راهنمای خرید بهترین لامپ مخصوص رشد گیاه

فهرست مطالب نمایش

بهترین لامپ مخصوص رشد گیاه کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های پروژکتور و لامپ های رشد گیاهان است، امروزه کمتر کسی ممکن است نام لامپ های رشد گیاه را نشنیده باشد.

لامپ رشد گیاه، لامپ هایی هستند که طیف های مفیدی از نور خورشید را برای گیاه تولید می کنند و برای رشد گیاهان در آپارتمان، پرورش میوه در گلخانه و نگهداری گیاهان در زمستان و پاییز استفاده می شوند.

ضرورت خرید لامپ مخصوص رشد گیاه

لامپ‌های مخصوص رشد گیاه برای محیطی استفاده می شود که نور طبیعی برای رشد گیاه وجود نداشته باشد یا منبع نور موجود برای رشد گیاه کافی نباشد.

اگر قصد دارید در اتاق خود یک گیاه پرورش دهید ، پس از مدتی متوجه خواهید شد که گیاه شما رنگ پریده و بی جان است. دلیل اصلی این امر این است که گیاه به اندازه کافی نیازهای نور خود را برآورده نمی کند.

لامپ رشد گیاه چیست؟

لامپ رشد گیاه چیست؟

لامپ رشد یک لامپ وسیله ای برقی است که به رشد گیاهان کمک می کند. چراغهای رشد گیاه طوری طراحی شده اند که طیفی شبیه به نور خورشید یا طیفی متناسب با نیاز گیاهان پرورشی تولید کنند. شرایط محیط بیرونی با تغییر رنگ و دما ، خروجی طیف رشد و شدت نور مطابقت دارد.

با توجه به نوع گیاهان پرورشی ، یکی از مراحل کشت (مرحله جوانه زنی ، تغذیه ، گلدهی یا باردهی) ، زمان نور مورد نیاز گیاه ، طیف خاص ، اثر فتومتری و دمای رنگ ؛ برای موارد خاص بسیار مناسب است گیاهان و دوره های زمانی

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه

طیف نوری گیاهان مختلف در یک فرآیند پیچیده و با دانش و اصول کشاورزی به دست می آید ، بنابراین ابتدا از طریق دستگاه های آزمایشی دریابید که هزینه ای که می پردازید برای چراغ با فناوری کشاورزی مدرن است و نه با اصول بازار الکترونیک.

متأسفانه در ایران آنها ادعا می کنند که می توانند با ترکیب یک سری LED های معمولی قرمز و آبی چراغهای رشد گیاهان را بسازند که کاملاً غیر منطقی است.

برای اطمینان ، هنگام خرید گیاه رشد می کنید ، ابتدا باید اطلاعات کشاورزی فروشنده را بفهمید ، و سپس اجازه دهید از تجهیزات پیشرفته برای نشان دادن طیف وسیعی از گیاهان مورد نیاز خود استفاده کند.

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه

لوکس و لومن نوری

لوکس و لومن نوری اطلاعات قدیمی هستند که در ایران برای فروش لامپ های غیر استاندارد استفاده می شوند. متأسفانه در ایران ، اطلاعات مربوط به پار نوری یا حتی لومن های لوکس و نوری به اشتباه در محصولات وارد می شود.

پس از فرایند رشد گیاه ، برای از بین بردن عوامل طبیعی مانند آفتاب و محیط بسیار حساس داخلی و اطمینان از موفقیت گیاه در همه چرخه های رشد ، بر اساس اصول علمی استفاده از LED ها با طیف مناسب و عمر طولانی است.

خرید لامپ رشد گیاه

برای رشد گیاهان می توانیم از لامپ های فلورسنت یا LED استفاده کنیم. لامپ های رشد گیاه نسبت به لامپهای فلورسنت انرژی کمتری مصرف می کنند و هزینه بسیار کمتری دارند و شما به راحتی می توانید دمای داخلی آنها را کنترل کنید.

برای رشد و تکثیر گیاهان در زمستان می توان از LED های تمام طیف استفاده کرد. شکی نیست که بازار رشد چراغهای رشد گیاه در آینده متعلق به LED است. آنها رنگهای آبی ، قرمز یا سایر رنگهای قوی را منتشر می کنند که باعث می شود سبزیجات در نهایت رشد کنند و در زمستان به تولید مثل آنها کمک می کند.

رنگ لامپ و پروژکتور

لامپ و پروژکتورهای گلخانه ای و گیاهان آپارتمانی معمولاً دارای رنگ روشن هستند. اما همه آنها به یک اندازه بنفش نیستند. زیرا هر لامپ از مقدار مشخصی از نور آبی و قرمز استفاده می کند.

ماهیت طیف نور آبی چراغ های رشد گیاه این است که به رشد سریع و سالم گیاه کمک کند و استفاده از طیف نور قرمز بیشتر مربوط به گلدهی ، باردهی و رشد بیشتر گلها و میوه ها است. البته لامپ رشد گیاه لزوماً بنفش نیست و از طرفی هر لامپ بنفشی لزوما لامپ رشد گیاه نیست.

یکی از دلایلی که شما باید این مدل لامپ ها را از یک فروشگاه تخصصی و معتبر خریداری می کنید این است که برخی افراد سودجو به جای لامپ و پروژکتورهای رشد گیاه ، لامپهای بنفش ساده ای را که برای رشد گیاهان کاربردی ندارند می فروشند و همچنین پول زیادی برای آن دریافت می کنند.

قیمت لامپ و پروژکتور

اگرچه به طور کلی پذیرفته شده است که هزینه یک لامپ و پروژکتور LED برای رشد گیاه زیاد است ، این مقدار بسته به اندازه و ولتاژ لامپ ارائه شده متفاوت است.

به عنوان مثال ، خرید یک لامپ کوچک برای چند گلدان خانگی هزینه بسیار کمی برای شما دارد. اما برای خرید پروژکتورهای حرفه ای برای رشد گلخانه ها ، طبیعی است که مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشید.

البته جای نگرانی نیست زیرت طول عمر بالای لامپ ها و پروژکتورهای LED گلخانه ای و همچنین مصرف برق بسیار پایین آنها بعداً هزینه های شما را جبران می کند.

لامپ رشد گیاه

مدت زمان روشن بودن لامپ رشد گیاه

میزان نور مورد نیاز هر گیاه با سایر گیاهان متفاوت است. البته ، برای چند گلدان معمولی برای آپارتمان هایی که در هر زمان نمی توانند در معرض نور خورشید قرار بگیرند ، توصیه می شود به طور متوسط 8 تا 10 ساعت لامپ LED را برای رشد گیاه روشن کنید.

اما به خاطر داشته باشید که این یک پیشنهاد کلی است و ممکن است بهترین مقدار ممکن برای همه گیاهان نباشد. برای همین بهتر است با متخصصان این حوزه مشورت کنید.

به منظور استفاده از نور مصنوعی برای رشد گیاهان گلخانه ای ، که برای آن زمان و هزینه زیادی صرف کرده اید ، مشورت با متخصص حتما باید این کار را انجام دهید.

در غیر این صورت ، گیاهان شما ممکن است بسوزند یا نور کافی دریافت نکنند. از آنجا که اندازه لامپ و پروژکتور برای رشد گیاه ، انواع طیف های نوری استفاده شده در آن ، ولتاژ آن و بسیاری عناصر خاص دیگر در هر لامپ و پروژکتور متفاوت است و برای شرایط خاصی ساخته شده است.

قابل تنظیم کردن نور

بعضی از گیاهان در طول زندگی خود به میزان متفاوتی از نور خورشید نیاز دارند. با کمک برخی از لامپ ها و چراغ ها برای رشد گیاه ، می توان چگالی PAR و شدت نور را تنظیم کرد. در نتیجه می توانید میزان نور مناسب را برای رشد گیاه انتخاب کنید.

با استفاده از لامپ های رشد گیاه می توانید نور را مانند حالت طبیعی در همه فصول افزایش یا کاهش دهید. برخی از گیاهان در طول زندگی خود به همان میزان نور نیاز دارند.

با این حال ، استفاده از چراغ های رشد گیاه قابل تنظیم گزینه بسیار بهتری است. همچنین برخی از لامپ ها می توانند نور را در طیف های مختلف تأمین کنند. به عنوان مثال ، چراغ هایی با رنگ آبی ، بنفش و قرمز وجود دارد که می توانید با توجه به نوع گیاه خود انتخاب کنید.

خنک کننده لامپ شد گیاه

سیستم خنک کننده نقش مهمی در چراغ های LED برای رشد گیاه دارد. این امر بر عواملی مانند بهره وری انرژی نور و بازده حرارتی تأثیر می گذارد.

بسیاری از لامپ ها دارای تابلوهای مدار و هسته های فلزی هستند ، بنابراین به رادیاتور نیاز است ، زیرا پایه فلزی این محصولات گرما را از بین می برد و مقدار زیادی از این گرما می تواند به گیاه آسیب برساند. علاوه بر این ، وجود سیستم خنک کننده در لامپ ها عمر آنها را افزایش می دهد.

لیست قیمت بهترین لامپ مخصوص رشد گیاه

1. وال واشر رشد گیاه 36 وات مدل W

وال واشر رشد گیاه 36 وات مدل W

فناوری نور مصنوعی برای گیاهان داخلی، به ویژه در آپارتمان هایی با نور ناکافی بسیار مهم است. از آنجایی که گیاهان برای رشد به نور نیاز دارند، گیاهان داخلی به نور مصنوعی نیاز دارند.مهمتر از همه ، این محصولات می توانند به شما کمک کنند گلهای مورد نظر خود را پرورش دهید و آنها را در هر نقطه از خانه یا اتاق خواب بدون نور خورشید بکارید. در واقع می تواند چراغ رشد گیاه یا چراغ رشد گیاه باشد

نور خورشید را برای شما شبیه سازی می کند تا بتوانید گلدان گل مورد علاقه خود را در روشن ترین مکان خانه یا محل کار قرار دهید. با تهیه لامپ برای رشد گیاه مشکل کمبود نور در محیط رشد را برطرف کنید.

دوستان من این وال واشر رو تازه خریدم هنوز در موردش مطمئن نیستم از نظر زیبایی من راضیم منتها بدستم که رسید متوجه شدم ی سری از محافظای ال ای دی کنده شده بود دوباره خودم چسبوندمش این تصویر برای اولین شبیه که ازش استفاده کردم ی موردی که هست

لامپ مخصوص رشد گیاه

اینه که خیلی داغ میکنه مرددم که آیا شب میتونم روشن نگهش دارم یا ن میترسم داغ کنه باعث اتصالی چیزی بشه اونقدر داغه که بدنه آلومینیومیش قشنگ گرما رو میده بیرون و اینکه ی بویی شبیه سوختگی داره البته شاید

طبیعی باشه من نمیتونم تو این مورد دقیق نظر بدم مورد دیگه اینکه کلید قطع و وصل نداشت خودم براش گرفتم رنگی که من گرفتم چند رنگه ولی کلا روشنه نمیدونم آیا این نور مناسب گیاه هست یا ن اما ظاهر زیبایی به گلام داده

به تازگی خریداری کردم و در حال تست هستن از نظر خاصی ندارم باید دید تاثیرش روی گلها چطوره و این نیاز به زمان بیشتری داره

نور مصنوعی برای گیاه دیجی کالا

محصول سالم به دستم رسید به همراه یک کابل برق که طول کوتاهی دارد. کلید قطع و وصل ندارد الان حدود یک ماه هست که روزی حداقل 8 ساعت برای گل ها استفاده کردم ولی هنوز تاثیری مشاهده نکردم

در رابطه با کیفیت ، اصالت و اعتبار فنی این محصول بدون نتایج آزمایشگاهی معتبر در مورد طول موج و شدت نور آن نمیتوان اظهار نظر کرد. به ناچار باید به تولید کننده ، تامین کننده یا فروشنده اعتماد کنید. درمورد کیفیت ظاهری و خدمات حین فروش محصول میتوانم

بگویم که بجز لق شدن یکی از LED ها کالا را سالم و بدون صدمه و با بسته بندی ارسالی پلاستیک حبابدار و نوارچسب و البته بدون جعبه دریافت کردم. کارت گارانتی طلایی صنایع روشنایی پارلین با اعتبار ششماهه(تا 1400/1/1) همراه آن بود.

بهترین مارک لامپ رشد گیاه

قاعدتا لامپهای رشد بعنوان نور تکمیلی باید طی روز و به مدت حداقل 8 ساعت در فاصله مناسب از گیاه روشن باشند. فروشنده محترم این فاصله را 40 تا 80 سانتیمتر اعلام کرده اند. طی این 8 ساعت بنظرم فریم لامپ بیش از انتظار گرم میشود

و بوی نامناسبی هم ایجاد میکند( البته نه زیاد اما در نزدیک لامپ احساس میشود). فریم آلومینیومی است. هنوز با پشتیبانی فنی تماس نگرفته ام، ضمنا پس از طی مدت زمان لازم برای بررسی تاثیرات نور آن بر گیاهان ، این نظر را تکمیل خواهم کرد.

لامپ رشد گیاه دیجی کالا

بهترین نور مورد نیاز برای گیاهان رو تامین کرده رشد گیاهام عالیه فقط نور بنفشش کمی تو خونه اذیت کنندست. در کل خیلی خوبه

تازه این چراغونی خرید و نصب کردم از نظر شدت نور اندازه گرفتم توی فاصله ۱۲۰سانتی متری حدود 1800LU روشنایی ایجاد میکنه که برای رشد گیاه کاملا مناسب می باشد

کلید قطع وصل نوشته شده دارد ولی نداره محافظ ال ای دی ها ۹تاش کنده شده بود که خودم چسبوندم وتو یه پلاستیک برام اوردن

مشخصات ابزار

توان 36 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر مشخصات استفاده از چیپ بریجلوکس اصل
روشنایی 135 لومن بر وات
استفاده از فیوز قابل تعویض برای محافظت بیشتر
دارای کلید قطع و وصل
دارای پایه های قابل تنظیم برای زاویه دهی نور
دارای لنز یکپارچه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. وال واشر رشد گیاه 12 وات کد 12

وال واشر رشد گیاه 12 وات کد 12وال واشر رشد گیاه 12 وات کد 12

وال واشر رشد گیاهی مناسب برای گیاهان، مونتاژ ال ای دی های طیف کامل، برای رشد گل و گیاه استفاده می شود. این محصول دارای لنز است که می تواند از تمام قدرت لامپ برای افزایش رشد گیاه در عین حال که نمای خوبی برای لامپ LED ارائه می دهد ، استفاده کند. این محصول دارای بدنه آلومینیومی است و می تواند اسپری ضد آب باشد.

من تازه به دستم رسیده و بسته بندی جالبی نداشت و کارتی بابت گارانتی نداشتو رویه قاب آلمینیومیش سوراخ شده،شیشه هم با چسب آکااریوم چسبوندن ولی مرتب و تمیز کار نکردن،سیمش هم ۱۵ سانت به زور میشه و دوشاخه نداره

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه

با سلام ، من از خریدم راضی بودم و یکی دیگه سفارش دادم ، تاثیر خوبی بر رشد گیاه داره ، البته فراموش نشه در هر ۲۴ ساعت بهتره ۴ الی ۵ ساعت به گل استراحت بدید و لامپ رو خاموش کنید

من تازه به دستم رسید و امتحانی نصبش کردم و بسیار زیبا بود و از خریدم راضیم حالا باید در طول زمان ببینیم تاثیر در رشد گیاه داره یا خیر اما در کل از کیفیت و زیبایی محصول راضی هستم ممنون از دیجی کالا

بهترین مارک لامپ رشد گیاه

من قبلا چند رنگ رو خریده بودم خوب بود این سری بنفش سفارش دادم افتضاح دوشاخه که برق وصل بشه نداره ی سیم رو هوا بدنه بی کیفیت و واقعا خیلی با خرید قبلیم فرق داشت

لامپ فول اسپکتروم دیجی کالا من سه تا یه جا با هم خریدم. برای نصب یکیش اصلا پیچ نداشت اون دوتای دیگه هم معلوم نبود چطور باید وصل شه

استفاده از کابل با نمره و پوشش ضخیم تر به منظور پوسیدگی کمتر همچنین بکار بردن دوشاخه که از ابتدایی ترین حقوق مشتری و راحت کردن استفاده از آن است

مشخصات ابزار

توان 12 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر مشخصات 12 ال ای دی 1 وات فول اسپکتروم
مقاوم در برلبر آب و گرد و غبار
دارای نور خطی
میزان روشنایی: 1400 لومن
تعداد LED: 12 عدد
نوع پایه: سیمی
شکل: چراغ پروژکتور و وال واشر
جنس محافظ: شیشه
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
رده مصرف انرژی: A
بازه توان مصرفی10.5 تا 20 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. وال واشر ال ای دی رشد گیاه 6 وات مدل LP1001-6W

وال واشر ال ای دی رشد گیاه 6 وات مدل LP1001-6W

چند روزی هست گرفتم البته یکی آوردن سوخته بود مرجوع کردم 10 روز طول کشید یکی دیگه به دستم رسید با هزار تا زنگ زدن به دیجی کالا و بد بختی به نظر من از مغازه بخرین بهتره نورش خوبه ولی نظرمو راجع ب تاثیرش بعد میگم هنوز زوده

فقط تنها ایرادش چسب کارش بود بقیه موارد عالی به امید موفقیت تمام شرکت های ایرانی من حتما ازشون خرید میکنم بخاطر لنز استفاده شده در این کار باید به فاصله ی استاندارد در راهنما 1 متر اضافه کنید

لامپ گل و گیاه

روز اول که دارم ازش استفاده میکنم تا اینجا خوب بوده پرتاب نور متوسط رو به بالا کیفیت قطعات هم قابل قبوله

نورش خیلی قویی مستقیم با چشم میشه بهش نگاه کرد رنگش هم‌مناسب ترین واس رشد گیاهه

بسته بندی و سازنده نداره کارگاهی ساخته شده سیمش کوتاهه ولی برای گل خوب جواب داده یک هفتست خریدم و دارم استفاده میکنم تموم گلهام برگشتن سمتش و سبزتر شدن نسبت به قبل

ریسه رشد گیاه دیجی کالا

نسبت به قیمتش مناسب و ضد آبه من توی حموم استفاده کردم

بر خلاف بعضی کاربران ک گفته بودن انگار دست ساز و بسته بندی نداره و… اصلا این طور نیست هم شرکت سازنده داره هم بسته بندی مناسب و هم گارانتی

فعلا یک هفته میشه خریدم راضیم حس میکنم گلوم سر حال شدن اخه اصلا نور خوبی بهشون نمیرسید

مشخصات ابزار

توان 12 وات6 وات
ولتاژ 220 ولت
میزان روشنایی 720 لومن
سایر مشخصات طول عمر: 50000 ساعت
تعداد LED: 6 عدد
نوع پایه: سیمی
شکل: چراغ پروژکتور و وال واشر
زاویه نوردهی: 90
امکانات لامپ و چراغ: محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. وال واشر ال ای دی رشد گیاه 3 وات مدل پارلین

وال واشر ال ای دی رشد گیاه 3 وات مدل پارلین

من تازه نصب کردم و برای رحان و آلوئه ورا استفاده مبکنم که خوب بوده. نور کافی برای 1 متر مربع رو به نظرم مبتونه فراهمچکنه. از همه نظر عالی بودن هم بسته بندی هم از سالم بودن لامپا خیلی ممنون از زحمتتون

چندرنگش ترکیب بنفش وسفید وزرده. نورش هم خیلی خوبه . کارت ضمانت هم داره.

نورش بنفش کم رنگه و داغ نمیکنه . برای وسایلی که شب تاب هستن خوبه. با نور فرابنفش شارژ میشن خوبه.

یه پیچ رو نبسته بودن انداخته بودن تو کارتن خودمون ببندیم حداقل یه متر سیم با یه دوشاخه میبستید روش کجای دنیا جنس ناقص دست مشتری میدن خودش بره کامل کنه خدا کنه رو گلا جواب بده 🙂

لامپ پرورش گیاه

کارتن بدون هویت و برند بعد از یکی دو ماه سوخت، دوتا گرفتم که دوتاشون خراب شدن اگه پول اضاف دارید پارش کنید اینو نخرید

این محصول نوردهی خوبی داره من تازه خریدم راجع به تاثیرش روی گلها فعلا نمیتونم نظر بدم ولی شرکت سازنده طراحی مناسبی نکرده چون سیمش خیلی کوتاهه و دو شاخه و کلید روشن خاموش نداره که من هزینه کردم جداگانه خریدم ضمنا اگه میخایید به دیوار نصب کنید پیچ و مهره هم نداره

سلام من قبلا از پارلین خریدم تاثیر خوب رو گلهام گذاشت الان دو عدد خریدم ولی اصلا راضی نبودم کیفیت پایین بود و کلا مغایر بود و اصلا توصیه نمیکنم به فروشنده ها دقت کنید من که مرجوع کردم

لامپ رشد گیاه ارزان دیجی کالا

یه بار خریدم خیلی خیلی تاثیر داره گياهان برگ در اوردن حتی گیاه ابی بازم سفارش دادم

عکس چیزی که تحویل میگیرید رو فرستادم اگر ساکن تهران هستید در خیابان لاله زار مدل های بهتر و کاملتری میتونید پیدا کنید باید براش کلید و دوشاخه تحویل بگیرید و در صورت نیاز طول سیم را هم افزایش بدین

(سیم ۱×۲ تهیه کنید) فاصله از گیاه تقریبا ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر باید باشه دست روی گیاه بذارید اکر احساس گرما کردین بلید فاصله رو افزایش بدین بستگی به محیط و گونه ی گیاه روزی ۸_۱۰ ساعت باید به گیاه استراحت بدین موفق باشید

وال واشر لامپ رشد گیاه دیجی کالا

من قبلا از این مدل خریدم خیلی عالی و به صرفه هست و جوابگو ولی این بار توی خریدم به نام فروشنده دقت نکردم و جنس معیوب ارسال شد و کلا خورد توی ذوقم مجبورم دوباره از پارلین بخرم که کیفیت خوبی داره دیجی کالا لطفا دقت کن

به خاطر کیفیت بسیار پایین محصول مجبور به عودت هستم کلا مثل کالاهای چینی درجه دهم هستش متاسفانه حباب های ال ای دی هم داخل بسته بندی پلاستیکیش افتاده بودن در ضمن دارای کلید برق و دو شاخه هم نیست

مشخصات ابزار

توان 3 وات
ولتاژ 220 ولت
میزان روشنایی 405 لومن
سایر مشخصات استفاده از چیپ بریجلوکس اصل
استفاده از لنز یکپارچه
دارای پایه جهت سهولت نصب و زاویه دهی نوری مناسب به گیاه
طول عمر: 50000 ساعت
تعداد LED: 3 عدد – نوع پایه: سیمی
شکل: چراغ پروژکتور و وال واشر
زاویه نوردهی: 90 – جنس محافظ: فلز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. هالوژن رشد گیاه 4 وات مانی نور لامپ خمین مدل PS1 پایه GU5.3

هالوژن رشد گیاه 4 وات مانی نور لامپ خمین مدل PS1 پایه GU5.3

مشخصات ابزار

توان 4 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50-60 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 435 لومن
طول عمر: 50000 ساعت
نوع پایه: GU5.3 – شکل: استوانه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. لامپ رشد گیاه 50 وات مدل F2525-4060

لامپ رشد گیاه 50 وات مدل F2525-4060

چراغ‌های رشد گیاه یا چراغ‌های رشد، نور خورشید را برای گیاهان شبیه‌سازی می‌کنند و با تولید طیف الکترومغناطیسی مناسب برای رشد گیاه، نقش مهمی در فتوسنتز گیاهان دارند. بیشتر نور مورد نیاز گیاهان در محدوده 400 تا 700 نانومتری است که به آن تابش فعال فتوسنتزی یا PAR می گویند.

در این طیف ، نور آبی و قرمز بیشترین تأثیر را بر گیاهان می گذارد ، اما این بدان معنا نیست که سلامت سایر گیاهان به فراوانی نیاز ندارد. به همین دلیل در پروژکتور تولیدی کیهان نور از طیف کاملی از نورهای مورد نیاز گیاهان استفاده شده است.

نور مخصوص رشد گیاه

این برای ترویج رشد و نمو گیاهان مثر است. نکات اصلی استفاده از پروژکتور رشد گیاه: پروژکتور را در فاصله مناسبی از گیاه قرار دهید و آن را به صورت عمودی قرار دهید. برای این پروژکتور فاصله 60 تا 70 سانتی متری از کرولا کافی است. فاصله کم باعث سوختن گیاهان می شود.

ساده ترین راه برای آزمایش فاصله بین گیاه و پروژکتور این است که دست خود را به برگ های گلدان نزدیک کنید، اگر دستتان احساس سبکی و گرما کرد، فاصله پروژکتور و گیاه را افزایش دهید. گیاهان مانند زندگی عادی به زمان تاریکی نیاز دارند و شب و روز دارند. نور باید به طور منظم در روز و شب بتابد (تقریباً 10 تا 12 ساعت و 12 تا 14 ساعت خاموش)، و نباید به طور مکرر خاموش و روشن شود.

لامپ مناسب رشد گیاه

اولین نکته رو بگم ک برای چسباندن به هیت سینک میتونید بجای خمیر از چسب سیلیکون پاور کافوتر همین دیجی کالا استفاده کنید ک خیلی خوبه و ارزون .دومین نکته برای این ک اذیت نشین برا لحیم کردن نیازبه هویه قوی و سیم لحیم خوب دارید اگه ندارید خودتون رو اذیت نکنین و ببرید بیرون براتون لحیم کنن

حتما سیستم خنک کننده براش در نظر بگیرید . لحیم کردن برای تازه کارها کمی سخته . پیشنهاد من اینه که : روی هیت سینک سوارش کنید بعد لحیم کنید ! خمیر سیلیکون فراموش نشه ! و حتما از سیم با کیفیت استفاده کنید .برای نصب, ارتفاع از برگ گیاه حداقل ۶۰ سانت باشه تا به برگ آسیب وارد نشه .

ال ای دی فول اسپکتروم دیجی کالا

جهت کاهش دما در زمان استفاده هست سینک کفایت ندارد و از فن CPUهم استفاده شود با اینکه دستگاه لحیم دارم طبق نظر دوستان خودم رو خسته نکردم و رفتم بیرون دادم لحیم زدن دستگاه وات بالا میخواد

نور خوب ولی بایستی مونتاژ بشه برای کسانی که اطلاعات فنی ندارند بهتر است که یک کامل مونتاژ شده خریداری کنند ولی در کل برای رشد گیاه خیلی موثر است و بصورتی است که شما کاملا متوجه رشد گیاهان خود میشوید

مشخصات ابزار

توان 50 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر مشخصات مناسب رشد گیاهان گلخانه ای و آپارتمانی و سبزیجات
نیاز به هیت سینگ برای نصب
دارای سنسور محافظ ولتاژ
میزان روشنایی: 120 لومن- طول عمر: 50000 ساعت
تعداد LED: 1 عدد – نوع پایه: سیمی
شکل: فلت , چراغ پروژکتور و وال واشر
زاویه نوردهی: 180 – بازه توان مصرفی: 21 تا 50 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. لامپ رشد گیاه ۱۲ وات مدل LR1

لامپ رشد گیاه ۱۲ وات مدل LR1

سلام. لامپ تازه به دست من رسیده و عالیه. ممنون از دیجی کالا و مانی نور به خاطر این محصول پرنور و کم مصرف. خصوصا گارانتی هم داره. فقط یه انتقادی که دارم اینه که اطلاعات لامپ روی خودش نوشته نشده که انشاءلله اصلاح کنید. خدا به کسب و کارتون برکت بده.

لامپ خوبیه.من خیلی تحقیق کردم و چون این لامپ گارانتی پنج ساله هم همراهش ارسال میشه یه امتیاز مثبت هست.

پروژکتور رشد گیاه دیجی کالا

سلام این لامپ ۱۲ وات نیست از روی نورش دقیقا مشخصه . نکته جالبش اینه روی بدترین کیفیت لامپ ها وات . و اطلاعات لامپ نوشته شده است روی این لامپ هیچ چیزی ننوشته است یا پاک شده است

من تازه خریدم با بسته بندی مناسب به دستم رسید کیفیت نوردهی خوبی داره ضمانت نامه 36 ماهه هم داره ولی روی خود لامپ مشخصاتی درج نشده و دفترچه مشخصات و راهنمایی جهت چگونگی استفاده و فاصله تا گیاه یا سطح پوشش نداره

مشخصات ابزار

توان 12 وات
نوع پایه سیمی
شکل حبابی , سقفی , سرپیچ
وزن 90 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. لامپ رشد گیاه 7 وات مدل LR2 پایه E27

لامپ رشد گیاه 7 وات مدل LR2 پایه E27

دوستان من حدود ۶ ماه است که چند بار از این لامپ خرید کردم و کاملا راضی هستم. اگر حباب لامپ جدا بشه پرتاب نور بیشتری پیدا میکنه.

بعد از کلی تحقیق خریدم ولی هنوز جواب پس نداده ولی نور زیادی داره راستش نمیدونم لامپ معمولی هست یا واقعا برای رشد گیاه داخل بسته توضیحات مفید بود کیفیتش هم ظاهرا خوبه یه چیز جالب این بود

لامپ شبیه ساز نور خورشید

که گارانتی ۵ ساله همراهش بود در صورتی که توضیحات ۳ ساله زده عکسی که میذارم تو تاریکی مطلق گرفتم و کاملا روشن کرده اتاق رو‌ نور‌مایل بنفش روشن هست ولی داخل عکس تیره تر افتاده ممنون از فروشنده

توضیحات کافی روی بسته در خصوص حد فاصله لامپ با گیاه نوشته شده بود. کارت گارانتی دوساله محصول داخل بسته بود. بسته بندی خوبی شده بود که لامپ آسیب نبیند. تنها نارضایتی من خود دیجیکالا است که زمان ارسال زیر یک هفته ندارد. گیاه من تو یک هفته خیلی از بی نوری آسیب دید.

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50-60 هرتز
سایر توضیحات جنس بدنه: ABS+AL
میزان روشنایی: 700 لومن
نوع پایه: E27 – شکل: حبابی
استاندارد: ip44
استفاده از چیپ smd
سرپیچ لامپ های خانگی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. لامپ رشد گیاه ۶ وات پی ال پایه E27 مدل GLL6W

لامپ رشد گیاه ۶ وات پی ال پایه E27 مدل GLL6W

چراغهای رشد گیاه یا چراغهای رشد ، نور خورشید را برای گیاهان شبیه سازی می کنند و با تولید طیف الکترومغناطیسی مناسب برای رشد گیاه ، نقش مهمی در فتوسنتز گیاهان ایفا می کنند. بیشتر نور مورد نیاز گیاهان در محدوده 400 تا 700 نانومتر است و تابش فتوسنتزی فعال یا PAR نامیده می شود.

در این طیف ، نور آبی و قرمز بیشترین تأثیر را بر گیاهان می گذارد ، اما این بدان معنا نیست که گیاهان دیگر برای حفظ سلامتی به فرکانس نیاز ندارند. به همین دلیل ، در لامپ های تولید شده توسط کیهان نور از طیف کاملی از لامپ های مورد نیاز گیاهان استفاده می شود که در ارتقاء رشد و نمو گیاه بسیار مثر است.

نور رشد گیاه دیجی کالا

نکات اصلی استفاده از نور برای رشد گیاه: -فاصله مناسب بین نور و گیاه را حفظ کرده و آن را به صورت عمودی قرار دهید. فاصله 20 تا 30 سانتی متری از تاج گردن کافی است. مسافت های کوتاه گیاهان را می سوزاند. ساده ترین راه برای بررسی فاصله صحیح بین گیاه و چراغ این است که دست خود را نزدیک برگ های گلدان نگه دارید. اگر دستان شما گرمای نور را احساس می کند ،

نور را کمی از گیاهان دور نگه دارید. -همانند زندگی طبیعی ، گیاهان در طول روز به هوای تاریک احتیاج دارند. در طول روز و شب مرتباً چراغ ها را روشن کنید (حدود 10 تا 12 ساعت روشن و خاموش به مدت 12 تا 14 ساعت) چراغ ها را مرتب روشن و خاموش نکنید. -در عرض یک هفته ، سعی کنید گلدان را زیر چراغ حرکت دهید تا نور به طور مساوی به تمام نقاط آن برسد.

لامپ مخصوص گیاه

همینکه گل هام در نور کم خشک نمیشه یعنی کارش رو خوب انجام میده

با 5 تا از این میتونید یه گلخانه کوچک درست کنین خیار گوجه و سبزی بکارید

برای گیاه دیفن باخیا استفاده میکنم و خیلی در رشد و بازشدن برگ های جدید تاثیر داره و به صورت متوسط هفته ای یک برگ جدید باز میکنه دوهفته ای که منزل بنودیم و لامپ خاموش بود رشد گیاه کامل متوقف شده بود و الان بعد از یک هفته که دوباره لامپ را روشن کردم شروع به برگ دهی کرده من با فاصله خیلی کم از گیاه نصب کردم و فاصله لامپ با برگ هایی که داره باز میشه کمتر از 5 سانتیمتره

لامپ برای رشد گیاه

خیلی راضیم همه برگ ها به سمت نور متمایل شدن کمتر از یک هفته دارم استفاده میکنم ولی گیاهام رشد کردنو قوی تر شدن بهترین انتخاب برای گل های تو خونست فقط جعبه لامپ خیلی الکی بود فقط انگلیسی نوشته پاور لایت و هیچی دیگه نداره من راضی بودم ولی ازین بهترم به نظرم وجود داره من هنوز پیداش نکردم

من ابتدا یه لامپ و یه چراغ مطالعه از دیجی کالا خریدم و گذاشتم رو خاکی که بذر حسن یوسف کاشته بودم و وقتی نتیجش رو دیدم 2 تا لامپ دیگه با یه تبدیل یک به سه خریدیم و غیر از حسن یوسف پریوش و ریحون هم کاشتم خیلی خوب جواب داد. نتیجش رو میتونید تو عکس ها ببینید. هر 3 به آفتاب زیادی نیاز دارن و عکس ها بعد از 2 هفته هستش

لامپ مخصوص گل

من الان یه ماهه که بیست چهار ساعته از این لامپ استفاده میکنم و تاثیر چشمگیری در رشد گیاهانم داشته.خصوصا در تسریع جوانه زنی بذر ها.

من يكي خريدم چون كيفيتش خوب بود يكي ديگه ام خريدم، كيفيتش خوب بود ولي هنوز براي گياه استفاده نكردم،، نورش خيلي عاليه،، هم نور صورتي و هم نور آبيه كم رنگِ داره لامپش،، من توي آباژورم امتحان كردم تركيب رنگش يه رنگ بنفشِ خيلي خوبي شد،،

چراغ مخصوص رشد گیاه

البته شکی نیست که میزان نور متناسب با وات مصرفیش هست، اما با خواندن نظرات ممکن است به خطا بیافتی که چند گلدان بزرگ رو پوشش میدهد ولی اینطور نیست. اگر می خواهید گل هاتون رشد خوب و معمولی داشته باشند حداکثر و در بهترین شرایط می تونه چهار گلدان کوچک و یا یک و به سختی دو گلدان بزرگ رو جواب بده!!

سلام دوستان این لامپ بسیار پر نور است و برای جاییکه چندین گیاه باشن کاملا مناسبه و اگه از بالا روی گیاهاتون نصب کنید کاملا پوشش میده

مشخصات ابزار

توان 6 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر توضیحات طول عمر: 50000 ساعت
تعداد LED: 6 عدد – نوع پایه: E27
شکل: حبابی – زاویه نوردهی: 120
جنس محافظ: پلاستیک
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. لامپ رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه E27 کد NR 5L

لامپ رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه E27 کد NR 5L

مشخصات ابزار

توان 5 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 2000 هرتز
سایر توضیحات طول عمر: 1000 ساعت
تعداد LED: 5 عدد
نوع پایه: E27 – شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 120
جنس محافظ: فلز
امکانات لامپ و چراغ: محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. لامپ رشد گیاه 5 وات کد P5

لامپ رشد گیاه 5 وات کد P5

کالا داخل نایلون بدون بسته بندی و بدون هیچ نام و نشانی ارسال شد . خدا میدونه تا کی کار کنه

من این نظر رو بعد از ۶ماه استفاده خیلی زیاد از این لامپ میزارم، گیاه های ۴تا گلدونم کلی رشد کردن و حتی با این لامپ بوته ی گوجه فرنگیم رشد کرد. در محیطی که به هیچ وجه نور ندارم هر روز مرتب حداقل ۵ تا ۷ ساعت روشنش میکنم و خیلی راضی هستم.

قیمت لامپ رشد گیاه دیجی کالا

دوستان لامپهای رشد گیاه واسه آپارتمانی که نور کمی داره واقعا نیاز هست برای گلها

من این لامپ رو سه روز هستش که خریدم…باید ببینم چطوری جواب میده..ولی نور دهی خوبی داره .برای کاکتوس مناسب هستش..

من مستقیم از تولید کننده با قیمت پایین تر خریدم کیفیت ساختش معمولیه دارای پره های خنک کننده آلمینیومی هست البته چون واتش کمه زیاد داغ نمیکنه روی حسن یوسف بدون نور ثانوی تست کردم جواب داد هم بهبود رنگ وهم جوانه های جدید در مدت چند روز

مشخصات ابزار

توان 5 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50. هرتز
سایر توضیحات میزان روشنایی: 435 لومن
طول عمر: 50000 ساعت
تعداد LED: 5 عدد – قطر برش سقف: 4 میلی‌متر
نوع پایه: E27 – شکل: حبابی
زاویه نوردهی: 120
جنس محافظ: پلاستیک
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. لامپ رشد گیاه 5 وات ایران گرولایت مدل SP5 پایه E27

لامپ رشد گیاه 5 وات ایران گرولایت مدل SP5 پایه E27

سطح پوشش نوری تولید شده توسط لامپ رشد گیاه 5 وات ، 20 * 20 سانتی متر است (مناسب گلدان های متوسط). • فاصله بین گیاه و پیاز باید حدود 30 سانتی متر باشد.مدت زمان نوردهی برای گیاهانی که عاشق نور خورشید هستند

(به نور قوی نیاز دارد) در طول روز 12 ساعت است. زمان آفتابی برای گیاهان سایه دوست (نور کم) 10 ساعت در طول روز است. لامپ دارای لنز است ، که باعث می شود بیشتر بدرخشد و نور را روی سطح گیاه متمرکز کند. این لامپ در محدوده دو گیاه خاص و گیاه طبیعی به فروش می رسد

لامپهای مخصوص رشد گیاهان

رنگ روشن لامپ برای رشد گیاهان با طیف خاص صورتی بنفش است. زیرا هیچ طیف طول موجی وجود ندارد که برای رشد گیاه ضروری نباشد. • رنگ روشن لامپ ها برای رشد گیاهان با طیف طبیعی نزدیک به رنگ لامپ های معمولی خورشیدی است.

زیرا از ترکیب کامل نانو و طیف های رشد گیاهی خاص در طراحی خود استفاده می کند. به خاطر داشته باشید که کارایی لامپ برای رشد گیاهان با طیف طبیعی کمتر از طیف ویژه است! برای دستیابی به بهترین رشد گیاهان ، پیشنهاد ما این است که چراغ های رشد گیاه را با طیف وسیعی حرفه ای تهیه کنیم.

گلدان لامپی دیجی کالا

دوستان من 3 سال از محصولات ایران گرولایت استفاده میکنم و عالی جواب داده تازه وقتی بهشون زنگ میزنی کلی مشاوره درباره گیاهت میدند اما متاسفانه این بار تو متوجه شدم

بعضی از فروشگاه ها از این برند سو استفاده میکنند و لامپاشونو به این نام میفروشند عکس تفاوت را حتما ببینید از خودشون پرسیدم گفتند هنگام خرید لامپ رشد گیاه حتما دقت کنید اسم فروشنده فروشگاه ایران گرولایت مرکزی باشد

مشخصات ابزار

توان 5 وات
ولتاژ 265 – 85 ولت
میزان روشنایی 450 لومن
سایر توضیحات طول عمر: 50000 ساعت
تعداد LED: 5 عدد – نوع پایه: E27
شکل: حبابی , سرپیچ
جنس محافظ: پلاستیک
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
بازه توان مصرفی: تا 5 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. لامپ رشد گیاه 3 وات مدل SA503

لامپ رشد گیاه 3 وات مدل SA503

امروزه استفاده از نور خورشید برای رشد گیاهان در برخی موارد امکان پذیر نیست و کمبود نور خورشید یا عدم توانایی در استفاده از آن ما را به استفاده از چراغ های مصنوعی و بسیاری از لامپ ها مانند پیازهای رشد (GrowLight) یا پیازهای گیاهی سوق داده است.

(PlantLight )با عمر طولانی و 100٪ قابلیت فتوسنتز باعث رشد عالی گیاهان می شوند.تکنولوژی نور مصنوعی برای گیاهان آپارتمانی بسیار مهم است ، به ویژه در آپارتمان هایی که نور مناسبی ندارند. از آنجا که نور برای رشد لازم است ، نور مصنوعی برای گیاهان آپارتمانی ضروری است.

لامپ گلخانه

این محصولات به شما کمک می کنند بدون نیاز به نور خورشید ، گلها و گیاهان خود را در هر نقطه از خانه یا اتاق خواب خود پرورش دهید. در واقع ، یک لامپ رشد گیاه یا یک چراغ رشد گیاه می تواند نور خورشید را برای شما شبیه سازی کند. نتیجه در روشن ترین مکان در خانه یا محل کار خود ، می توانید گلدان های مورد علاقه خود را قرار دهید.کمبود نور در محیط برای رشد گیاهان را با تهیه چراغی برای رشد گیاه از بین ببرید.

قبلا یکی داشتم که بعد از 3 سال خراب شد و این مدل تهیه کردم، الان 3 ماهه که روزی 3 ساعت روشن هست و مشکلی نداشته، برای گیاه حتما تهیه کنید رشد گیاه رو به خوبی افزایش میده

سلام اینو من بار سوم میگیرم خوبه مشکلی نداره سه تا ال ای دی داره که دوتا بنفش و یکیش سفید هستش من باهاش لوستر درست کردم

مشخصات ابزار

نوع پایه E27
تعداد LED 3 عدد
فرکانس 380-840 هرتز
سایر توضیحات مقاوم دربرابر گرد وخاک
مصرف بسیار کم وطول عمر بسیار زیاد
خلوص و تنوع در رنگ های تولید شده
طیف نور کامل بدون انقطاع وعدم لرزش نور
گریز حشارات از نور ایت لامپها
طراحی زیبا
شکل: هالوژن
امکانات لامپ و چراغ: محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. لامپ رشد گیاه 3 وات کد LT3

لامپ رشد گیاه 3 وات کد LT3

دوستان سه وات برای گیاه خیلی کم است ولی از چهارتایی ک گرفتم یکیش همون اول سوخت سه تا دیگ دارن کار میکنن

مرداد ماه ۹۹ دوتا خریدم اون موقع دانه ای ۷۵ بود کیفیت خوبه تا الانم دارم استفاده میکنم تاثیرگذار بوده کسایی که میگن تاثیر نداره احتمالا مشکل از جای دیگه ست یا اینکه خیلی عجولا روی گلهای من بعد از ده روز آثارش مشخص شد

لامپ گیاه دیجی کالا

واقعا فوق العاده اس .من واسه گلهام نتیجه شو در طول یک روز دیدم واقعا عالیه بی نظیره خیلی راضی هستم

کوچیکه .حتما هم همراهش باید پایه مخصوص بخرید که اینو توضیح ندادن موقع خرید .در کل ما مدت کوتاهی استفاده کردیم تاثیری هم ندیدیم

مشخصات لامپ رشد گیاه

خوبه و برای گیاهانی که نیاز به نور خورشید دارن میتونه تاثیر گذار باشه قبلا خریده بودم و راضی بودم واسه همین بازم سفارش دادم ولی متاسفانه چیز دیگه ای ارسال کردن و اصلا روشنم نمیشد!

یکسالی هست خریدم، عملش خوب بوده و نورش هم خوبه، منتهی اثری که انتظار داشتم روی گیاه نداره

چیزی که برای من ارسال شده بود. دست دوم بود و همه جاش خراشیده و کثیف بود و کاملا مشخص بود که استفاده شده قبللا. مرجوع کردم بدون تست.

مشخصات ابزار

توان 3 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50 هرتز
سایر توضیحات میزان روشنایی: 360 لومن
طول عمر: 50000 ساعت – تعداد LED: 3 عدد
قطر برش سقف: 3 میلی‌متر
نوع پایه: E27 – شکل: فلت
زاویه نوردهی: 120 – جنس محافظ: شیشه
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
بازه توان مصرفی: تا 5 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. لامپ ال ای دی رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه GU5.3

لامپ ال ای دی رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه GU5.3

خرید لامپ رشد گیاه

متاسفانه بدنه و سر محصول سنگینتر از پایه ان است و محصول رو پایه اش نمی ایستد و باید یک جیم سنگین روی پایه ان قرار داد.

دو رنگ مختلف فرستاده شده . اصلا کیفیت مناسبی ندارد

مشخصات ابزار

توان 5 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 2000 هرتز
سایر توضیحات طول عمر: 1000 ساعت
تعداد LED: 5 عدد
نوع پایه: GU5.3
شکل: هالوژن
زاویه نوردهی: 120
جنس محافظ: فلز
امکانات لامپ و چراغ: محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. ریسه ال ای دی رشد گیاه 24 وات مدل LM24W-006

ریسه ال ای دی رشد گیاه 24 وات مدل LM24W-006

وال واشر دیجی کالا

عکس چراغ های ریسه ۱متری کاملا خطی هستش،کالای دریافت شده از یک طرف خم ۹۰ درجه کمانی داشت که باعث شده بود قاب روی چراغ خراب بشه. واقعا ۳۳۰ ت نمیارزه مرجوع کردم.

من سایر محصولات رشد گیاه این تولید کننده را خریده و استفاده می کنم. بسیار موثر در رشد گیاه حتی کاکتوس هستند. متاسفانه در این خرید، این کالا بدون بسته‌بندی مشخص و صرفا نایلون‌پیچ فرستاده بودند

لامپ مخصوص گل و گیاه که بدیهی است با توجه به فیزیک دستگاه، احتمال کج شدن آن وجود دارد و همین طور هم شده بود، طوری که با وجودی که سعی کردم آن را استفاده کنم ولی نشد و مرجوع کردم. از دیجیکالا خواهش می کنم به بسته‌بندی کالاها بیشتر توجه نماید.

مشخصات ابزار

توان 24 وات
تعداد LED 24 عدد
نوع پایه سیمی
سایر توضیحات جنس بدنه : فلزی
سطح پوشش : 100 × 30 سانتی متر
فاصله تا گیاه : 40 تا 60 سانتی متر
سیم 2 متری
همراه با کلید و دو شاخه
شکل: فلت , سقفی , زیرکابینتی , ریسه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. چراغ هالوژن رشد گیاه 3 وات مدل R1

چراغ هالوژن رشد گیاه 3 وات مدل R1

خیلی خوبه نوکر خوبی هم داره. بسته بندی بسیار خوبی داشت و کارت گارانتی ۵ ساله هم همراهش بود. با تشکر از تولید کننده .

لامپ مخصوص گل و گیاه یک ترک ریز داشت روش نورش خوبه همونطوری هست که گیاه لازم داره. اما کیفیت انچنانی نداره

خرید لامپ رشد گیاه دیجی کالا

مثل همه لامپهای جدید ال ای دی است و نورش هم متمرکز هست و بعداز سوختن ال ای دی ها میشه از برد داخلش برای روشن کردن فن کامپیوتر هم استفاده کرد . البته گارانتی نداره

با بسته بندی خوب و گارانتی ۵ ساله ، خیلی خوب و عالی و آرزوی موفقیت برای تامین کننده

مشخصات ابزار

توان 3 وات
نوع پایه سیمی
شکل هالوژن
وزن 55 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. پروژکتور ال ای دی رشد گیاه ۷ وات مدل DL-W0020

پروژکتور ال ای دی رشد گیاه ۷ وات مدل DL-W0020

خرید لامپ رشد گیاه دیجی کالا خوب و خوش ساخت با سیم حدود دو متری و کلید بین راهی. تاثیرش روی گلها رو زمان مشخص میکنه

مدتی که کار میکند عالیست داشتن کلید و پایه برای تغییر زاویه از محاسن این کالاست چند رنگ آن زیبا و جلوه قشنگی به گیاهان میدهد

ال ای دی رشد گیاه دیجی کالا

دقیقا شبیه عکسه، خیلی راضیم و خیلی دوسش دارم، نورش هم به انداره و خیلی زیباست

خیلی بی کیفیت. مرجوع کردم. نورش خیلی کمه. انگار خورده بود زمین و رنگش رفته بود. سیمش سفیده و انگار سرهم کردی با دستگاه. خلاصه اصصصصلا پیشنهاد نمی کنم.

مشخصات ابزار

توان 7 وات
ولتاژ 220 ولت
میزان روشنایی 720 لومن
سایر مشخصات طول عمر: 5000 ساعت
نوع پایه: سیمی
شکل: فلت , چراغ پروژکتور و وال واشر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. پروژکتور ال ای دی رشد گیاه 6 وات مدل C650

پروژکتور ال ای دی رشد گیاه 6 وات مدل C650

پروژکتور ال ای دی برای رشد گیاهان طراحی شده و دارای قدرت 6 وات می باشد. چراغ های رشد گیاه یا چراغ های رشد شبیه نور خورشید برای گیاهان هستند و نقش مهمی در فتوسنتز گیاهان دارند و طیف الکترومغناطیسی مناسبی را برای رشد گیاه تولید می کنند.

چراغ پرورش گیاه بیشتر نور مورد نیاز گیاهان در محدوده 400 تا 700 نانومتر است که به آن تابش فعال فتوسنتزی یا PAR می گویند. در این طیف نور آبی و قرمز بیشترین تاثیر را روی گیاهان دارند.

خرید نور مصنوعی برای گیاهان آپارتمانی

لطفاً هنگام استفاده از نور برای رشد گیاه، نور و گیاه را در فاصله مناسب قرار دهید و به صورت عمودی قرار دهید، زیرا فاصله زیاد باعث سوختن گیاه می شود. ساده ترین راه برای بررسی فاصله صحیح بین گیاه و پیاز این است که دست خود را نزدیک به برگ گلدان نگه دارید. اگر دستت گرمای نور را احساس کرد،

نور را از گیاهان دور نگه دارید. سعی کنید ظرف زیر لامپ را ظرف یک هفته به چراغ منتقل کنید تا نور به طور یکنواخت به تمام قسمت های آن برسد. بسته به قدرت لامپ ، روشنایی آن در سطح مقطع مشخص است. محصولات رشد گیاه معمولا برای همه گیاهان تهیه می شود.

مشخصات ابزار

توان 6 وات
ولتاژ 220 ولت
نوع پایه سیمی
سایر مشخصات شکل: چراغ پروژکتور و وال واشر
جنس محافظ: شیشه
امکانات لامپ و چراغ: محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. لامپ رشد گیاه 50 وات کد SAHA50

لامپ رشد گیاه 50 وات کد SAHA50من بعد از ۶ ماه استفاده از این لامپ تاثیری در رشد گیاه ندیدم و بیشتر گل ها بخاطر نبود نور پژمرده و پوسیده شدن خب انتظار هم نداشتم با ۵۰ تومن بخوام خورشید رو به خونه بیارم.

لایت سالم بود ولی محل های اتصال لحیم کاری شده بودند که نشون میده قبلا ا استفاده شده بود

بسیار مفید برای دوستانی که فنی هستند توجه داشته باشید که این ماژوله و کامل نیست باید بتونید دمای لامپ رو پایین نگه دارید من به وسیله یک فن هواکش ۲۲۰ ولت و یک هیت سینک خورشیدی سی پی یو و ۲ عدد هیت سینک ورقه ایی سوراخ دار و خمیر سیلیکون تونستم دمای لامپ رو زیر ۴۰ درجه کنترل کنم.

لامپ فرابنفش دیجی کالا

از یه کلید هم برای روشن و خاموش کردن استفاده کردم هنوز استفاده مداوم نکردم که کیفیت محصول و امتحان کنم. اگه کار تمیزه بکوب لایک و

یک ماهه دارم روزی 12 ساعت ازش استفاده میکنم تاثیر فوق العاده ای روی رشد گیاه داره واسه رفع حرارت از یه هیت سینک cpu و فن 8*8 استفاده کردم تا الان که به خوبی جواب داده واسه چسبوندن لامپ به هیت سینک حتما از چسب سیلکن مارک کافوتر استفاده کنید در ضمن باید فاصله لامپ تا گیاه زیاد نباشه وگرنه خوب جواب نمیگیرید

سری قبل که گرفتم کیفیت خوبی داشت اما اینبار ۴ عدد گرفتم که دوتاش همون اول روشن نشد و‌ دوتای دیگه‌ش هم بعد از چند دقیقه سوخت واقعا کیفیتش به شده اومده پایین

لامپ جایگزین نور خورشید

من برای گل‌های داخل خونه خریدم که در طول روز نور آفتاب خیلی کمی دریافت می کنند و نتیجه رضایت بخش بود. البته یه خورده دردسر داره تا بشه ازش استفاده کرد ولی در کل راضی بودم.

لامپ مهتابی دیجی کالا آنقدر گرم می کند که با یک هیت سینک معمولی نمی توان آن را خنک کرد. گرمایش به حدی است که با وجود هیتسینک ، روکش وارنیش را می سوزاند. سه تا خریدم که اولیش حدود 6 ماه عمر کرد.

من دو مرحله و هر مرحله دو تا کیت چند ضلعی تبلیغ شده رو سفارش دادم که قیمتش از کیت ارسالی گرونتر بود ولی هر دوبار اینهایی رو دریافت کردم که عکسشون رو گذاشتم فکر میکنم که عمدا اینکار رو میکنن به نظرم این کار صحیحی نیست که شما چیزی رو تبلیغ کنید ولی چیز دیگه ای ارسال کنید

مشخصات ابزار

توان 50 وات
ولتاژ 220 ولت
نوع پایه سیمی
سایر مشخصات full spectrum
نیاز به خنک کننده دارد
دارای سنسور کنترل حرارت
لامپ رشد گیاه
مناسب انواع گل و گیاهان آپارتمانی
مناسب سبزیجات
وزن کم
نصب راحت و آسان
COB 50 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. لامپ رشد گیاه 15 وات مدل LP-15 پایه E27

لامپ رشد گیاه 15 وات مدل LP-15 پایه E27

بهترین لامپ برای رشد گیاه

خوبه برای اگر به مقدار نور مورد نیاز گیاه هاتون توجه کنید خوبه دارای بازه نوردهی عالی و بسیار با کیفیت

من تازه گرفتم و نور خوبی داره نمیدونم واکنش گل هام چطوره اما نکته عجیب اینه که من این لامپ رو تو سایت خود شرکت لامپ ۱۳۰ دیدم اما اینجا با این قیمت خریدم !

از لحاظ کارآیی خوبه ، ولی متاسفانه قیمتش با فروشگاهش که برای ثبت گارانتی رفتم خیلی پایین بود ، ضمنا تو تخفیف هم زده بود که این موضوع دیدگاهم رو نسبت به بیک نیک عوض کرد ، انگار آدم رو مسخره کنن ، اونجا قیمتش ۱۳۰هزار تومان بود

بهترین لامپ رشد گیاه

من چند روزی هست خریدم به خاطر همین بطور کامل تاثیرش رو مشاهده نکردم ولی بی تاثیر هم نبوده و باعث سرزنده بودن نگه داشتن گیاهام شده.

لوازم گلخانه دیجی کالا کاربردی و مناسب تاثیرگذار در رشد و شادابی گیاه رنگ بنفش اش خیلی قشنگ و زیباست با توجه به اینکه ایرانه ولی خارجیش بهتره ۱۲ساعت استفاده میکنم رو گیاه تاثیر داشته

سایزش اندازه لامپ 12 وات ال ای دی است و اینکه گارانتی لامپ دونی 12 ماهه داره فاصلش با گیاه چقدر باید باشه؟ پاسخ 80 الی 100 سانت

لامپ مخصوص رشد گیاه دیجی کالا

اين محصول خوب بود فقط به حدى رنگ و رو رفته بود كه انگار دسته دوم هستش و اسم محصول پاك شده بود و پر از خط و خش

سلام برای چند گلدان قابل استفاده است پاسخ سلام برای فضای 80 در 80 سانتی متر

مشخصات ابزار

توان ۱۵ وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس  ۵۰ هرتز
سایر مشخصات بازه توان مصرفی: ۱۰.۵ تا ۲۰ وات
رده مصرف انرژی: A+++
جنس محافظ: فلز
نوع پایه: E۲۷
طول عمر: ۵۰۰۰۰ ساعت
میزان روشنایی: ۱۵۰۰ لومن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین لامپ رشد گیاه

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *