راهنمای خرید بهترین چمن زن بنزینی و برقی

بهترین مارک ماشین چمن زن بنزینی و برقی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل دستگاه ها چمن زن بنزینی و برقی در ایران است، ماشین های چمن زنی ابزار باغبانی هستند و از یک یا چند تیغه دوار تشکیل شده اند که برای چمن زنی در ارتفاع مشخص مناسب هستند.

اگر صاحب باغ یا ویلایی هستید که تکه ای از آن با چمن پوشانده شده است و منظره زیبایی از خانه شما ایجاد می کند ، اگر زمین گلف دارید یا مسئول مدیریت چمن ورزشگاه یا هر چیز دیگری هستید ، و قرار است چمنزارها را بچینید، قطعاً به ماشین چمن زنی احتیاج دارید تا با چند حرکت بتوانید چمنزارها را به طور منظم و یکنواخت و البته تمیز کوتاه کنید و با این پوشش گیاهی منظره زیبایی ایجاد کنید.

خرید بهترین دستگاه چمن زن بنزینی و برقی برای کسانی که در زمینه باغبانی کار می کنند اهمیت دارد. ماشین چمن زنی یک ابزار حیاتی برای نگهداری از چمن زار ها است.

از این دستگاه برای زیباسازی زمین های ورزشی ، مناطق سبز عمومی و اماکن خصوصی و … استفاده می شود. برخی از این دستگاهها کارهایی مانند کوددهی و جمع آوری زباله را نیز انجام می دهند.

راهنمای خرید بهترین ماشین چمن زنی

راهنمای خرید بهترین ماشین چمن زنی

انواع دستگاه چمن زن

چمن زن دستی

ساده ترین نوع ماشین چمن زنی؛ چمن زن دستی است که برای استفاده در محیط های کاری کوچک مناسب است و می توان از آن برای چیدن آسان چمن های کم ارتفاع استفاده کرد.

عملکرد دستگاه کاملاً دستی است ، بدون موتور. در واقع می توان گفت این دستگاه ابتدایی ترین مدل برای چمن زنی است.

برای استفاده از ماشین چمن زن دستی ، فقط پشت دستگاه بایستید و آن را حرکت دهید.هنگام حرکت به جلو ، تیغه می چرخد و چمنزار را کوتاه می کند. اکثر ماشین های چمن زن دستی به چهار تیغه بسیار مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده از فولاد ضد زنگ مجهز شده اند.

چمن زن برقی

برای خرید ماشین چمن زنی برقی کافی است به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این تجهیزات نیاز به برق است ، بنابراین در فضاهایی که برق در دسترس نیست انتخاب مناسبی نیست.

ماشین چمن زنی برقی دارای موتور الکتریکی یا دینام است. این دستگاه دارای صدای کم و فاقد آلودگی محیطی است. قیمت ماشین چمن زنی برقی در مقایسه با ماشین های بنزینی کمتر است و همچنین وزن آن ها سبک تر است. با این حال ، نگهداری این دستگاه گرانتر از ماشین چمن زن موتوری است.

وزن این دستگاه در مارک های مختلف متفاوت است. اما معمولاً وزن آنها حدود 12 تا 17 کیلوگرم است. اکثر مدل های چمن زن برقی مجهز به سبد چمن هستند و روی چهار چرخ کار می کنند.میان ظرفیت سبد این دستگاه ها حدود 30 لیتر است.

چمن زن بنزینی

گروه دیگری از چمن زنهای موتوری، چمن زن های بنزینی هستند که برای استفاده از این چمن زن به سوخت بنزین نیاز دارند. بنابراین ، حتی در مکانهایی که برق وجود ندارد ، می توانید از این نوع ماشین چمن زن استفاده کنید تا زمانی که مخزن را با سوخت بنزین پر کنید.

ماشین چمن زن بنزینی دارای یک موتور چهار زمانه تک سیلندر است که قدرت آن بسته به موتور نصب شده روی آنها متفاوت است.

به طور کلی قدرت موتور این تجهیزات بین 5 تا 7 اسب بخار متغیر است ، در این راستا ، شما باید با توجه به محدوده کاری و فضای کاری خود ، یک ماشین چمن زن بنزینی پر قدرت یا کم مصرف خریداری کنید.

این مدل سنگین تر از مدل های برقی هستند و سر و صدا بیشتری دارند. همه ماشین های چمن زن بنزینی یا برقی دارای کیسه یا سبد چمن با ظرفیت معمولی 60 لیتر هستند.

چمن زن تراکتوری

چمن زن تراکتوری

نوع دیگری از ماشین چمن زنی در بازار وجود دارد که برای مناطق وسیع و بیش از یک هکتار مناسب است که به آن چمن زن تراکتوری می گویند. خرید این مدل برای کسانی مناسب است که اغلب از آن در فضاهای بزرگ استفاده می کنند.

این ماشین چمن زن مانند یک ماشین کوچک است که کاربر روی آن سوار می شود و مسئولیت دستگاه را بر عهده دارد. از این تجهیزات در باغ های بزرگ ، زمین های فوتبال ، زمین های گلف ، مناطق سبز بزرگ شهری و غیره استفاده می شود.

آنها معمولاً دارای تیغه های جمع آوری دوگانه هستند و مخزن جمع آوری آنها برخلاف انواع دستی و بنزینی ، ظرفیت بیشتری تا حدود 300 لیتر دارد. برای عملکرد بهتر تیغه ها، سیستمی با کلاچ مغناطیسی روی آنها طراحی شده و قدرت این دستگاه توسط موتورهای چهار زمانه دو سیلندر تأمین می شود.

قیمت این نوع بسیار بالا است و قابل مقایسه با مدل های بنزینی نیست. هر چه چمن زن شما عریض تر باشد ، عملیات چمن زنی سریعتر می شود. حداقل عرض برش تراکتور حدود 60 سانتی متر و حداکثر عرض آن 140 سانتی متر است.

راهنمای خرید بهترین ماشین چمن زنی

مساحت زمین

اگر محوطه چمن زار بزرگ است ، به عنوان مثال ، آنها بیش از یک هکتار هستند ، به این معنی است که برای چمن زنی نیاز به انرژی زیادی دارد ، بنابراین شما قطعاً به ماشین چمن زنی نیاز خواهید داشت.
قبل از خرید ماشین چمن زنی ، باید مساحت منطقه ای را که می خواهید چمنزار را در آن بچینید ، بدانید. هنگام انتخاب نوع ماشین چمن زنی ، اندازه یا مساحت حیاط مهم است. مساحت حیاط را از طریق محاسبات ریاضی بیابید.

  • برای زمین هایی با مساحت کمتر از 350 متر مربع: ماشین چمن زنی برقی با قدرت 1400 وات و کمتر
  • برای زمینی با مساحت حدود 350 تا 1000 متر مربع: ماشین چمن زنی دستی یا برقی 1600 تا 1800 وات با حداکثر عرض کار 38-32 سانتی متر
  • برای زمین های 2000 تا 1000 متر مربع: از ماشین چمن زنی با عرض کار 51-46 سانتی متر یا از ماشین های تراکتوری با عرض کار 75-60 سانتی متر استفاده کنید.
  • برای زمین های بین 4000 متر مربع تا یک هکتار: ماشین های چمن زنی تراکتوری با موتور نصب شده در جلوی دستگاه با حداقل قدرت 16-16 اسب بخار. و عرض کاری حداقل حدود 100 سانتی متر
  • برای زمین های بزرگتر از یک هکتار: از چمن تراکتور باغ با قدرت 18 اسب بخار. حداکثر 22 اسب بخار و عرض کار 110-140 سانتی متر

بهترین ماشین چمن زنی

موقعیت زمین

برای چمن زنی در قطعات کوچک و بدون شیب ، از چمن زن های دستی ، در محیط های که سطح زمین دارای پستی و بلندی های است از ماشین های چمن زنی با موتورهای برقی یا بنزینی استفاده می شود.

برای عملکرد بهتر در زمین های ناهموار ، از ماشین چمن زنی دستی با چرخ های عقب بزرگتر در زمین های شیب دار از ماشین چمن زنی گیربکسی استفاده می شود.

ماشین چمن زنی برقی نیز برای بیمارستان ها و مراکز آموزشی استفاده می شود که سر و صدای کمتری نسبت به موتوری ها دارند.

چمن زن مارک معتبر

اکثر مارک های موجود در بازار ایران از نظر بهره وری تقریباً یکسان هستند ، اما ممکن است در کیفیت آنها تفاوت هایی وجود داشته باشد که بسته به کشور سازنده و شرکت تولید کننده قیمت های متفاوتی دارند.

با این حال ، شما باید یک ماشین چمن زن با خدمات پس از فروش بخرید. برخی از تجهیزات یکبار توسط برخی واردکنندگان وارد می شوند و فرایند واردات پس از مدتی متوقف می شود.

خرید این دستگاه ها در واقع منجر به مشکلات اضافی مانند کمبود قطعات یدکی و لوازم اولیه دستگاه می شود. بنابراین حتماً از فروشگاه هایی خرید کنید که بتوانند قطعات را عرضه کنند و در این زمینه به شما ضمانت لازم را بدهند.

اندازه چمن‌ ها

برخی از افراد زمان کافی برای چیدن منظم چمن ندارند ، بنابراین می توانند هر چند ماه یکبار این کار را انجام دهند ، که منجر به بلند شدن چمنزار می شود و چیدن چمن را دشوار می کند. در حالی که این مشکل قطعاً بر خرید ماشین چمن زنی تأثیر می گذارد ؛ زیرا در این مورد شما نیاز به خرید ماشین چمن زنی قوی تری دارید.

بهترین ماشین چمن زنی

توان جسمی کاربر

انجام کاری مانند چمن زنی قطعاً باید توسط افرادی انجام شود که انرژی کافی برای انجام آن را دارند ، بنابراین شما باید قدرت بدنی خود را اندازه گیری کنید تا بتوانید ماشین چمن زنی مناسب را انتخاب کنید.

اکثر خانم ها به دلیل قدرت عضلانی کمتر نسبت به ماشین های چمن زن. آنها از مدل تراکتوری استفاده می کنند. با این حال ، نمونه هایی از ماشین های چمن زنی یا چمن زن نیز برای این منظور مناسب هستند. همچنین می توانید از انواع چمن زن های شارژی برای کارهای کوچک که سبک هستند و کار با آنها آسان است استفاده کنید.

نوع تیغه

انواع تیغه در این دستگاه ها متفاوت است. بنابراین با توجه به نوع تیغه های مورد استفاده در این ماشین چمن زنی به دو دسته استوانه ای و دوار تقسیم می شوند. اگر تیغه ها حول یک محور عمودی بچرخند تیغه روتاری یا چرخشی است و اگر تیغه ها حول یک محور افقی می چرخند ، قرقره یا استوانه ای هستند.

لوازم جانبی

هنگام خرید ماشین چمن زن ، مطمئن شوید که چه لوازم جانبی روی آن وجود دارد تا بتوانید آن را در زمان خرید تهیه کنید. برخی از این دستگاه ها دارای کیف ، لوازم جانبی روکش ، عینک ایمنی و غیره هستند. علاوه بر دفترچه راهنما ، تجهیزات باید دارای آچار و ابزار یدکی باشند.

لیست قیمت روز چمن زن بنزینی و برقی

1. چمن زن موتوری اولیومک مدل G 48 PK Comfort Plus

چمن زن موتوری اولیومک مدل G 48 PK Comfort Plus

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 28-75 میلیمتر سانتی‌متر
بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 2501-3000
ظرفیت سبد 70
قدرت موتور 4 اسب بخار اسب بخار
منبع تغذیه بنزین
سایر توضیحات تنظیم ارتفاع برش بصورت مستقل و قابل تنظیم روی هر چرخ در 4 حالت
دسته ترمز ارگونومیک تضمین کننده راحتی کاربر در طولانی مدت
مجهز به تیغه خرد کننده جهت کاهش حجم چمن های زده شده در کیسه 70 لیتری
کشور سازنده ایتالیا
خرید چمن زن
ویژگی‌های چمن‌زن: رانش فشاری
پهنای برش: 46 سانتیمتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. چمن زن شارژی آلکو مدل 112773

چمن زن شارژی آلکو مدل 112773

بهترین دستگاه چمن زن بنزینی

خرید ماشین چمن زنی بی سیم و بوکسور مدل 112773 یک ابزار باغ بی سیم است که برای چمن زنی ، علف های هرز ، پیرایش شمشاد ، چیدن چمن بین میزها و … بسیار مناسب است.خرید چمن زن دستگاه یک ماشین چمن زنی بی سیم و بوکسور است که یکی از محصولات باغی بهترین چمن زن شرکت آلکو آلمانی است.

موتور قدرتمند این محصول انرژی لازم را از باتری 3.7 V / 1.45 Ah دریافت می کند ، زمان تقریبی کارکرد این دستگاه با شارژ کامل بیش از 45 دقیقه است.

خرید چمن زن

عرض تیغه برش ماشین چمن زنی 80 میلی متر یا 8 سانتی متر و عرض تیغه برش چمن زن 160 میلی متر یا 16 سانتی متر است. بهترین چمن زن در پشت تیغه قطعات فلزی وجود دارد که از برخورد تیغ با اجسام سخت و آسیب دیدن جلوگیری می کند. تیغه؛

قیمت چمن زن این امر به ویژه هنگام خرید چمن زن هرس علفهای هرز در گوشه دیوارها یا زیر تنه درختان اهمیت دارد. وزن این دستگاه 550 گرم است.

من چون ماشین چمن زنی زیادی ندارم اینو گرفتم ولی بعدش پشیمون شدم چون نمیشه باهاش چمن رو یکدست زد، برای زدن من کناره فقط خوبه

مشخصات ابزار

بازه پهنای برش 0-25 سانتی‌متر
ظرفیت سبد 70
جنس پلاستیک
قدرت موتور نوع باتری: L-ion (3.7 V / 1.45 Ah) اسب بخار
منبع تغذیه برق

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. چمن زن بنزینی ساتا مدل DYM1564N

چمن زن بنزینی ساتا مدل DYM1564N

سلام دوستان ، این چمن زن به نسبت امکاناتی که داره قیمتش خیلی مناسبه قابلیت تنظیم در 10 وضعیت را دارد وزنش سبکه به دلیل بدنه با کیفیت پلاستیکی دستگاه چمن زن که زیر آب و بارون پوسیده نمیشه سلام دستگاه از نظر کاربراتور مشکل داشت بردم تعمیرگاه تا درستش کردن

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 25-75 میلی‌متر سانتی‌متر
بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 2501-3000
ظرفیت سبد 50
قدرت موتور 125 سی سی اسب بخار
منبع تغذیه بنزین
سایر توضیحات – قابلیت کنترل سرعت
– ظرفیت مخزن سوخت: 0.75 لیتر
– ظرفیت مخزن روغن: 0.47 لیتر
– تنظیم ارتفاع برش در 10 وضعیت
– جنس: پلاستیک
– سرعت حرکت تیغه: 2800
– ظرفیت سبد: 50
– ویژگی‌های چمن‌زن: رانش خودرو
– پهنای برش: 400 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. چمن زن برقی دوو مدل DLM1900E

چمن زن برقی دوو مدل DLM1900E

بهترین چمن زن برقی

خرید چمن زن اول که اومدن خیلی کوچیک بود ظاهرش بعد باز کردیم دیدیم نه مثل اینکه باید سر هم بشه .بهترین چمن زن من راضی بودم کارمو راه انداخت

سلام آیا این محصول دارای باتری است یا مستقیم با برق شهر کار میکنه؟ پاسخ با سلام دستگاه چمن زن دوو 1900E با برق شهر کار می‌کند

ماشین چمن زنی

اول که اومدن خیلی کوچیک بود ظاهرش بعد باز کردیم دیدیم نه مثل اینکه باید سر هم بشه .من راضی بودم کارمو راه انداخت

بطور کل خوبه و امیدوارم که دستگاه چمن زنی مثل آمازون به وسیله دورون کالا ها را به خانه های درب گنبد keep – up good work

قیمت چمن زن واقعا اشتباهه خریدش من پشیمونم ۳۰۰ متر چمن رو میزنم تیغش کند میشه و با ارتفاع کم قدرت کوتاه کردن نداره اصلا نخرید

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 20-70 میلی متر سانتی‌متر
جنس پلاستیک
پهنای برش 360 میلی متر
قدرت موتور 1900 وات اسب بخار
منبع تغذیه برق
اقلام همراه – 4 عدد چرخ
– 4 عدد پیچ و مهره

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. چمن زن برقی دوو مدل DLM1400E

چمن زن برقی دوو مدل DLM1400E

دستگاه چمن زن

به موقع تحویل شد و تو مونتاژ و راه اندازی هم مشکلی نداشت امیدوارم در عمل هم خوب باشه مشکلش اینه که هیچ کابلی تو جعبه نداره حتی برای تست

قیمت چمن زن سبک و نرم بی صدا کار میکنه قطعاتش پلاستیکه باید ظریف کار کنید باهاش.بعد دو بار استفاده ناگهان خاموش شد نمیدونم چش شده ولی چیز مهمی نیست یه چیزی جور نیست ولی راه میندازمش.

یا این چمن زن با سیم سیار کار میکنه یا باطری شارژی هم داره؟ پاسخ سلام وقت بخیر این چمن زن فقط با برق کار می کند و فاقد باطری می باشد .

چمن زن بنزینی

پیشنهاد میکنم اگر نیاز به یک چمن زن دارید حتما این مارک را انتخاب کنید بنظرم با توجه به قیمت و کیفیتش برای باغچه آپارتمان با‌متراژهای زیر ۱۰۰ خیلی مناسب است با تشکر از

کارایی خوب، قیمت مناسب، قیمت ارزان. جعبه اش خوب جا دارد. قدرت خوبی دارد. اگر تیغه دستگاه بزرگتر بود و قدرت بیشتری داشت بهتر بود.

باغچه کوچکی دارم که به کمک این دستگاه راحت چمن رو کوتاه میکنم

بهترین چمن زن بنزینی

خرید چمن زن چند وقت پیش خرید چمن زن بنزینی و راضی ام اما میخوام این نکته رو بگم که بعلت اینکه کالاهای سنگین وزن به منطقه ما بهترین چمن زن نمیفرسته همیشه باید خریدمو محدود به کالاهای سبک کنم و بارها چیزهایی که میخواستیم با همین علت به دستمون نرسیده مثل صندوق یا نردبون خواهش میکنم رسیدگی کنین ممنون

بنظرم با توجه به قیمت و کیفیتش برای باغچه آپارتمان با‌متراژهای زیر ۱۰۰ خیلی مناسب است با تشکر

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 25/40/55 سانتی‌متر
بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 3001-3500
سرعت حرکت تیغه 3450
ظرفیت سبد 35
منبع تغذیه برق
سایر توضیحات – دارای چرخ‌های 5 اینچی
– وزن بسته‌بندی: 9.6 کیلوگرم
– ابعاد بسته‌بندی: طول: 57، عرض: 38، ارتفاع: 31 سانتی‌متر
– جنس: پلاستیک
– منبع تغذیه: برق
– ویژگی‌های چمن‌زن:رانش فشاری
– پهنای برش: 320 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-380H

چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-380H

دستگاه چمن زنی

خرید چمن زن کار با این چمن زن خیلی راحته تمیز و یکدست چمن ها را میزنه و در کل ارزش خرید و داره بهترین چمن زن

کلا خوب بود حدود ۳۰۰ متر رو سریع زد و خیلی عالی توی سبدش جمع کرد

دستگاه چمن زن بنزینی

کار راه اندازه با توجه به هزینه ای که میکنید.فقط کناره های دیوار رو خوب نمیزنه واینکه به خاطر برقی بودنش دقت کنید موقع چمن زنی که سیم هی مدام نره زیر چمن زن.

خرید چمن زن در كل به نظرم خيلي خوبه من براي مقدار ٢٥٠ متر چمن استفاده كردم و تازه خريدم قیمت چمن زن كه در اولين استفاده خيلي ساده و راحت بود و خوب جواب داد وزنش سبكه و اگر دو هفته يكبار چمن زني بشه سبدش همه رو جمع ميكنه ولي بيشتر باشه ميريزه در كل راضي ام

مشخصات ابزار

بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 3001-3500
جنس پلاستیک
سرعت حرکت تیغه 3200
ظرفیت سبد 45
قدرت موتور 1600 اسب بخار
سایر توضیحات – منبع تغذیه: برق
– ویژگی‌های چمن‌زن: رانش فشاری
– پهنای برش: 38

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-320 H

چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-320H

قیمت ماشین چمن زنی

ماشین چمن زنی برقی ELM-320H ، ساخت شرکت تاپ گاردن. این ماشین مجهز به موتور قدرتمند 1200 وات مجهز است. طول تیغه ماشین قیمت چمن زن برقی مخصوص چمنزارهای بالا 32 سانتی متر است حجم مخزن این دستگاه 30 لیتر ظرفیت دارد.

خرید چمن زن پس از پر کردن مخزن دستگاه ، کاربر می تواند به راحتی آن را خالی کند. سرعت ماشین چمن زنی برقی Top Garden 3300 دور در دقیقه و وزن آن 7 کیلوگرم است. تاپ گاردن یکی از شرکت های متخصص در زمینه تولید ابزار و تجهیزات باغبانی است.

بهترین مارک چمن زن بنزینی

ماشین چمن زنی وسیله ای مناسب برای باغبانی است که قیمت چمن زن می توان از آن برای چمن زنی و چمن زنی در هر محیطی که نیاز به چمن زنی یا چمن زنی دارد ، استفاده کرد. ماشین چمن زن چمن را در ارتفاعات معین با یک یا چند تیغه چرخان چیده و نیروی لازم را از طریق برق تامین می کند.

سلام. من فقط یک مرتبه استفاده کردم و فکر میکنم شفت مرکزی یا تیغه برش کمی از رگلاژ افتادن و موقع روشن کردن صدا میدن!! البته خب هنگام استفاده قطعا به قلوه سنگهای زیر چمن ها برخورد میکنه چمن زن که اگه شفت ظریف و ضعیف باشه دچار مشکل میشه.

خرید چمن زن

نکته بعدی اینکه چرخها را برای پایین و بالا بردن ارتفاع برش باید کاملا باز و بسته کرد (هر چهار چرخ) که زمانبر هست طبیعتا. و نکته آخر اینکه زمانی که من باز کردم درب جعبه را کلی خاکی بود دستگاه که به نظر میرسید نمونه نمایشگاهی باشه!! ممنون از ارسال به موقع دیجی کالا

من تازه یک بار استفاده کردم خوبه راحت میشه زد من چمنم حدود ۸۰۰ متر است زدم آشغال های اضافه روی زمین رو هم میکشید تو باکسش اول که دیدم فکر کردم اسباب بازی هست

دستگاه چمن زنی بنزینی

اما استفاده که کردم دیدم نه خوبه پابه تنظیم هم داره که تو چه ارتفاع بزنه من دوستم مارک بوش رو هم داره مشابه همونه البته چمن زن برقی یه چیزه کاملا ساده است

ماشین چمن زنی برقی Top Garden را می توان برای چیدن یا چیدن چمن در فضای سبز ، باغ و باغ خانگی خود استفاده کرد. استفاده از بهترین چمن زن نیز باعث رشد بهتر و منظم آنها می شود.

قیمت دستگاه چمن زن بنزینی

قیمت فوق العاده مناسب نسبت به برند های معروف، البته من برا یه محوطه چمن کوچک 100 متری استفاده کردم، اصلاح رو بخوبی انجام میده، فقط اگه چمن خیلی بلند باشه (مثلا ده پانزده روزه) نمیتونه خوب تو مخزن جمع کنه، در کل راضی کننده است، کیفیتشم از چیزی که فکر میکردم خیلی خیلی بهتره

قیمت چمن زن بنزینی میله و جای پیچ چرخ ها برای مونتاژ و نصب موجود نبود مجبورم مرجوع کنم دوباره گرفتم

مشخصات ابزار

بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 3001-3500
جنس پلاستیک
سرعت حرکت تیغه 3300
ظرفیت سبد 30
قدرت موتور 1200 اسب بخار
سایر توضیحات منبع تغذیه: برق
ویژگی‌های چمن‌زن: رانش فشاری
پهنای برش: 32

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-320

چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-320

دستگاه فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت تاپ گاردن است که با نام مدل “ELM-320” به بازار عرضه می شود. این ماشین چمن زنی برقی بوده و قدرت آن 1200 وات است.

وزن این محصول 13.8 کیلوگرم است و برای حمل آسان به چهار چرخ مجهز شده است.خرید چمن زن تیغه با سرعت 2800 دور در دقیقه حرکت می کند و مجهز به سبدی برای جمع آوری چمن های بریده شده است.

قیمت چمن زن این سبد دارای ظرفیت 30 لیتر بوده و نصب و برداشتن آن آسان است. عرض برش این دستگاه 32 سانتی متر بوده و دارای ارتفاع برش قابل تنظیم می باشد.

محدوده قابل تنظیم این ارتفاع از 25 تا 62 میلی متر است. بدنه این محصول از پلاستیک ساخته شده است تا وزن آن زیاد نشود و چرخ ها بهترین چمن زن فشار زیادی به زمین وارد نکنند. تاپ گاردن یکی از شرکت های متخصص در زمینه تولید ابزار باغ است.

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 25-62 میلی‌متر سانتی‌متر
بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 2501-3000
جنس پلاستیک
سرعت حرکت تیغه 2800
ظرفیت سبد 30
سایر مشخصات قدرت موتور: 1200 وات اسب بخار
منبع تغذیه: برق
ویژگی‌های چمن‌زن: رانش فشاری
پهنای برش: 32 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. چمن زن برقی بوش مدل ARM 37

چمن زن برقی بوش مدل ARM 37

بسیاری از مردم در سراسر جهان بوش را یک برند برجسته در زمینه لوازم خانگی و ابزارهای صنعتی می دانند. اما واقعیت این است که این شرکت یکی از بهترین ها در بیشتر مناطق صنعت پزشکی نفت و گاز و بسیاری از صنایع با مارک های دیگر است.

یکی دیگر از زمینه های طراحی و تولید این شرکت در زمینه ابزار باغ است که می توان گفت از این نظر بی رقیب است. نام این شرکت همواره یادآور کیفیت و اعتماد در ذهن خریداران بوده است.شرکت آلمانی Bosch یکی از بهترین و محبوب ترین برندها در زمینه ابزار باغ است.

یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت ، ماشین چمن زنی برقی مدل ARM 37 است که از موتور قدرتمند 1400 وات برای چمن زنی و تراش انواع علف و چمن استفاده می کند. از ویژگی های این اره می توان به حجم کم دستگاه و وزن سبک آن اشاره کرد.

چمن زن دستی بنزینی

خرید چمن زن شرکت آلمانی بوش به دلیل تولید انواع ابزار و تجهیزات باغی در جهان شهرت دارد و بدون شک پیشرو در تولید محصولات با کیفیت بالا است. قیمت ماشین چمن زنی برقی ARM 37 مجهز به یک موتور الکتریکی واقعی 1400 وات است. طول تیغه این دستگاه 37 سانتی متر است.

سرعت برش تیغه بین 20 تا 70 میلی متر است. مخزن جمع آوری این محصول دارای ظرفیت 40 لیتر است. این محصول با طراحی ارگونومیک بسیار خاص ساخته شده است. چمن زنی و هرس علف های هرز یک روش معمول برای خانه و مناطق سبز است.

البته علف های هرز به دلیل رشد سریعتر این گیاه در بهار و تابستان بیشتر انجام می شود. این امر اگرچه محیط را زیبا می کند ،بهترین چمن زن اما باعث رشد بهتر و منظم گیاه می شود. از چمن زنهای برقی یا بنزینی برای چمن زنی مناطق وسیع استفاده می شود. تمام ویژگی های این ماشین چمن زنی برقی این محصول را در جهان بی رقیب می کند.

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 20 تا 70 میلی متر سانتی‌متر
بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
بازه سرعت حرکت تیغه 501-1000
جنس پلاستیک
قدرت موتور 1400 وات اسب بخار
ظرفیت سبد 40
سایر مشخصات – دارای استارت الکتریکی
– دسته کاملا ارگونومیک که به راحتی می توان دستگاه را کنترل و به اطراف راحت حرکت کرد.
– به دلیل وزن کم و قدرت مانور خوبی که دارد به راحتی حرکت می کند
– موتور دستگاه طوری طراحی شده است که حتی در شرایط سخت به خوبی چمن ها را کوتاه کند
– فناوری بکار رفته در این دستگاه طوریست که می تواند چمن های کنار دیوار و همچنین چمن های نزدیک به گل ها را به سادگی کوتاه نماید بدون آسیب رساندن به گل ها و برخورد با دیوار
– حجم 40 لیتری مخزن باعث شده که مقدار بیشتری چمن را کوتاه کرده و همینطور نیاز به تخلیه را کاهش می دهد.
– جنس: پلاستیک
– منبع تغذیه: برق
– پهنای برش: 37 سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. چمن زن برقی بوش مدل ARM 32

چمن زن برقی بوش مدل ARM 32

در سال 1866 ، روبرت بوش شرکت بوش را در اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد. امروزه نام بوش یکی از بزرگترین رهبران در صنایعی مانند قطعات خودرو ، ابزار و لوازم خانگی است.

در سال 1912 ، بوش موفق شد اولین کارخانه خود را در ایالات متحده راه اندازی کند.در سال 1967 ، بوش و زیمنس با هم ادغام شدند و گروه لوازم خانگی بوش و زیمنس را تشکیل دادند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کوچک گرونینگن در نزدیکی اشتوتگارت قرار دارد و از سال 2003 توسط فرانتس فرنباخ اداره می شود.

بوش صاحب برندهایی مانند Skil و Dremel در زمینه ابزار است. بد نیست بدانید که بهترین چمن زن بوش یکی از اولین و بزرگترین تولید کنندگان سیستم های تزریق ، ABS ، ECU ، شمع ، سنسورهای اکسیژن ، لامپ ها و بسیاری از قطعات خودرو در جهان است. اگر صاحب خودرو هستید ، به احتمال زیاد یک یا چند محصول این شرکت روی خودروی شما هستند.

ساخت علف زن دستی بدون برق

خرید چمن زن نام این شرکت همواره یادآور کیفیت و اعتماد در ذهن خریداران بوده است.شرکت آلمانی Bosch یکی از بهترین و محبوب ترین برندها در زمینه ابزار باغ است.

یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت اره برقی ARM 32 است که از موتور قدرتمند 1200 وات برای چمن زنی و تراش انواع چمن و علف استفاده می کند. از ویژگی های این اره می توان به حجم کم دستگاه و وزن سبک آن اشاره کرد.

شرکت آلمانی بوش به دلیل تولید انواع مختلف ابزار و تجهیزات برقی و بی سیم شهرت جهانی دارد و بدون شک یکی از سه شرکت بزرگ قیمت چمن زن در تولید محصولات با کیفیت بالا است. ماشین چمن زنی برقی ARM 32 مجهز به موتور الکتریکی 1200 وات است.

لیست قیمت چمن زن

طول تیغه این دستگاه 32 سانتی متر است سرعت برش تیغه بین 20 تا 60 میلی متر تنظیم شده است. مخزن جمع آوری این محصول دارای ظرفیت 31 لیتر است. این محصول با طراحی ارگونومیک بسیار خاص ساخته شده است. دسته محصول را می توان تا کرد. وزن این مدل به 6.8 کیلوگرم نمی رسد.

چمن زنی و هرس علف های هرز یک روش معمول برای خانه و مناطق سبز است. البته علف های هرز به دلیل رشد قیمت چمن زن سریعتر این گیاه در بهار و تابستان بیشتر انجام می شود. این امر اگرچه محیط را زیبا می کند ، اما باعث رشد بهتر و منظم گیاه می شود. از چمن زنهای برقی یا بنزینی برای چمن زنی در مناطق وسیع استفاده می شود.

مشخصات ابزار

ارتفاع برش 20 تا 60 میلیمتر سانتی‌متر
بازه پهنای برش 25.1-50 سانتی‌متر
پهنای برش 32 سانتی متر
جنس پلاستیک
قدرت موتور 1200 اسب بخار
ظرفیت سبد 31 لیتر
سایر مشخصات – نوع برش : از سمت راست
– دارای استارت الکتریکی
– دسته کاملا ارگونومیک که به راحتی می توان دستگاه را کنترل و به اطراف راحت حرکت کرد.
– به دلیل وزن کم و قدرت مانور خوبی که دارد به راحتی حرکت می کند
– موتور دستگاه طوری طراحی شده است که حتی در شرایط سخت به خوبی چمن ها را کوتاه کند
– فناوری بکار رفته در این دستگاه طوریست که می تواند چمن های کنار دیوار و همچنین چمن های نزدیک به گل ها را به سادگی کوتاه نماید بدون آسیب رساندن به گل ها و برخورد با دیوار
– حجم 31 لیتری مخزن باعث شده که مقدار بیشتری چمن را کوتاه کرده و همینطور نیاز به تخلیه را کاهش می دهد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-330

چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-330

یکی از روش های چمن زنی سطوح وسیع استفاده از چمن زنی برقی است. این دستگاه ها می توانند برای مدت کوتاهی چمن زنی کنند و آلوده نیستند.محصول فوق یکی از چمن های تولید شده توسط تاپ گاردن با نام ELM-330 می باشد. این دستگاه دارای موتور 1200 وات بوده و با برق کار می کند;

دستگاه چمن زن برقی

بنابراین باعث آلودگی محیط زیست نمی شود. وزن این دستگاه 10.8 کیلوگرم است و برای حمل راحت تر به چهار چرخ مجهز شده است. یکی از مزایای این محصول قابلیت تغییر ارتفاع برش آن است.

ارتفاع برش این ماشین چمن زنی برقی در سه حالت 24، 45 و 60 میلی متر قابل تنظیم است. سرعت تیغه این دستگاه 3300 دور در دقیقه اندازه گیری شده است. عرض برش این محصول 330 میلی متر بوده و مجهز به سبد 30 لیتری برای جمع آوری چمن های بریده شده می باشد.

بسته بندی اصلی این کالا به صورتی بود که گویا چندین بار با شرایط بد جا به جا و باز شده بود.

مشخصات ابزار

اقلام همراه سبد – دفترچه راهنما
سایر توضیحات قابلیت تنظیم ارتفاع چمن‌زنی در ۳ وضعیت
ابعاد بسته‌بندی: ۶۲ × ۴۰ × ۳۰ سانتی‌متر
ابعاد ۵۴ × ۳۵ × ۲۷ سانتی‌متر
ارتفاع برش ۲۴/۴۵/۶۰ میلی‌متر
بازه پهنای برش ۲۵.۱-۵۰ سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین ماشین چمن زنی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *