14 مدل بهترین هالوژن سقفی ال ای دی توکار نور مخفی

فهرست مطالب نمایش

بهترین و جدیدترین مدل های لامپ هالوژن ال ای دی سقفی توکار و دیواری در ایران موضوع ایمقاله معرفی بهترین لامپ های هالوژنی سقفی توکار است، لامپ ها به دلیل کاربردهای آن در نورپردازی فضاهای مختلف ساختمان ها و مناطق بسیار محبوب هستند.

یکی از این لامپ های کم مصرف ، لامپ هالوژن نامیده می شود. این نوع لامپ ها به دلیل کاربردهایی که دارند امروزه بیشتر از نمونه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

لامپ های هالوژن به دلیل مشخصات و کاربردهایی که می توانند در داخل و خارج ساختمان داشته باشند بسیار محبوب هستند. انواع مختلفی از لامپ های هالوژنی وجود دارد.

راهنمای خرید و انتخاب خرید لامپ هالوژنی

لامپ هالوژن چیست؟

برای داشتن دکوراسیونی مدرن و شیک برای خانه باید به تمام قسمت های خانه توجه کنید. به عنوان مثال ، نور تأثیر زیادی بر دکوراسیون منزل دارد.

برای اینکه شیک ، زیبا و در عین حال برای سلامتی خود مفید باشید ، از لامپ های مخصوص استفاده کنید که هم انرژی کمتری مصرف می کنند و هم زیبا و شیک هستند که می توانند دکوراسیون منزل شما را زیباتر جلوه دهند. نور برای همه انسانها ضروری است

بنابراین ، در مکانهایی که نور خورشید به آن نمی رسد ، به عنوان مثال در داخل ساختمانها ، به روشنایی نیاز است ، از لامپهایی برای این منظور استفاده می شود ، چشم انسان نور بهتری می بیند ، بنابراین ساختمان باید دارای نور لازم باشد.

لامپ های هالوژنی زیباتر از لامپ های دیگر هستند و قیمت مناسب و پایینی نسبت به لامپ های دیگر دارند ، بنابراین با کمک لامپ های هالوژنی می توانید یک دکوراسیون مدرن و زیباتر برای خانه ایجاد کنید.

ساختار لامپ هالوژنی

در لامپ های معمولی رشته ای ، از رشته های تنگستن برای ایجاد نور استفاده می شود ، اما در لامپ های هالوژن ، همانطور که از نامش پیداست ، از گازهای هالوژن برای ایجاد نور استفاده می شود.

در لامپ های هالوژنی کار اصلی هالوژنها ایجاد یک چرخه شیمیایی است که در آن تنگستن بخار شده به سطح رشته بازگردانده می شود. عملکرد لامپ هالوژن در لامپ ترکیبی از هالوژن و بخار تنگستن در قسمت دمای پایین لامپ لامپ است.

رسیدن به نقطه بسیار گرم نور ، یعنی. در رشته ، این ترکیب به هالوژن و تنگستن تجزیه می شود ، در نتیجه هالوژن تنگستن تبخیر شده را به رشته باز می گرداند. هالوژن رشته را در حباب گرم می کند و وقتی حباب گرم می شود ، نور سفید ایجاد می شود.

انواع مختلف

انواع لامپ هالوژن

لامپهای هالوژن به سه دسته لامپهای هالوژنی تقسیم میشوند که عبارت اند از:

 • لامپ هالوژنی SMD
 • لامپ هالوژنی LED
 • لامپ هالوژنی COB

لامپ هالوژن SMD

ویژگی های لامپ های هالوژنی به آنها اجازه می دهد تا به طور گسترده ای در فضاها و روشنایی های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. لامپهای اولیه هالوژن بزرگ بودند

و به همین دلیل امکان استفاده از آنها در هر شرایطی وجود داشت. پیشرفت تکنولوژی باعث کوچک شدن این لامپ ها شده است.

لامپهای هالوژنی SMD به این ترتیب طراحی و ساخته می شوند. در این لامپ تمام قطعات روی یک صفحه و یک برد الکتریکی نازک نصب شده است.

مزایای لامپ هالوژنی SMD

 • بدون آلودگی محیط و بدون آسیب چشم.
 • امکان تنظیم شدت و روشنایی لامپ SMD وجود دارد.
 • زاویه انتشار لامپهای هالوژن SMD را می توان به راحتی تغییر داد.
 • لامپهای هالوژنی SMD دارای اشعه مادون قرمز و فرابنفش نیستند.
 • با انواع لامپهای LED برای لامپهای SMD ، شدت نور با گذشت زمان کاهش زیادی نمی یابد.
 • تعداد دفعات روشن یا خاموش شدن لامپ باعث کاهش عمر و آسیب لامپ نمی شود.
 • سرعت روشن شدن و رسیدن به اوج روشنایی در لامپ SMD کمتر از 20 میکروثانیه است.
 • نور و روشنایی تولید شده توسط لامپهای SMD فاقد نور خیره کننده و متمرکز است.
 • یکی از مهمترین ویژگی های لامپ هالوژنی SMD یکنواخت بودن نور ساطع شده از آن است و این باعث می شود از آن به عنوان نور روز استفاده شود.

لامپ هالوژن COB

لامپهای هالوژنی COB نوع دیگری از لامپهای هالوژنی شناخته شده در بازار ایران است که از فناوری روی صفحه برای انباشت چیپس استفاده کرده است. در این چراغ ها ، تمام تراشه های LED که وظیفه تولید نور را بر عهده دارند روی تخته ای با برد قرار می گیرند.

با استفاده از این فناوری لامپ ، اتصالات تراشه بسیار فشرده و کاهش می یابد. این اجازه می دهد تا تعداد بیشتری از تراشه های LED در یک منطقه مشخص استفاده شود. بنابراین ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، تراشه های LED در لامپ هالوژن COB بسیار فشرده هستند.

مزایای لامپ هالوژنی COB

 • تکنولوژی تولید لامپ های هالوژن COB باعث می شود عمر و دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر لامپ ها داشته باشند.
 • لامپهای هالوژن COB علاوه بر مهارت ، کارآمدتر هستند. چراغ های COB می توانند تا سی درصد از هزینه های عملیاتی را ذخیره کنند.
 • با افزایش تعداد تراشه های LED در واحد سطح ، خروجی لومن یا همان نور خروجی لامپ افزایش می یابد. به عبارت دیگر ، روشنایی بیشتر یا شدت نور بیشتری خواهند داشت.
 • طراحی پیشرفته و استفاده از میکرو باند ، ماژول های COB می تواند از نقص در قسمت های مختلف ، تابش خیره کننده و سایر نقص ها در منابع نوری جلوگیری کند.
 • از سوی دیگر ، تعدادی تراشه قرمز را می توان به درستی به لامپ های COB اضافه کرد ، و بنابراین می توان شاخص رنگ را به طور موثری بدون کاهش کارایی لامپ و کاهش چشمگیر طول عمر بهبود بخشید.

راهنمای خرید و انتخاب خرید لامپ هالوژنی

لامپ هالوژن LED

لامپ هالوژن LED نوع دیگری از لامپ است که در این راهنمای خرید به آن خواهیم پرداخت. از نظر فنی ، آنها در واقع لامپ های LED به هر معنا هستند و فقط در بازار ایران لامپ های هالوژنی سقفی یا لامپ های هالوژنی LED نامیده می شوند.

این دیودها در کنار یکدیگر قرار می گیرند و هنگامی که جریان الکتریکی به آنها می رسد نور کافی تولید می کنند. هرچه تعداد LED ها بیشتر باشد ، نور بیشتری تولید می کنند. در واقع ، تعداد LED ها بر میزان نور لامپ تأثیر می گذارد. LED ها قدرت کمی مصرف می کنند ، اما نوری که تولید می کنند می تواند فضا را روشن کند.

راهنمای خرید هالوژن سقفی

لامپ های هالوژن مانند سایر وسایل در دکوراسیون منزل در مدل های مختلفی تولید می شوند که هر کدام بر اساس نوردهی و مدل های آن دسته بندی می شوند.

لامپهای LED هالوژن در این لامپها میزان نور بستگی به تعداد LED دارد.هرچه تعداد LED ها بیشتر و قدرت بیشتر باشد ، نور بیشتری نیز وجود دارد. لامپهای هالوژنی SMD ، این لامپها برای تولید نور بیشتر با مصرف برق کم طراحی شده اند.

در ساختار این لامپهای هالوژنی مدارهای یکپارچه با پایه کوتاه وجود دارد که بدون سوراخ روی تخته نصب شده و با عبور برق می توانند نور مناسب را پخش کنند لامپهای هالوژن در مدلهای مختلف تولید می شوند.

در اینجا به چند مدل از این لامپ ها اشاره کردیم.پرکاربردترین مدل های این لامپ ها LED هستند که امروزه از محبوبیت بالایی برخوردارند.لامپ های هالوژن هم مصرف کمتری دارند و هم طراحی زیبا و مناسب تری دارند ، بنابراین می توانید بهترین مدل های این لامپ ها را انتخاب کنید.

در هنگام خرید آن به سایر وسایل دکوراسیون منزل توجه کنید تا بتوانید با استفاده از نور این لامپ ها یک دکوراسیون شیک بسازید.

لیست قیمت روز بهترین لامپ هالوژن ال ای دی سقفی توکار

1. لامپ هالوژن ال ای دی سقفی توکار کد 034 بسته 4 عددی

لامپ هالوژن ال ای دی سقفی توکار کد 034 بسته 4 عددی

بهترین لامپ

مقداری جنس بدنه اش ضعیفه ولی خیلی قیمتش خوبه رنگ سفید سفارش دادم مهتابی فرستادن

نوردهی خوبی دارند ایراد آن یک تکه بودن است که اگر ال ای دی ها سوختند قادر به تعویض لامپ ال ای دی نیستید

بخاطر ظاهر ساده و شیک راهنمای خرید لامپ هالوژن خریدمش،هنوز نصب نکردم خیلی عالیه نور خیلی خوبی داره قیمتش عالیه مصرف انرژی خوبی داره خیلی از خریدم راضیم

نور مخفی

ال ای دی و کم مصرف نور خوبی داره شیک و زیباست

واقعاً خوبه،من برای سرویس بهداشتی و حمام گرفتم، کیفیت نور خوبی داره و خیلی‌ بهتر از حباب و دیوار کوب هست

نورش بد نیست . بهترین لامپ هالوژنی پشت قاب یه پلاستیک خیلی ضعیف دارد و با عکس همخوانی نداره .

بهترین مارک

باسلام این کالا را که برای ما فرستاده آند دسته دوم است و استفاده شده

فقط نور افتابی داره شما هر راهنمای خرید لامپ هالوژن نور دیگه ای انتخاب کنین افتابی به دستتون میرسه

یک سری خرید کردم و پس از دیدن نور آن و رنگ وکیفیت آن دوباره چندتا از آنها را در سفارش خرید جدیدم گنجاندم .

بهترین برند

از این بسته‌ی چهارتایی، هر چهار هالوژن ظرف دو ماه سوختن. البته من با این قیمت توقع جنس درجه یک نداشتم ولی به هر حال اطلاع داشته باشید که عمرشون حداکثر همین دو تا سه ماهه.

هنوز استفاده نکردم ولی فک میکردم قابش فلزی باشه ولی پلاستیک

لامپ های فرستاده شده با عکس و مشخصات مغایرت داشت. به شرطی که همینو بفرستن ارزش داره

سلام به هیچ عنوان توصیه نمیکنم من 8 عدد خریدم علاوه بر اینکه هر 8 تاش تو کمتر از 10 روز سوخت باعث اتصال تو برق خونه هم شد//// مشتری توقع داره چون داره از یک فروشگاه معتبر خرید میکنه هر چیز بی کیفیتی رو برای فروش عرضه نکنن

مشخصات ابزار

توان 7 وات وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر توضیحات مناسب کلیه سقف های کاذب
اندازه برش برای این لامپ 8 سانتیمتر
میزان روشنایی: 500 لومن
طول عمر: 25000 ساعت – قطر برش سقف: 80 میلی‌متر
نوع پایه: سیمی – شکل: حبابی , فلت , سقفی
زاویه نوردهی: 320 – جنس محافظ: پلاستیک
رده مصرف انرژی: A – بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات مدل TN 002 پایه GU5.3

لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات مدل TN 002 پایه GU5.3

جدیدترین هالوژن سقفی توکار این محصول یک لامپ هالوژن LED 7 واتی ساخت ایران است. این لامپ با استفاده از تراشه های نوری با کیفیت بالا در زیر لنز ، نور را افزایش می دهد و در نتیجه نور خوبی را به ارمغان می آورد.با شاخص نمایش رنگ بالای 80 و شار نورانی 500 لومن ، می توانید از این محصول در امکانات مختلف مانند لابی و پذیرایی ، آشپزخانه ، دفتر ، مغازه و توالت در خانه استفاده کنید.

بدنه اصلی محصول از پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است ، همراه با انتقال حرارت مناسب ، ون محصول را تا حد زیادی کاهش می دهد. برای استفاده از این محصول فقط به یک مخاطب هالوژن نیاز دارید. ولتاژ مصرفی این محصول 220 تا 240 ولت ، یعنی قدرت تجاری ، بدون ترانس و درایور است.

مناسب برای نور مخفی گچی

من چندین راهنمای خرید لامپ هالوژن خریدم که میسوختن.بعد اینو از سایت خریدم . نورش خوبه خیلی مرتب و با کیفیته.با این قیمت حتما توصیه میشه.

نسبت به قیمت کیفیت و نور خوبی داره و الان ٦ ماهه دارم استفاده میکنم

لامپ شدت نور خیلی کمی داره ولی نسبت به قیمت کار راه اندازه

خیلی قیمتش به نسبت بازار ارزونتر بوده سالم و بسته بندی خوب در زمان تعیین شده بدستتون میرسه بهترین لامپ هالوژنی رنگبندیش هم تکمیل بوده

جدیدترین مدل های کناف

سلام ۴۰ عدد لامپ خریدم بعد یک ساعت روشن بودن ۲۰ عدد از اونها سوخت

کارایی لامپ به طول عمرش است که در طول زمان مشخص می ش.د

نظرات رو خونده بودم امتحان کردم واقعا پول دور ریختن بود، کمتر از ۲۴ ساعت کار کرد و دیگه روشن نشد.

قیمت مناسب بود دوتا سفارش دادم یکیش شکسته فرستادن یکیش سالمه

اگه دنبال جنس با کیفیت هستید این مورد پسند شما نیست و این کالا کیفیت جالبی نداره ولی نسبت به قیمتش خوبه و کار راه انداز هست

بهترین مارک هالوژن برای کناف سقف

من سه تا لامپ راهنمای خرید لامپ هالوژن دادم. سه تا آفتابی سه تا مهتابی که شش تا آوردن از سه شرکت متفاوت هیچ کدوم هم مهتابی نیود. ولی دیگه مرجوع نمردم چون گفتم بعدها لازم میشه. ولی لین درست نیست.

کیفیت و نور خوبی داره. بهترین لامپ هالوژنی رنگ مهتابی سفارش داده بودم اما همه رو آفتابی برام ارسال کردن

اصلا حرفی برای گفتن نداره چون معرکه بجای هفت وات برام ۹ وات فرستادن که واقعا نور خوبی داره اما تا از جعبه در اوردم اون شیشه لامپ ازش جدا شد که به راحتی خودم جا زدم دوتا خردیم هردوش اینجوری بود اما جای نگرانی نبود راحت جا رفت.

بهترین لامپ هالوژنی سری دوم سفارش دادم به جای مهتابی افتابی فرستادن ندارید دقت کنید دیگه مگه آزار دارید جنس اشتباه میفرستید برای ملت ارزش نداره ادم مرجوع بزنه

با توجه به قیمتش نور محصول برخلاف تبلیغات راهنمای خرید لامپ هالوژن منفی برخی از افراد خوبه ولی بابت کیفیت و طول عمر محصول نظری نمی دهم چون خودم تازه نصب کرده ام. باتشکر

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 220-240 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر توضیحات میزان روشنایی: 500 لومن
طول عمر: 50000 ساعت
قطر برش سقف: 5.5 میلی‌متر
نوع پایه: GU5.3
شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 120
جنس محافظ: پلاستیک
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات مدل AF-PS-0701-7W پایه GU10

لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات مدل AF-PS-0701-7W پایه GU10

بهترین هالوژن

سلام من خودم کار طراحی داخلی انجام میدم از این لامپ برای کل فضای پذیرایی استفاده کردم و حدود ده برابر به زیبایی خونه رو اضافه کرد پخش نور زیبایی داره و تابش بصورت نقطه ای است روشنایی خیلی خوبی داره و کیفیت مناسب و کم مصرف

لامپ هالوژن سقفی که باعث زیبایی میشه در مقایسه با لامپ های راهنمای خرید لامپ هالوژن دیگه مثل پارس شعاع افراتاب از هر نظر عایه چرا که پارس شعاع نور رو پخش میکنه و 6 وات است و پخش زیبای نور ندارد اونم به علت عدسی به کار برده شده در لامپه شاید قیمتش کمی نسبت به بقیه بالا باشه ولی واقعا میارزه نسبت به کالای با کیفیت و عمر طولانی ای که داره.

لامپ هالوژن ال ای دی سقفی توکار کیفیت خوبی دارن، تمامشون سالم بدستم رسیدن و بعد از مدتی استفاده همچنان سالم هستن

باسلام.گذاشتم چند وقت استفاده کنم تا نظرم رو بگم.من نمیدونم هالوژن ۷ وات چقدر نور داره ولی خیلی نور زیادی داره و سفید هستش.برای یه سالن بزرگ شاید ۶ تاش کافی باشه.۳ ماه هم هست بهترین لامپ هالوژنی دارم استفاده میکنم تا الان خوب بوده.

بهترین مارک ایرانی

من یه بار قبلا از این خریده بودم بعد ۴ سال سوخت دوباره از بیک نیک گرفتم اینبار نورش خوبه کیفیتش هم متوسط رو به بالاست فقط حواستون به پایش باشه

بهترین مارک لامپ ال ای دی موجود تو ایران. از شرکتهای مختلف چه ایرانی و چه چینی بنده استفاده کردم،خیالتون راحت اگه با قیمتش مشکل ندارین محصولات این شرکت طول عمرش بیشتره.

به نظر باید خوب باشن. رو خودش هم گارانتی تا ۱۴۰۱ ثبت گردیده است.

بهترین لامپ برای کناف سقف

قدرت نورش رو تا حالا تو مجموعه برند های ایرانی ندیده بودم. از برندهای راهنمای خرید لامپ هالوژن مختلفی خرید کردم ولی این برند هم پخش نور و هم حجم نور عالی ای داشت. نمونه ای عالی برای حمایت از کالای ایرانی

من همیشه از این تولیدکننده با وجدان خرید کردم و رضایت از یک محصول خوب ایرانی رو لمس کردم. بسیار رضایت بخش

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 230 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر توضیحات میزان روشنایی: 620 لومن – طول عمر: 30000 ساعت
قطر برش سقف: 50 میلی‌متر – نوع پایه: GU10
شکل: هالوژن – زاویه نوردهی: 36
جنس محافظ: پلاستیک – امکانات لامپ و چراغ: محافظ
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات زد اف آر مدل H7W580 پایه GU5.3

لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات زد اف آر مدل H7W580 پایه GU5.3

سقفی توکار

نورش بد نبود ولی شیشه مات نداشت. به قاب هالوژن ما نمیخورد. مرجوع کردم.

من چند هفته است که خریدم. بهترین لامپ هالوژنی تا الان که مشکلی نداشتم. نور بسیار خوبی داره. در مورد طول عمر آن فعلا نمی‌شود نظر داد.

برای آسانسور گرفته بودم بعد سه ماه سوخت یه دونه برای حموم گرفته بودم الان شش ماه داره کار می‌کنه

قیمت لامپ توکار نور مخفی

سلام؛ روشنایی خوبی داره و با گذشت چند ماه به نظر میاد که طول عمر خوبی داشته باشه.

لامپ به دستم رسیده و نور خوبی داره، البته باید به مرور زمان امتحان خودش راهنمای خرید لامپ هالوژن رو پس بده. نکنه منفی اینه که الان که لامپ رو خریدم کمتر از یکماه از تاریخ گارانتی درج شده روی لامپ باقی مونده

4 عدد از این محصول با قیمت بالا خریدم با این امید که با دوام باشد.اما بعد از چند ماه تک تک شروع به چشمک زدن کردند و مجبور شدم آنها را تعویض کنم.

راهنمای خرید

قیمتش خیلی خوب بود من ۴ ماه پیش خریدم و هنوز کار میکنه و واقعا نورش عالیه البته قیمتش وقتی من خریدم خیلی پایینتر بود

یه مدتی میشه استفاده کردم تا حالا هیچ مشکلی نداشته … 15 تا گرفتم… انصافاً نورش خیلی زیاد و خوبه ممنون

سلام نورش واقعا خوبه ولی متاسفانه تاریخ گارانتیش رد شده بود و از 10 تا لامپی که خریدم طی 3 ماه، 3 تاش سوخت که البته گارانتی هم نداشت

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 175-265 ولت
فرکانس 50-60 هرتز
سایر توضیحات میزان روشنایی: 580 لومن
نوع پایه: GU5.3 – شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 180
جنس محافظ: پلاستیک
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات افراتاب مدل SMD پایه GU10

لامپ هالوژن ال ای دی 7 وات افراتاب مدل SMD پایه GU10

هالوژن ال ای دی

آفتابی 7 وات سفارش دادم ولی مهتابی ارسال راهنمای خرید لامپ هالوژن شده با وات های مختلف که حتی یکی هم قابل استفاده نبود

من همه محصولات افراتاب رو استفاده کردم ، بهترین لامپ هالوژنی هم نور هم کیفیت و هم بادوام هست .

4 تا برای اتاقم گرفتم فکر نمی‌کردم انقدر نورش عالی باشه قیمتش یکم نسبت به بقیه برندها بالا هست ولی واقعا به کیفیتش میارزه

هالوژن ال ای دی سقفی

کیفیت ارسال خوب بود . درمورد کارایی اش باید مدتی استفاده بشه تا ببینم مثل بعصی لامپ میسوزه یا نه

چدین سال هست که من فقط از برند افراتاب استفاده میکنم و عالی بوده هست این سری سفید یخی فرستاده بودند که به نظر نورش بیشتر بود امیدوارم مجموعه افراتاب کیفیتشو حفظ کنه همچون گذشته

به نسبت قیمت کیفیت خوبی داره و گارانتی معتبر هم داره ای کاش فقط سوزنیش را هم تولید می کردند

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر توضیحات طول عمر: 25000 ساعت
نوع پایه: GU10
شکل: هالوژن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. لامپ هالوژن ال ای دی 6 وات روشنایی آیین کد C-6W پایه MR16

لامپ هالوژن ال ای دی 6 وات روشنایی آیین کد C-6W پایه MR16

خرید بهترین مدل

خوبه ولی من به اون هایی که هالوژن تو خونه دارند و چندتاشون سوخته پیشنهاد نمی کنم چون نورش به صورتی میزنه

من سفید یخی سفارش دادم ولی آفتابی فرستادن. درکل نورش خوبه

چیزی نگیم بهتره والا، نظر درست بدیم تایید نمیشه اقا جون بی کیفیت هست چجوری باید گفت

مشخصات ابزار

توان 6 وات
ولتاژ 220 ولت
نوع پایه MR16
شکل هالوژن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. لامپ هالوژن ال ای دی 5 وات کد CNP پایه سوزنی

لامپ هالوژن ال ای دی 5 وات کد CNP پایه سوزنی

نظرات کابران

خوب بود خیلی بهتر از گارانتی دار هاست مدتها کار میکنه البته حتماً در انتخاب فروشنده دقت کنید!

نسبت به نمونه های موجود در بازار که شیشه ای هستند این راهنمای خرید لامپ هالوژن پلاستیکی است و قیمت کمتر و نور خوبی دارد

خیلی معمولی و کیفیت پایینه اما نسبت به قیمتش نزدیک 2 ماه داره کار میکنه مداوم

من برای توی دوش حمام گرفتن و حدود 6 ماهه که از دارم استفاده میکنم. تا حالا نسوخته و نورش هم خوب بوده

نظرات کابران

نوردهی متوسط..در کل راضی کننده.جفتشم سالم بود.از این فروشنده من که خریدم از بگیرید که سالم بفرسته

از لحاظ ظاهری جنسش پلاستیکه ولی با توجه به قیمت باید با گذشت زمان متوجه خوب یا بد بودن ال ای دی شد

۶ تا آفتابی گرفتم سالم بودن رنگ و نور اونم خوب بود ، ببینیم عمرش چقدره

اگر سوکت این لامپ رو داشته باشید برای استفاده به عنوان چراغ مطالعه بسیار خوبه و برای علاقمندان برق و الکترونیک توصیه میکنم.

لامپ هالوژن سقفی چند وات است

تقریبا میشه گفت نور خوبی دارد در مورد طول عمر نمیتونم نظر بدم گارانتی هم نداره

فکر میکنم حدود ۱۰۰ تا ، تا حالا خریدم برای اطرافیانم و همه راضی بودن از زمانی که ۶ تومن بود خریدم تا الان که ۱۲ تومنه

به نسبت قیمتش خوبه،فقط نورش کمه و نورش پخش،مستقیم نیستش

هالوژن سقفی مدرن

یکی از این لامپ سه ماهه داره استفاده میشه ،مشکلی نداشته چندتا دیگه هم سفارش دادم

اگر لامپی میخواهید کسی بیش از یکی دو سال کار کند مناسب نیست ولی نوردهی ش خوبه و نسبت به قیمتش

نورش خیلی خوبه و قیمتش مناسبه و تو این چند ماه هیچ کودوم خراب نشده

چهار ماهه داره کار میکنه، اما دو لامپ دو برابر این قیمت خریدم که متاسفانه در عرض دو ماه سوختند.

مشخصات ابزار

توان 5 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50-60 هرتز
سایر مشخصات نوع پایه: MR16 – شکل: هالوژن
جنس محافظ: پلاستیک
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
رده مصرف انرژی: A
بازه توان مصرفی: تا 5 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. لامپ هالوژن ال ای دی 5 وات ان ای سی مدل lc03g بسته 4 عددی

لامپ هالوژن ال ای دی 5 وات ان ای سی مدل lc03g بسته 4 عددی

مشخصات ابزار

توان 5 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50-60 هرتز
سایر مشخصات طول عمر: 25000 ساعت
نوع پایه: G53 – شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 120
جنس محافظ: پلاستیک
رده مصرف انرژی: A
بازه توان مصرفی: تا 5 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. لامپ هالوژن ال ای دی 3 وات مدل COB

لامپ هالوژن ال ای دی 3 وات مدل COB

لامپ هالوژن SMD 6 وات GU 10 یک لامپ هالوژن LED COB با نور بسیار سالم و بدون اشعه ماوراء بنفش است. این محصول جهانی است و اندازه مناسب دارد. این محصول می تواند برای مدت طولانی بدون دخالت و بدون تعویض مداوم مورد استفاده قرار گیرد.

برخلاف لامپهای هالوژن قدیمی ، استفاده از این منبع نور فوق العاده می تواند در مصرف برق و انرژی شما صرفه جویی کند و این ویژگی راندمان نوری بسیار بالایی را به ارمغان می آورد. از راهنمای خرید لامپ هالوژن برای تامین نور و روشنایی سالن ها و محیط های مختلف استفاده می شود.

جدیدترین لامپ های ال ای دی

از کیفیت و نوردهیش راضیم اما خیلی کوچیکه واسه ترک کناف بردم نخورد اما چون با کیفیت بود دام نیومد عودت کنم نگرش داشتم واسه یه جایی که سوراخ کوچکتر بزنم استفاده کنم

خیلی زیبا بود ممنونم از فروش محصولات خاص و شیک و لوکس و لاکچری… ????

سلام همین الان به دستم رسید سریعا درخواست راهنمای خرید بهترین لامپ هالوژن مرجوعی زدم واقعا کوچیک و به درد نخور هرچی هم‌عکس فرستادم قسمت مرجوعی اپلود نشد

کالای ارسالی دقیقا مشابه تصویر نبود. سوکت مشکی رنگ برای جدا کردن ترانس و روکش نسوز نداشت. رنگ آفتابی سفارش دادم ولی با مقایسه با مدلهایی که قبلا گرفته بودم رنگش بیشتر به زردی میزنه.

لامپ اس ام دی سقفی

هرچند کیفیتش خوبه ….ولی اطلاعات مغایر بود ….خیلی کوچکتر از اونی که گفتند بود

اندازش خیلی کوچکتر از اونی بود که فکر میکردم . قبل از سفارش به مشخصاتش دقت کنید

لامپ هالوژنی سقفی محصول مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار بود و با توجه به سایز اون نوردهی بسیار خوبی داشت.ولی لطفا راهنمای خرید لامپ هالوژن عزیز مشخصات محصول رو دقیقا ذکر بفرمایید که دیگران مثل من با مشکل مواجه نشوند.سایز این هالوژن ها بسیار کوچک هست و برای استفاده در هالوژن های سقفی هال و پذیرایی مناسب نیست.

فقط بنظرم خیلی کوچیک بود و این موضوع یکم زد تو ذوقم ولی عوضش نورش باعث شد ذوق زده شم

رنگ آفتابیش خیلی خوش‌رنگه نسبت به واتشم نورش خیلی خوبه(۳وات)

مشخصات ابزار

نوع پایه سیمی
ولتاژ 86-265 ولت
طول عمر 30000 ساعت
سایر مشخصات شکل: هالوژن , فلت , دیواری , سقفی , ال ای دی کوچک
زاویه نوردهی: 180
رده مصرف انرژی: A

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. لامپ هالوژن اس ام دی 6 وات یکتا افروز مدل YA-HN6 پایه GU5.3

لامپ هالوژن اس ام دی 6 وات یکتا افروز مدل YA-HN6 پایه GU5.3

نظرات کابران

راهنمای خرید لامپ هالوژن خوبی هست، قیمت و کیفیت هر دو مناسب و خوب هستند. نور زیادی دارد که مشابه 6 وات های دیگر برندها هست. از تامین کننده محترم برای ارسال کالاس با اصالت و سلامت تشکر میکنم.

مشخصات ابزار

توان 6 وات
ولتاژ 86-265 ولت
فرکانس 50-60 هرتز
سایر مشخصات – جنس بدنه داخلی از نوع دایکاست آلومنیومی
– جنس بدنه خارجی از نوع پلی آمید الیاف دار
– همراه با یک عدد سوکت نسوز GU 5.3 ترمینال فشاری
– صرفه‌جویی انرژی بیش از %85 در مصرف برق
-دارای طول عمر بیش از 25000 ساعت، 25 برابر لامپ‌های رشته‌ای و 3 برابر لامپ‌های کم‌مصرف
-سازگار با محیط زیست به دلیل عاری بودن از مواد سمی جیوه، سرب و گازهای شیمیایی و منطبق بر استاندارد بین‌المللی RoHS
-کاهش انتشارگازهای گلخانه‌ای
-فاقد پرتوهای فرابنفش و فروسرخ
-نور بدون لرزش و سوسو (Flicker Free) و کاهش خستگی چشم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. لامپ هالوژن 7 وات نوریکس مدل تمام آلومینیوم کد A

لامپ هالوژن 7 وات نوریکس مدل تمام آلومینیوم کد A

لامپ ال ای دی هالوژن

من برقکار ساختمان و همه خریدامو از همین هالوژن های مینیاتور گالری میکنم جنسش واقعا عالیه دم تولید کنندش گرم.خداقوت عالیه کارتون

من انتظار نور بهتر داشتم پیشنهاد می‌کنم ۹ یا ۱۲ بگیرید که نورش خوب باشه خیلی نور عالی داشت،از لحاظ قیافه خیلی خوشگله.از لحاظ راهنمای خرید لامپ هالوژن خییییلی به صرفه هست.

من از مارک سه سال پیش گرفتم که نوردهی عالی داشت و هنوزم با کیفیت داره کار میکنه ولی این دفه که گرفتم دو تا هم گرفتم مور بسیار ضعیفی دارن و ارزش خرید نداره دیگه

لامپ کناف سقف

باسلام من 2 تا خریداری کردم اولی که به محض خرید سوخته بود دومی هم بعد از یکماه سوخت گارانتی تا 1402 داره ولی اصلا نمایندگی مشخص نداره تا بخواین تعویض کنید

من یه تعداد گرفتم توی سالن و اتاق خواب ها وصل کردم اصلا نور خونه ازین رو به اون رو شد

نورش خیلی عالیه اندازه 10 وات حتی بیشتر نور میده قیمتشم تو بازار تقریبا دو برابر سایت بیک نیک بود

بهترین برند هالوژن

حتما پیشنهاد میکنم،هالوژن برند نوریکس واقعا خوبه مینیاتور گالری تولیدکننده هست و هالوژن فلزی تولید میکنه. مینیاتور گالری تولیدکننده هالوژن نوریکس هست و نوریکس تمام آلومینیومیه

از لحاظ کیفی راضی هستم.مهتابی گرفتم نور سفید و خوبی داشت.تمامی لامپ ها رو چک کردم همه سالم بودند.اابته عمر لامپ رو زمان مشخص میکنه .فقط اشتباه ارسال کرده بودند.من ۵ تا مهتابی سفارش داده بودم اما ۲ تاش آفتابی فرستاده بودند.لطفا جهت ارسال دقت لازم را داشته باشید تا سفارش مشتری درست و بدون ایراد ب دستش برسه.

نکته دیگه اینکه تمامی لامپ ها بدون جعبه و ب صورت فله در کیسه برام ارسال شد.در صورتی ک با جعبه عکس گذاشته شده. نکته اخر هم اینکه از ۴ پیچ برای وصل کردن دو پیچ گذاشته شده بود.البته کارو راه میندازه ولی کم داستن از محصول است.

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 220 ولت
میزان روشنایی 580 لومن
سایر مشخصات طول عمر: 20000 ساعت ساعت
قطر برش سقف: 65 الی 80 میلی‌متر
نوع پایه: سیمی
شکل: هالوژن
جنس محافظ: فلز
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. لامپ هالوژن 7 وات نوریکس کد B

لامپ هالوژن 7 وات نوریکس کد B

این محصول دارای بدنه تمام آلومینیومی با قالب گیری خاص می باشد. سطح آلومینیوم باعث اتلاف گرما ، استحکام و طول عمر بیشتر و همچنین قالب گیری قوی و در نهایت زیبایی چشمگیر می شود.

کارخانه نوریکس (بهنام لایت) تولید کننده پانل های سرامیکی گرد و آلومینیومی گرد (که (به دلیل بدنه تمام آلومینیومی محصول)) دارای بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می باشد.

جدیدترین مدل ها

از نظر قیمت بد نیست ، مشروط به اینکه گارانتی یکسال گفته شده اجرایی باشه. از نظر نور دهی هم نسبتا مناسب هستش. فقط پایه قاب یکی از چراغها شکسته بود که باید مرجوع کنم

چون ضخامتش کمه برای جاهایی که از فضای سقف کاذبشون چیزی رد شده و فضای کمی داره عالیه. نور خوبی هم داره

من برقکار ساختمان و همه راهنمای خرید لامپ هالوژن هایی که میخوامو از نوریکس مینیاتور گالری سفارش میدم کیفیت و نورش فوق العادس حتما خرید کنید ازشون دم تولید کنندش گرم واقعا حال کردم با کیفیتش و قیمتشم که عالیه

به دلیل نداشتن بسته بندی مشخص و با اصالت ، مجبور به مرجوع کردن شدم و نظری در مورد کیفیت آن ندارم چون نتوانستم استفاده کنم اما شنیدم این لامپ های ترانس دار کیفیت خوبی دارند.

لامپ ال ای دی هالوژن

ایرانی حتما باید یه جای کارش ایراد داشته باشه جنس خوب از ایرانی جماعت بعیده خدا گواه هست زمانی لامپ بستم اومدم کلید لامپ بزنم آتش گرفت ریخت پایین عکسش هم میزارم.ده تا هم خریدم از بس تعریفش کردن هم کوچک هست هم فنرش ضعیف ال ای دی کم داره و….

به هرحال باید یه تشکر هم راهنمای خرید لامپ هالوژن کرد به این دلیل تمام دیدگاهها به اشتراک میزاره تا مشتری بتونه بهتر خرید کنه البته اگه دوستان تعریف درست از کالاها داشته باشند.فقط نمی‌دونم چرا هرچقدر عکس میزارم پرسنل عزیز بیک نیک عکسا بارگیری نمیکنه تا دیده بشه.

400/5/8 بدستم رسید نورش فعلا نورش عالی بود تا بعد ببینیم چی میشه

قیمتش عالیه.نورش خیلی خوب بود.کیفیتش معلومه که خوبه.فلزی و آلومینیومیه و راضی بودم. خودش خوشگلتر از عکسشه. ممنون

مشخصات ابزار

توان 8 وات
ولتاژ 220 ولت
میزان روشنایی 435 لومن
سایر مشخصات طول عمر: 20000 ساعت
قطر برش سقف: 65 الی 80 میلی‌متر
نوع پایه: سیمی
شکل: هالوژن , سقفی
جنس محافظ: فلز
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. لامپ هالوژن 7 وات مدل FH پایه MR16

لامپ هالوژن 7 وات مدل FH پایه MR16

مشخصات فنی لامپ هالوژن

خیلی خوب بود برای هالوژن تو اشپزخانه استفاده کردم واقعا روشناییش خیلی بیشتر از هالوژن های دیگه اس

با اینکه ۷ واته ولی نورش از نمونه های مشابه ۵ واته که قبلا خریدم کمتره تو عکس مشخصه، سمت راستی که پرنورتره ۵ واته با قیمت پایینتر و سمت چپی همین لامپه که کم نورتره

تا الان که چند روزی هست و تو آشپزخانه هم نصب کردم و روشن بوده مشکلی نداشته نورش بد نیست نسبت به برند های دیگه و هزینه ای که میکنید نورش یکم کمتره ولی خوبه من ندیدم داغ کنه همین فکر کنم باعث میشه عمرش زیاد بشه

من نور مهتابی راهنمای خرید لامپ هالوژن بسیار عالی و پرنور نسبت به واتژ، یک ماه استفاده میکنم وایرادی به‌ آن‌ وارد ندیدم،امیدوارم مفیدباشه برای خریداران،ممنون

خرید لامپ هالوژن

عدم درج توضیح کافی در مورد نحوه اتصال پایه لامپ که عملا باعث بدرد نخور بودن کالا برای من شده

جنس خوب و نور خوبی داره ولی نمیدونم تا چقد کار مبکنه با این قیمت لامپ معمولی یخچال هم تو بازار پیدا نمیشه چه برسه به لامپ ال.ای.دی هالوژن حتما توصیه میکنم بخرید

یک هفته هس که استفاد میکنم نورش خوبه راهنمای خرید لامپ هالوژن عالیه ولی طول عمرش نمیدونم

لامپ ال ای دی هالوژنی

من چند تا لامپ مهتابی سفارش دادم دوتاش رو آفتابی برام گذاشته بودند در کل هم کیفیت و هم قیمتش خوبه

یکبش لحظه نصب سوخت. به همین راحتی.متاسفانه در زمینه گارانتی لوازم برقی و نوری دی جی کالا ضعیف عمل می کنه.

بر خلاف لامپ های دیگه چندین ماهه که حتی یکدونشم نسوخته

نور مناسبی دارد دوام خوبی هم داره راضی ام هیچکدام از هالوژن ها هم خراب نبود خدا رو شکر

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 550 لومن
طول عمر: 20000 ساعت
تعداد LED: 7 عدد
نوع پایه: MR16 – شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 180
جنس محافظ: پلاستیک
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. لامپ هالوژن 7 وات بروکس کد 01 پایه GU10

لامپ هالوژن 7 وات بروکس کد 01 پایه GU10

ال ای دی سقفی

با توجه به نظرات بقیه دوستان ترس این رو داشتم که جنس که به دستم میرسه مشکل داشته باشه که خدا رو شکر دقیقا همون بود که میخاستم

فک نمیکردم انقد کیفیتش خوب باشه من رنگ آفتابیشو گرفتم و خوب بود

لامپ پر نور و با کیفیتی است و خریدش رو به همه پیشنهاد می کنم

نورش بد نیست به لامپ پارس نمی‌رسه من نور سفید سفارش دادم ولی دیجی کالا مهتابی فرستاده بود ارزش مرجوع کردنم نداشت

قیمت هالوژن سقفی

روی تاریخ انقضای گارانتی هالوژن برچسب چسبانده بودن و شش ماه به گارانتی اضافه کردن.. به شرکت بروکس زنگ زدم گفتن اینکار از طریق تامین کننده دیجیکالا اتفاق افتاده و شرکتشون اصلن اطلاعی نداشت… قیمت هالوژن بروکس رو 46000 تومن هست از خوده شرکت پرسیدم.. دیجیکالا میده 30000 تومن به خاطر اینکه تاریخ گارانتی 6 ماه مونده…

من برای چراغ مطالعه ام گرفتم و عالیه. خصوصا کیفیت خود محصول و نوع نورش

فعلا که یک هفته نصب کردم داره کار میکنه. تاریخ گارانتی هم یک سال داشت. نور زیاد وکاملا راضی کننده. به عنوان جنس ایرانی بسیار عالی.

جدیدترین لامپ های سقفی

محصولات بروکس تاحدی خودراثابت کرده،انشاءا…باطول عمرمفیدبالابازهم به اثبات برساندکه بیهوده معتبرنمیباشد

در کل از محصولات بروکس زیاد استفاده کردم، کیفیت و نور خوبی دارن.

نورش خوبه ولی نمیدونم چرا دیجی کالا اینقدر نوسان قیمت داره! امروز میخری میبینی فرداش ارزون شده

۱۰ تاشو حدود سه ماه که خریدم تا الان هیچکدوم مشکلی پیدا نکرده

هالوژن smd

سلام . فعلا که راضی ام چون کیفیت ساخت و نوردهی مناسبی داره و سوکت باکیفیتی همراهش بود . در مورد طول عمر که مهم ترین فاکتور خرید لامپه ، فعلا نمی تونم نظر بدم .

ده عدد از این لامپ سفارش دادم همشون سالم بودن و نور مناسبی داشتن ،بسته بندی خوب و گارانتی یکساله ،با تشکر

عالی هم نوردهی خوب هم اینکه سوکت همراهش هست. بروکس نیاز به تعریف نداره بهترین تولید کنندست تو ایران

نوردهی بالایی داردوزیبایخوبیم داردتوصیه میکنم توشگفت انگیزم قیمتش مناسب بود

مشخصات ابزار

توان 7 وات
میزان روشنایی 630 لومن
طول عمر 35000 ساعت
سایر مشخصات روشنایی معادل یک لامپ 55 وات رشته‌ای
دارای استاندارد RoSH (فاقد عناصر مضری مانند جیوه و سرب)
نوع پایه: GU10 – شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 38
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین لامپ هالوژنی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *