بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

بهترین مارک پمپ آب خانگی بی صدا کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های پمپ آب خانگی در ایران است، خطوط لوله شهری یکی از بهترین آثار بشر است که دسترسی انسان به آب را آسان می کند.

تاریخچه لوله کشی در ایران به دوران باستان و دوران ساسانی برمی گردد! شاید عجیب به نظر برسد ، اما در قدیم ، ایرانیان از لوله های آب برای هدایت آب به خانه های خود استفاده می کردند.

امروزه شبکه آبرسانی شهر یکی از موارد ضروری است که دولت ها در حال توسعه و گسترش آن هستند ، اما یکی از نقاط ضعف سیستم های خط لوله مشکل فشار آب است. که برای بالا بردن فشار آب میتوان از بهترین پمپ آب خانگی استفاده کرد.

بهترین مارک پمپ آب خانگی

مارک پنتاکس

مارک پنتاکس

یکی از بهترین مارک های تولید کننده ای پمپ آب برند ایتالیایی پنتاکس است،تجهیزات این برند تحت عنوان پمپ های آب خانگی تحت نظر کارشناسان تولید می شود.کیفیت یکسان است و همچنین مانند مارک پنتاکس جزو بهترین مارک های پمپ آب خانگی است.

شایان ذکر است که پنتاکس ، که در سال 1990 با مدیریت جانلوئیجی پدرولو تأسیس شد ، سرانجام به یکی از مشهورترین تولیدکنندگان تبدیل شد.

اگر می خواهیم انواع مدل این پمپ ها را ذکر کنیم ، باید آنها را CM ، CH ، PM ، CS ، CB نامگذاری کنیم. آنها از تکنولوژی پیشرفته از نظر کیفیت بالا و عملکرد فروش گسترده استفاده می کنند. البته محصولات این شرکت شامل انواع مختلف تک ملخ ، خودمکش ، جت و پروانه های دوقلو نیز می باشد.

در کشور ما اگر می خواهید بهترین پمپ آب خانگی پنتاکس را انتخاب کنید باید با شرکت صنعتی دیزل ساز تماس بگیرید این نماینده رسمی این شرکت و عرضه کننده محصولات پنتاکس با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

مارک سایر

مارک سایر

شرکت تولید کننده برند سایر در سال 1951 میلادی در امیلیا ایتالیا تاسیس شد. این برند در شروع کار پمپ های برقی مختلفی برای کشاورزی ، صنعت و مصارف خانگی تولید شد.

نکته مهم برای این برند این است که به دلیل توسعه کشاورزی پس از جنگ در امیلیا ، همه این محصولات به رنگ سبز تولید می شوند. در تولید این سری تجهیزات ، با استفاده از تولید استاندارد و با کیفیت ، تمام اتوماتیک ، این پمپ ها در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی جزو گزینه های ایده آل هستند.

خدمات پس از فروش این پمپ توسط AMC ارائه می شود که شرکتی است که سایر پمپ ها را در ایران وارد می کند. انواع دیگر پمپ ها شامل انواع مختلف پمپ های خانگی مانند CM-FC-KF ، سانتریفیوژهای چدنی ، خطی ، شناور ، شناور و مکنده است.

مارک لوارا

مارک لوارا

یکی دیگر از بهترین پمپ های آب خانگی موجود در بازار ایران ، مارک لوارا است. شرکتی که این تجهیزات را با نام تجاری Laura در ایتالیا تولید می کند در سال 1986 (1986) تأسیس شد ، در واقع این شرکت زیر گروه گروه صنعتی Xylem ، یکی از مارک های معروف پمپ های برقی است.

البته در حال حاضر لورا شروع به تولید این محصول در کشورهای مختلف کرده است. تجهیزات این برند از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که مانع از آلودگی می شود.همچنین این دستگاه ها با استفاده از فناوری های پیشرفته از نظر کیفیت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی ، به طور گسترده ای به فروش می رسند که منجر به لیست بهترین مارک های پمپ ها شد.

این سری تجهیزات در مدلهای مختلف محیطی PAB ، PSA ، P ، تک پروانه CEA ، FHE ، FHS ، FHF ، SHS ، دو چرخ CA ، پروانه نیمه باز CO وجود دارد. در ایران برای تهیه این محصول ، شرکت دیزل ساز به عنوان نماینده رسمی این شرکت با 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش به بازار عرضه می شود.

مارک ابارا

مارک ابارا

همانطور که گفتیم ، پمپ آب مجموعه ای از تأسیسات آبرسانی با مدلهای مختلف در بازار است. به عنوان نمونه ای از بهترین پمپ آب خانگی می توان از نام تجاری Abara نام برد که برای مصرف در بازار طراحی و تولید شده است.

تولید کننده این محصولات برند آبارا در سال 1330 میلادی تاسیس شد. تحت رهبری ژاپنی (اینو آریا) ، به دلیل گسترش محصولات ایتالیایی و تقاضای مشتری ، تولید و فروش نیز شد.

برند آبارا همچنین در 17 کشور جهان از جمله ایران تولید می شود و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی شناخته شده است. علاوه بر این ، شرکت ایتالیایی آبارا فعالیت های گسترده ای در زمینه پمپ های صنعتی ، آبرسانی و فاضلاب و همچنین تولید انواع پمپ های برقی استاندارد فولادی و چدنی دارد.

پمپ آب خانگی Ebara تحت عنوان ، سازگار با محیط زیست ، تک پروانه ، مکش ، جتی ، مدلهای دو پروانه ، از جمله سری CDA ، CMA ، AGA ، CD ، CDXM ، FSA ، CMC و با حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتی گراد ، این محصولات تولید می کنند.

در ایران این شرکت نمایندگی انحصاری دارد و محصولات خود را با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش به عنوان بهترین پمپ آب خانگی در بازار ایران عرضه می کند.

مارک داب

مارک داب

این سری از امکانات تأمین آب ، یعنی. پمپ آب ، مناسب برای مدلهای مختلف است که یکی از آنها بهترین پمپ آب خانگی مارک Dob است.

شرکت داب Dob ، در ایتالیا در سال 1975 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در میلان ، ایتالیا است. در واقع این شرکت فعالیت خود را در سال 1996 در بازار ایران آغاز کرد. این تجهیزات آبرسانی پمپ های آب خانگی را تحت نام مدل K ، KP ، AQUAJET ، KPA طراحی و به بازار عرضه می کند.

این دستگاه ها از جدیدترین فناوری در کیفیت بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، IE2 و فروش انبوه استفاده می کنند.این دستگاه ها یکی از بهترین مارک های پمپ و آب خانگی در بازار هستند.

لازم به ذکر است تولیدات این شرکت شامل طراحی مدل هایی از قبیل بشقابی ، محیطی ، جتی ، خودمکش ، دو پروانه می باشد. شرکت آبا دیزل به عنوان نماینده رسمی این شرکت با دارا بودن 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران اقدام به فعالیت نموده است .

مارک ارس

مارک ارس

بهترین پمپ های آب خانگی موجود در بازار متعلق به دسته تجهیزات تامین آب پرمصرف و مارک ارس می باشد.این سری از پمپ های آب برای نیازهای خانگی ، صنعتی و کشاورزی تولید و به فروش می رسند.

ارس در سال 1989 میلادی در ایران تأسیس شد و با استفاده از علم روز تولید محصولات با کیفیت را آغاز کرد. لازم به ذکر است کلیه پمپ های تولید شده توسط این شرکت با نام Aras دارای ISO 9001 بوده و همچنین در انواع مختلف برای کاربردهای مختلف طراحی و تولید می شوند.

کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

راهنمای خرید بهترین مارک پمپ آب خانگی

هد و ارتفاع ساختمان

در حالت ایده آل ، پشت بلندترین جرثقیل ساختمان باید حدود یک بار یا 14.5 psi فشار داشته باشد. از طرف دیگر ، برای ورود آب به لوله های ساختمانی ، بدون در نظر گرفتن اصطکاک لوله ها ، به 14.5 PSI یا 1 فشار در هر 10 متر نیاز داریم.

بنابراین ، حداقل هد مورد نیاز برای یک ویلای یک طبقه ایده آل بین 15 تا 20 متر است. ارتفاع مجموعه 4 بلوک با پیلوت 15 متر است.برای این ساختمان 25 تا 32 متر سر لازم است.

میزان دبی

جریان پمپ نیز بستگی مستقیم به تعداد شیرآلات دارد. اگر یک شیر باز در واحد زمان برای هر واحد را در نظر بگیریم و جریان هر شیر 10 لیتر در دقیقه را در نظر بگیریم ، برای مجموعه 4 واحد و شیر آب پیلوت مینیمم حداقل جریان 50 لیتر در دقیقه خواهد بود.

نمودار پمپ

برای اطمینان از انتخاب درست پمپ ، می توانیم نمودار آن را بررسی کنیم. در نمودار پمپ ، بازخوردی بین جریان و ارتفاع یا سر وجود دارد.

هرچه پمپ آب بیشتر باشد ، جریان کمتر است ، که در نهایت در حداکثر نقطه یا سر پمپ تقریباً به صفر می رسد.

در مورد این مجتمع ، 4 واحدی پمپ مناسب است که می تواند 50٪ از کل جریان را به بالاترین نقطه ساختمان پمپ کند ، در حالی که تفاوت ارتفاع این نقطه با حداکثر فشار پمپ 10 تا 15 متر است.

راهنمای خرید بهترین مارک پمپ آب خانگی

سر و صدا

در بیشتر موارد ، پمپ ها پر سر و صدا هستند و می توانند باعث ناراحتی شوند. بنابراین توصیه می شود مشخصات پمپ را بررسی کنید.

برای کاهش صدا ، پمپ ها را می توان با روکش مخصوص طراحی کرد ، اما مراقب باشید که جریان هوا در اطراف پمپ و موتور آن مختل نشود. به طور کلی صدای پمپ های بشقابی کمتر از پمپ های جتی است.

مصرف انرژی

هنگام انتخاب پمپ ، مهم است که میزان انرژی مصرفی پمپ را در نظر بگیرید. در برخی موارد ، انتخاب پمپ های بسیار قوی می تواند هزینه برق و مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و هزینه های بالایی را تحمیل کند.

به همین دلیل مهم است که پمپی را انتخاب کنید که نیازهای شما را به خوبی برآورده کند و همچنین مصرف برق معقول و قابل قبولی را برای ساکنان تأمین کند.

کیفیت پمپ

پمپ های متفاوتی در بازار با درجات مختلف کیفیت از جمله مدلهای بسیار ارزان تا بسیار گران وجود دارد.

بهتر است بدون توجه به قیمت ، پمپ را انتخاب کنید که عمدتا از اجزای با کیفیت مناسب ساخته شده است و نیازهای شما را صد در صد برآورده می کند.

لیست قیمت بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

1. موتور پمپ ابارا مدل CMA-1.00M-LOCAL ECONOMY

بهترین پمپ آب خانگی

من دوسال قبل از این پمپ با این مارک خریدم هنوز داره کار می‌کند و ازش راضی هستم امیدوارم این یکی هم با همان کیفیت کار باشد

من اينو برای تخلیه آب یک استخر ۲×۲ گرفتم امیدوارم کار را انداز باشه.

پمپ خوب و بی سرو صداست. فقط توی سایت زده یک متر سیم داره ولی نداشت. طبق تحقیقی که من از همکارا انجام دادن همه گفتن شرکت ابارا خوبه هم جنساش هم گارانتیش. در کل شرکت آباره محصولات خوبی داره میتونید با خیال راحت بخورید ولی سعی کنید

بهترین پمپ آب خانگی یک اسب

حتما یک اسب بشقابی بگیرید . دوستان برای اینکه اتومات پمپ آب سالم بمونه سعی کنید حتما سر راهش یعنی بین اتومات و پمپ آب یک کنتاکتور کوچیک نصب کنید ک فشار از روی اتومات برداشته بشه . ینی اتومات به کنتاکتور فرمان بده. من این کارو کردم ک عمر اتومات زیاد بشه

یکی از دوستانم این مدل را استفاده کرده نظرش مثبته، بسته بندی خوبی داره، ظاهرم خوبه، کابل یک متری هم نداشت.

سلام تو منطقه ای که ما هستیم آب طوری بود که اگر جلوی شیر آب را می گرفتید آب بند می آمد اما با نصب این پمپ آب به قدری زیاد شد که دیگه نمی تونم دست جلوی شیر آب بگیرم. صدای کم و داغ نکردن هم یکی دیگر از خوبی های این پمپ هستش

بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

صداش چطوره زیاده یا کم ؟ لطفا سریع پاسخ بدید ممنون پاسخ سلام. صدای کمی دارد.

سلام. تفاوت مدل اکونومی چیست؟ پاسخ معمولی گارانتی تعویض دارد ولی اکونومی گارانتی تعمیر دارد

سلام 1- دبی 6 مترمکعب رو در چه ارتفاعی میده؟ 2- در ارتفاع 10 و 20 و 30 متر چقدر آب تحویل میده؟ پاسخ دبی 6 متر در 26 در 30 متر 6 متر مکعب و 10 و 20 متری خارج از نمودارش می باشد

این پمپ پروانه استیل هست؟؟ پروانه استیلش هم دارین؟؟ پاسخ پروانش یا برنج است یا باکالیت (تکنو پلیمر)

بهترین مارک پمپ آب خانگی

سلام مدل بشقابی برا طبقه سوم روی پیلوت جواب میده یا نه؟؟ پاسخ سلام‌ بله جواب‌میده ولی مدل جتی رو توصیه میکنم برای شما

سلام کدوم مدل پروانه فشار آب رو بهتر و بیشتر میکنه بشقابی یا برنجی پاسخ با سلام جنس پروانه ارتباطی با فشار نداره

سلام وقت بخیر من این پمپ رو تازه سفارش دادم پمپ به دست من برسه گرانتیش شروع میشه یا باید کد بفرستم پاسخ سلام گارانتی از وقتی پمپ خدمت شما ارسال بشه شروع میشه

قیمت پمپ آب خانگی بی صدا دیجی کالا

بهترین مارک پمپ آب چینی سلام وقت بخیر لطفاً جنس سیم پیچ موتور را اعلام بفرمایید. با تشکر پاسخ عرض سلام و ادب جنس سیم پیچی دستگاه تمام مس است.

سلام تفاوت مدل اکونومی و معمولی؟ چرا تفاوت قیمت دارند؟ آیا سیم پیچ موتور مدل اکونومی ۱۰۰٪مس است؟ پاسخ سلام ، از لحاظ سیم پیچی هر دو مس‌هستن تفاوت در روتور و استاتور هستش و گارانتی ، که در مدل پرمیوم 18 ماه گارانتی تعویض دارد

بهترین پمپ آب مدت گارانتی گذشته بود و پره خنک کننده گیر داشت و نمی چرخید خرید این محصول با کیفیت و کاربردی را پیشنهاد میکنم

سلام این مدل برای یک خانه ویلایی ۱۲۰ متری جوابگوست یا مدل قویتر بگیریم؟ فرق یک پروانه دو پروانه چیه ؟ ثبت پاسخ‌

موتور پمپ ابارا مدل CMA-1.00M-LOCAL ECONOMY

مشخصات ابزار

درجه حفاظت IP44
نوع موتور دستگاه CMA-1.00M-LOCAL ECONOMY
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کلاس عایق‌بندی F
کاربرد انتقال مایعات , افزایش فشار آب
سایر مشخصات قطر لوله ورودی: 1 اینچ – قطر لوله خروجی: 1 اینچ
طول سیم و کابل: 1 متر – حداکثر فشار آب: 3.45
توان: 750 وات – حداکثر سرعت گردش: 3000
حداکثر دمای آب: 50 – حداکثر ارتفاع پمپاژ: 34.5
حداکثر آب‌دهی: 6 – جنس پروانه: تکنوپلیمر
جنس بدنه پمپ: چدن – جریان: 6.2 – ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. پمپ وکیوم ولیو مدل VE 125N

پمپ وکیوم ولیو مدل VE 125N

بهترین پمپ آب خانگی

پمپ خلاء روغن Valio دارای یک موتور الکتریکی است که سیال را در چرخه به دلیل چرخش موتور الکتریکی تخلیه می کند و بیشتر در صنعت تهویه مطبوع استفاده می شود. …

این سری در گروه وکیوم های روغن قرار دارد ، یعنی. سرمایش و دفع حرارت موتور پمپ به دلیل روغن موجود در آن که از مزایای این محصول می باشد. حداکثر حجم مورد نیاز روغن 660 میلی لیتر است.

بهترین پمپ آب خانگی یک اسب

ساخت پمپ های خلاء مطابق علم روز با کمک تجهیزات مدرن باعث کیفیت بالای این محصولات شده است. کاربرد این تجهیزات در زمینه های مختلف چوب ، نفت و گاز ، تولید فیلتر ، فولاد و سایر موارد است.

با سلام میشه برای تخلیه روغن موتور استفاده کرد؟ اگر جواب مثبت است چه درجه حرارتی را تحمل میکنه؟ پاسخ این پمپ هواست در مدارش روغن وارد نمی شود آن را به بالای یک مخزن متصل کنید و تخلیه روغن انجام دهید

بهترین برند پمپ آب

بهترین پمپ اب فرق بین پمپ 125N با 125 خالی چی پاسخ پمپ های وکیوم تک مرحله ولیو در سری ven و در مدل های 115 / 125 / 135 و … در بازار ایران موجود هستند در نتیجه مدل 125 وجود خارجی نداشته و همان ve125n نام تجاری صحیح میباشد

سلام فرق بین پمپ که نوشته 125 با. اون که نوشته 125N چی پاسخ پمپ های وکیوم تک مرحله ولیو در سری ven و در مدل های 115 / 125 / 135 و … در بازار ایران موجود هستند در نتیجه مدل 125 وجود خارجی نداشته و همان ve125n نام تجاری صحیح میباشد

مشخصات ابزار

اقلام همراه 330 میلی لیتر روغن مخصوص پمپ – دفترچه راهنما
توان 186 وات
حداکثر آب‌دهی 4.74
کاربرد آب‌های آلوده , انتقال مایعات , افزایش فشار آب , تزریق مواد شیمیایی
نوع سیال یا مواد آب تمیز , آب آلوده , مواد شیمیایی , گازوئیل , مایعات با غلظت بالا
سایر مشخصات پمپ وکیوم تک استیج ولیو مدل VE 125N
150 میکرون

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. پمپ آب ویگو مدل QB60

قیمت بهترین پمپ آب خانگی

جنس ارسالی برای بنده بعد از ۲۴ ساعت از کار افتاد و وقتی برای تعمیر بردم‌و تعمیرکار باز کرد مشخص شد داخل دستگاه کامل زنگ زده و از بیرون فقط رنگ شده. سیم پیچی موتور دست دوم بود و کلا حتی ارزش تعمیر هم نداشت. واقعا از دیجی کالا همچین انتظاری نداشتم

ارسال پستی خریدم راضیم کم صدا با اتومات دلتا گرفتم برای یک طبقه با منبع بستم

من برای افزایش فشار آب باغ خریدم .یک هفته اول که آب کلا قطع بود و نتونستم تست کنم . بعد از یک هفته آب وصل شد و خواستم تست کنم . هرگز روشن نشد . موتورش گیر داره . ولی چون یک هفته گذشته . دیگه نمیتونم مرجوع کنم . من از رهام تهران خریدم . بهتون توصیه میکنم اصلا نخرید . چون پولتون رو ریختن سطل آشغال

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی دیجی کالا

پمپ خوبیه الان دو ماهه استفاده میکنم ولی تنها ایرادش وقتی شما دو روز منزل نباشید پمپ استفاده نشه گیر میکنه به سختی راه اندازی میشه.

پمپ خوبیه در مجموع اگر سیم پیچ واقعا مس باشه کار میکنه .سنگینه بنظر می باشد سیم پیچ و اینکه سازنده با یونولیت دو طرف پمپ که ضربه پذیر هست رو محکم کرده و سالم رسید دستم .

متاسفانه بعد از ده روز که به دستم رسید موقع نصب پشت پمپ قسمت حفاظ فن له شدگی داشت پایه پمپ هم ترک داشت که با هزینه ۵۰۰۰۰۰ تومانی پست مرجوع کردم

بهترین پمپ اب خانگی در ایران

یه وسیله ای مثل پمپ رو سریع نمیشه نظری داد باید زمان بگذره فعلا که خوبه نصبش کردیم تازه به دستم رسیده- ولی امتحان کردیم کم صدا و پرقدرت به نظر میرسد.

برای خانه ویلایی و مصرف شهری مناسبه به موقع هم به دستم رسید برای ساختمان یک یا دو طبقه خوب و کار راه انداز هست، قیمت مناسبی دارد و چون سیم پیچ مسی است ارزش خرید داره

سلام بنده حدود یک ماه از این پنپ دارم استفاده میکنم برا طبقه دوم آپارتمان..خیلی عالی و راضی کنندست و الانم یه دونه دیگه خریدم برای یکی از آشناهای خودم تو شهرمون همینو ۸۵۰ تومن میدن

بهترین برند پمپ آب ایرانی

بهترین پمپ آب خانگی ایرانی ارزانترین پمپ با سیم پیچ مسی است که قابل قبوله و من در بازار قیمت گرفتم 200 تومان گران تر بود اگر برای سه طبقه هم ببندید با لوله مستقیم و بدون پیچ و خم جواب میده ولی خیلی داغ میکنه

پمپ خوب و مقرون به صرفه ای است نسبت به قیمت های سیم پیچ آلومینیوم موجود در بازار هنوز بصورت مداوم از کار نکشیدم ولی خب در کل نسبت به قیمتش از کارایی خوبی برخوردار است و خرید این محصول رو توصیه میکنم. سلام سیم پیچی و شافت چی پاسخ سلام سیم پیچ مس و شافت روکش استیل

سلام من میسر عوضم تا خانه 50 متر می باشد مشکلی ایجاد نمیکنه بعدش روی پمپ اتمت هم وصل میشه؟ پاسخ سلام، باید پمپ یک اسب نصب کنید، بله روی پمپ ست کنترل یا همون اتومات وصل میشه

پمپ آب چه مارکی خوبه

سلام ، من برای کشیدن آب از چاه میخوام در شمال ، آیا برای این کار مناسب است ؟ ارتفاع آب متوسط 3 متر پاسخ سلام قابلیت مکش آب در این پمپ ها وجود دارد ولی بهتر است به جای پمپ از کف کش استفاده کنید

با سلام این پمپ واقعا سیم پیچی مسی است و اینکه برا طبقه دوم آپارتمان جوابگو هست یا نه پاسخ بله ، جوابگو هست

سلام این پمپ برای طبقه چهارم هم مناسب هستش پاسخ خیر برای طبقه چهارم از پمپ های کلاس F استفاده میشود این پمپ کلاس B هست.روی مشخصات بدنه پمپ دنبال گزینه Icl:باشید

کدام پمپ آب خانگی بهتر است

بهترین مدل پمپ آب برای طبقه 4 شما پمپی با هد 47 متر به بالا نیاز دارید.از این نوع پمپ یک اسب برای شما عالیه مهدی تفنگچی مهیاری

پمپ آب چون خیلی خری داشتم با این مدل کار کردم نسبت به قیمت خوبه پمپ خوبیه فقط باید دائم تو برق باشه اگر در بیاری احتمال گیرپاژ شدنش وجود دارد که باید با چند بار قطع و وصل کردن برق رفعش کرد من را خانه تک واحدی حداکثر ارتفاع ۸ مور گرفتم و راضیم

قیمت پمپ آب پنتاکس دیجی کالا هنوز به کارنبردمش، ولی قیمتش خوب بود بازار گرونتره میدن وکون سیم پیچی مس فکر کنم خوب باشه البته اگه فیک نباشه

پمپ آب ویگو مدل QB60

مشخصات ابزار

جنس بدنه چدن/ آلومینیوم
جنس شفت استیل
جنس پروانه برنجی
جنس سیم پیچ مس
توان 0.5 اسب بخار / 0.37 کیلو وات
سایر مشخصات حداکثر آبدهی: 30 لیتر بر دقیقه – حداکثر ارتفاع: 31 متر
جریان: 2 آمپر – ولتاژ: 220 ولت
کاربرد: آبیاری , افزایش فشار آب – نوع سیال یا مواد:آب تمیز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. پمپ آب وایز مدل WKP60_1

پمپ آب وایز مدل WKP60_1

بهترین مارک پمپ آب

خرید خوبی بود کار راه اندازه من برای تصفیه اب و ماشین لباسشوئی و سینک ظرفشوئ که همه به یک خط لوله اب متصل هستند از کلکتور نصب کردم که پمپ اصلیم که جت هست کمتر استارت بخورد.این یک دو روز دستگاه پمپ نصب کردم قسمت جلو پمپ نشتی پیدا کرده چندتا عکس می فرستم

سریع دستم رسید به جزیره کیش که پمپ نیم اسب حداقل ۸۰۰ تومنه کارتن و بسته بندی عالی فعلا هم خوب کار میکنه

من برای انتقال آب در سطح صاف نیاز داشتم که خیلی خوب جواب داد.کم صدا هم بود.

مشخصات ابزار

قطر لوله ورودی 1 اینچ
کاربرد انتقال مایعات , افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد آب تمیز
سایر توضیحات پمپ نیم اسب وایز ساخت کشور چین میباشد.
این پمپ یکی از پر فروش ترین پمپ های نیم اسب چینی داخل بازار میباشد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. پمپ آب هاچاسو مدل VPM55

پمپ آب هاچاسو مدل VPM55

بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

هاچاسو یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت ها در زمینه پمپ و تجهیزات مربوطه در ایران است. پمپ نیم اسب Hachasu VPM55 ساخت چین و دارای مجوز در ژاپن است و یکی از با کیفیت ترین پمپ های چینی در بازار است.اگر می خواهید یکی از بهترین پمپ های آب چینی را با قیمت مناسب خریداری کنید –

بدون شک بهترین گزینه برای شما پمپ آب هاچاسو است. کیفیت این پمپ نسبت به قیمت آن بسیار ارزشمند است. این باعث شد که در بین مارک های دیگر یکی از پرفروش ترین ها باشد. کیفیت و طراحی این پمپ مشابه پمپ آب پدرولا در ایتالیا است.

مشخصات ابزار

توان 370 وات
جنس بدنه پمپ چدن
جنس پروانه برنج
حداکثر ارتفاع پمپاژ 32
حداکثر دمای آب 60
سایر توضیحات درجه حفاظت: IP55 – قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ – کاربرد: انتقال مایعات , افزایش فشار آبکلاس عایق‌بندی: B
نوع سیال یا مواد: آب تمیز – ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. پمپ آب مارکوئیس مدل MKP63

پمپ آب مارکوئیس مدل MKP63

بهترین مارک پمپ آب خانگی

در برخی نقاط به دلیل فشار پایین آب ، افزایش مکش ضروری است. این مکانها می توانند خانه ، ساختمان ، زمین کشاورزی و باغ باشند. قدرت موتورهای آبی بستگی به تعداد فازهای آنها (تک فاز ، دو فاز و سه فاز) دارد که باعث افزایش و کاهش قدرت گشتاور می شود.

هرچه تعداد فازها بیشتر باشد ، قدرت و گشتاور موتور پمپ بیشتر است و قدرت و گشتاور موتور پمپ کمتر است.پمپ آب مارکیز مدل MKP63 یکی از پمپ های تک فاز است

بهترین پمپ آب

که می توان از آن در مکان های کوچک استفاده کرد. محدوده توان موتور این پمپ از 500 تا 1000 وات است و نوع موتور آن القایی است. یکی از ویژگی های مهم هر پمپ ، مواد شفت آن است.

در این پمپ ، محفظه و شفت ها از فولاد ضد زنگ و ضد خوردگی ساخته شده اند. سایر قسمت های پمپ نیز دارای روکش فولادی ضد زنگ هستند. حداکثر دور موتور پمپ آب Marquis MKP63 3000 دور در دقیقه است.

مشخصات ابزار

توان 420-580 وات
جریان 3
جنس بدنه پمپ استیل
حداکثر آب‌دهی 2.4
حداکثر ارتفاع پمپاژ 40
سایر توضیحات حداکثر دمای آب: 65 – حداکثر سرعت گردش: 3000
طول سیم و کابل: 0.4 متر – قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ – کاربرد: افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد: آب تمیز – نوع موتور دستگاه: القایی
ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز – ولتاژ دستگاه: 220-240

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. پمپ آب لئو مدل ACM75

پمپ آب لئو مدل ACM75

مشخصات ابزار

توان 750 وات
جریان 5.5
جنس بدنه پمپ چدن
حداکثر آب‌دهی 2.4
حداکثر ارتفاع پمپاژ 36
سایر توضیحات جنس پروانه: استیل
حداکثر سرعت گردش: 2950
حداکثر فشار آب: 3
قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ
کاربرد: استخر , انتقال مایعات , افزایش فشار آب , کنترل فشار
نوع سیال یا مواد: آب تمیز
ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. پمپ آب لوارا مدل PM16

پمپ آب لوارا مدل PM16

مشخصات ابزار

ابعاد 20x20x30 سانتی‌متر
کاربرد انتقال مایعات , آبیاری , افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد آب تمیز , آب آلوده , مواد شیمیایی , گازوئیل , مایعات با غلظت بالا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. پمپ آب دیزل ساز مدل dm100/01

پمپ آب دیزل ساز مدل dm100/01

بهترین برند پمپ آب

پمپ خوبی قدرت پرتاب آن ضعیف است صدای آن خوب استحس میکنم جنس شفت اون آهنگ و زنگ میزنه از روزی نصب کردم آب زرد رنگ میاد بیرون در صورتی که آب تانک تمیزه

نصاب که اومد گفت که هم صداش خیلی کمه و هم قدرتش خوبه. به نظرم از همه نظر عالیه. در ضمن پمپ های پنتاکس رو هم دیزل ساز میزنه و پمپ های خود شرکت که برند دیزل ساز تولید میشه طراحیش ایتالیاییه و از نظر کیفیت فکر نمیکنم فرقی با برند پنتاکس بکنه.

بهترین برند پمپ آب خانگی

با این وضعیت تحریم ها فکر نمیکنم پنتاکس اصل گیر بیاد. کلا پنتاکس نگیرین بهتره چون احتمالا چینیه. واگر هم خواستین بگیرین برند دیزل ساز رو بگیرین که پمپ پنتاکس (طرح پنتاکس )میزنه.

هم با مارک پنتاکس میزنه که یه نمه گرونتره وهم برند دیزل ساز فرقی هم باهم نمیکنند. حواستون باشه پمپ چینی با نام پنتاکس بهتون قالب نکنند.

سلام راضیم صداش نسبت به پمپ جتی و شعاعی کمتره فشار آب رو خوب تامین میکنه سعی کنید برای ورودی وخروجی پمپ از لوله واتصالات استفاده بشه بهتر تا از شلنگ پیسیوار برای طبقه ۱تا۳ عالیه

قیمت پمپ آب خانگی بی صدا دیجی کالا

اولا کالا تولید ایرانی با کیفیتی است ثانیا علی رغم عدم اظهار نظر سایت بیک نیک درخصوص گارانتی کالا دارای کارت گارانتی بود از همه جالب‌تر سرعت ارسال فروشگاه بود که من صبح زود خریدم و عصر تحویل داد

پمپ خوبیه ، حداقل از نظر من برای یه ساختمان دو طبقه ، سر و صدای زیادی نداره در کل امیدوارم خوب کار کنه

مشخصات ابزار

درجه حفاظت IP44
ویژگی‌های پمپ سیالات تک‌فاز
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کلاس عایق‌بندی F
کاربرد انتقال مایعات , افزایش فشار آب
سایر مشخصات قطر لوله ورودی: 1 اینچ – قطر لوله خروجی: 1 اینچ
حداکثر سرعت گردش: 2800 – توان: 740 وات
حداکثر دمای آب: 90 – حداکثر ارتفاع پمپاژ: 30
حداکثر آب‌دهی: 90 – جنس پروانه: برنج
جنس بدنه پمپ: چدن – جریان: 4.6 – لتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. پمپ آب دلتا مدل QB 60

پمپ آب دلتا مدل QB 60

پمپ آب خانگی بی صد

امتحان کردم صدای خیلی کمی داره ولی هنوز نصب نکردم تا میزان فشار آب را ببینماین نظر رو بعد از یک هفته که نصب کردم بیان میکنم که خوب بود در حد عالی و فشار رو افزایش داد البته خونه ویلایی است ،

باید دید در گذر زمان خوب میماند یا نه چون یک بار از بیک نیک دوربین مدار بسته خریدم و خوب بود و نظر مثبت دادم ولی بعد از ۵ ماه سوخت

پمپ خوبیه طراحی خوبی داره کارکرد پایدار و خوبی داره به خاطر نیم اسب بودنش و ایمپلر کوچک یکم صدای زوزه داره که طبیعیه

بهترین نوع پمپ آب خانگی

والا من تهیه کردم . نصاب گفت که خیلی خوبه یکمی صدا داره اما بنظرم‌عادیه من که راضی بودم قیمتشم به نسبت بیرون خوب بود ممنون

عالی ، باکیفیت ، با شفت استیل که زنگ نمی زند، موتور مسی با طول عمر بالا و پروانه برنجی.

یک هفته طول کشید تا بدستم برسه و این بیشتر از مدتی بود که اعلام کرده بودند جالب اینکه با پست پیشتاز می فرستند

مشخصات ابزار

توان 370 وات
جنس بدنه پمپ چدن
جنس پروانه چدن
حداکثر ارتفاع پمپاژ 9
حداکثر سرعت گردش 2850
سایر توضیحات مناسب برای پر کردن مخازن و تامین فشار
قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ
کاربرد: انتقال مایعات , آبیاری , افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد: آب تمیز
ویژگی‌های پمپ سیالات: شفت کربن-استیل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. پمپ آب دلتا مدل Cpm 158

پمپ آب دلتا مدل Cpm 158

بهترین مارک پمپ اب

جنس ظاهری خوب فعلا عالی سیم داخل شو ندیدم اگه آلومینیوم نباشه عالیهسلام یه هفته طول کشید تا پمپ به دستم برسه و باز کردیم که نصبش کنیم

پمپ از سه قسمت شکسته بود و نه تنها قراره نزدیک به 15 روز بیشتر برای مرجوعی و رسیدن پمپ بعدی صبر کنم بلکه هزینه نصاب رو مجبور شدم بدم چون 20 کیلومتر راه اومده بود همش هم بخاطر چک نشدن

پمپ آب ایرانی خوب

سلامت محصول قبل از ارسال و بسته بندی غلط محصول به این سنگینی هست تو نظرات هم خیلی دیدم شکستگی زدن ولی ماله ما از بیخ شکسته بود کلا اگر حفاظ پروانه بود شکستگیو به جون میخریدیم ولی نصاب گفت اینو نمیشه را انداخت منم مرجوع کردم عکسم میزارم ببینید

از اینجا دوستانه خواهش میکنم کالاهاتونو چک کنید و بسته بندی این محصولات رو بازنگری کنید چون هزینه و وقت خریدار مهمه

با مطالعه نظرات خریدارن این پمپ رو برای یه ویلای با بنای ۵۰۰ متر دوطبقه خریدم ولی هنوز نصب نکردم.

قیمت بهترین پمپ آب خانگی

پارسال خریدیم. اوایل خوب بود اما بعد یه سال یه مشکل جزئی پیدا کرد و الان قدرتش کم شده.

من در مورد پمپ آب خانگی زیر دو میلیون خیلی گشتم واقعا ارزش این انتخاب رو داره.البته واقعیتش اینه ک همشون یا اکثرشون پروانه استیل وشفت استیل وسیم مس هستن.

ولی دلتا 158 رو خریدم واز خریدم راضیم.از هم ممنونم بخاطر نمایش همه نظرات…جمعا با ست کنترل ودستمزدنصب و شیرآلات نیاز داشت جمعا دومیلیون وپانصد واسم تموم شد.

مشخصات ابزار

توان 750 وات
جنس بدنه پمپ چدن
جنس پروانه استیل
حداکثر ارتفاع پمپاژ 33
حداکثر سرعت گردش 2850
سایر توضیحات مناسب برای تامین فشار – قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ – کاربرد: افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد: آب تمیز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. پمپ آب خانگی ولکانو مدل PM45

پمپ آب خانگی ولکانو مدل PM45

بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

پمپ های الکتریکی سری PM دارای پروانه برنجی به نام پروانه خورشیدی می باشند.این نوع پروانه با چندین تیغه شعاعی در لبه برای انتقال آب تمیز بدون ذرات جامد و مایعات غیر خطرناک مناسب است.این پمپ های برقی خانگی به پمپ آب معروف هستند.

این پمپ ها ، همراه با ساختار نسبتاً ساده ، قابل اعتماد و ایمن هستند و استفاده از آنها برای واحدهای 1 یا 2 طبقه در ساختمان های کلبه مقرون به صرفه است.

بهترین پمپ های آب خانگی

این پمپ ها به طور گسترده ای برای مصارف خانگی مانند تامین آب چاه ها ، افزایش فشار آب برای مصارف ساختمانی ، صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

و باید داخل خانه نصب شود. پمپ الکتریکی PM45 از سری پمپ های خانگی آتشفشان با قدرت 0.5 اسب بخار. و دور موتور 2900 دور در دقیقه قادر است حداکثر ارتفاع (سر) 38 متر و حداکثر دبی 40 لیتر در دقیقه را برای مصرف کننده فراهم کند.

مشخصات ابزار

حداکثر سرعت گردش 2900
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کاربرد استخر , انتقال مایعات , افزایش فشار آب
قطر لوله ورودی 1 اینچ
قطر لوله خروجی 1 اینچ
سایر مشخصت طول سیم و کابل: 0.2 متر – حداکثر فشار آب: 3.5 – حداکثر دمای آب: 40
توان: 380 وات – حداکثر ارتفاع پمپاژ: 38 – حداکثر آب‌دهی: 2.4
جنس پروانه: برنج – جنس بدنه پمپ: چدن – جریان: 2.5
توضیح محافظت حرارتی: Over Load KW-85C – 240V وات – ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. پمپ آب الکتروژن مدل KPM50

پمپ آب الکتروژن مدل KPM50

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی دیجی کالا

پمپ آب برقی محیطی سری KPM50 با وجود عملکرد خوب ، مصرف انرژی پایینی دارد. این پمپ در مصارف خانگی برای افزایش فشار منبع آب در مجاری و همچنین توزیع خودکار آب از یک مخزن کوچک با سوئیچ اتوماتیک استفاده می شود.

عملکرد صحیح پمپ با استفاده از آب تمیز بدون ماسه و سایر ناخالصی ها و مایعات غیر خورنده امکان پذیر است. این پمپ در دشارژهای زیاد و کم مکش خوبی دارد.

کدام پمپ آب خانگی بهتر است

هم از لحاظ فیزیکی اسیب دیده بسته بندی افتضاح ایا بسته بندی اینجوری هست !!! یه کالا رو طوری بسته بندی میکنن که ضربه نخوره مرجوع کردم ارسال شدیدا ضعیف بعد از حدود ۸ روز به دست من رسید

سلام استفاده از کالای ایرانی و رونق کسب و کار برای جوانان کشور باید در الویت هنه ما باشد . اگرچه باید افزایش کیفیت و خدمات پس از فروش را جدا پیگیری و مد نظر قرار داد

بهترین پمپ آب خانگی

حدود یک هفتس نصب کردم و یک خانه دو واحدی رو جواب میده نصبش هم راحته و کلا نیم ساعت طول کشید فقط ضمانت نامه ای که فرستادن نه مهر داشت نه تاریخ که با بیک نیک تماس گرفتم و گفتن از زمان خرید ضمانتش شروع میشه و مشکلی نداره

فک کنم الان نزدیک ۹ساله که داره یه خونه دوبلکس رو جواب میده،با زیربنای ۱۵۰متر پیشنهاد میکنم

بهترین پمپ آب خانگی یک اسب

بسیار عالی، بهترین پمپ در حال حاضر، هیچ تفاوتی با برند ایتالیایی ندارد ، صفحه استیل پشت پروانه نقطه بسیار هوشمندانه بوده، الکتروژن با فاصله شرکت بسیار با کیفیته

کارت گارانتی همراهشه بدون امضا فاکتور و تاریخ فروش و مهر…. پس گارانتیش ب چه دردی میخوره….

مشخصات ابزار

توان 370 وات
جنس بدنه پمپ چدن
حداکثر ارتفاع پمپاژ 35
حداکثر دمای آب 60
قطر لوله خروجی 1 اینچ
سایر توضیحات حداکثر دمای سیال کاری : 60 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای محیط : 40 درجه سانتیگراد
جنس بدنه : چدن – جنس شفت : فولاد ضد زنگ
جنس سیل مکانیکی : کربن/ سرامیک
کاربد : مصارف خانگی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. پمپ آب الکتروژن مدل CM100

پمپ آب الکتروژن مدل CM100

بهترین مارک پمپ آب

پمپ آب صفحه ای برقی CM100 این پمپ در مصارف خانگی برای افزایش فشار منبع آب در کانالها و همچنین توزیع آب استفاده می شود. عملکرد صحیح پمپ با استفاده از آب تمیز بدون ماسه و سایر ناخالصی ها و مایعات غیر خورنده امکان پذیر است.

استفاده از این پمپ معمولاً در ساختمانهای کم ارتفاع و همچنین به دلیل نوع بسیار پایین طراحی است.سلام.من این پمپاز بیک نیک به قیمت۲۳۰۰۰۰۰ت خریداری کردم،

بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

که بعد از تحویل متوجه شدم تو بازار و سایتای دیگه خیلی ارزانتره، که البته ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروشم بهت میدن، از خریدم واقعا پشیمونم، دیگه از سایت خرید نمیکنم، حس میکنم از اعتمادم سو استفاده شده.

دیروز نصب کردیم برای 5 طبقه تک واحدی هر واحد 70 متری فشار آب عالیه، به راحتی برای 5 واحد دیگه هم میشه استفاده کرد، کم صدا هم است.کار من نصب و تعمیر پمپ های آب هستش.به جرات میگم پمپ الکتروژن اگه از پمپهای ایتالیایی بهتر نباشه کمتر نیست.واقعا از همه لحاظ عالی

بهترین پمپ آب

محافظ برق پمپ کاملا شکسته بود و خاکی، مشخصا قبل از قرار گرفتن در جعبه زمین افتاده که اینطور یک طرف پمپ خاکی بود و شکسته، جعبه هم پاره بود و روش کلی پلاستیک پیچیده بودن،و یونولیتی که باید داخل جعبه باشه نبود

مشخصات ابزار

حداکثر فشار آب 3.3
نوع موتور دستگاه الکتروموتور القایی
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کلاس عایق‌بندی F
کاربرد انتقال مایعات
سایر توضیحات قطر لوله ورودی: 1 اینچ – قطر لوله خروجی: 1 اینچ – درجه حفاظت: IP44
حداکثر سرعت گردش: 2900 – حداکثر دمای آب: 90
حداکثر ارتفاع پمپاژ: 33 – حداکثر آب‌دهی: 5.4 – جنس پروانه: استیل
جنس بدنه پمپ: آلومینیوم – جریان: 5 – توان: 750 وات – ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. پمپ آب الکتروژن مدل CB210

پمپ آب الکتروژن مدل CB210

مشخصات ابزار

درجه حفاظت IP44
نوع موتور دستگاه الکتروموتور القایی
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کلاس عایق‌بندی F
کاربرد افزایش فشار آب
سایر مشخصات قطر لوله ورودی: 1/4 1 اینچ – قطر لوله خروجی: 1 اینچ – حداکثر فشار آب: 5.8
ابعاد: 42x23x28 سانتی‌متر – حداکثر سرعت گردش: 2900 – حداکثر دمای آب: 90
حداکثر ارتفاع پمپاژ: 58 – حداکثر آب‌دهی: 6 – جنس پروانه: استیل
جنس بدنه پمپ: آلومینیوم – توان: 1500 وات – ولتاژ دستگاه: 220 –
اقلام همراه: کارت گارانتی شرکت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. پمپ آب الکتروژن مدل CAM100

پمپ آب الکتروژن مدل CAM100

پمپ آب برقی سری CAM100 علاوه بر ویژگی های هیدرولیکی بالا ، توانایی تامین فشار بالا را نیز دارد. به همین دلیل ، این پمپ گریز از مرکز دارای قدرت مکش عالی است ، حتی زمانی که آب با هوا همراه است.

به همین دلیل ، این سری پمپ ها سانتریفیوژ نیز نامیده می شوند. این سری پمپ ها برای مکش و توزیع آب در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

در زمان مقرر به دستم رسید زود قیمت افزایش یافت از گارانتی سر در نیاوردم فکر کنم الکیه چون فاکتور میخواد که سایت فاکتور نمیده

مشخصات ابزار

کاربرد مکش و توزیع آب مخازن کوچک و متوسط
مصارف خانگی کشاورزی
توان 746 وات
جنس بدنه پمپ چدن
حداکثر ارتفاع پمپاژ 52
سایر مشخصات حداکثر دمای سیال کاری : 60 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای محیط : 40 درجه سانتیگراد
حداکثر قدرت مکش : 8 متر
جنس بدنه : چدن
جنس سیل مکانیکی : کربن/ سرامیک/ NBR
جنس شفت : فولاد ضد زنگ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. پمپ آب ابارا مدل PRA-0.50M-LOCAL کد PRََA05M

پمپ آب ابارا مدل PRA-0.50M-LOCAL کد PRََA05M

مشخصات ابزار

توان 370 وات
جریان 2.6
جنس بدنه پمپ چدن
حداکثر آب‌دهی 2.1
حداکثر ارتفاع پمپاژ 37
سایر مشخصات حداکثر سرعت گردش: 2850
قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ
کاربرد: انتقال مایعات , آبیاری , افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد: آب تمیز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. پمپ آب آبارا مدل PRA-0.50M-LOCAL کد PR-0

پمپ آب آبارا مدل PRA-0.50M-LOCAL کد PR-0

بهترین مارک پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی Abara PRA 0.5M-Local یک پمپ آب خانگی تک فاز است که برای مصارف خانگی و تحت فشار مناسب است. پمپ آب برقی این نوع پمپ آب دارای ابعاد کوچک ، راندمان بالا و صدا خوب است.

این پمپ آب خانگی دارای پروانه ای از جنس برنج یا باکلیت است و بدنه اصلی آن از چدن است. کلاس عایق بندی این مدل پمپ آب آبارا F و کلاس حفاظتی IP44 است. محصولات فوق محصولات اصلی مشترک ایران و ژاپن هستند.

بهترین برند پمپ آب

یکی از مزایای این پمپ آب کم صدا و عملکرد بی صدا است. پمپ آب خانگی آبارا دارای ورودی و خروجی 1 اینچی است. این مدل پمپ نیز جزء دسته پمپ های آب خانگی با قدرت 370 وات است.

دوستان من این پمپ رو از بازار خریدم.واقعا نسبت به باقی پمپهای داخل ایران خیلی خیلی صدای کمی داره.از فشار آب خروجی هم راضی هستم.

این پمپ کیفیت مناسبی دارد .اما یکم صدا دارد که ظاهرا در مورد پمپ ها این موضوع رایج می باشد .

بهترین برند پمپ آب خانگی

من این رو با گارانتی 18 ماهه گرفتم تا مطمئن باشم که خوبه فقط حواستون باشه باید با این پمپ ها یک کلید اتوماتیک هم بخرید…

سلام، به نظرم خوبه میارزه، قدرتش خوبه توفیلمی که گذاشتم مشخصه، پمپ های دیگه رو ندیدم که بخوام مقایسه کنم، ولی راضیم، صداشم خیلی خیلی کمه تو فیلم صدای کولر هم هست توی جعبه ی سایت بود نه جعبه ی خودش، سیم برق رو باید به ترمینال داخل پمپ وصل کنید، دفترچه راهنما و این چیزا هم که هیچی نداشت

پمپ خوبیه البته من یه مدل دبگه از این برند خریدم که اومد ضربه دیده بود و شکسته بود برگردوندم به دیحی کالا بعد از دو روز هم پولم را دادن! وقتم گرفته شد به نظرم از مغازه بخریم بهتره با اینکه ممکنه یه کم گرونتر بشه در عوض مشکل سلامت و گارانتی ش کمتره در ضمن گارانتی تعویض هم داشت

مشخصات ابزار

جریان 2.6
جنس بدنه پمپ چدن
جنس پروانه برنج
حداکثر آب‌دهی 2.1
حداکثر ارتفاع پمپاژ 37
سایر مشخصات دارای آب‌بندی مکانیکی
حداکثر دمای آب: 80
حداکثر سرعت گردش: 2850
قطر لوله خروجی: 1 اینچ
قطر لوله ورودی: 1 اینچ
کاربرد: انتقال مایعات , آبیاری , افزایش فشار آب
نوع سیال یا مواد: آب تمیز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. پمپ آب ابارا مدل AGA-100M-LOCAL کد A100

پمپ آب ابارا مدل AGA-100M-LOCAL کد A100

من راضی هستم و پیشنهاد میکنم برای حمایت از تولید داخل از این پمپ استفاده کنید.بعد از یکسال استفاده مثل روز اول کار میکنه. البته به مهارت نصاب(تنظیم اولیه) و نگهداری هم خیلی بستگی داره.

تازی خریدم و هنوز بازش نکردم ولی بهش میخوره خوب باشه من برای مسافت ۲۰۰ متر استفاده می کنم فشارش خوبه

از خریدم راضی هستم چون وقت گذاشتم برم بازار برای خرید و مبتلا به بیماری شوم همین فکر کنم عالی باشد.

مشخصات ابزار

حداکثر سرعت گردش 2850
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کلاس عایق‌بندی F
کاربرد انتقال مایعات , آبیاری , افزایش فشار آب , کارواش
قطر لوله ورودی 1 اینچ
سایر مشخصات حداکثر عمق مکش این پمپ : 8 متر – قطر لوله خروجی: 1 اینچ – حداکثر فشار آب: 6
حداکثر دمای آب: 40 – حداکثر ارتفاع پمپاژ: 48 – حداکثر آب‌دهی: 3.6 – جنس پروانه: تکنوپلیمر
جنس بدنه پمپ: چدن – جریان: 5.5 – توان: 750 وات – ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. پمپ آب ابارا مدل 1اسب جتی AGA 1.00 M-L

پمپ آب ابارا مدل 1اسب جتی AGA 1.00 M-L

مشخصات ابزار

طول سیم و کابل 1 متر
ویژگی‌های پمپ سیالات تک‌ فاز
نوع سیال یا مواد آب تمیز
کلاس عایق‌بندی F
کاربرد انتقال مایعات , آبیاری , افزایش فشار آب
سایر مشخصات قطر لوله ورودی: 1 اینچ – قطر لوله خروجی: 1 اینچ – درجه حفاظت: IP44 – حداکثر فشار آب: 5بار
حداکثر سرعت گردش: 3000 – حداکثر ارتفاع پمپاژ: 35 – جنس پروانه: برنج – جنس بدنه پمپ: چدن
جریان: 2.5 – توان: 750 وات – ولتاژ دستگاه: 220

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لست پرفروش ترین پمپ آب خانگی

 

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

1 دیدگاه

  1. عرض سلام و ادب
    آب سرد در لوله آبرسانی طبقات بالای مجتمع خوب بالا نمی ره و نیاز به یک پمپ کوچک داخل واحد است، با توجه به این که لوله ۱ اینچ است چه پمپ بی صدایی را پیشنهاد می کنید ؟
    بی زحمت قیمت و مشخصات آن را بفرمایید. با تشکر جهرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *