17 مدل بهترین ضخامت سنج رنگ (کارشناسی رنگ خودرو)

بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو کدام است؟ موضوع این مقاله معرفب برترین مدل های دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو در بازار است، علاوه بر کاربردهای فراوان در صنعت ، دستگاه تشخیص رنگ خودرو نیز در بحث با کارشناسان رنگ خودرو بسیار مفید است. تا حدودی ، امروزه به یکی از ابزارهای ضروری برای بحث در مورد تشخیص رنگ خودرو تبدیل شده است.

تجهیزات دستگاه تشخیص رنگ خودرو می توانند ضخامت رنگ و روکش روی بدنه خودروهای مشکی و رنگی (آلومینیومی) را اندازه گیری کنند. عملکرد دستگاه می تواند سرعت اندازه گیری بالا ، قابلیت ذخیره اطلاعات و انتقال اطلاعات به رایانه از طریق کابل USB ، دقت بالای دستگاه در محدوده میکرومتر و نور صفحه نمایش برای کار در شب و نور کم باشد.

دستگاه تشخیص رنگ خودرو ضخامت رنگ متفاوتی دارد و با نمایشگرهای دیجیتالی پوشانده شده است که می تواند ضخامت رنگ بدنه را بر حسب میکرون یا میلی متر و اینچ نشان دهد.

ضرورت خرید دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو

دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو

در گذشته افرادی که در مراکز تشخیص رنگ خودرو کار می کردند از جمله افرادی بودند که در زمینه نقاشی خودرو تجربه داشتند. با گذشت زمان و با پیشرفت ترفندهای نقاشی خودرو ، تشخیص رنگ خودرو (رنگ دار از بی رنگ) از رنگ پس از تصادف بسیار دشوار شده است و تشخیص این افراد با تجربه امکان پذیر نیست.

بنابراین ، روشهای جدیدتری در این زمینه مورد نیاز بود. با گذشت زمان ، دستگاه هایی برای این منظور طراحی شده اند که متداول ترین آنها ضخامت سنج رنگ ماشین است که می تواند ضخامت رنگ روی خودرو را اندازه گیری کرده و اطلاعاتی در مورد تعداد رنگ به ما بدهد.

راهنمای خرید ضخامت سنج رنگ ماشین

ضخامت سنج رنگ ماشین چیست؟

ضخامت رنگ و دستگاه تشخیص رنگ ماشین دستگاهی برای تعیین ضخامت پوشش در سطوح مختلف است. در بسیاری از موارد ، ما فقط برای تعیین ضخامت پوشش یا رنگ به سطح دسترسی داریم و به دنبال راه حلی هستیم تا از ضخامت پوشش بدون آسیب رساندن به سطح آگاه باشیم.

ضخامت سنج رنگ ماشین دستگاهی است که بوسیله آن می توان بدون آسیب رساندن به رنگ خودرو اطلاعات کامل و دقیقی از پوشش آن (مجدد رنگ شده یا خیر) به دست آورد. استفاده از این دستگاه در خوردو بسیار کاربردی است. ضخامت سنج رنگ برای سطوح آهنی، فلزی و پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ضخامت سنج رنگ

انواع ضخامت سنج رنگ

بسته به نوع مواد ، سه روش کلی برای اندازه گیری ضخامت و رنگ پوشش وجود دارد: روش التراسونیک ؛ روش الکترومغناطیسی و روش گردابی

روش الکترومغناطیسی

یکی از انواع ضخامت سنج های رنگی نوع الکترومغناطیسی آن است. این نوع به ضخامت سنج رنگ ماشین نیز معروف هستند. برای سطح آهن از ضخامت سنج الکترومغناطیسی استفاده می شود.

این نوع دستگاه از یک پروب برای از بین بردن فشار دست کاربر که دارای فشار ثابت است استفاده می کند ، بنابراین میزان خطا نیز کاهش می یابد. ضخامت سنج رنگ مجهز به نمایشگر است و وقتی روی سطح آهنی قرار می گیرد ، تمام اطلاعات سطح و پوشش را نشان می دهد و حتی قابلیت ثبت و ذخیره اطلاعات را نیز دارد.

ضخامت سنج های رنگ و پوشش دارای صفحه نمایش دیجیتالی هستند که می توانند ضخامت رنگ بدنه خودرو را در میکرون یا هزاران میلی متر و اینچ نشان دهند. علاوه بر این ، با کمک این دستگاه ، می توانید به راحتی مواد بدنه خودرو را تشخیص دهید. در برخی از انواع ضخامت سنج ها ، صفحه می تواند 180 درجه بچرخد و بنابراین هنگام اندازه گیری ضخامت نقاط کور و پایین ، اعداد را بخوانید. به ماشین را به راحتی امکان پذیر می کند.

ضخامت سنج رنگ گردابی

از ابزارهای سنج رنگ گردابی برای اندازه گیری ضخامت پوشش و رنگ محصولاتی که از آهن ساخته نشده اند و خاصیت مغناطیسی ندارند ، اما فلزی و رسانا هستند مانند آلومینیوم استفاده می شود. هنگامی که ضخامت سنج و رنگ به سطح فلز نزدیک می شوند ، یک میدان مغناطیسی روی سطح فلز ایجاد می کنند.

سیستم گردابی دستگاه یک میدان الکترومغناطیسی متقابل ایجاد می کند که بازخورد آن توسط دستگاه قابل اندازه گیری است ، بنابراین اطلاعات جامعی در مورد پوشش آن بدون آسیب رساندن به سطح فلز رسانا در اختیار کاربر قرار می گیرد.

روش التراسونیک

اگر سطح مورد نظر غیر فلزی باشد ، همچنان می توان آن را با ضخامت سنج رنگ برای پوشش رنگ استفاده کرد. در مورد سطوح غیر فلزی ، از دستگاه های اولتراسونیک برای اندازه گیری پوشش آن استفاده می شود. این دستگاه یک پالس اولتراسونیک را به سطح غیر فلزی تزریق می کند و بازتاب آن را دریافت و ثبت می کند و آن را به فرکانس بالایی تبدیل می کند که ضخامت پوشش و رنگ صفحه نمایش را نشان می دهد.

لیست قیمت روز دستگاه تشخیص رنگ در ایران

1. ضخامت سنج مدل EC770

ضخامت سنج مدل EC770

دستگاه تشخیص رنگ

ضخامت سنج USB EC770 علاوه بر کاربردهای فراوانی که در صنعت دارد، در بحث در مورد تخصص رنگ خودرو به متخصصان رنگ کمک زیادی می کند. امروزه به یکی از ابزارهای ضروری در بحث کارشناسی رنگ خودرو تبدیل شده است و دستگاهی دو منظوره از نوع FNF می باشد که قابلیت اندازه گیری ضخامت رنگ و پوشش روی پایه آهنی و رنگی را دارد.

برد اندازه گیری این دستگاه از صفر تا 2000 میکرون می باشد. امکان ذخیره اطلاعات و انتقال اطلاعات به کامپیوتر از طریق کابل USB از دیگر ویژگی های این دستگاه است. از دیگر ویژگی های دستگاه می توان به دقت میکرون بالا، نور صفحه نمایش در شب و نور کم اشاره کرد.

بهترین قلم تشخیص رنگ خودرو

امکان کالیبراسیون ساده برای کارشناس رنگ خودرو و کالیبراسیون دو نقطه برای ضخامت سنجی صنعتی، خاموش شدن خودکار دستگاه پس از یک دقیقه عدم استفاده، امکان تغییر سرعت اندازه گیری سنسور دستگاه و امکان تشخیص خودکار زیرلایه ( سیاه یا رنگی).

در جواب کلیه نظرها عرض کنم .۳ساله استفاده میکنم.بسیار بادوام هست.نسبت به دستگاه های صفحه رنگی با دوام تر هست چراکه باطری زود تمام نمیشه.و اگر از دو باطری نیم قلم جنس خوب استفاده کنید حداقل ۳ماه بصورت مدوام دوام داره.اگر از باطری شارژی استفاده کنید دو روز یکبار نیاز به شارژ هست.

دستگاه تشخیص رنگ خودرو

همه دستگاه ها حتی دستگاه الکومتر اگر پرآپ رو کج رو سطح بزارید اعداد خطا نشون میده.نوع پرآپ جدا برای قسمتهای داخل موتور بهتر هست.روزانه حداقل ۵خودرو هر کدام ۳۰دقیقه با این دستگاه تست میشه بدون مشکل.قابلیت تنظیم ضخامت های بالا بعنوان قطعه رنگ شده رو داره که با چراغ قرمز هشدار داده میشه.قابلیت کالبراسیون بصورت دستی و اتوماتیک داره.

اشخاصی که میگن گزینه های منو بی جهت هست بدلیل عدم آگاهی و تجربه کافی هست.دستگاه الکومتر هم استفاده میکنم و از نظر دقت تفاوت محسوسی نداره اصلا.فقط کیف حمل محکم که از دستگاه محافظت کنه نداره.که دستگاه های مشابه نظیر FMCداره.و اینکه کلیه دستگاه ضخامت سنج رو نباید روی نقاط مرطوب و خیس تست کرد عمر سنسور و پرآپ رو کوتاه میکنه.در کل دستگاه خیلی خوب و با دوامی هست

دستگاه تست رنگ خودرو

عالی بود کارم کارشناسی خودرو هستش.با دستگاهی که از بیرون گرقتم از شرکت وارد کننده هیچ فرقی نمیکنه. دقتش برابره.عالیه.با قیمت پایینتر از بازار

من حدود هفت هشت ماهه که تو اتاق تشخیص رنگ و جاهای دیگه ازش استفاده میکنم ضخامت بدرستی اندازه گیری میکنه دوستانی هم که ایراد میذارن روی دستگاه مشکلشون اینه که کارشناسی بلد نیستن مقدار عدد و شیوه دست گرفتن دستگاه و یاد نگرفتن هنوز شصت هفتاد درصد کارشناسا رنگ تهران ازهمین دستگاه استفاده میکنن پیشنهاد میکنم فقط باید برای این دستگاه ها از باطری های مخصوصش که عمر بالایی دارند استفاده کنید

بهترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو

باسلام،ضخامت سنج EC770 یک دستگاه کامل مفید با کارایی زیاد و اسان،پیشنهاد میکنم به همه اونایی که حتی هر چند ماه یکبار ماشین میخرن،از این محصول استفاده کنن،خیلی عالیه،دقت بالایی هم داره

قیمتش به هیکلش نمیخورد… به نظر میاد میشه قیمتشو کمتر کرد… قسمت هدش یه اصلاح طراحی لازم داره تا راحتتر بشه ازش استفاده کرد

ضخامت سنج رنگ خودرو

قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو در کل دستگاه ارزنده ای است و من بعد از بررسی 4 دستگاه در خود شرکت فروشنده، اینو انتخاب کردم، در واقع دستگاه های گرونتر، قابلیت هایی مثل نمایشگر رنگی، رسم نمودار و… دارن که خوب تو بحث کارشناسی رنگ ماشین کاربردی نداره صحبت هایی هم که در مورد سرعت دستگاه ها گفته میشه، اختلاف ها در حد میکرو ثانیه است و اصلا محسوس نیست

دستگاه خوبیه من یکساله واسه تشخیص رنگ خودرو استفاده میکنم واسه باطری هم دو تا نیم قلمی شارژی خریدم خیلی راضیم بعضی نظرات میگفتن دقیق کاملا اشتباهه فقط ب جای میکرون روی میلی متر تنظیم کنید خدمات پس از فروششم خوبه

مشخصات ابزار

وزن 92 گرم
دامنه اندازه گیری 0 تا 2000 میکرون
دقت 1 میکرون
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه -تست پلیت کالیبراسیون آهنی
-تست پلیت کالیبراسیون آلومینیومی
-فویل کالیبراسیون
-کابل اتصال یه رایانه
-دفترچه راهنما
دو عدد باتری AAA

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. ضخامت سنج رنگ یووکسا مدل EC100

ضخامت سنج رنگ یووکسا مدل EC100

بهترین دستگاه تشخیص رنگ

ضخامت سنج رنگ و پوشش برای اندازه گیری ضخامت رنگ یا پوشش روی فلزات استفاده می شود. مدل EC100 دستگاهی دو منظوره مانند پروب توکار است که قابلیت اندازه گیری ضخامت رنگ و پوشش روی پایه آهنی و رنگی را دارد.

برد اندازه گیری این دستگاه از صفر تا 2000 میکرون می باشد. دستگاه بالایی که یکی از دستگاه های ارزان قیمت ضخامت رنگ می باشد دارای 5 فویل کالیبراسیون و قابلیت کالیبراسیون در دو نقطه می باشد و فقط با ریست کالیبره می شود.

دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو

اما دستگاه فوق از دقت لازم و قابل قبولی برای اندازه گیری در کارهای صنعتی نیز برخوردار است. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص خودکار زیرلایه (آهن یا غیر آهنی)، امکان تغییر واحد اندازه گیری برحسب میکرون،

آسیاب و میلی متر و به کوچکی و سبکی آن اشاره کرد. شایان ذکر است استفاده از این دستگاه برای بررسی بدنه خودرو و یا سایر مواردی که از رنگ های متالیک استفاده می شود توصیه می شود. اصلا بدرد تشخیص رنگ نمیخوره گلگیر که ما خودمون تعویض کردیم رو اصلا نشون نمیده

مشخصات ابزار

وزن 150 گرم
دامنه اندازه گیری 0 تا 2000 میکرون
دقت 5 میکرون
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه مخصوص اندازه‌گیری ضخامت پوشش یا رنگ روی فلزات آهنی و غیر آهنی
قابلیت اندازه‌گیری بر حسب میکرومتر (هزارم میلی‌متر) و میل (هزارم اینچ) و میلیمتر
قابلیت نمایش میزان شارژ باتری
سایر توضیحات تست بلاک پایه آهن
تست بلاک پایه آلومینیوم
دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. ضخامت سنج رنگ یواسه مدل EC770

ضخامت سنج رنگ یواسه مدل EC770

دستگاه ضخامت سنج رنگ

نسبت به قیمتش خوبه دلیلی نداره گرون تر بخرید به نظر من تو این رنج گزینه ی خوبیه من تفاوت انچنانی نسبت به رقبا ندیدم

در جواب کلیه نظرها عرض کنم .۳ساله استفاده میکنم.بسیار بادوام هست.نسبت به دستگاه های صفحه رنگی با دوام تر هست چراکه باطری زود تمام نمیشه.و اگر از دو باطری نیم قلم جنس خوب استفاده کنید حداقل ۳ماه بصورت مدوام دوام داره.

قیمت پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو

قیمت پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو اگر از باطری شارژی استفاده کنید دو روز یکبار نیاز به شارژ هست.همه دستگاه ها حتی دستگاه الکومتر اگر پرآپ رو کج رو سطح بزارید اعداد خطا نشون میده.

نوع پرآپ جدا برای قسمتهای داخل موتور بهتر هست.روزانه حداقل ۵خودرو هر کدام ۳۰دقیقه با این دستگاه تست میشه بدون مشکل.قابلیت تنظیم ضخامت های بالا بعنوان قطعه رنگ شده رو داره که با چراغ قرمز هشدار داده میشه.قابلیت کالبراسیون بصورت دستی و اتوماتیک داره.

دستگاه تشخیص رنگ ماشین

اشخاصی که میگن گزینه های منو بی جهت هست بدلیل عدم آگاهی و تجربه کافی هست.دستگاه الکومتر هم استفاده میکنم و از نظر دقت تفاوت محسوسی نداره اصلا.فقط کیف حمل محکم که از دستگاه محافظت کنه نداره.که دستگاه های مشابه نظیر FMCداره.و اینکه کلیه دستگاه ضخامت سنج رو نباید روی نقاط مرطوب و خیس تست کرد عمر سنسور و پرآپ رو کوتاه میکنه.در کل دستگاه خیلی خوب و با دوامی هست

عالی بود کارم کارشناسی خودرو هستش.با دستگاهی که از بیرون گرقتم از شرکت وارد کننده هیچ فرقی نمیکنه. دقتش برابره.عالیه.با قیمت پایینتر از بازار

کلا ۲۰ روز واسه من کار کرد و سوخت گارانتی هم جوابی نداد . دو تا خریدم هر کدوم دقیقا ۲۰ روزه خراب شد

ضخامت سنج رنگ

من حدود هفت هشت ماهه که تو اتاق تشخیص رنگ و جاهای دیگه ازش استفاده میکنم ضخامت بدرستی اندازه گیری میکنه دوستانی هم که ایراد میذارن روی دستگاه مشکلشون اینه که کارشناسی بلد نیستن

مقدار عدد و شیوه دست گرفتن دستگاه و یاد نگرفتن هنوز شصت هفتاد درصد کارشناسا رنگ تهران ازهمین دستگاه استفاده میکنن پیشنهاد میکنم فقط باید برای این دستگاه ها از باطری های مخصوصش که عمر بالایی دارند استفاده کنید

خرید دستگاه تشخیص رنگ

خوبه راضیم برای تست رنگ شدگی ماشین فقط ضعفش اینه که یکم بالا پایین نشون میده باید یاد بگیری قلق داره

دوستان کیفیت خیلی پایینی داره اصلا دقیق نیست درجه سه هست نسبت به پولی که میدین هیچکاری براتون نمیکنه

قیمتش به هیکلش نمیخوره… به نظر میاد میشه قیمتشو کمتر کرد… قسمت هدش یه اصلاح طراحی لازم داره تا راحتتر بشه ازش استفاده کرد

دستگاه تشخیص ضخامت رنگ

خریدم.کارشناس خودرویی هستم.اولا که خودش بعضی وقتا ریست میشه‌دوما کالیبراسیونش سخته باید موقع صفر کردن حتما زاویه دستتون با ورق کالیبراسیون حتما۹۰درجه باشه این مورد درموقع انجام کارهم صادقه یک درجه کج بزاره عدد پرتوپلا میده.

سومااینکه موقع کالیبراسیون چهارتا ازتون بنچ مارک میگیره که از ۴ ورق موجود در کارتون با کدهای ۴۸و۹۹و۲۵۴و۵۲۴باید استفاده بشه واسه کالیبره کردنش برای کار کارشناسی رنگ.

ببینید در نهایت چون بدنه ماشین قوس داره اکثر جاها خطا میندازه و اصلا اینکه درست هم کالیبره نمیشه.خلاصه اینکه ایراد این دستگاه پراپ هستش که با کوچکترین زاویه خطای دست از ۹۰درجه عدد غیر واقعی میده.من مرجوعش کردم

دستگاه تست رنگ

در کل دستگاه ارزنده ای است و من بعد از بررسی 4 دستگاه در خود شرکت فروشنده، اینو انتخاب کردم، در واقع دستگاه های گرونتر، قابلیت هایی مثل نمایشگر رنگی، رسم نمودار و… دارن که خوب تو بحث کارشناسی رنگ ماشین کاربردی نداره صحبت هایی هم که در مورد سرعت دستگاه ها گفته میشه، اختلاف ها در حد میکرو ثانیه است و اصلا محسوس نیست

دستگاه خوبیه من یکساله واسه تشخیص رنگ خودرو استفاده میکنم واسه باطری هم دو تا نیم قلمی شارژی خریدم خیلی راضیم بعضی نظرات میگفتن دقیق کاملا اشتباهه فقط ب جای میکرون روی میلی متر تنظیم کنید خدمات پس از فروششم خوبه

مشخصات ابزار

وزن 150 گرم
دامنه اندازه گیری 0 تا 2000 میکرون
دقت 0.1 میکرون
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه فویلهای کالیبراسیون
تست بلاک پایه آهن
تست بلاک پایه آلومینیوم
کابل اتصال به کامپیوتر
سی دی نرم افزار
دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. ضخامت سنج رنگ و پوشش وینتکت مدل WT2110

ضخامت سنج رنگ و پوشش وینتکت مدل WT2110

ابزار تشخیص رنگ خودرو

متاسفانه بعد از مدتی استفاده یا به خاطر ضعف ولتاژ باتری بردش میسوزه،یاپراپ دستگاه.به هیچ عنوان قابل تعمیر نیست.خود دستگاهش خوبه ولی برای کار مداوم نیست درصمن شرکت نه تعمیر میکنه و نه تعویض میگن ارزش تعمیر نداره و باید نو بخری

از ان‌پی‌تی سفارش دادم متاسفانه غیر اصل بود و مرجوع کردم فرق اصل و غیر اصل هم در نوع چاپ برند وینتکت بالای ال‌سی‌دی میباشد که باید مانند تصاویر سایت در کادر قرمز باشد اما کالای ارسالی اینجوری نبود

دستگاه خیلی عالیه و در خریدش اصلا شک نکنید فقط برای کالیبره کردن آموزشی نداره که باید تو گوگل سرچ کنید و کلیپشو تو آپارات ببینید. من برای کارشناسی خودرو خریدم. البته به این موضوع دقت داشته باشید که این دستگاه تو کارشناسی خودرو ده درصد از کارو انجام میده و باید حتما آموزش ببینید

دستگاه کارشناسی رنگ

با سلام عرض ادب من دستگاه سفارش دادم و یکبار باهاش کارشناسی کردم البته توی تخفیف خریداری کردم اما بعد از کارشناسی اول وسط کار یهو ارور زیرو ال داد و گاهی عدد رو میداد و دوباره مجدد خطا میداد چند بار هم کالیبره کردم اما متأسفانه ایرادش باقی بود دوستانی

که میخوان از این برند خریداری کنن فکر میکنم یه نیم نگاهی هم به دستگاه های دیگه با برند قدیمی تر داشته باشن درسته نقاط قوتش خوبه و صفحه نمایش خوبی داره و منوی جالبی اما با اطمینان پس از تست کامل روی چند ماشین نگه دارن من مجبور شدم مرجوع کنم

از دوستانی که اطلاعات خوبی درباره ضخامت سنج ها دارن ممنون میشم اگر نظر مقایسه ای و توصیه ای در مورد این کالا و نمونه های مشابه بدن

دستگاه ضخامت سنج

برای کارای کارشناسی ساده به درد میخوره و دقتش خوبه کار باهاش سادس و کلیپ های آموزشیش هم به زبان فارسی توی اینترنت هست

خیلی خوب و عالی و باکیفیت و اینکه یادگیریش خیلی ساده و پر کاربرد هست

متاسفانه پروب دستگاه بعدازحدودیکسال استفاده سوخت و هیچ گونه گارانتی وخدمات پس از فروشی نه از فروشنده ونه از دیجی کالا ارایه نشد.به هیچ عنوان توصیه به خرید این محصول نمیکنم

دستگاه بسیار حرفه ای و دقیق است و باید تخصص داشت واسه کار باهاش نمیدونم چرا بعضی از دوستان که اصلا تخصصی ندارن میان راجع به دستگاه به این خوبی نظر میدن .بنده کارشناس خودرو هستم

بهترین ضخامت سنج رنگ

این کالا بدله خود وینتکت محصول چینی رده پایینه حالا این بدل هست دیگه چی بگم من برای کارآموزام گرفتم درجا مرجوع کردم نشونشم یکیش نوشته آرمش باید تو مستطیل قرمز باشه اصلا پیشنهاد نمیکنم

بسیار خوب و دارای دقت بالا در اندازه گیری یک چیز خیلی مهم هم اینه که باید دستگاه محکم به اون نقطه چفت بشه و واحد اندازه گیریش هم باید رویumباشه

بخاطر اینکه به آموزش داره نه پشتیبانی درستی من نظرم منفی هست از این شرکت خریداری کردن

دستگاه تشخيص رنگ

وقتی کالایی مثل ضخامت سنج رنگ اینقدر هزینه می کند یکی باید جوابگو باشه که چرا نه آموزش داره نه پشتیبانی..برای این شرکت به این خوبی واقعا جای تاسف داره

کار با این دستگاه سادست ، نمودار حد بالا و حد پایین میده، سرعتش بالاس ، کالیبرش خیلی راحته ، منوی جالب با قابلیت تعویض تم و تنظیم نور صفحه و همچین شارژی بودن دستگاه و کیف دستگاه ک ب راحتی قابل حمله من خیلی تحقیق کردم و از خریدم راضیم.

تستر رنگ خودرو

دستگاه خوبیه و من از خریدم راضیم سرعت و دقت مناسب و ظاهر و طراحی زیبایی داره قیمتشم مناسبه برای کار کارشناسی خودرو هم اپشنهارو داره

من سالهاست که در زمینه کارشناسی خودرو فعالیت میکنم به جرات میتونم بگم یکی از بهترین دستگاه های دیجیتالی بازاره سرعت و دقتش خیلی بالاست قابلیت شارژ باتری هم داره تو یه جمله بگم. بینظیره

مشخصات ابزار

وزن 130 گرم
دامنه اندازه گیری 0 تا 1500 میکرون
دقت 0.1 میکرون
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه دستگاه اصلی
کیف حمل سامسونتی
فویل کایبراسیون
تست پلیت آهنی
تست پلیت آلومینیومی
سایر توضیحات باتری شارژی
صفحه رنگی با قابلیت نمایش آمار
دقت بالا 0.1 میکرون
باطری قابل شارژ
سنسور عملکرد FN

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. ضخامت سنج رنگ و پوشش مدل EC777

ضخامت سنج رنگ و پوشش مدل EC777

مشخصات ابزار

وزن 140 گرم
دامنه اندازه گیری 0 تا 2000 میکرون
دقت 0.1 میکرون
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه تست پلیت آهن
تست پلیت آلومینیوم
دفترجه راهنما
سایر توضیحات توضیحات باتری: 2 عدد باطری 1.7V AA
سنسور FN با رنج 2000 میکرون
مناسب برای صنایع نفت و گاز
مناسب برای کارشناسی رنگ اتومبیل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. ضخامت سنج رنگ خودرو مدل EM2271

ضخامت سنج رنگ

من برای خرید ضخامت سنج خیلی وقت گذاشتم ، برندهایی مثل الکومتر یا دفلسکو خیلی با کیفیت و گران قیمت هستند ولی تو برندهای چینی این دستگاه از نظر کیفیت ساخت و ظاهر، کیفیت خوبی نسبت به بقیه داره که لااقل در نگاه اول با کیفیت به نظر میرسد و من تست کردم

خوب است و در ضخامت سنجی یک نقطه در چندین بار اعداد بسیار نزدیک به هم هستند و امیدوارم در دراز مدت کیفیتش رو حفظ کنه و از دی جی کالا ممنونم به خاطر کیفیت بسته بندی من تو بازار دیدم داخل جعبه پگ بسته بندی با این کیفیت نبود.

قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو

و در کل با حذف آپشن هایی مثل صفحه رنگی ،چرخش صفحه بلوتوث یا نمایش نمودار و… انگار کیفیت بدنه و راحتی استفاده و خوش دست بودن و(امید به حفظ کیفیت) جایگزین شده است.

در حد ۶ ماه کار کرد بعد دیگه کلا عملکرد نداشت، به شماره ای‌که گارانتی فعال کرده بود تماس گرفتیم و پیام دادیم هیچ جوابی بابت گارانتی نگرفتیم .

ضخامت سنج رنگ خودرو مدل EM2271

مشخصات ابزار

وزن 23 گرم
دامنه اندازه گیری 0.0mm تا 2.0mm
دقت 5 درصد
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه باتری
سایر توضیحات نوع لیزر: آلتراسونیک
توضیحات باتری: 3 ولتی CR2032
اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. ضخامت سنج رنگ تراست تستر مدل DX13

بهترین قلم تشخیص رنگ خودرو

خیلی دستگاه خوبیه و قیمتش هم مناسبه. من تو مرکز کارشناسی خودرو کار میکنم و برای کارشناسی رنگ خودرو که مناسبه. مزیتی که این دستگاه داره اینه که کالیبره کردنش خیلی راحته و صفحه تصویرش و عددی که نمایش میده بزرگه و به راحتی خونده میشه.

حافظه ذخیره اطلاعات رو نداره. البته ما دستگاه های دیگه ای از برند اف ام سی داریم که حافظه و اتصال به کامپیوتر دارن ولی تا حالا هیچ وقت ازش استفاده نکردیم. یه بار یکی از دستگاه ها از دست کارشناس افتاد و سنسورش خراب شد که شرکت رادان سنسورش رو تعویض کرد و مشکل حل شد.

دستگاه تست رنگ خودرو

من برای بازرسی رنگ صنعتی ازش میخوام استفاده کنم . به نظر میرسه باید وسیله مناسبی باشه . کیفیت ساخت و دقت و راحتی کار باهاش مرد قبوله

برای کارشناسی خودرو گرفتم عالیه دقت بالا، کالیبره کرده راحت، باطری خور، خوش دست بودنش، هنگام ضخامت گیری بوق هم میزنه

ضخامت سنج رنگ تراست تستر مدل DX13

مشخصات ابزار

وزن 120 گرم
دامنه اندازه گیری 0 الی 3000 میکرون
دقت 0~ 99.9um(0.1um), others(1um)
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه دستگاه ،تست بوک آهنی و تست بلوک آلومینیومی، کیف حمل، باتری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. ضخامت سنج رنگ اف ام سی مدل TG18FN

ضخامت سنج رنگ خودرو

احتیاجی برا یه کارشناس خودرو نیست پول بیشتری بده به نظرم پول اضافه خرج کردنه خرید دستگاه گرانتر

البته من این دستگاه از نمایندگی معتبر گرفتم و جنس اصلی بود با ضمانت نامه دوساله خیلی عالیه دستگاه نسبت به سایر دستگاه شارژ باطری طولانی تری دارد و فوق العاده است

عالیه برای کسی که کارشناسی تجربه داره نه اینکه هر کسی بشه کارشناس با ۳روز کلاس رفتن این دستگاه بهترین دستگاه برای کارشناسی خودرو

دستگاه ضخامت سنج رنگ

چون قبلا ازش استفاده کردم ۴ سال برام کار کرد خراب شد تعمیر نشد دوباره از همین مدل خریدم من قبلا از این دستگاه داشتم دستگاه خوبی هست قیمت مناسب داره

جهت تست مخازن سی آن جی استفاده میکنم راضی ام و بسته بندی هم عالی بود . ممنون

فکر کنم وسیله ای که برای من فرستاده بودن دستکاری شده بود چون کابل ها هم پر ابشون رو مجبور شدم خودم دوباره سوارشون کنم ولی چون جوابگو هست پسش نفرستادم

ضخامت سنج رنگ اف ام سی مدل TG18FN

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
دامنه اندازه گیری صفر الی 1500 میکرون
دقت ±(3%+2um) / ±(3%+0.08mil)
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه 5 عدد فویل کالیبراسیون در ضخامتهای مختلف – تست بلاک پایه آهن – تست بلاک پایه آلومینیوم – کیف حمل کمری جهت حمل آسان و مطمئن – دو عدد باتری – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. ضخامت سنج رنگ اف ام سی مدل TG18

ضخامت سنج رنگ اف ام سی مدل TG18

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
دامنه اندازه گیری صفر الی 1400 میکرون
دقت ±(3%+2um)
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه 5 عدد فویل کالیبراسیون در ضخامتهای مختلف – تست بلاک پایه آهن – تست بلاک پایه آلومینیوم – کیف حمل کمری – دو عدد باتری – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. ضخامت سنج رنگ اف ام سی مدل TG12FN

ضخامت سنج رنگ اف ام سی مدل TG12FN

مشخصات ابزار

وزن 82 گرم
دامنه اندازه گیری 0 الی 1500 میکرون
دقت 0~ 99.9um(0.1um), others(1um)
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه 6 عدد فویل کالیبراسیون در ضخامتهای مختلف – تست بلاک پایه آهن – تست بلاک پایه آلومینیوم – محافظ لاستیکی دستگاه – کیف حمل کمری جهت حمل آسان و مطمئن – دو عدد باتری – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. ضخامت سنج تروتک مدل BB20

ضخامت سنج تروتک مدل BB20

مشخصات ابزار

وزن 114 گرم
دامنه اندازه گیری 0 – 1250 میکرومتر
دقت ±0.1 میکرومتر
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه باتری – کیف حمل و نقل – کابل USB – نرم افزار – لوازم جانبی کالیبراسیون – دفترچه راهنمای دستگاه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. ضخامت سنج پوشش سی ای ام مدل DT-156H

دستگاه تشخیص رنگ خودرو

سلام قیمت نسبت به کارای خیلی خوبه همین تو سایت دیگه 400 گذاشتن فقط اگه یه تست هم میزاشتن توضیحات بیشتر خیلی خوبه

قیمت عالی و انجام یک وظیفه بسیار مهم که می‌تونه ده ها و حتی صدها میلیون تومن شما رو جلو بندازه..کارشناسی شخصی خودتان در کنار کارشناس.

گفتن یک روزه تحویل میده ولی سه چهار روز طول کشید. بعضی از کالاها که مثلاً می‌خری ۵۰ تومان با اینکه بالای ۳۰۰ تومان خرید کردی به بهانه اینکه کالا در انبار فروشنده است یا پول کرایه ۳۰ تومنی هم میگیرن که این بنظرم درست نیست من کالا رو دارم میخرم چیکار دارم که توی کدوم انباره. . امیدوارم این متن سانسور نشده. تمام.

دستگاه تشخیص رنگ خودرو دیجی کالا

بی نظیر جالب اگر خودرو رنگ داشته باشد از سبز به زرد و قرمز تغییر در رنگ میده

برای اندازه گیری سطوح مختلف امکان گروه بندی تا 4 گروه در دستگاه وجود دارد. از طریق گزینه Measuring mode و سپس Working mode می توانید 4 گروه مختلف تعریف کنید و برای اندازه گیری هر نوع پوشش، دستگاه را روی گروه مورد نظر ست کنید و سپس اندازه گیری را انجام دهید.

یکی دیگر از امکانات مهم دستگاه قابلیت گزارش گیری آن است، به این ترتیب که نرم افزار همراه دستگاه را روی PC نصب کرده و به کمک کابل USB داخل کیف، داده ها را می توانید از دستگاه به PC انتقال دهید.

ضخامت سنج پوشش سی ای ام مدل DT-156H

مشخصات ابزار

وزن 115 گرم
دامنه اندازه گیری 0-1350 میکرومتر (هزارم میلی‌متر)
دقت (2 + ±2.5%) میکرومتر
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه کیف کمری حمل – باطری نیمه قلمی – تست پلیت کالیبراسوین – فویل کالیبراسیون – دفترچه راهنما – CD نرم افزار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. ضخامت سنج پوشش اف ام سی مدل TG14FN

ضخامت سنج پوشش اف ام سی مدل TG14FN

مشخصات ابزار

وزن 85 گرم
دامنه اندازه گیری 0-1250 میکرومتر (هزارم میلی‌متر)
دقت ±2 میکرومتر
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه باتری – فیلم کالیبراسیون – 2 عدد بلوک (جهت تست کالیبره) – کیف پلاستیکی – دفترچه‌ی راهنمای فارسی و انگلیسی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. ضخامت سنج آلتراسونیک مدل GM130

ضخامت سنج آلتراسونیک مدل GM130

مشخصات ابزار

وزن 210 گرم
دامنه اندازه گیری (فولاد) 1mm ~ 300mm
دقت 1 ٪±_ ارتفاع 0.01 میلیمتر
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه دفترچه راهنما – دو عدد پراب 10 و 6 میلیمتری – کیف حمل
سایر توضیحات -قابلیت تنظیم سرعت آلتراسونیک
-قابلیت اندازه گیری سرعت عملکرد
توضیحات باتری: 3pcs*1.5V AAA alkaline batteries
-واحد ضخامت: میلیمتر / اینچ
-محدوده سرعت : 1000 ~ 9999 متر در ثانیه
فرکانس التراسونیک MHz 5

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. ضخامت سنج آلتراسونیک بنتک مدل GM100

دقت یک دهم دارد. نتیجش تقریبا تکرار پذیره. اما برای بازرسی و ضخامت سنجی معمولا به دقت بالاتری نیاز است. قابلیت اندازه گیری ضخامت ورق از روی لایه رنگ و پوشش رو هم نداره

سلام. دوست عزیز شما باید دستورالعمل دستگاه را مطالعه فرمایید. ابتدا دستگاه را کالیبره کنید، سپس در یک نقطه ای که مطمئن هستید بی رنگ است تست کنید تا متوجه شوید ضخامت رنگ کارخانه ای حدود چقدر است. رنگ صافکاری شده با بتونه ضخامت بیشتری دارد که دستگاه آن را تشخیص میدهد.

خیلی عالی و خوش دست و دقیق راضیم ازش پیشنهاد میکنم بخرید ممنون

فکر کنم وسیله ای که برای من فرستاده بودن دستکاری شده بود چون کابل ها هم پر ابشون رو مجبور شدم خودم دوباره سوارشون کنم ولی چون جوابگو هست پسش نفرستادم

ضخامت سنج آلتراسونیک بنتک مدل GM100

مشخصات ابزار

وزن 210 گرم
دامنه اندازه گیری 1.2~220 mm
دقت 0.1
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه تست بلوک، پراب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. ضخامت سنج اف ار یو مدل WH82

ضخامت سنج اف ار یو مدل WH82

مشخصات ابزار

وزن 200 گرم
دامنه اندازه گیری 0-1250
دقت 1 میکرون
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه کیف حمل
باطری
فویل کالیبراسیون
سایر توضیحات باطری قلمی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. تستر رنگ خودرو دیجیتال بنتک مدل GM211

تستر رنگ خودرو دیجیتال بنتک مدل GM211

مشخصات ابزار

وزن 67 گرم
دامنه اندازه گیری 0‎- 1500μm
دقت 1μm‏
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه دستگاه – تست بوک آهنی و تست بلوک غیرآهنی – 5 عدد فویل کالیبراسیون – دفترچه راهنما – کیف حمل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. تستر دیجیتال رنگ خودرو بنتک مدل GT230

تستر دیجیتال رنگ خودرو بنتک مدل GT230

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
دامنه اندازه گیری 0 ~ 1300um
دقت 0.1μm
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه دستگاه – باطری شارژی و کابل – بتست بلوک آهن و آلومینیوم – بفویل های کالیبراسیون – بدفترچه راهنما – کیف حمل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین لیست ضخامت سنج

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *