیم با برق کار می کند. اما برای کارکرد راحت تر و جابجایی آسان کاربر ، باتری دارند و قابل شارژ هستند. در این حالت ، به راحتی می توان از آن برای مکانهایی که دسترسی به آنها امکان پذیر نیست استفاده کرد.

ویژگی های شمشاد زن های دسته بلند

با کمک مدل دسته بلند می توان قطعات بلند غیرقابل دسترس را کوتاه کرد و بدون نیاز به نردبان بلند مرتب کرد. این مزیت مهم است ، زیرا هنگام برش حصار طولانی ، پای شما محکم روی زمین است تا با خیال راحت و قابل اعتماد کامل درختان را هرس کنید.

با استفاده از این نوع شمشاد زن، می توان بازوی مکانیکی (که به صورت سری با تیغه متصل است) را بچرخانید و برش های افقی و عمودی را برای سهولت هرچه بیشتر برش ایجاد کنید.

به یاد داشته باشید قبل از خرید این دستگاه وزن را بدانید ، زیرا هنگام کار با این نوع جعبه ها ، وزن دستگاه در انتها متمرکز شده و می تواند باعث خستگی زودرس اپراتور شود.

به طور کلی ، کار با این نوع شمشاد دشوارتر از انواع معمولی است و نمی توانید سطحی را که برش می دهید مشاهده کنید. همچنین اگر ارتفاع پوشش گیاهی و پرچین بسیار زیاد است ، توصیه می شود از نردبان و شمشاد زن معمولی استفاده کنید.

راهنمای خرید شمشاد زن

راهنمای خرید شمشاد زن

نوع کاربری

استفاده از این دستگاه برای افراد مختلف متفاوت است. البته مراقبت از حیاط یا باغ کوچک با مراقبت از چمن و پیاده روها متفاوت است.

بنابراین اولین چیزی که باید به آن توجه کنید نوع کاربری است. بهتر است از شمشاد زنهای دستی در ابعاد کوچک و شمشاد زن های برقی یا موتور دار در ابعاد بزرگتر استفاده شود.

تیغه شمشاد زن

به طور کلی ، تیغه بلندتر کار هرس را سریعتر انجام می دهد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که شمشاد با تیغه بلند هم سنگین است و هم می تواند هنگام کار شما را خسته کند.

بنابراین باید طول تیغه را متناسب با نیاز انتخاب کرد. به عنوان مثال ، اگر پوشش گیاهی شما کمی پیچیده است ، انتخاب یک دستگاه با تیغغه بلند انتخاب اشتباهی است.

اکثر شمشاد زن های موجود در بازار دارای تیغه دو لبه هستند. این ویژگی باعث می شود خروجی منظم به نظر برسد و بیشتر برای برش های پیچیده مانند درختچه های هرس مناسب است. با این حال ، تیغه دو لبه کمی سنگین تر از تیغه یک طرفه است.

همچنین باید فاصله بین دندان های تیغه را در نظر بگیرید. از لحاظ نظری ، هر قسمتی از پوشش گیاهی که بین دو دندان قرار می گیرد توسط دستگاه قابل برش است و معمولاً فاصله بین دندان ها در شمشاد امروزی 4.3 اینچ است.

وزن دستگاه

استفاده از این دستگاه می تواند خسته کننده باشد ، به خصوص اگر قصد دارید به مدت طولانی از آن استفاده کنید یا در مناطق مرتفع کار کنید. هرچه دستگاه سنگین تر باشد ، سریعتر خسته می شوید.

بنابراین ، هنگام خرید شمشاد زن باید وزن تجهیزات را بدانید. به یاد داشته باشید ، اگر از قدرت و اندام مناسب برخوردار باشید ، می توانید دستگاه قوی تر و سنگین تر انتخاب کنید زیرا پروژه شما سریعتر به پایان می رسد.

سر و صدای شمشاد زن

شمشاد زن های قابل شارژ و برقی معادل 90 دسی بل است مانند موتورسیکلت در فاصله 8 متری به نظر می رسد، اما صدای شمشاد زن های بنزینی حدود 97 تا 103 دسی بل است مشابه هواپیمای جت سریع در ارتفاع 1000 پایی است. صدای شمشاد زن بنزینی تقریبا دو برابر نوع برقی است.

توصیه می شود هنگام استفاده از هر نوع شمشاد زنی از محافظ گوش استفاده کنید ، اما آلودگی صوتی مدل بنزینی بیشتر است که باعث خستگی بیشتر کاربر می شود.

امکانات جانبی دستگاه

بهترین مارک شمشاد زن موتوری یا بنزینی

کمربند حمل: تولیدکنندگان ماشین های شمشاد زن سعی می کنند ویژگی های جدیدی را برای این دستگاه تعریف کنند تا استفاده از آن راحت تر باشد و کاربر بتواند به راحتی با آن کار کند. یکی از جدیدترین ویژگی های این دستگاه ها بستن کمربند است ، به طوری که کاربر می تواند وزن سنگین خود را در حین کار تحمل کند.

حفاظ دستگاه: لازم به ذکر است که هنگام کار با این ابزار ، چمن بسیار سریع بریده می شود و می تواند مستقیماً به سمت شما پرتاب شود. حفاظ دستگاه به عنوان راهنمای ذرات بریده شده عمل کرده و از رسیدن ذرات گرد و غبار و هوا به صورت و چشم شما جلوگیری می کند.

قابلیت کنترل سرعت: قابلیت دیگر توانایی کنترل سرعت است. این ویژگی در واقع به کاربر کمک می کند تا کنترل بیشتری بر دستگاه داشته باشد و سرعت را با توجه به شرایط کار تنظیم کند.

قابلیت ضد لرزش: قابلیت محافظت در برابر لرزش یکی دیگر از ویژگی هایی است که ممکن است این دستگاه داشته باشد. این ویژگی به جلوگیری از خستگی کاربر در حین کار کمک می کند. زیرا در صورت عدم وجود ارتعاش ، خستگی دست به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

دسته جانبی: برخی از مدل ها دارای دسته های پلاستیکی هستند که از نظر ارگونومی طراحی شده اند. این دسته های جانبی به گرفتن دسته ها و افزایش سرعت کاربر و افزایش بهره وری کاربر کمک می کند.

لیست قیمت روز شمشاد زن موتوری یا بنزینی

هر وسیله ای که می خواهید بخرید ؛ شما با انواع و اقسام مختلف روبرو می شوید و قیمت های متفاوتی پیش روی شماست. شمشاد موتوری یا بنزینی از این قاعده مستثنی نیست.

به این ترتیب ، به محض خرید دستگاه شمشاد زن بنزینی ، متوجه تغییر قیمت آن دستگاه خواهید شد. به طور کلی ، اگرچه قیمت شمشاد زن با سایر دستگاه ها متفاوت است.

با این حال ، باید در نظر داشت که قطعات مورد استفاده در شمشاد زن های بنزینی یا موتوری پیچیده تر و کیفیت بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها دارند که بر قیمت دستگاه مربوطه نیز تأثیر می گذارد.

بنابراین ، گرچه گرانترین شمشاد زن ها مدل های بنزینی هستند. اما این بدان معنا نیست که شما برای برآوردن نیازهای خود باید یک شمشاد زن گران تر بخرید.

می توانید از آن برای برآوردن نیازهای خود در زمین کشاورزی خود استفاده کنید. در عوض ، شما می توانید نیازهای روزانه خود را با صرف یک دستگاه ارزان تر تامین کنید ، بنابراین دیگر نیازی به هزینه بیشتر برای آن ندارید.

اما به طور کلی ، به خاطر داشته باشید که مدل های بنزینی، به دلیل ویژگی های عالی و کیفیت بالا ، می تواند در بسیاری از کاربردهای مختلف و حتی در پروژه های بزرگتر مورد استفاده قرار گیرند.

1. شمشاد زن برقی تاپ گاردن مدل EHT-500

شمشاد زن برقی تاپ گاردن مدل EHT-500

بهترین شمشاد زن برقی

شمشادزن برقی تاپ گاردن یکی از بهترین محصولات باغ باغ است. قیمت این دستگاه به دلیل کیفیت بالا بسیار مناسب است. این محصول از تیغه فولادی دو لبه استفاده می کند.

این محصول مجهز به موتور قدرتمند 600 وات است که در نوع خود برای ماشینهای شمشاد زن با قدرت بالا است. این محصول 50 سانتی متری باغ مجهز به موتور قدرتمند 600 وات است. طول این تیغه 20 اینچ است و حداکثر طول برش این دستگاه 495 میلی متر است.

شمشاد زن برقی

شمشاد زن بنزینی این شمشاد زن برقی مجهز به دسته چرخشی 90 درجه در دو جهت است و دارای گیره کابل و دسته ارگونومیک جهت استفاده کاربران Sun است. وزن محصول فوق معادل 3.6 کیلوگرم است و کار با این محصول و با این وزن کم برای کاربر بسیار ساده است.

بسیار راحت راه اندازی و کار کرد، فقط مواظب سیم و کابل سیاری که استفاده می‌کنید و نفرات دور و بر باشید. در صورت قطع اتصال از برق ترمز عمل نمی‌کند و تازه به اهمیت این ترمز پی خواهید برد.

بهترین شمشاد زن برقی

به دلیل اینکه قبلا از دستگاه شمشاد زن استفاده نکرده ام مقایسه با برندهای دیگه امکان نداره ولی دستگاه فوق در بسته بندی کاملا سالم بدستم رسیده

و نصب قطعات جانبی هم براحتی انجام شده و برای یکساعت هم براحتی کار کرده است. کابل برق دستگاه بسیار کوتاهه تقریبا چهل سانتیمتر و شما حتما بایستی از کابل رابط استفاده کنید. وزن دستگاه زیاده و حدس میزنم برای کارهای زیاد خوب نباشه.

شمشاد زن بنزینی

صدای دستگاه عادیه و ناهنجار نیست. بمنظور ایمنی در کار روشن شدن دستگاه با دو کلید و تماس دو دست امکان پذیره. قدرت برش بالاست و تیغها تیز هستند و خوب عمل میکنند.

قیمت دستگاه در بازار ارزانتره ولی من برای شهرستان خرید کردم و در صورت مراجعه به بازار مجبور میشدم هزینه بیشتر از تفاوت قیمت پرداخت کنم

شمشاد زن شارژی

میتونست بهتر باشه درسته که وزن زیادی نداره ولی بخاطر شکل ساختاری کار باهاش خسته کننده هست ولی در کل کار راه اندازه برای ویلاهای کوچیک و متوسط

بنظرم اگر یه کیسه پارچه ای برای حمل داشته باشه ، یه روغن دون پلاستیکی اضافه بشه به پک و سیم دستگاه یه کم بلندتر باشه عالی میشه

مشخصات ابزار

بازه طول تیغه 40.1-50
بازه قدرت موتور 501-1000
سرعت حرکت تیغه 3300
طول ریل 50
سایر مشخصات قدرت موتور: 600 اسب بخار
منبع تغذیه: برق
اقلام همراه: محافظ تیغه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. شمشاد زن برقی اینهل مدل BG-EH 5747

شمشاد زن برقی اینهل مدل BG-EH 5747

بهترین شمشاد زن برقی

شمشاد یکی از گیاهانی است که برای تزئین پرچین ها به دلیل مقاومت بالا ، ظاهر مناسب و سرعت رشد مورد استفاده قرار می گیرد. برای نگهداری و مراقبت از این گیاهان ، آنها باید در زمانهای مناسب هرس و مرتب شوند.

یکی از بهترین ابزارها برای این کار استفاده از شمشاد زن برقی است. این دستگاه ها به دلیل طراحی خود ، بدون آسیب رساندن به گیاه ، شاخه ها را کوتاه می کنند. محصول فوق یکی از ماشین های شمشاد زن Einhell است که انرژی لازم را از برق تولید می کند.

شمشاد زن برقی رونیکس

این شمشاد زن برقی مدل BG-EH 5747 نام دارد و قدرت موتور آن 570 وات است. سرعت این دستگاه 1600 برش در دقیقه و فاصله بین دندان های تیغه 18 میلی متر است.

طول برش این شمشاد ماده 53 سانتی متر است و از چرخ دنده های تمام فلزی ساخته شده است. از دیگر مزایای این محصول می توان به وجود دسته اضافی و کلید روشن / خاموش ایمن آن اشاره کرد.

قیمت شمشاد زن بنزینی

من تقریبا دو هفته پیش خریدم ازش چند بار استفاده کردم تا حالا که خوب بوده، خرید شمشاد زن برقی اینهل را پیشنهاد میکنم یه سالی هست استفاده میکنم جنس بدنه خوبه در ضمن موقع کار باید روغن کاری مدام بشه

به نظر دستگاه بدی نمیاد البته هنوز استفاده نکردم،انشالا که خوب باشه

سلام قابلیت اره موتوری هم داره یا خیر پاسخ سلام ،خیر این دستگاه فقط برای آرایش ترون و شمشاد کاربرد دارد .

مشخصات ابزار

بازه طول تیغه بیشتر از 50
بازه قدرت موتور 501-1000
سرعت حرکت تیغه 1600
طول ریل 53
سایر مشخصات قدرت موتور: 570 وات اسب بخار
منبع تغذیه: برق

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. شمشادزن برقی اکتیو تولز مدل AC-2676H

شمشادزن برقی اکتیو تولز مدل AC-2676H

قیمت شمشاد زن بنزینی

امتحان اولیه انجام شد امیدوارم استفاده شد خوب و با کیفیت باشد

این کالا پس از 10 دقیقه کار کردن سوخت واز کار افتاد باتوجه به ظاهر خوبی که داشت کیفیت بسیار لد بود.

متاسفانه مامور تحویل اصلا نیومد و وقتی وجه واریز شد به عنوان عدم حضور حاضر نشد برای تحویل ومرجوع کرد

دستگاه شمشاد زن

بسته بندی کالای برقی بغیر از جعبه خود کالا می بایست از جعبه دیگری هم استفاده شود تا کالا آسیب نبیند .

در کل راضی بودم ، برای درخت کاج لاو سان گرفتم و عالی بود ، شاخه تا قطر دو سانتی متر هم زدم ، فقط مشکل سیم برق داشتم باهاش که خب انتخاب خودم بود ، شارژی گرونتره ? نسبت به قیمت ارزش خرید داره

تا سه چهار بار استفاده خواب بوده، باید ببینیم در طولانی مدت چطوره

مشخصات ابزار

بازه طول تیغه بیشتر از 50
بازه قدرت موتور 0-500
سرعت حرکت تیغه 1500
طول ریل 51
سایر مشخصات نوع دسته: آلومینیومی
نوع تیغه: فولادی
قدرت موتور: 550 وات اسب بخار
منبع تغذیه: برق
– داراى كلاچ ايمنى
– داراى حفاظ ايمنى
– تیغه های سخت کاری شده و حرارت دیده شده
– دسته ارگونومیک و خوشدست دارای روکش نرم جهت جلوگیری از عرق نمودن دست و جلوگیری از لیز خوردن شمشاد زن در داخل دست
– مناسب برای هرس گیاهان به خصوص شمشاد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. شمشاد زن شارژی بوش مدل ISIO

شمشاد زن شارژی بوش مدل ISIO

مشخصات ابزار

طول ریل 12
بازه قدرت موتور 0-25 , 0-500
منبع تغذیه باتری
اقلام همراه تیغ برش بوته 12 سانتی‌متر – تیغ برش لبه دار 8 سانتی‌متر – شارژر – کیف برزنتی
سایر مشخصات – شمشاد زن شارژی بوش مدل ISIO قابلیت حرص انواع بوته ها را با آسودگی به شما میدهد
– این شمشاد زن با استفاده از باتری لیتیومی 3.6 V و 1.5 Ah می تواند با هر بار شارژ کامل تا 50 دقیقه شما را در باغبانی یاری میدهد
– وزن 550 گرمی و طراحی ارگنومیک این مدل شمشاد زن بوش لذت باغبانی را برای شما دو چندان می کند
– تکنولوژی Anti-Blocking جهت استفاده بهینه بدون قفل کردن در هنگام کار
– به همراه دو تیغه ساخت سوئیس
– فاصله بین دندانه ها: 8 میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. شمشاد زن دوو مدل DAHT260

شمشاد زن دوو مدل DAHT260شمشاد زن دوو مدل DAHT260

شمشاد زن موتوری بنزینی

وجود مناطق سبز ، درختان ، گلها و گیاهان از جمله نیازهای محیط زندگی انسان است که باعث ایجاد آرامش و زیبایی در محیط می شود. زیبایی درختان و گیاهان در محیطهای عمومی مانند پارکها و خیابانها یا در محیطهای خصوصی مانند حیاط ، باغها ، باغها و مزارع حداکثر به زیبایی محیط کمک می کند.

به همین منظور ، نیاز به ابزارهای مورد استفاده در باغداری و کشاورزی در حال رشد و توسعه است و انواع مختلفی از این ابزارها وارد بازار شده اند و جایگزین ابزار دستی باغبانی شده و کار را در باغداری تسهیل و تسریع می کنند. چیدن و هرس شمشاد با قیچی باغ کاری بسیار دشوار و زمان بر است.

دستگاه شمشاد زن

استفاده از تریمر موتوری شمشاد زن به سادگی این مشکل را برطرف کرده و پیرایش و پیرایش را آسان تر و سریعتر می کند. Daewoo DAXT260 یکی از شمشاد زن های دوو در بازار است.

به راحتی می توانید درختان و شمشادها را از شمشاد زن موتوری دوو با وزن بسیار سبک و قابل حمل با نیم لیتر بنزین هرس کنید. بدنه موتور 260 دوو می تواند دارای ویژگی های قابل توجهی با طراحی ارگونومیک ، چرخش دسته تا 180 درجه و حداکثر 7500 دور در دقیقه باشد. این شمشاد زن موتوری مجهز به ترمز برقی است و همچنین دارای محافظ دسته است

مشخصات ابزار

طول ریل 60
قدرت موتور 650 وات – 0.9 اسب بخار اسب بخار
منبع تغذیه بنزین
اقلام همراه مخزن پلاستیکی ترکیب سوخت –آچار آلنآچارپیچ گوشتی
سایر مشخصات – 7500 دور در دقیقه
– دارای دندانه‌های مقاوم
– مجهز به ترمز الکتریکی
– ظرفیت موتور: 22.5 سانتی‌متر مکعب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. شمشاد زن بنزینی کرون مدل CT20114

شمشاد زن بنزینی کرون مدل CT20114

اره شمشاد زن برقی

شمشاد زن بنزینی Krone CT20114 یا تیغه پرچین دو طرفه با تیغه 150 سانتی متری طراحی شده است و به لطف تیغه بلند استفاده از آن هنگام برش جوهر راحت تر است.

به دلیل وزن کم و قدرت بالا ، استفاده از این دستگاه آسان است و پیشرفت کار را به میزان قابل توجهی تسریع می کند. این دستگاه دارای یک موتور 6 سیلندر دو زمانه 6 سیلندر تک سیلندر است و مجهز به سیستم ارتعاش است که استفاده طولانی مدت بدون خستگی را برای کاربر تضمین می کند.

قیمت شمشاد زن برقی حجم موتور 33 سی سی و ظرفیت مخزن سوخت به 550 میلی لیتر می رسد. این محصول دارای دو دسته برای کنترل بهتر دستگاه است و طول برش تیغه به 640 میلی متر می رسد. جعبه بنزینی کرون ساخت چین است و دارای 12 ماه گارانتی از شرکت کرون می باشد.

مشخصات ابزار

بازه طول تیغه بیشتر از 50
بازه قدرت موتور 501-1000
سرعت حرکت تیغه 200-3000
اقلام همراه پیچ گوشتی – منبع سوخت – آچار – دفترچه راهنما
سایر مشخصات – طول ریل: 64
– ظرفیت موتور: 22.5 سانتی‌متر مکعب
– قدرت موتور: 650 وات اسب بخار
– منبع تغذیه: بنزین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. شمشاد زن بنزینی تاپ گاردن مدل GHT-600

شمشاد زن بنزینی تاپ گاردن مدل GHT-600

مشخصات ابزار

بازه طول تیغه بیشتر از 50
بازه قدرت موتور 501-1000
سرعت حرکت تیغه 3300
سایر مشخصات طول ریل: 60
قدرت موتور: 650 اسب بخار
منبع تغذیه: بنزین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. شمشاد زن برقی دوو مدل DAHT500E

شمشاد زن برقی دوو مدل DAHT500E

شمشاد زن شارژی

شمشاد زن برقی ابزاری است که برای برش و چربی زدن شاخه های شمشاد استفاده می شود. شمشاد گیاهی با استحکام بالا است که سرعت رشد بالایی دارد و برای تزئین پرچین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سرعت بالای رشد این گیاه مشکلاتی را ایجاد می کند و بنابراین شاخه های آن باید کوتاه شوند. شمشاد به گونه ای طراحی شده است که بدون آسیب رساندن به گیاه شاخه های خود را کوتاه می کند.

شمشاد زن موتوری

فندک برقی Deawoo به همین منظور ساخته شده است. این دستگاه برقی است و نام مدل آن “DAHT500E” است. ابعاد این محصول 67 × 11.5 × 16 سانتی متر و وزن آن 2070 گرم است.

این ابزار دارای دسته اضافی برای کنترل بیشتر کاربر است و به راحتی قابل حمل است. تیغه این ابزار دارای محافظ پلاستیکی است و طول برش آن 41 سانتی متر است .قدرت موتور شمش Daewoo 500 وات است و قادر است 1600 برش در دقیقه ایجاد کند.

نظرات کاربران

ابعادش از اونی که توی تصورم بود کوچیکتره… یه کم هم به نظر ظریفه چون بیشتر چیزاش پلاستیک هست… با احتیاط باهاش کار کردم خوب بود، مراقبش باشید میمونه براتون…

5 دقیقه پس از تحویل واستفاده از کار افتاد والان چند بار مرجوع کردم ولی هنوز نیامدن تحویل بگیرن.

ما برای شمشادای باغمون گرفتیم قدرت خیلی خوبی داره و شاخه های حتی متوسط رو هم خوب میزنه فقط سیمش کوتاهه که باید سیم سیار استفاده کنید.

قیمت شمشاد زن

تیغش کوتاه قدرت بریدن شاخه های کلفت شمشاد نداره ولی در کل کار راه اندازه

فقط نکته خیلی مهم در کار کردن با دستگاه اینه که مراقب باشید که یک وقت سیم سیار برق جلو تیغه ها نیاد که سیم برق قطع و خطر اتصالی میکنه

خرید شمشاد زن موتوری من این شمشاد زنو پارسال از بیک نیک گرفتم تا الانم داره کار میکنه تیغهاشم مثه روزه اول تیزه امروز اتفاقی دیدمش چرا انقد گرون!!! من 450خریدم ب

مشخصات ابزار

منبع تغذیه برق
قدرت موتور 500 وات اسب بخار
طول ریل 46.6
سایر مشخصات – فاصله دندانه‌ها: 25 میلی‌متر
– 1600 برش در دقیقه
– دارای دندانه‌های مقاوم
– دارای دسته‌ی اضافی برای تسلط بیشتر کاربر
– دارای محافظ پلاستیکی تیغه
– طول برش: 41 سانتی‌متر
– دارای گیره‌ی کابل
– وزن بسته‌بندی: 2.3 کیلوگرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. شمشاد زن برقی اینهل مدل GE-EH 6056

شمشاد زن برقی اینهل مدل GE-EH 6056

قیمت شمشاد زن موتوری

این دستگاه محصول Einhell است که با نام مدل “GE-EH 6056” به فروش می رسد. این دستگاه انرژی لازم را از برق تأمین می کند و قدرت آن 600 وات است.

طول این دستگاه حدود 108.5 سانتی متر و وزن 4.5 کیلوگرم است. طول ریل این شمشاد زن برقی 56 سانتی متر است و به دلیل ساخت آن بدون آسیب رساندن به گیاه آن را به درستی کوتاه می کند.

قیمت شمشاد زن دستی طول برش این شمشاد زن برقی 52 سانتی متر و فاصله بین دندان های تیغه 25 میلی متر است. سرعت این دستگاه 3200 برش در دقیقه است و از دندان های محکم ساخته شده است.

از دیگر مزایای این دستگاه ممکن است قابلیت چرخاندن دسته های آن ، وجود دسته کمکی برای کنترل بیشتر کاربر در حین کار و قابلیت نصب محفظه جمع آوری در دو طرف تیغه باشد. شرکت Inhel دارای تجربیات گسترده در زمینه تولید انواع ابزارهای برقی ، بی سیم و دستی است و محصولات این شرکت دارای کیفیت تولید مناسبی می باشد.

مشخصات ابزار

منبع تغذیه برق
قدرت موتور 600 وات اسب بخار
طول ریل 56
سایر مشخصات – قابلیت نصب محفظه‌ی جمع‌آوری در هر دو طرف تیغه
– دارای دسته‌ی قابل چرخش
– فاصله دندانه‌ها: 25 میلی‌متر
– 3200 برش در دقیقه
– دارای دندانه‌های مقاوم
– دارای دسته‌ی اضافی برای تسلط بیشتر کاربر
– دارای محافظ
– طول برش: 52 سانتی‌متر
– دارای گیره‌ی کابل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. شمشاد زن برقی NEC مدل SHZ-55

شمشاد زن برقی NEC مدل SHZ-55

خرید شمشاد ارزان

شمشاد یکی از گیاهانی است که برای تزئین پرچین ها به دلیل مقاومت بالا ، ظاهر مناسب و سرعت رشد مورد استفاده قرار می گیرد. برای نگهداری و مراقبت از این گیاهان ، آنها باید در زمانهای مناسب هرس و مرتب شوند.

تبدیل مینی فرز به شمشاد زن یکی از بهترین ابزارها برای این کار استفاده از جعبه است. این دستگاه ها به دلیل طراحی خود ، بدون آسیب رساندن به گیاه ، شاخه ها را کوتاه می کنند. محصول فوق یکی از ماشین های بوکس زنانه NEC است که انرژی لازم را از طریق برق تولید می کند.

فروش شمشاد زن موتوری بنزینی این جعبه مدل “NEC SHZ-55” نام دارد و قدرت موتور آن 600 وات است. حجم این موتور 22.5 سی سی و طول ریل آن حدود 56 سانتی متر است.

NEC این محصول را به سیستم ضد لرزش مجهز کرده است تا برش تخته ها را برای کاربر آسان کند. سرعت این دستگاه 3000 برش در دقیقه و فاصله بین دندان های تیغه 28 میلی متر است.

نظرات کاربران

من با این دستگاه،هم کاج با قطر یک انگشت رو راحت هرس کردم هم رونده های رو دیوار و هم شمشاد انصافا دستگاه خیلی خوبیه صدای خیلی زیادی هم نداره(به نسبت دستگاه های هم رده خودش) در کل که پیشنهاد میکنم امتحانش کنید

سلام دوستان بنده برای باغ میخواستم حرص کردن لاوسون و شمشاد خیلی گشتم تا این دستگاه خریدم واقعا عالی کار کرد البته فعلا تازه گرفتم اما راضی هستم گارانتی هم ظاهرا دارد که فعلا شکر خدا مشکلی پیش نیامده در هنگام کار کردن حتما تیغه را رو غن کاری بفرمایید

مشخصات ابزار

بازه قدرت موتور 0-25 , 501-1000
سرعت حرکت تیغه 3000
قدرت موتور 600 وات اسب بخار
طول ریل 56
سایر مشخصات اقلام همراه: دفترچه راهنما
منبع تغذیه: برق

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. شمشاد زن افکو مدل TG 2650 XP کد 2

شمشاد زن افکو مدل TG 2650 XP کد 2

انواع شمشاد

شمشاد زن موتور یک ابزار و وسیله ای است که دارای موتور برقی یا بنزینی است. از این دستگاه برای سرعت بخشیدن به عملیات هرس ، شکل دادن به درختچه ها و درختچه های زینتی مانند شمشاد استفاده می شود و کار کاربر را تسهیل می کند.

شمشاد زن موتور بنزینی Afko TG 2650 XP برای تزئین شمشاد ، سرو و انواع درختان تزئینی استفاده می شود. طراحی این دستگاه به گونه ای است که گاهی برای جمع آوری چای از آن استفاده می شود.

قیمت شمشاد زن معمولی

این بوکسور زن دارای تیغه ای 60 سانتی متری و وزن نسبتاً سبک و کیفیت بالا می باشد.این مزایا باعث شده این بوکسور بهتر از بوکسورهای مشابه باشد.

قدرت موتور این شمشاد زن 1 اسب بخار و حجم موتور آن 21.7 سانتی متر مکعب است.از مشخصات تیغه می توان به تیغه ای دو طرفه و فاصله 35 میلی متری بین دو دندان تیغه اشاره کرد. وزن این دستگاه 5.2 کیلوگرم است. این محصول ساخت کشور ایتالیا می باشد.

مشخصات ابزار

بازه طول تیغه بیشتر از 50
بازه قدرت موتور 0-500
سرعت حرکت تیغه 20
طول ریل 60
سایر مشخصات ظرفیت مخزن سوخت : 0.3 لیتر
تیغه دو طرفه – ضد لرزه
ظرفیت موتور: 21.7 سانتی‌متر مکعب
قدرت موتور: 0.75 اسب بخار
منبع تغذیه: بنزین

لیست پرفروش ترین شمشاد زن

سخن پایانی

شمشاد زن ها یکی از پرکاربردترین و در حال ظهور ماشین آلات در تجهیزات باغبانی و محوطه سازی هستند که استفاده از آنها رو به افزایش است. با بیان ویژگی های مدل های مختلف ، ما اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید انتخاب صحیح و منطقی برای خرید شمشاد زن داشته باشید ، اما علاوه بر موارد فوق ، هنگام خرید شمشاد زن مورد نظر خود می توانید به نکات ایمنی نیز توجه داشته باشید.

برای اطمینان از ایمنی کافی در حین کار ، هر دو ویژگی دستگاه را بررسی کنید. مورد اول دسته دستگاه است که می تواند اپراتور را در حین کار راحت کرده و همچنین از برخورد اپراتور با شاخه و برگ جلوگیری کند.

مورد بعدی خاموش شدن خودکار دستگاه است ، به طوری که با خاموش شدن دستگاه ، حرکت تیغه دستگاه بلافاصله متوقف می شود و این امر به نوبه خود آسیب های جسمی اپراتور را کاهش می دهد.

منبع
bhgbiknik

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

سید کاظم موسوی

با سلام، من سید کاظم موسوی هستم، نویسنده مطالب بخش ابزار باغبانی سایت نقد و بررسی بیک نیک، من دارای بیش از ۷ سال تجربه در زمینه فروش و استفاده از ابزارهای باغبانی هستم و با توجه به این تجربه، تصمیم گرفتم که اطلاعات مفیدی را در مورد ابزارهای باغبانی به اشتراک بگذارم. هدف من در نوشتن مطالب، به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و ارائه راهنمایی‌هایی است که بهترین راه برای خرید و استفاده از ابزارهای باغبانی را برای خوانندگان فراهم می‌کند. من به دنبال ارائه مطالبی هستم که به خوانندگان کمک کنند تا به راحتی ابزار باغبانی مناسبی را برای نیازهای خود پیدا کنند و با آن کار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *