20 مدل از بهترین متر لیزری دنیا (دوربین دار)

بهترین متر لیزری کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی پرفروش ترین مدل های و حرفه ای ارزان قیمت است،با استفاده از روشهای سنتی اندازه گیری طول ، به ویژه اندازه گیری در مقیاس بزرگ یا از راه دور ، علاوه بر اتلاف وقت و انرژی افراد ، احتمال خطا را نیز بسیار افزایش می دهد.

این وسیله یکی از کاربردی ترین ابزارهاست که از فناوری لیزر برای اندازه گیری فاصله ها با سرعت بسیار بالا و دقت بالا استفاده می کند.

متر لیزری چیست؟

مترهای سنتی دارای محدودیتی هستند که نمی توان از آنها برای تعیین مسافت های طولانی استفاده کرد. در بسیاری از موارد ، این مترها دارای خطای زیاد در طیف وسیعی هستند ؛ یا وقتی می خواهیم مسافت های طولانی تری را اندازه گیری کنیم ، به کمک نیاز داریم.

ضرورت خرید متر لیزری

بهترین متر لیزری

معمولاً نمی توان از مترهای معمولی برای تعیین فاصله استفاده کرد. با توجه به محدودیت های اندازه گیری معمولی ابزار و در دسترس نبودن یا ارتفاع زیاد جسم ، دیوار یا هر شی دیگری که می خواهیم اندازه گیری کنیم ، به شدت احساس می شود که استفاده از ابزارهای لیزری ضروری است.

یکی از راه های اندازه گیری دقیق فاصله استفاده از دستگاه لیزر متر است. استفاده از این محصولات بسیار آسان است و عملکردهای دیگری مانند محاسبه حجم و مساحت را دارد.

همچنین در مکانها و فضاهایی که دسترسی به آنها دشوار است ، ابزارهای لیزری می توانند جایگزین سازهای سنتی شوند. استفاده از متر لیزری نه تنها اندازه گیری فاصله های مختلف را آسان می کند ، بلکه دقت و سرعت کار را نیز افزایش می دهد.

بهترین مارک متر لیزری دقیق

  • مارک بوش
  • مارک رونیکس
  • مارک لایکا
  • مارک مایلسی
  • مارک شیائومی

نکات مهمی که قبل از خرید باید بدانید:

دستگاه لیزر متر یکی از بهترین جایگزین ها برای انواع متر های دستی، متر پارچه ای و شمارنده های مختلف است و در حال حاضر یکی از پرفروش ترین محصولات و ابزارهای اندازه گیری است.

این ابزار اندازه گیری کار اندازه گیری را از طریق نور لیزری که در جلوی دستگاه نصب شده است انجام می دهد و با اندازه گیری دستگاه تا نقطه اندازه گیری و فشار دادن دکمه آن ، کار اندازه گیری را انجام می دهد و دقت اندازه گیری بسیار بالایی دارد.

متر لیزری امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از پرکاربردترین ابزارها برای مهندسان و صنعتگران در بسیاری از وظایف است.

دقت ابزار

دقت یکی دیگر از پارامترهای اساسی برای انتخاب این ابزار است. لازم به ذکر است که البته با وجود تکنولوژی پیشرفته تولید در جهان ، این دقت به حداکثر مقدار رسیده است و تفاوت دقت بین ابزارهای لیزری محدوده ± 1 میلی متر تا ± 2 میلی متر است ،

البته تفاوت یک میلیمتری در اندازه گیری دقیق نیز ممکن است بسیار مهم باشد.در برخی از مترهای لیزری دقت تا 1 میلی متر است در حالی که در موارد دیگر دقت ممکن است در حداکثر برد متر 1.5 تا 2 میلی متر باشد.

دامنه اندازه گيری

هنگام انتخاب دستگاه متر ليزری باید توجه داشته باشید که ابزار مورد نظر محدوده اندازه گیری مورد نیاز شما است. آیا فقط نیاز به اندازه گیری یک فضای کوچک دارید یا نیاز به پوشش یک فضای بزرگ دارید؟

برد برخی از ابزارهای اندازه گیری تنها 20 متر و برخی دیگر می توانند 200 متر یا بیشتر اندازه گیری کنند. با توجه به کاربرد معمول تجهیزات ، مدلی را انتخاب کنید که مناسب کار شما باشد.

نور پس زمینه نمایشگر

کار در شرایط تاریک یا کم نور به معنای نیاز به صفحه نمایش با نور پس زمینه است. با این حال ، کار در خارج از منزل و فقط در طول روز به این معنی است که شما نیازی به چنین صفحه ای ندارید.

قبل از خرید متر لیزری توجه داشته باشید که موقعیتی را که قرار است از دستگاه لیزر استفاده کنید ، در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید که آیا نور پس زمینه برای شما مناسب است یا فقط یک عملکرد بلااستفاده.

ضد آب

شما قطعاً نمی خواهید متر لیزری خود را به این زودی در استخر بیندازید ، اما اگر در خارج از خانه در شرایط مرطوب کار می کنید ، ایده خوبی است که یک مدل ضد آب بخرید. بسته به محیط کار معمولی ، تصمیم بگیرید که چقدر مهم است که دستگاه ضد آب باشد.

به عنوان مثال ، اگر شما یک کارگر ساختمانی داخلی هستید ، احتمالاً مقاومت در برابر آب چندان مهم نیست. از سوی دیگر ، کار در فضای باز به معنای اجتناب ناپذیری برخورد با شرایط مرطوب است.راهنمای خرید متر لیزری

امکان اتصال به گوشی موبایل

مترهای لیزری پیشرفته مجهز به فناوری اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث هستند. با نصب برنامه بر روی تلفن همراه ، می توانید تمام محاسبات و اندازه گیری های متر را به راحتی ذخیره کنید.

این فناوری با کمک دوربین تلفن همراه ، مکان مورد نظر را ثبت می کند و با فناوری پیشرفته بلوتوث نسل چهارم ، این مقادیر را بین متر و تلفن همراه جابجا می کند. بنابراین ، پس از تکمیل اندازه گیری ها و ثبت روی تصویر ، مرور محاسبات برای استفاده بعدی در دسترس خواهد بود.

امکانات جانبی

برخی از مترهای لیزری دارای کیف و بند هستند که می توانید آنها را به کمربند ابزار وصل کنید ، در حالی که برخی دیگر ندارند. اگر کیف برای شما مهم است ، به دنبال مدلی با چنین استانداردهایی باشید تا مجبور نباشید هزینه اضافی بپردازید یا کیفی به اندازه دستگاه خود خریداری کنید.

این موضوع ببستگی به استفاده از دستگاه دارد. اگر استفاده از دستگاه لیزر متر جزء معمول عملیات روزانه باشد ، در زمان زیادی صرفه جویی می شود. مترهای لیزری که دارای بند یا محل بند هستند ، برای کار ایمن تر هستند. که از لیز خوردن ناگهانی متر لیزری‌‌ جلوگیری می کند.

گاراتتی معتبر

اگر هزینه زیادی برای متر لیزری می کنید بهتر است که دارای گارانتی معتبر باشد.، تا پول صرف شده در دراز مدت ارزش آن را خواهد داشت. یک محصول مطمئن معمولاً حداقل یکسال گارانتی دارد که این نشان خوبی برای اطمینان کارخانه از کیفیت محصولاتی است که می فروشد. احتمالاً متوجه شده اید که در بیشتر موارد ، وقتی قیمت افزایش می یابد ، مدت زمان گارانتی نیز افزایش می یابد.

قیمت این ابزار چقدر است؟

انواع مختلف متر لیزری بسته به کیفیت و کاربرد در مارک های مختلف قیمت های متفاوتی دارند. متر های لیزری نظامی و غیرنظامی گرانتر هستند زیرا امکانات بیشتری دارند.

هزینه بالای این دسته از ابزار های اندازه گیری به دلیل اهمیت دقت و اندازه گیری مسافت های طولانی است. در مقابل ، دستگاه های اندازه گیری لیزری وجود دارد که برای اهداف شخصی و ورزشی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل ها برای مشاغل کوچک نیز ایده آل هستند.

ذخیره داده ها و اطلاعات

یکی دیگر از ویژگیهای بسیار مفید متر لیزری ، ذخیره داده ها و مقادیر اندازه گیری شده است که این نیز یکی از ویژگی های تفاوت بین متر لیزری و میزان ذخیره مقادیر ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد و در برخی از مترهای لیزری این ویژگی وجود ندارد و در برخی ممکن است بتواند 10 مقدار اندازه را ذخیره کند ،

و در برخی دیگر بسیار بیشتر از مقداری است که این عملکرد هنگام اندازه گیری های متعدد در یک پروژه ساختمانی یا هر مورد دیگری که تعداد اندازه گیری ها انجام می شود انجام می دهد. بیشترتر از یک اندازه بسیار کارآمد است و به کاربر در سرعت بخشیدن و اندازه گیری دقیق کمک می کند

باطری متر لیزری

باتری نکته ای بسیار مهمی نیست ، اما حداقل باید به آن توجه کنید. مدل ها و مارک های مختلف متر لیزری با انواع مختلف باتری کار می کنند. ممکن است بخواهید مدلی را انتخاب کنید که با باتری هایی که معمولاً در دسترس شما هستند کار کند.

به عنوان مثال ، اگر تجهیزات دیگر شما از باتری نیم قلمی استفاده می کنند ، ممکن است بخواهید یک دستگاهی بخرید که با همان نوع باتری کار می کند. در این حالت ، اگر باتری هر یک از تجهیزات شما تمام شود ، می توانید بدون نیاز به حمل سه یا چهار اندازه مختلف باتری ، به راحتی باتری را تعویض کنید.

برد متر لیزری چقدر است؟

اولین ویژگی هر متر لیزری برد یا اندازه مسافتی است که می تواند اندازه گیری کند. و معمولاً از 20 یا 30 متر و تا 150 متر شروع می شود و کسانی هستند که می توانند این فاصله ها را با دقت زیادی اندازه گیری کنند.

به عنوان مثال، یک طراح داخلی یا یک کابینت ساز نیازی به متر لیزری با برد بالا ندارد و یک متر با فاصله 20-30 متر ممکن است برای اندازه گیری فاصله مورد نیاز کافی باشد، اما برای یک مهندس یا یک معمار، یک متر لیزری مسافت طولانی است و از آنجایی که فاصله اندازه گیری شده در ساختمان می تواند به متر 80 برسد، بهتر است یک متر لیزری 60 یا 80 متری انتخاب و خریداری کنید.

لیست قیمت متر لیزری خوب ارزان

1. بوش دوربین دار مدل GLM 120 C

بهترین مدل های دوربین دار

از این متر برای فضای بیرون بهتر ندیدم حتی در لایکا اینقدر امکانات بالایی دارد که فکر کنم نمونه نداره شک نکنید تو خریدش

این بهترین متر لیزری با کیفیت خوبی هست فقط مشکلی که بنده باهاش دارم اینه که طول افق رو نمیشه باهاش زد یا شایدم من پیدا نمیکنم

فقط باید گفت عالیه من قبل از این Htc خریدم که ۱۱۵۰ ارزان تر هست اما این کجا و آن کجا بسیار کارآمد و دقیق. کیفیت ساخت بالایی دارد. ای کاش دوربین بهتری داشت.

بخرید و از استفادش لذت ببرید مخصوصا که تو آفتاب خوب عمل میکنه و امکانات خوبی داره فقط باید کار حرفه ای داشته باشید تا ارزش خریدش رو درک کنید

قیمت دوربین دار

خیلی خوب و دقیقه. برای اندازه گیری دوربینی که روش داره و حافظه داخلیش خیلی کمک میکنه.

متر خوبیه خیلی راضی هستم بسته بندی هم عالی بود صفر صفر یه مشکلی داره تو قسمت تراز کا عمودی هم تراز میکرد

بهترین متر لیزری عالی بود . کار رو خیلی راحت کرده . یک ساله که دارم استفاده میکنم .

مدلهای ارزان قیمت

در کل این مدل از بهترینای متر لیزری به حساب میاد من خوشم آمد شارژر و کابل اختصاص داده شده براش از خود بوش هست عالی …

من یک ماه پیش خریدم قیمتش 8600 بود که الان سایت رو چک کردم حدود پانصد هزار تومن ارزانتر شده که به نظرم فرصت خوبیه برای خرید برای کسایی که لازمش دارن. من ناظر معماری هستم و خیلی کارمو تو این مدت راه انداخته. از سایت دیجی کالا که دقیقا سر وقتی که تعیین کرده بودم به من رسوندن این دستگاه رو تشکر میکنم

بهترین مدلهای ارزان

دومین متریه که با این برند میخرم. فوق العادست، فقط با گارانتی بخرید حتما

توی برد های بالای 30 متر نوع متریالی که لیزر بهش می تابد مهم است. و همچنین شدت نور آفتاب در محیط هم روی برد دستگاه تاثیر میذاره و برای برد های بلند بهتره روی سه پایه باشه و از طریق گوشی به اون ریموت بشید تا حرکت نکنه موقع اندازه گیری

بهترین متر لیزری بسیار عالی با امکانات کامل من یک دیوالت لیزری هم دارم که مستقیما از آمریکا برام آوردن که مشکلی جز نداشتن دوربین نداشت…ولی چون کار من بعضا تو فضای بازه بدون دوربین خیلی مشکل داشتم…

بهترین دوربین دار

ساخت کدام کشور است . پاسخ قطعات سوئیس و آمریکا و مونتاژ مالزی

سلام یه سوال میشه علاوه بر برداشت پیاده کردن نقشه رو زمین پاسخ خیر امکان پذیر نیست !

بهترین متر لیزری ساخت کدام کشور است؟ پاسخ سلام مالزی

سلام کسی آموزش کامل از کار با این متن داره؟ممنون میشم پاسخ دستورالعمل استفاده از دستگاه کامل در کاتالوگ همراه آن توضیح داده شده است .

انواع متر لیزری

بردش در نور روز چند است؟ پاسخ چون این مدل دوربین دارد ، برای نور روز هیچ مشکلی ندارد .

کسی فیلم آموزشی کار با متر دارد به صورت کامل؟ پاسخ سلام داخل گوگل سرچ کنید شاید باشه

ترازش از چه نوعی هست؟ تراز حبابی که نداره. پاسخ تراز حبابی داره این مدل تراز دیجیتالی هم دارد ؟ پاسخ سلام بله

آیا با متر لیزری میشود در محیط بیرون و در شرایط مه یا بارانی اندازه گیری کرد. پاسخ سلام برای اندازه گیری در شب باید از مدل نور سبز استفاده کرد

قیمت مدل دوربین دار

سلام امکان اندازه گیری طول افقی رو هم از دور داره؟ ارتفاع رو که براحتی از دور میده ؟ پاسخ سلام بله تا برد 120 متر این قابلیت را دارد

این بهترین متر لیزری دفترچه راهنمای فارسی هم دارد؟ پاسخ سلام بله با سرچ داخل گوگل میتونید دانلود کنید

برای متر کردن زمین کشاورزی هم مناسب است؟ پاسخ سلام بله تا برد 120 متر جوابگو هست

سلام. ایا میشه تراز و اختلاف سطح را با این متر دید؟ پاسخ سلام. بله دقت زاویه سنجی با 0.1 درجه است و ارتفاع رو به صورت غیر مستقیم با توجه به زاویه محاسبه میکنه و دقت خوبی هم داره

برد چند متر باشد؟

و این متر مشکلمو حل کرد… فقط متاسفانه هنوز نتونستم با بلوتوث به برنامه گوشی اندروید وصل بشم که دارم روش کار میکنم! نکته بعدی شیشه صفحه نمایش و دوربین که فکر کنم در صورت سقوط از ارتفاع احتمال داره صدمه ببینه که اون هم قصد دارم یه گلس محافظ برای یه گوشی متفرقه رو بزنم روش و کنارشو برش بزنم..

خرید بهترین متر لیزری موقع شارژ هم صفحه نمایش یکسره روشنه میمونه! برای کسانی که متر های کوچک تر کار کردن شاید در نگاه اول یکم بزرگ و جاگیر بنظر بیاد ولی نمیشه گفت ایراده!

من از جایی غیر دیجی خریدم چون اون زمان موجود نبود فکر کنم و به بلوتوث وصل شدنش دردسره فعلا موفق نشدم

متر لیزری دوربین دار بوش مدل GLM 120 C

شرکت بوش یکی از بهترین محصولات برای ارائه متر و تراز را دارد که دارای بالاترین کیفیت می باشد، متر لیزری 120 متری بوش با دوربینی که صفحه نمایش بسیار باکیفیتی دارد، این محصول دارای دوربین 5 مگاپیکسلی است که می تواند بزرگنمایی دید خود در نور خورشید دارد.

این دستگاه می تواند مسافت های طولانی را اندازه گیری کند، دارای لیزر کلاس 2 و نوع لیزری 635 نانومتر است و می تواند با گوشی و کامپیوتر ارتباط برقرار کند.

مشخصات ابزار

وزن 0.210 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش چهار خطی
برد 120 متر
دقت 1.5 میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله , حجم , مساحت , زاویه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. مایلسی مدل S9-80

متر لیزری مایلسی مدل S9-80

این دستگاه اندازه گیری لیزری کاربرپسند دارای طراحی زیبا می باشد. این محصول در صورت استفاده در داخل خانه یا خارج از نور مستقیم خورشید دارای برد اندازه گیری تا 80 متر می باشد.

دارای دقت برد 1.5 میلی متر است. توابع و برنامه های آن شامل اندازه گیری پیوسته، حداقل و حداکثر طول، محاسبات مساحت و حجم، توابع فیثاغورثی 2 نقطه و 3 نقطه و جمع و تفریق است.

متر لیزری همچنین می تواند 20 اندازه گیری یا محاسبات انجام شده توسط دستگاه را ذخیره کند.

این مدل با 2 عدد باتری قلمی کار می کند. مقاومت محصول در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز با رعایت استاندارد IP54 بسیار مناسب است. این مدل در رنگ های آبی و نارنجی موجود است.

بهترین مارک دوربین دار

استفاده از دستگاه اندازه گیری لیزری بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را در انتهای یک طرف اندازه بگیرید، به طرف دیگر اشاره کرده و دکمه را فشار دهید.

بهترین متر لیزری فاصله بین این دو نقطه را محاسبه کرده و نتیجه را روی صفحه نمایش می دهد. کل فرآیند بسیار سریعتر از روشن کردن یک دستگاه فلزی و خواندن آن بدون نیاز به طی کردن فاصله بین دو نقطه است. علاوه بر این، برای سنجش و عدم دخالت دیگران نیازی به کمک دیگران ندارید.

هنگامی که یک متر لیزری خریداری می کنید، خواهید دید که گزینه های زیادی دارید. یک گیج لیزری ساده که طول را اندازه گیری می کند، یک گیج لیزری که مساحت یا حجم را اندازه گیری می کند، یک دستگاه لیزر پیچیده که توانایی انجام محاسبات جغرافیایی را دارد، معمولاً انتخاب گیج لیزری مناسب کار آسانی نیست.

بهترین برند در ایران

بهترین متر لیزری چه به دنبال یک گیج لیزری ساده برای اندازه گیری طول تخته باشید، چه به دنبال یک گیج قدرتمند که قادر به انجام محاسبات پیچیده جغرافیایی باشد، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. در این مقاله چند نکته کلیدی برای انتخاب تجهیزات لیزر را فهرست کرده ایم.

قیمت متر لیزری مانند ابزارهای نقشه برداری سنتی، ابزارهای نقشه برداری لیزری فواصل قابل اندازه گیری محدودی دارند، اگرچه معمولاً برد بیشتری نسبت به ابزارهای نقشه برداری سنتی دارند. برد متر لیزری برای مدل های مختلف بسیار متفاوت است.

مدل های ساده تر معمولاً حدود 20 متر برد دارند. مدل پریمیوم دارای فاصله اندازه گیری تا حدود 250 متر است. اکثر مدل های موجود در بازار بردی در حدود 30 تا 90 متر دارند.

بهترین در تهران

اگر می خواهید از مسافت یاب لیزری برای کارهای ساده روزانه در منزل یا محل کار استفاده کنید، یک مسافت یاب لیزری ساده با برد 20 متر برای کار شما مناسب است. برای اندازه گیری فضاهای بزرگتر تا 800 متر مربع با گوشه ها یا اتاق های بزرگ به طور متوسط به یک متر نیاز دارید،

بهترین متر لیزری در حالی که پیمانکاران ساخت و ساز، راه و ساختمان باید مترهای لیزری دوربرد را برای قرار دادن در فضاهایی به اندازه فوتبال تهیه کنند. زمین یا بزرگتر

مشخصات ابزار

وزن 0.2 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 60 متر
دقت 3 میلی متر
صفحه نمایش سه خطی
قابلیت اندازه گیری دو خط

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. مایلسی مدل D110-20m

متر لیزری مایلسی مدل D110-20m

ابزار اندازه گیری لیزری Mileseey D110-20m تولید شده توسط Mylesi Corporation یکی از تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات اندازه گیری به ویژه ابزارهای اندازه گیری لیزری است.

مدل D110-20m یک ابزار اندازه گیری لیزری بسیار کوچک و جمع و جور است که وزن سبکی دارد و فضای کمتری را اشغال می کند. اما لازم به ذکر است که این محصول با وجود ابعاد کوچک بسیار کاربردی است و می تواند تا 20 متر مسافت را اندازه گیری کند.

نکات مهم برای خرید

بهترین متر لیزری دقت نهایی بستگی به این دارد که لیزر چقدر موقعیت را تنظیم و نگه می دارد. اگر به اندازه گیری های متعدد نیاز دارید، بسیار مهم است که ابزار کاملاً ثابت باشد یا از پایه استفاده کنید.

اکثر مدل‌های دستگاه‌های اندازه‌گیری لیزری دارای اندازه‌گیری دقیق با نرخ خطا تا 1.5 میلی‌متر هستند. برخی از مدل ها دقت بیشتری دارند و دقت اندازه گیری را تا 1 میلی متر افزایش داده اند. از طرفی مدل های بسیار ارزان قیمت دقت بالایی ندارند و گاهی تا 6 میلی متر هم خطا وجود دارد.

بهترین متر لیزری ارزان و نادرست برای کارهای رایج و اندازه گیری های ساده روزانه مناسب هستند. همچنین برای کارهایی مانند رنگ آمیزی ساختمان، روکش کاری یا حصار کشی که به دقت بالایی نیاز ندارند، انتخاب خوبی هستند.

راهنمای خرید

متر لیزری خوب مدل های متوسط و متر لیزری رایج موجود در بازار برای مشاغلی مانند نجاری، کابینت سازی، ساخت و ساز و محوطه سازی ایده آل هستند.

فعالیت های با دقت بالا مانند خطوط لوله، فونداسیون یا شیب جاده ها باید از فناوری لیزری با دقت بالا و فناوری مدرن استفاده کنند.

مشخصات ابزار

وزن 0.2 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش دو خط
برد 20 متر
دقت 3 میلی متر
قابلیت اندازه گیری متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. لایکا مدل D510

متر لیزری لایکا مدل D510

لایکا مدل D510 محصول شرکت لایکا سوئیس می باشد که دارای تعدادی عملکرد بسیار کاربردی اندازه گیری و محاسبه می باشد که پاسخگوی نیاز کاربران خواهد بود.

با توجه به ماهیت آن، کاربر ممکن است فواصل زیاد را اندازه گیری کند یا زمانی که نیاز دارد دستگاه خود را به صورت کاملاً دقیق در نقطه ای قرار دهد،

عواملی مانند لرزش دست انجام این کار را دشوار می کند. کیت لایکا D510 با سه پایه و آداپتور FTA360 این مشکل را حل می کند.

بهترین نوع در بازار

دستگاه لیزر یکی از پرکاربردترین ابزارها در صنایع مختلف می باشد. متر یک ابزار اندازه گیری مهم است. برای اینکه در کار خود دقت زیادی داشته باشید باید از این محصول استفاده کنید. در این مقاله با ویژگی های این ابزار جهانی آشنا خواهید شد.

انواع مترهای لیزری علاوه بر کاربرد بسیار دقیق هستند. این بدان معنی است که شما به عنوان یک کاربر می توانید به راحتی از آن برای انجام گردش کار استفاده کنید. با توجه به سهولت استفاده از این دستگاه، هر فردی با دانش کمی می تواند از آن استفاده کند.

اگر می خواهید طول، زاویه، سطح و حتی اتصال فیثاغورث را بدست آورید، بهتر است از متر لیزری استفاده کنید. به همین دلیل افرادی که مجبورند همیشه از متر استفاده کنند و نیاز به اندازه گیری دقیق سطح دارند، مشتاق استفاده از این ابزار هستند.

چه نوع بخرم

در واقع رشد تکنولوژی منجر به به روز شدن محصولات و افزایش طرز کار و دقت شده است. با ما همراه باشید تا با نحوه کار این دستگاه و نحوه استفاده از آن آشنا شوید. علاوه بر این، قبل از استفاده از هر محصولی، حتی ابزار تعمیر یا ابزار باغبانی، باید از مزایای آن آگاه باشید. بنابراین به مزایای متر لیزری بیشتر توجه کنید.

همانطور که مشخص است این نوع ابزار اندازه گیری فرآیند اندازه گیری را با کمک لیزر انجام می دهند. بهترین متر لیزری به همین دلیل است که لیزرها نقش اساسی در اندازه گیری دارند. هر چه طول فرکانس لیزر بیشتر باشد، کیفیت اندازه گیری بالاتر است. می توانید از این متر برای اندازه گیری فاصله بین دو جسم استفاده کنید. علاوه بر سرعت، از دقت بالای آن استفاده کنید.

ارزانترین مدل کدام است؟

نور لیزر بر حسب متر تک فرکانس است. این باعث افزایش قدرت استاتیکی و اندازه گیری آن شده است. همچنین باید بدانید که نور لیزر در مدت زمان طولانی توسط نور سفید پراکنده می شود. این امر امکان استفاده از این محصول را در مسافت های طولانی و طولانی فراهم کرد.

ابزارهای اندازه گیری متفاوت دیگری نیز وجود دارند که در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اکنون می توانید ابزارهایی مانند گیج و گونیومتر، کولیس و و را نیز خریداری کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

مشخصات ابزار

وزن 0.298 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 200 متر
دقت 3 میلی متر
صفحه نمایش 1 میلی متر
قابلیت اندازه گیری مساحت , فاصله , حجم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. متر لیزری لایکا مدل D2

لایکا ارزان

من یک متر با کیفیت برای فضای باز و نور، قیمت بالا نباشه خیلی، چی پیشنهاد میدید؟ ممنون میشم پاسخ بدی پاسخ مدل P7-100 مارک مایلسی دارای دوربین رنگی و P2P می باشد و برای فضای باز مناسب است

سلام.در فضای باز و وجود نور جواب میدهد؟ پاسخ حداکثر 30 تا 40 متر جواب می دهد

سلام این محصول بردش چند متریه ۵۰میرسه پاسخ سلام بله برد مفید این مدل 80-100 متر

لایکا دوربین دار

داخل محیط بسته خوبه ولی در بیرون خصوصا هوای آفتابی و روشن عمل نمیکنه

بسیار دقیق (در حد میلیمتر) و کارا با دامنه برد زیاد، و خصوصا با قابلیت بلوتوث و اتصال آن به نرم افزار کار رلروه را بسیار آسان کرده است.

دیروز به دستم رسید قبلا با این مدل کار کرده بودم تو بازار ارزون تر از این حتی با نصف قیمت مدلهای بوش، ماکیتا، دیوالت و رونیکس هم بود اما من اینو دوست داشتم .مرسی

چه مدل از برند لایکا بخرم؟

بسیار وسیله کاربردی و خوبیه نور لیزرش عالیه دقت بسیار بالایی داره کیف محافظ و باطری هم همراهش هست ممنون

بهترین متر لیزری بسیار بسیار دقیق حتما اپلیکیشن رو نصب کنید که کارتون رو خیلی خیلی راحت تر میکنه مخصوصا اگر کار عمرانی میکنید

من چند سال استفاده میکنم مشکلی نداشته و عالی بود فقط الان قیمتش خیلی بالا رفته

متر لیزری لایکا مدل D2

مدل جدید Leica D2 از Leica Geosystem سوئیس برای استفاده در فضاهای محدود یا مکان های دور از نور مستقیم خورشید ایده آل است. ا

ین محصول دارای برد اندازه گیری 100 متر و دقت 1.5 میلی متر می باشد که بسیار مناسب است.

توابع و برنامه های مفیدی مانند اندازه گیری حداقل/حداکثر، مساحت، حجم، تابع نقاشی (Painter)، جمع و تفریق، فیثاغورث 2 نقطه ای و 3 نقطه ای، اجرای فاصله و … اندازه گیری را برای کاربر راحت می کند. .

مشخصات ابزار

وزن 0.1 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 100 متر
دقت ±1.5 میلی متر
صفحه نمایش سه خطی
قابلیت اندازه گیری مساحت , فاصله , حجم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. متر لیزری لامویوم مدل LV66U-120

بهترین برند کدام است؟

لطفا به محصولاتی که زیر نام و اعتماد به دیجی کالا فروخته میشن دقت بیشتری کنید

این متر فوق العاد است تو زمان ارزانی از دیجی خریدم خیلی خوب بود

بهترین برند متر لیزری و خیلی دقیق برای فضای بسته و در شب کارایی دارد در روز در فضای بسته نور لیزر ضعیف است

در کل خوبه و کار راه بنداز هست باید مواظب باشین نیفته زمین

متر دوربین دار بخریم؟

سلام، کلا مترهای لیزری فارغ از برند و مدل برای فواصل طولانی زیر نور آفتاب مناسب نیستند به دلیل اینکه در فواصل بالای ده متر نقطه لیزر دیده نمی شود. اگر عمده کارتان زیر نور مستقیم آفتاب است و فواصل بیش از ده متر را اندازه گیری می کنید بهتر است متر لیزری دوربین دار تهیه کنید.

هر دو مدل متر های لیزری حرفه ای هستند (دارای شیب سنج 360 درجه، تبدیل به افق و اندازه گیری اختلاف ارتفاع) ولی لامویوم LV88U دو آپشن بیشتر از LV66U دارد.

بهترین مارک رو از کجا بخرم؟

بلوتوث و قابلیت شارژ کردن باتری! بوسیله بلوتوث و نرم افزار مخصوص موبایل می توانید نقشه تهیه کنید و خروجی DWG و PDF بگیرید و یا اندازه گیری ها بهترین متر لیزری را روی عکس ثبت کنید (عملا به قلم و کاغذ احتیاجی نخواهید داشت)،

همچنین اگر باتری شارژی داشته باشید به واسطه درگاه USB متر لیزری می توانید باتری ها را شارژ کنید و به شارژر جداگانه احتیاجی نخواهید داشت.

قیمت مدل دوربین دار

برای کارهای ساختمانی و عمومی متر واقعا خوب و کاملی هست همه چیز که شما نیاز دارید رو داره.من الان ۲ هفته هست که از اسپیتا گرفتم.راضیم.

این بهترین متر لیزری کیفیت ساخت بسیار بالایی امکانات متنوع ضد آب باتری قابل تعویض از نوع aaa برد طولانی در روز و مخصوصا در محیط کمی تاریک کاملا به نسبت قیمت به صرفه است

متر لیزری لامویوم مدل LV66U-120

متر لیزری لامویوم مدل LV66U-120 قابلیت اندازه گیری 120 متر با دقت 1 میلی متر را دارد.

این متر دارای سنسور شیب 360 درجه می باشد و دارای برنامه های پایه مانند مساحت، حجم، دو حالت فیثاغورثی و … و همچنین برنامه های حرفه ای مانند تبدیل به افق، اندازه گیری ارتفاعات قابل دسترس از زوایای شیب و … می باشد.

مهمترین نکته در مورد این تجهیزات محصول باکیفیت تولید شده زیر نظر شرکت لامویوم آلمان و شرکت CMTM انگلستان است که دارای استاندارد IP54 سازمان الکتروتکنیک اروپا و ضد گرد و غبار و رطوبت می باشد و همچنین دارای استاندارد ضد ضربه از 2 متر ارتفاع می باشد.

مشخصات ابزار

وزن 0.102 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 120 متر
دقت 2 میلی متر
صفحه نمایش چهار خطی
قابلیت اندازه گیری فاصله , حجم , مساحت , زاویه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. لایکا مدل D2 New

متر لیزری لایکا مدل D2 New

این دستگاه 100 متری برای استفاده در محیط های داخلی یا خارج از نور مستقیم خورشید مناسب است

 

این مدل دارای دقت 1.5 میلی متر است که برای تمامی پروژه های ساختمانی، معماری و طراحی داخلی کاملا مناسب است.

متر لیزری Leica D2 New 100m دارای توابع و برنامه های پرکاربردی مانند اندازه گیری min/max، محاسبه مساحت، حجم، توابع ترسیم (Painter)، جمع و تفریق، انجام 2 و 3 نقطه فیثاغورثی، انجام طول و … می شود.

مشخصات ابزار

وزن 0.1 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 100 متر
دقت ±1.5 میلی متر
صفحه نمایش سه خطی
قابلیت اندازه گیری مساحت , فاصله , حجم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. شیائومی مدل Smart hoto

متر لیزری شیائومی مدل Smart hoto.

این مدل با طراحی ساده، با فشار طولانی دکمه روشن می شود و شروع اندازه گیری بسیار آسان و دقیق است.

این متر از یک صفحه نمایش OLED کم مصرف برای نمایش پارامترها استفاده می کند. یا برنامه تلفن همراه نمایش داده شود.

دستگاه از طریق بلوتوث با گوشی هوشمند شما همگام می شود. این دستگاه دارای باتری 200 میلی آمپر ساعتی است و می تواند تقریباً 3500 اندازه گیری را با یک بار شارژ انجام دهد.

مشخصات ابزار

وزن 0.1 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 30 متر
دقت 5 میلی متر
صفحه نمایش چهار خطی
قابلیت اندازه گیری فاصله , حجم , مساحت
سایر توضیحات واحدهای اندازه گیری: متر , اینچ , فوت , یارد
قابلیت خاموش شدن خودکار: دارد
باتری: دارد
توضیحات باتری: دارای باتری داخلی قابل شارژ
اقلام همراه: کابل شارژ type-c – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9.  رونیکس مدل rh-9350

متر لیزری رونیکس مدل rh-9350

یکی از ابزارهایی که در هر صنعت و مکانی مورد استفاده قرار می گیرد، ابزار اندازه گیری دقیق است. این دسته از ابزارها در انواع مختلفی ساخته می شوند و کاربردهای متفاوتی دارند. گروه رونیکس با آگاهی از نیاز کاربران خود به ابزار اندازه گیری با کیفیت، محصولات متنوعی را در این دسته تولید کرده است.

متر لیزری 50 متری رونیکس مدل RH-9350 یکی از این موارد است که بدنه ای سبک و حجم کمی دارد و دارای صفحه کلید نرم قابل استفاده برای افراد مختلف می باشد.

منبع تغذیه این دستگاه باتری قلمی است. لیزر مورد استفاده در این لیزر متر دارای طول موج 650 نانومتر می باشد. همچنین قابلیت ارائه اطلاعات به متر، فوت و اینچ را دارد.

مشخصات ابزار

ابعاد 10x5x3 سانتی متر
وزن 1 کیلوگرم
برد 50 متر
دقتواحدهای اندازه گیری متر , اینچ , فوت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. متر لیزری رونیکس مدل RH-9139

متر لیزری رونیکس مدل RH-9139

متر لیزری 30 متری رونیکس، ابزار اندازه گیری با ابعاد 0.05 تا 30 متر، دقت اندازه گیری 3± میلی متر و حداکثر تفکیک 0.001 متر، قابلیت انجام سایر کارهای اندازه گیری شامل محاسبات مساحت، محاسبات حجم و محاسبات با فیثاغورث .

در ضمن به دلیل اندازه گیری پیوسته و لحظه ای می توان از آن برای محاسبات جابجایی نیز استفاده کرد.سرعت این متر 0.5 ثانیه می باشد.

مشخصات ابزار

وزن 0.3 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 30 متر
قابلیت اندازه گیری متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. دیوالت مدل DW03101-XJ

متر لیزری دیوالت مدل DW03101-XJ

مشخصات ابزار

وزن 0.89 کیلوگرم
برد 100 متر
دقت ±1.5 میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله , حجم , مساحت , زاویه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. متر لیزری هیوندای مدل 602DM

متر لیزری هیوندای مدل 602DM

بهترین متر لیزری

متر لیزری دستگاهی است که برای اندازه گیری فاصله با استفاده از پرتوهای نور استفاده می شود. هر کاری که نیاز به اندازه گیری داشته باشد با کمک متر لیزری هیوندای به راحتی، سریع و دقیق امکان پذیر است.  هیوندای 602DM می تواند تا 60 متر را با لمس یک دکمه اندازه گیری کند.

قیمت متر لیزری ارزان با لیزر هیوندای نیازی به نگه داشتن اهرم کنتور در انتهای قطعه و در فواصل طولانی یا با دسترسی سخت مانند باغ ها یا زمین های ناهموار و یا مکان های مرتفعی که نیاز به استفاده از پله دارند، توسط فرد دوم وجود ندارد. و غیره. آسان برای اندازه گیری.

با متر لیزری هیوندای 602DM می توان با دقت بالایی اندازه گیری کرد و فواصل اندازه گیری شده را به واحدهای متر، اینچ و فوت تبدیل کرد. دستگاه لیزر هیوندای دارای صفحه نمایش بزرگی است تا نمایش پارامترهای عددی در حین محاسبات و نتایج مختلف به طور همزمان آسان شود.

بهترین مدل های ارزان

من با توجه ب نظر کاربران برای کادو خریدم خیلی دوست داشتنی بود .کیف و باطریش هم خوب بود. بعد از استفاده نظرم در مورد فنی میگم متر خوب و دقیقه خیلی راحت میشه ازش استفاده کرد اندازه میلیمتری بهت میده

در فضای داخلی استفاده کردم خیلی خوب و دقیق بود. شاید لیزر آن در محیط خارجی که نور شدیدی داره بخوبی دیده نشه هنوز امتحان نکردم. من تو روز ازش برای گرفتن ارتفاع ساختمون بالای 25 متر استفاده کردم خوب و راحت اندازه زد. من خیلی راضیم. فقط بند نداشت

مشخصات ابزار

وزن 0.104 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
برد 60 متر
دقت 1.5 میلی متر
صفحه نمایش سه خطی
قابلیت اندازه گیری فاصله , مساحت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. بوش مدل Zamo

متر لیزری بوش مدل Zamo

مشخصات ابزار

وزن 0.085 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش دو خط
برد 20 متر
دقت ±3 میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله , حجم , مساحت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. بوش مدل PLR 15

متر لیزری بوش مدل PLR 15

مشخصات ابزار

وزن 0.08 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش دو خط
برد 15 متر
دقت ±3 میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. بوش مدل GLM 80

متر لیزری بوش مدل GLM 80

مشخصات ابزار

وزن 0.14 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش چهار خطی
برد 80 متر
دقت 1.5-/+ میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. بوش مدل GLM 50 C

متر لیزری بوش مدل GLM 50 C

مشخصات ابزار

وزن 0.1 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش چهار خطی
برد 50 متر
دقت 1.5 میلی متر
قابلیت اندازه گیری متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. متر لیزری ماکیتا مدل LD080PI

متر لیزری ماکیتا مدل LD080PI

مشخصات ابزار

وزن 0.138 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش دو خط
برد 80 متر
دقت 1.5 میلی متر
قابلیت اندازه گیری مساحت , فاصله , حجم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. آیرون مکس مدل IM-D50

متر لیزری آیرون مکس مدل IM-D50

مشخصات ابزار

وزن 0.500 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش سه خطی
برد 50 متر
دقت 1 میلی متر
قابلیت اندازه گیری مساحت , فاصله , حجم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. متر لیزری اس تی ای مدل S9

متر لیزری اس تی ای مدل S9

مشخصات ابزار

وزن 0.123 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش چهار خطی
برد 60 متر
دقت 1.5_+ میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله , حجم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. متر آلتراسونیک مدل CP-3007

متر آلتراسونیک مدل CP-3007

مشخصات ابزار

وزن 0.18 کیلوگرم
نوع لیزر Class 2
صفحه نمایش چهار خطی
برد 20 متر
دقت 10 میلی متر
قابلیت اندازه گیری فاصله

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین مدل ها در بازار

منبع
bikniklaserlevelhubarchitecturelab

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

علی صدوقی

با سلام، من علی هستم، نویسنده مطالب بخش ابزار های اندازه گیری سایت نقد و بررسی بیک نیک، من دارای بیش از 5 سال تجربه در زمینه فروش و استفاده از ابزارهای اندازه گیری کردم و با توجه به این تجربه، تصمیم گرفتم که اطلاعات مفیدی را در مورد ابزارهای اندازه گیری به اشتراک بگذارم. هدف من در نوشتن مطالب، به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و ارائه راهنمایی‌هایی است که بهترین راه برای خرید و استفاده از ابزارهای اندازه گیری را برای خوانندگان فراهم می‌کند. من به دنبال ارائه مطالبی هستم که به خوانندگان کمک کنند تا به راحتی ابزار اندازه گیری مناسبی را برای نیازهای خود پیدا کنند و با آن کار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *