راهنمای خرید بهترین اره باغبانی یا اره سامورایی ژاپنی

بهترین مارک اره باغبانی کدام است موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های اره سامورایی در بازار است، اره باغی یکی از مفیدترین و اساسی ترین ابزارهایی است که هر باغبانی باید داشته باشد. در واقع ، اره می تواند به باغبان کمک کند تا شاخه های بیمار و خشک شده را هرس کند.

بهترین مارک اره باغبانی ، قیچی ، قیچی پیوند و … از کاربردی ترین ابزارهای باغی هستند که هر باغبانی باید داشته باشد.

اره سامورایی یکی از ابزارهایی است که برای برش اجسام استفاده می شود و شامل تیغه ، سیم یا زنجیر با لبه تیز است که دارای دندانه است. این ابزار دستی یکی از ابزارهای اساسی بشر است. اره فلزی در مصر باستان حدود 3000 سال پیش استفاده می شد.

اره باغبانی چه کاربردی دارد؟

یک شاخه بیمار می تواند کل درخت را آلوده کرده و خشک کند ، بنابراین شما همیشه باید از درختان خود مراقبت کرده و آنها را به موقع هرس کرده تا سهم بسزایی در سلامت باغ شما داشته باشد.

در واقع ، یک اره تیز به شما کمک می کند تا درختان را هرس کنید ، شاخه های بیمار و خشک شده را ببرید ، و این بیشترین استفاده از اره است. باغبان حرفه ای همیشه باید یک اره و قیچی باغبانی داشته باشد زیرا همیشه شاخه هایی وجود دارد که باید بریده شوند.

بهترین مارک اره باغبانی

راهنمای خرید بهترین اره باغبانی

انواع اره‌ های دستی

اره های مختلف با توجه به نوع استفاده مورد نظر طراحی و تولید می شوند. برخی از مدل های پرکاربرد اره در زیر شرح داده شده است:

اره باغبانی

این یکی از اره هایی است که دندان های بزرگی دارد. نوع دندانه های این اره برای برش سریع مناسب است.

همچنین دسته آن به گونه ای طراحی شده است که برای برش شاخه ها و هرس گیاهان مناسب بوده و با یک دست قابل کار است. در ایران اره باغبانی به دلیل شکل خاصی که دارد به اره سامورایی نیز معروف است.

اره دستی

این اره معمولاً دندانه های بزرگی دارد و در مقایسه با سایر اره ها ، دندانه های آن بیشترین زاویه را دارند ، از نظر اندازه یکی از بزرگترین اره های دستی است و یکی از اصلی ترین ابزار مورد نیاز برای برش چوب است.

راهنمای خرید بهترین اره باغبانی یا اره سامورایی ژاپنی

اره دو طرفه

این اره نوعی اره دستی است که دارای تیغه های دو طرفه است. دارای دسته در دو طرف است ، بنابراین دو نفر می توانند همزمان به آن نیرو وارد کرده و کار برش را انجام دهند.

در گذشته از آن برای برش چوب و تنه درختان استفاده می شد ، اما امروزه اکثر اره برقی جایگزین آنها شده است.

اره مویی

تیغه نازک آن باعث می شود این اره مناسب ترین نوع اره برای برش های دقیق و پیچیده باشد که نیاز به ظرافت بالا دارد.

اره سرشاخه‌ زن

این یک نوع اره باغی است که به دسته های بلند وصل شده است. این دسته بلند به هرس شاخه هایی که در ارتفاعات بالاتر هستند و دسترسی به آنها آسان نیست ، کمک می کند.

اره آهن‌ بر

معمولاً کمان‌ها قابل تنظیم می‌باشند، تیغه‌ها هم در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند و به سادگی قابل تعویض‌ هستند.

کمان‌ ها معمولاً قابل تنظیم هستند ، تیغه ها در اندازه های مختلف تولید می شوند و به راحتی قابل تغییر هستند.

اره منبت‌ کاری:

اره های منبت کاری شبیه به اره مویی هستند ، با این تفاوت که کمان اره منبت‌ کاری عمیق تر از کمان مویی است ، بنابراین می توان از آن در قطعات بزرگتر استفاده کرد و بر روی تکه های چوب عمیق تر برید. معمولاً در منبت کاری استفاده می شود و به همین نام نیز شناخته می شود.

اره ژاپنی

این اره به دلیل شکل خاص با ضخامت نازک و همچنین به دلیل طراحی خاص آن که منشاء ژاپنی دارد و می تواند مکانهایی را که معمولاً به آنها نمی رسد برسد ، برای برش های ریز و دقیق مناسب است.

این نوع اره می تواند به راحتی و با دقت چوب های مخروطی و چوب سخت را برش دهد. در اصل ، این اره ها در سه اندازه و شکل خاص تولید می شوند.

اره برش سطح

این نوع اره ها، اره های خاصی هستند که برای برش برجستگی های مرتبط با اتصال قطعات چوب طراحی شده اند. تیغه های آنها دارای دندانه در هر دو لبه است و بسیار نازک تر از اره های معمولی است.

دندانه ها کاملاً موازی اره هستند و مانند دیگر اره ها از بیرون زاویه ای ندارند که به آنها اجازه می دهد زائده ها را بدون آسیب رساندن به سطح چوب بردارند.

اره نوکی

این اره ها زمانی استفاده می شوند که سطح خارجی در دسترس نباشد (به عنوان مثال دیوارهای کناف) و از اره نمی توان استفاده کرد ، در این صورت از آنها برای ایجاد سوراخ در اشکال مورد نظر استفاده می شود.

تیغه نازک آن برای کار در فضاهای کوچک مناسب است ، اما معمولاً برای برش های نازک مناسب نیست ، زیرا دندان های بزرگی دارد.

تیغه ها قابل تعویض هستند و نوع تیغه را می توان بر اساس نوع سطح کار تعیین کرد. آنها معمولاً برای ایجاد سوراخ برای عبور لوله ها یا کابل ها از دیوارهای نازک استفاده می شوند.

اره کمانی

به منظور ایجاد طرح یا شکلی خاص بر روی چوب‌های نازک یا صفحات چندلایه بایستی از اره کمانی استفاده کرد. این اره‌ها دارای فرم‌های مختلفی هستند، اما به طور کلی هر چقدر کمان نعلی شکل اره طول بلندتری داشته باشد، می‌توان میدان وسیع‌تری را برش داد.

برای ایجاد طرح یا شکل خاصی روی چوب نازک یا تخته های چند لایه باید از اره کمانی استفاده کرد. این اره ها دارای اشکال گوناگونی هستند ، اما به طور کلی هرچه کمان نعلی شکل بلندتر باشد ، میدان وسیع تری را می توان برش داد.

راهنمای خرید اره باغبانی

راهنمای خرید اره باغبانی

تعداد دندانه ها

تعداد دندانه ها در واحد یکی از معیارهای مهم هنگام انتخاب اره باغی است. برای درک این موضوع ، این سوال را در نظر بگیرید: تعداد دندانه های اره بر سانتی متر چقدر است؟ به عنوان مثال ، 5 دندان در یک سانتی متر وجود دارد و هرچه این مقدار بیشتر باشد ، سرعت برش بیشتر است.

دندانهای بزرگ برای برش شاخه های بزرگ و دندانهای کوچک و نرم برای برش شاخه های کوچک مناسب است.

دسته اره

دسته اره های باغبانی با اره های دیگر متفاوت است ، این اره ها دارای دسته ارگونومیک بوده و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند و هنگام برش و تراش شاخه ها شما را خسته نمی کند.

تاشو یا ثابت

اره باغبانی در دو مدل ثابت و تاشو موجود است. استفاده از اره های تاشو معمولاً راحت تر است ، اما کمی گرانتر از مد های ثابت است.

جنس دسته

دسته های این اره ها معمولاً از پلاستیک و چوب ساخته می شوند ، مواد توصیه شده برای ااره های باغبانی پلاستیک است ، زیرا پلاستیک سبک است و شما را خسته نمی کند.

قیمت‌ اره باغبانی

قیمت اره معمولی بین 25 هزار تومان تا 1,200,000 هزار تومان است. قیمت اره بسته به جنس و مارک آن متفاوت است.

به عنوان مثال قیمت تیغه‌های کرومی بیشتر از میانگین می‌باشد. معمولاً اره‌های کمانی قیمتی حدود ۱۰ هزار تومان دارند و مدل‌های مختلف آن تفاوت زیادی ندارند.

برای مثال، قیمت تیغه های کروم بالاتر از حد متوسط است. اره های کمانی معمولاً حدود 20 هزار تومان قیمت دارند و مدلهای مختلف آن تفاوت چندانی با هم ندارند.

لیست قیمت روز اره باغبانی ارزان

1. اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

بهترین مارک اره سامورایی

قیمت بسیار بالا نسبت به کیفیت من همزمان ساوورایی هم گرفتم فرق چندانی با هم ندارن در حالی که این اره قیمتش ۴ برابر ساوورایی هستش

بهترین مارک اره دستی این اره حرف نداره شک نکنید در خریدش با استفاده کردن تیز تر هم میشه باسلام خدمت خریداران. من توصیه میکنم که این اره باغبانی را خریداری کنید.

دو بار سفارش دادم. هر دوبار به جای سامورایی ساوورایی فرستادن مرجوع کردم

من همونی به دستم رسید که سفارش دادم درست بود با تصویر هم مطابقت دادم درست بود

جنس خوبی داری فقط نوشته های روی تیغه کنده کاری نشده

بهترین اره دستی برای بریدن درخت

بهترین اره دستی برای بریدن درخت

سلام اول اینکه بعید میدونم خود اره ژاپنی باشه چون حداقل باید ژاپنی باشه نه اینکه با چند بار برش تنه تمیز بشه. نه، به خوبی برش می دهد و دسته نرم و خوبی است

بهترین اره باغبانی من قبلا مدل اصلیش رو داشتم و با شکل و قیافش آشنا بودم. توی سایت دیجی کالا هم همون شکل و طرح و عنوان و اسمش رو دیدم. ولی کالایی که برام ارسال شد به جای مدل سامورایی مدل فیک ساوورایی بوده

که توی بازار کمتر از ۲۰۰ تومان قیمت داره. در ضمن‌ دسته پلاستیکیش هم به شدت سیاه شده بوده انگار قبلا کسی ازش استفاده کرده و روغنی شده است. به خاطر همین مرجوعش کردم.

بهترین مارک اره باغبانی توجه داشته باشید که این مارک اصلی است، بقیه تقلبی، بسیار تیز و خوش دست هستند و تیغه ها همگی برش ژاپنی هستند.

مشخصات ابزار

ابعاد طول:50،عرض:7،ارتفاع:3 سانتی‌متر
وزن 370 گرم
طول تیغه 33 سانتی‌متر
اقلام همراه غلاف بنددار
سایر توضیحات – جنس تیغه فولادی
– دارای تیغ دو طرفه (برش هم در حرکت رفت و هم در حرکت برگشت دست)

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. اره باغبانی ساوورایی مدل L50

اره باغبانی ساوورایی مدل L50

بهترین اره باغبانی

ارّه خیلی خوبی بود حتما برای کارای باغبونی بخرید واقعا تیز و خوش دسته کیفیت و کارایی سالم خرید این محصول را پیشنهاد میکنم

واقعا یک جنس با کیفیت بسیار تیز و جنس عالی سر اولین استفاده دستمو برید ولی من مطمعا یک جنس اصل رو اشتباهی برام فرستادن چون که واقعا به نسبت قیمت عالی از همه نظر

قبلا از این اره مدل اره گرفته بودم یکی دیگه میخواستم که اینو گرفتم در حد اون هست ولی فقط برای ی باغ یا باغچه شخصی خوبه و برای کار حرفه ای و زیاد مطمئناً جوابگو نیست و نکته ی مهم اینه که سرعت برش با این اره ها چند برابر اره های معمولیه و این نکته ش عالیه.

راهنمای خرید اره باغبانی

خرید اره باغبانی در حد قیمت اره تیز و برنده وسبک هست و شیک و خوش دست.ورق سفیده.از اره های دسته چوبی ایرانی خیلی خیلی بهتره. همونیه که تصویرشو گذاشتن . قیمتش هم خیلی خوبه .

چون جنس دسته پلاستیکیه زمان برش اگه به چپ وراست فشار بیاد دسته میشکنه. اگه ورق اره تاانتهای دسته ادامه داشت دسته مقاوم تر میشد. درعین حال خوبه بخرید. سفارش به موقع رسید.

باسلام در اولین استفاده دسته اش بعد از ۵ دقیقه شکست جنس دسته پلاستیک بی کیفیت هست و سریعا میشکنه از نظر من به هیچ عنوان نخرید

قیمت اره باغبانی

این اره تازه به دستم رسید و دل بریدن درختها کم نمیاره بسیارتیز ومحکم وخوشدسته سلام نسبت به پولی میدن بد نیست ولی اره انچنان قوی نیست برای شاخه های تر و کوچک خوبه.

خیلی عالی با این قیمت هیچ جا پیدا نمیکنی برا چوب تازه خوبه برا چوب خشک استفاده نکنین بهتره. وگرنه چوب خشکم میبره یه درخت سیب رو از تنه اصلی برش زدم که حداقل 15 سانت قطر تنه بود. زیر 15 ثانیه بریده شد

مشخصات ابزار

ابعاد 50x7x3 سانتی‌متر
وزن 400 گرم
طول تیغه 35 سانتی‌متر
نوع تیغه قابل تعویض
سایر توضیحات دسته پلاستیکی ضد لغزش و ضد تعریق
دارای غلاف جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی
دارای تیغه دوطرفه جهت برش در رفت و برگشت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. اره باغبانی سامورایی مدل G-R

اره باغبانی سامورایی مدل G-R

بهترین برند ابزار باغبانی

خیلی خوبه. چوب با قطر حدود بیست سانتی متر را هم باهاش بریدم. کاملا راضی هستم. واقعا خوبه ، هم جنس خوبی داره هم کارایی کلی به کار میاد مخصوصاً تو کمپ

تو خونه واسه کارهای کوچیک خیلی خوبه اصلا هم جا نمیگیره من راضی هستم امروز یه گونی چوپ رو بریدیم بدون زحمت

انواع اره باغبانی تیغه کوتاه و ضعیف دسته پلاستیکی نامرغوب قفل لره نامناسب کلا یه مدل دیگه ارسال کرده بودن که قیمتش دو برابر این بود ولی خوشم نیومد مرجوع کردم

باهاش یک درخت خشک شده به قطر ۷ سانت رو بریدم. روان میبره. حالا دیگه عمر تیغش چقر باشه نمیدونم. برای من هم تیغش رنگش سیاه هست.

بهترین اره دستی باغبانی

بهترین اره دستی باغبانی
بهترین اره دستی باغبانی

هفته پیش ۷۲ بود الان ۶۵ تومان .بیشتر از ۴۰ نمی ارزه ولی برای کسی که کمپینگ میره خوبه.چوب نازک و خیس رو بهتر میبره تو‌خشک گیر میکنه.

اره دستی باغبانی با سلام و احترام؛ یه درخت باهاش بریدیم، خوش‌دست و با کیفیته و ظاهرا ادعا می‌شه ژاپنیه. سپاسگزار با توجه به قیمتش توصیه میکنم اگه کمپ میرین یدونه تو کولتون داشته باشین قطعا به کارتون میاد

برای سفر و حتی کارهای خانگی خوبه و کار راه اندازه. جنس اره خوبه و لبه های تیغه با چندبار استفاده کج و کول و کند نمیشن. من حتی برای تست یه تیکه چوب فشرده به قطر ۸ سانت رو باهاش بریدم و باید بگم که واقعا ازش توقع نداشتم

انگار دسته دوم بود جنس دسته افتضاح قفل خراب و تیغه داخل دسته چفت نمیشد تیغه هم کج و کوله بود با کلی خراش دروغ میگن یه پرنده دیگه میفرستن من که پشیمونم از خریدش اصلا توصیه نمیکنم بخرید

انواع اره باغبانی

مارک ساواری سفارش دادم که رو تیغه اش با لیزر حکاکی شده اما سامورایی فرستادن مرجوع کردم تیغش خیلی از دستش کوچیکتره الان تو بازار هست با کیفیت تر و البته بزرگتر همین قیمتاخب اول از همه چیزی که نظرمو جلب کرد این بود که این محصول بسیار جمع و جور و قابل حمل هست و فضای زیادی رو توی کوله پشتی نمیگیره ضامن نگه دارنده تو حالت باز خیلی خوب کار میکنه و تیغه رو عالی نگه میداره

اره سامورایی اصل ژاپن کار کردن باهاش آسونه و من برای آسان سازی تو باز و بسته کردنش حتی یکمم روغن کولر زدم و خیلی روون باز میشه و به راحتی میتونه شاخه ۱۵ سانتی رو ببره یکی از معایب این اره اینه که تو حالت تاشو قفل نداره که میتونین با یه کش (نه این کش پولا) میتونین بسته و امن نگهش دارین

کیفیت ساخت این اره در حد بسیار عالی نیست و متریال خیلی خوبی تو دسته به کار نرفته ولی کار راه بنداز و لازمه و حتما برای بریدن چوب لازم میشه تو کمپینگ خلاصه برای ۵۰ تومن ارزششو داره و خیلی به درد بخور میشه تو شرایط نیاز

مشخصات ابزار

ابعاد 6×2.5×23.5 سانتی‌متر
وزن 188 گرم
طول تیغه 18 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
سایر توضیحات اره تاشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. اره باغبانی مدل سامورایی

بهترین مارک اره سامورایی

کالای با کیفیت ساخت چین اصل نیست ولی بسیار خوش ساخت و کارآمده با سلام من دو سال پیش از دیجی کالا خریدم خیلی راضیم ازش واقعا ابزار کار درستیه

من قبلا با اره های چینی مختلفی کار کردم. اگر دنبال اره ای هستین که سالی ماهی یه بار یه چیزی ببرید باهاش چینی های بازار هم زن هم نصف اینه قیمتشون.

این اره قطعا ژاپنی نیست ولی از چینی ها هم تیغه ی محکم تری دارد که تاب بر نمیداره و زود داغ نمیشه که کند شه. ۲ تن کنده خشک و ترو با همین تو ۶ ماه خرد کردم و بعد تند شد و دوباره تیزش کردم.

بهترین مارک اره دستی

اره تیز و خوش دستی است. اگر به آره نیاز دارید پیشنهاد میکنم حتما بخرید

دیجی کالا عزیز لطفا قبل ارسال نگاه کنید این روی غلافش با چاقو چند تا خش برگ کشیده بودن که حوصله نداشتم مرجوع کنم لطفا دقت بیشتری کنید ممنون از دیجی کالا

من قبلا مدل اصلیش رو داشتم و با شکل و قیافش آشنا بودم. توی سایت دیجی کالا هم همون شکل و طرح و عنوان و اسمش رو دیدم. ولی کالایی که برام ارسال شد به جای مدل سامورایی مدل فیک سامورایی بوده که توی بازار کمتر از ۲۰۰ تومان قیمت دارد.

بهترین اره دستی برای بریدن درخت

در ضمن‌ دسته پلاستیکیش هم به شدت سیاه شده بوده انگار قبلا کسی ازش استفاده کرده و روغنی شده است. به خاطر همین مرجوع کردم.

واسه پدرم خریدم. خیلی راضیه هم چوب تر رو خوب می‌بره هم خشک. شبیه عکس دیجی‌کالاست نمیدونم اصله یا نه.

دستتان درد نکند که تاریخی که تعیین میکنیم بموقع ارسال میکنید و اصل و غیر اصل جنس را با صداقت بیان میکنید

بهترین اره باغبانی

طبق تبلیغات مشخصات اره که سامورایی ژاپن است ما سفارش گذاشتیم…برام ساوورایی فرستاده!! دیجی مدتیه هم که کالا را ۴۰ درصد گرون میکنه بعد روش میزنه ۲۰ درصد تخفیف…

قیمت هاش هم که از همه جا بالاتره… خدا رو شکر سایتهای اعلام قیمت الان توی اینترنت زیاده ی اینتر بزنی مدال طلای بالاترین قیمت همیشه مال بالاست… با همین فرمون برو آخرش مشتریان به 0 میرسه دیجی بلا

اره سامورایی

واسه من سامورایی فرستادن,البته چاپیه رو تیغه,دسته هم کمی لق میزنه,ولی از جنسهای بیرون بهتره بنظرم,امیدوارم هنوز استفاده نکردم ولی باید خوب باشه کاملا شبیه تصاویر هستش .

خیلی عالی هم از نظر قیمت هم از نظر اصل و کیفیت باز هم سفارش دادم ۲عدد دیگر عالیه دو ساله دارمش هنوز مثل روز اول تیزه تیزه با 4 تا حرکت شاخه های 3 یا 4 ساله رو میبره درضمن مناسب تر بری هست برای چوب خشک یکم اذیت میشید.

بهترین اره دستی

آقا درسته قیمتش یکم بالاست ولی نماد پول بده پلو بخور من گرفتمش به پیشنهاد یک نجار که خودشم داشت معجزه ای بود برام از طرف خدا بابا با تبر داغون میشم اونم تبر من که ارزشیه نه تبر الکی ولی با این اصلا فشار متحمل میشن

البته بگما اینم طرز کارش باید بلد باشی اره کردن هم قلق های خاص خودشو داره سرتون به درد نیارم باهاش کنده میبرم چه کنده هایی در ضمن بهتون بگم که اشنامون شیش ساله استفاده میکنه هیچیش نشده اصلی بفرستن براتون دعا میکنیدشون

بهترین اره برای بریدن درخت

جهت امورات باغبانی فوق العاده است. کار باهاش راحت و سریع انجام میشه مخصوصا شاخه های تر. خیلی عالیه. امیدوارم حداقل یک سالی کیفیتش رو حفظ کنه

من کارم خراطی هست و این ابزار رو از دیجی کالا تو فروردین ماه 99 خریدم و تو این تقریبا ده ماه هر چوبی رو بگید و هر کنده درختی رو چه خشک و چه تَر بریدم. انصافاً اره حقّی هست فقط مواظب دست و پاهاتون باشید.

اره چوب بری

من این کامنت رو بعد از حدود 9 ماه استفاده گذاشتم. بله دوستان درست میگویند تو چند برش اول نوشته‌ها پاک میشه ولی توی این مدت که ازش استفاده کردم هنوز مثل اول تیز و برنده هست

فقط در بعضی چوب‌ها که احساس میکنید سخت تر بریده میشه یه مقدار کمی به اره نفت یا اسپری روان کننده قالب (سیلیکون) بزنید ببینید مثل اره برقی دستی میبره. هنرجوهای خانمی هم که دارم راحت باهاش کار میکنند.

اره سامورایی دیجی کالا

اصل کار با ابزار علم استفاده و نگهداری اونه. تو این ابزار بعد از هر استفاده به نفت سفید کمی آغشته کنید و سپس با دستمال تمیزش کنید.، ببینید چطور تیزیش رو حفظ میکنه. سالم و برقرار و البته پُربرکت باشید

دوستان لطفا کد این اره رو تو اینترنت سرچ کنید تفاوت این اره و اره اصلی رو تو سایت اصلی سامورایی و دیگر سایتها ببینید پول فیک ندید متاسفانه خیلی جنسهای دیجی کالا اینطوریه

خرید اره دستی

دوستان این راه رو من نزدیک به سه ساله که دارمش واقعا حرف نداره خیلی روان برش میزنه اصلا خسته نمیشید و از بریدن شاخه های خشک و تر لذت میبرید (البته شاخه های سالم رو نبرید لطفا) پیشنهاد میکنم بخرید و پشیمان نخواهید شد

تازه خریدمش خیلی عالیه تو اولین استفاده یک کمد رو در کمترین مدت زمان با قدرت باهاش بریدم نکته جالبی ک بهش برخوردم این بود که یک میخ داخل چوب بود و متوجه نبودم با برخورد اره بهش اون میخ رو هم برید و هیچ آسیبی ب تیغه اره وارد نشد! فقط چیزی که تو ذوق زد پاک شدن نوشته های روی اره تو اولین استفاده بود

اره باغبانی سامورایی

به نظر کیفیت با قیمتش تناسب نداره اما از لحاظ کارکرد در حد انتظار است اصل چی هست کالا

من چند روزه خریدم ..هنوز به دستم نرسیده ..فارغ از نظر کیفی ..یا اصل و فیک بودن ..از زمانی که تصمیم به خریدش گرفتم تو یه بازه تقریبا یک هفته ای تا اومدم خرید رو قطعی کنم ..دو بار افزایش قیمت داشت ..در کمتر از یک هفته ده هزار تومان گرانتر شد … چه خبره ؟؟من که متوجه نشدم ..

اره باغبانی مدل سامورایی

مشخصات ابزار

وزن 400 گرم
طول تیغه 33 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
اقلام همراه اره هرس طرح سامورایی
طول تیغه : 33cm
جنس تیغه : SK5 با برش سه محوره
جنس دسته : پلاستیکی با دوام به همراه غلاف

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. اره باغبانی مدل CH1

اره باغبانی مدل CH1

مشخصات ابزار

ابعاد 27×9×3 سانتی‌متر
وزن 75 گرم
طول تیغه 15 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
اقلام همراه ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. اره باغبانی سامکو مدل YPZM-44

اره باغبانی سامکو مدل YPZM-44

مشخصات ابزار

ابعاد 44x10x2 سانتی‌متر
وزن 180 گرم
طول تیغه 30 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
سایر توضیحات – اره باغبانی مستقیم بر سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
-دسته از جنس PU ضد تعریق و لغزش بسیار مستحکم
-دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
-دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. اره باغبانی آرس مدل CT-32EN

اره باغبانی آرس مدل CT-32EN

مشخصات ابزار

ابعاد 47x5x1 سانتی‌متر
وزن 238 گرم
طول تیغه 33 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
سایر توضیحات طول تیغه ۳۳ سانتیمتر
دنده برش ۳ محور
جنس تیغه فولاد
اره سامورایی اصل ژاپن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. اره باغبانی سامکو مدل YP-N043

اره باغبانی سامکو مدل YP-N043

مشخصات ابزار

ابعاد 43x9x2 سانتی‌متر
وزن 215 گرم
طول تیغه 30 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
سایر توضیحات – اره باغبانی سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
-دسته از جنس پلاستیک فشرده مستحکم
-دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
-دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. اره باغبانی خمیده نووا مدل NTS-2335

اره باغبانی خمیده نووا مدل NTS-2335

مشخصات ابزار

ابعاد 52x12x4.5 سانتی‌متر
طول تیغه 35 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
سایر توضیحات مناسب برای برش شاخه و الوار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. اره باغبانی واستر مدل Wooden Handle

اره باغبانی واستر مدل Wooden Handle

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 52، عرض: 6.5، ضخامت: 2.5 سانتی‌متر
وزن 390 گرم
طول تیغه 34 سانتی‌متر
نوع تیغه قابل تعویض
سایر توضیحات – مناسب برای برش چوب
– دارای دندانه‌های بسیار تیز و سه‌گوش
– دارای دسته‌ی چوبی 22 سانتی‌متری
– دارای غلاف چوبی 35 سانتی‌متری
– دارای قفل غلاف
– دارای محلی برای آویزان کردن اره در قسمت دسته

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. اره باغبانی سامکو مدل YP-SN40

اره باغبانی سامکو مدل YP-SN40

مشخصات ابزار

ابعاد 40x4x2.5 سانتی‌متر
وزن 140 گرم
طول تیغه 25 سانتی‌متر
نوع تیغه ثابت
سایر توضیحات – اره باغبانی مستقیم بر سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
– دسته از جنس PU ضد تعریق و لغزش بسیار مستحکم
– دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
– دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار
– طول تیغه: 25 سانتیمتر
-طول دسته: 15 سانتیمتر
– ساخته شده با بهترین مواد درجه یک مستحکم و سبک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. اره باغبانی رونیکس مدل RH-3602

اره باغبانی رونیکس مدل RH-3602

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 50، عرض: 4، ضخامت: 3 سانتی‌متر
وزن 300 گرم
طول تیغه 35 سانتی‌متر
نوع تیغه قابل تعویض
سایر توضیحات – دارای دندانه‌های مخصوص سه‌زاویه‌ای برای برش بهتر چوب
– دارای تیغه‌ی سختکاری شده برای افزایش طول عمر
– دارای دسته‌ی ارگونومیک برای راحتی بیشتر کاربر
– دارای غلاف پلاستیکی مستحکم با بند مخصوص حمل
– وزن بسته‌بندی: 440 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. اره باغبانی تاشو رونیکس مدل RH-3605

اره باغبانی تاشو رونیکس مدل RH-3605

مشخصات ابزار

ابعاد 3.5 × 2 × 46 سانتی‌متر
وزن 195 گرم
طول تیغه 21 سانتی‌متر
نوع تیغه قابل تعویض
سایر توضیحات – ساخت کره جنوبی
– طول تیغه 210 میلی متری از جنس فولاد SK-5 و قابل تعویض
– دسته ارگونومیک از جنس پلاستیک فشرده با قابلیت ضد لغزش
– تیغه های سخت کاری شده به روش IMPULSE ضربه ای با دندانه های سه پهلو جهت برش سریع و روان
– مجهز به مکانیزم تاشوی پیشرفته و روان و ضامن فلزی با دوام

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین اره باغبانی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *