8 مدل از بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس

بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس کدام است موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس است؛ از شروع بشریت انسان ها همیشه برای سهولت در امور روزمره خود ، همیشه در تلاش است تا از ابزارها و وسایلی استفاده کند که بتواند به راحتی و بدون نیاز به انرژی مضاعف عمل مورد نظر را انجام دهد و در عین حال کیفیت و سرعت همیشه او نیز افزایش می یابد.

در همین راستا ، یک پیچ گوشتی شارژی طراحی و ساخته شده است. در نگاه اول متوجه می شویم که این دستگاه شباهت زیادی به دریل برقی دارد. مطمئناً طراحی و ساخت این دستگاه از دریل الگو برداری شده است.

استفاده از بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس به دلیل مصرف کم برق و سرعت بیشتر در بین مردم محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است و به عنوان نوعی مته برای حفاری سطوح یا پیچ هایی که به سرعت باز و بسته می شوند استفاده می شود. در ادامه با کاربرد پیچ گوشتی شارژی و بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس و راهنمای خرید آشنا میشویم باما همراه باشید.

آشنایی با کاربرد پیچ گوشتی های شارژی

بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس

کسانی که با ورق و تخته های چوبی و پلاستیکی مختلف سر و کار دارند ، اغلب به چسب ها و پیچ های مختلف سروکار دارند. نجاران ، تولید کنندگان کابینت و کسانی که برای ساخت انواع تزئینات (خانه ، محل کار و غیره) کار می کنند که از چوب یا پلاستیک ساخته شده اند ، باید روزانه صدها پیچ را باز و بسته کنند.

این امر منجر به زمان و تاخیر در اجرا خواهد شد و همچنین تأثیر منفی بر کیفیت کار خواهد داشت. حال اگر این پیچ ها متفاوت باشد ، این موضوع تشدید می شود. بنابراین نیاز به دستگاهی که علاوه بر صرفه جویی در وقت ، سرعت عمل ما را افزایش دهد و در عین حال کیفیت را افزایش دهد و بهره وری ما را بهبود بخشد ، کاملاً ملموس است.

این دستگاه باید سبک تر و کوچکتر از دستگاه دریل‌ باشد که حتی در فضای کمی نیز می تواند کار کند و قدرت و دقت آن باید در حد مطلوب ثابت باشد. همچنین نیاز به پیچ گوشتی و آچار را برطرف می کند. اینها از مهمترین دلایلی بود که شرکت رونیکس را متقاعد به تولید پیچ گوشتی های شارژی کرد.

مزایای استفاده از پیچ گوشتی‌ شارژی

کار با بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس نیاز به دقت و تلاش زیادی دارد. به خصوص اگر قرار است دستگاهی را با قطعات مختلف از هم جدا یا دوباره مونتاژ کنید. اما پیچ گوشتی های برقی این کار را به صورت خودکار و با کمترین خطای ممکن انجام می دهند. بدون نیاز به زمان زیادی را به باز و بسته شدن قطعات اختصاص دهید.

بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس برای مونتاژ انواع دستگاه ها ، لوازم خانگی ، تجهیزات اداری و مواد مصرفی و غیره استفاده می شود. مدل های الکتریکی دسترسی به اتصالات را که به سختی قابل مشاهده هستند ، آسان می کنند.

مطمئناً وزن مدلهای بی سیم بیشتر از پیچ گوشتیهای برقی سیمی یا مکانیکی است. بنابراین توصیه می شود با در نظر گرفتن وزن اضافی باتری ، وزن محصول را هنگام خرید تخمین بزنید. وزن طبیعی پیچ گوشتی های بی سیم از 2 کیلوگرم بیشتر نیست.

توان انواع پیچ گوشتی‌ شارژی در آمپر ولت بیان می شود. هرچه این فاکتور بیشتر باشد ، دامنه قدرت یا گشتاور محصول برای ورود به اتصالات بیشتر می شود و محصول گرانتر می شود. از طرف دیگر ، باتری محصول نیز می تواند ملاک خرید باشد و هرچه ولتاژ بیشتر باشد ، گشتاور بیشتر برای هر بار استفاده برای محکم شدن پیچ ها و اتصالات بیشتر است.

راهنمای خرید و نکات مهم برای خرید پیچ گوشتی شارژی رونیکس

سرعت گردش آزاد

هرچه موتور پیچ گوشتی شارژی رونیکس قدرتمندتر باشد ، سرعت گردش آزاد آن نیز بیشتر است. البته ، برای مدلهای بیسیم انتظار سرعت و قدرت مته های پیچ گوشتی حرفه ای را نداریم و کاربرد محدودتری دارند.

سرعت گردش آزاد بر حسب دور در دقیقه بیان می شود. اگر قصد خرید دارید ، توصیه می کنیم مدلهایی را ببینید که برای سرعتهای 200 تا 300 دور در دقیقه طراحی شده اند.

بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس

طراحی بدنه ابزار

هدف اول ما استفاده از بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس برای قدرت مانور بهتر در نقاط مختلف و اتصالات پنهان است. بنابراین ، طراحی بدنه باید جمع و جور ، راحت و ساده باشد.

از نظر حرفه ای ، مدل هایی که شبیه مته یا تفنگی هستند به دلیل موقعیت راحت دست ، محبوبیت بیشتری دارند. از طرف دیگر ، هرچه باتری دستگاه کوچکتر باشد ، اندازه و وزن نهایی محصول بیشتر است.

اندازه سه نظام

اندازه بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس به اندازه سوراخ های مته بستگی دارد. جایی که به پیچ متصل می شود و می تواند اندازه آن بین 1/4 یا 3/4 اینچ باشد. بعضی از مدل ها دارای نگهدارنده های ابزار بدون کلید هستند که برای اتصال یا قطع مته به هیچ ابزاری نیاز ندارند.

منبع تغذیه

اکثر مدل های پیچ گوشتی شارژی رونیکس دارای باتری قابل شارژ هستند. ولتاژ باتری این پیچ گوشتی ها بین 4 تا 8 ولت است و این مقدار کافی و ایده آل به نظر می رسد؛

زیرا مجبور نیستند همان قدرت و ولتاژ مته های پیچ گوشتی را داشته باشند. هرچه باتری کوچکتر باشد ، وزن کل محصول کمتر و برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی مناسب تر است.

البته برخی از مدل ها دارای یک باتری قابل تعویض هستند که قابل شارژ نیست. این نوع منبع تغذیه چندان مورد پسند نیست و به دلیل نیاز به تعویض مداوم باتری و افزایش هزینه ها استفاده از آن توصیه نمی شود.

گشتاور و سرعت پیچ گوشتی شارژی

گشتاور نیرویی است که سر پیچ گوشتی بی سیم را می چرخاند. بنابراین گشتاور بالاتر می تواند نیروی بیشتری برای چرخاندن پیچ گوشتی ایجاد کند. با این حساب می توانید هنگام انتخاب پیچ گوشتی بی سیم به قابل کنترل بودن گشتاور نیز توجه کنید.

پیچ گوشتی های قابل کنترل شده گشتاور به شما امکان می دهند تا نیروی چرخشی سر پیچ گوشتی را تنظیم و کنترل کنید. اگر قصد دارید از یک پیچ گوشتی شارژی در آلومینیوم یا چوب سخت استفاده کنید ، باید از یک پیچ گوشتی بی سیم با گشتاور بالا استفاده کنید.

سرعت پیچ گوشتی مربوط به سرعت چرخش آن در دقیقه است که برای کارهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال ، برای حفاری سبک و استفاده عمومی در خانه ، گشتاور 180 دور در دقیقه مناسب است ، برای سختی و وزن متوسط این پارامتر باید بین 1200 تا 1500 دور در دقیقه باشد و برای کارهای سنگین تا 2000 دور در دقیقه ، گشتاور شما مناسب خواهد بود.

لوازم جانبی

نکته دیگری که در هنگام خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس باید به خاطر داشته باشید لوازم جانبی محصول است. پیچ گوشتی ها معمولاً دارای لوازم جانبی مانند “کیف راحت ، باتری اضافی ، سرهای مختلف پیچ گوشتی ، مته فلزی و…” است.

لامپ LED

لامپ LED به شما کمک می کند هنگام باز و بسته شدن پیچ از مته بهتر استفاده کنید. این لامپ درست در زیر خط فرضی شفت قرار دارد که با فشار دادن دکمه استارت روشن می شود. در نتیجه ، می توانید برای باز و بسته شدن پیچ در شرایط کم نور ، دید بهتری داشته باشید.

 

لیست قیمت روز بهترین پیچ گوشتی شارژی های رونیکس در بازار

8 مدل از بهترین و پرفروش ترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس

1.دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8812

بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس

خود دلر شارژی خوبه پیشنهاد میکنم واسه خرید ولی کاش کیفیت جعبه بهتر بود و حداقل چند تا سر پیچ گوشتی میذاشتین خوب اگه مثل دریل پیکوری حداقل یه سری چهار سوی میداشت

من دل و رودشو ریختم بیرون از سر کنجکاوی گیر بکسش رو ریز ریز کردن قطعات همه در حد دریل های با کیفیت گیربکس بخش مهمش پوسته فلزی است و یک بخش پوسته پلاستیک فشرده که کار خاصی انجام نمیده و فشاری بهش نمیاد فقط رفقا من گریس کاری گیربکس دریل و فرز و … رو خودم همیشه انجام میدم

بهترین پیچ گوشتی شارژی

حتی در ویدئو های مختلف بارها دیدم که چه مقدار گریس مناسب گیربکس متاسفانه گیر بکس این دستگا چرب شده با گریس ولی خیلی کمه بعد یه مدت مطمئنا گیربکس خشک میشه من کامل گریس کاری کردم و گریس جنس خوب نسوز بزنین با سرنگ تزریق کنید ب

هش گیر بکس باید در گریس غلت بخوره چون وقتی میچرخه فضای خالی ایجاد میکنه امیدوارم نظرم مفید واقع بشه فقط اگر فنی نیستید گیربکس باز نکنید چرخ دنده زیاد داره و اشتباه ببندید یا برعکس ببندید در عملکرد دستگاه اخلال ایجاد میشه دم همتون گرم

پیچ گوشتی شارژی رونیکس

نمیشه گفت عالی هسا اما با توجه به پولی که داریم میدیم خوبه، من یه مدل آ ا گ هم دارم که خوب اصلا قابل مقایسه با هم نیستن و اون واقعا کیفیت ساختش فوق العاده است، در کل خوبه

من کارم نصب کابینت است نسبت به دریل های بقیه دوستان خیلی بهتره و شارژ خیلی بهتری داره و خیلی هم زود شارژ میشه و خیلی خوش دست است

مرجوع دادم برای گارانتی دو هفتس که هنوز هیچ خبری نشده باتری کمتر از ده دقیقه خالی می کرد واقعا از رونیکس این انتظارو نداشتم اینقدر کیفیت پایین باشه ، قبلا مشابه همین دستگاه رو داشتم ماهی یکبار باتری خالی نمیشد اما این دستگاه افتضاح بود

بهترین دریل شارژی رونیکس

سلام، من دریا و همه جوره تست کردم 40 تا 45 دقیقه باتریش پر میشه و 45 دقیقه هم شارژ میده، قدرتش خوبه، فقط ضعفش اینه که تو دور تند اگه گیر کنه قطع میکنه ولی رو دور کند قدرتش خوبه

هر کدام از دوستانی که این دریا رو خریداری کردن خدایی با اتصاف باشن قسم میخورم هیچکدومتون اندازه من رو دریل فشار نمیارید این دریل داره برا من به نحو احسن کار میکنه و خدایی که نمیاره حتی باطری هاشم خیلی دیر به دیر خالی میکنه از نظر من تنها عیب این دستگاه اینه که کله سه نظام پلاستیکی هست و اگر موقع چرخش به جایی مالیده بشه کلا داغون میشه که اونم اگر موقع کار مراقب باشید هیچ اتفاقی نمیوفته

قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس

این دستگاه عالیه من ۲ سال دارم حرف نداره پرقدرت و عمر بالای باتری

رونیکس برند خیلی معتبری داخل ایران است – البته که نمی شود با لوازم اصلی صنعتی مثل میلواکی یا ماکیتا مقایسه کرد ولی برای بسیاری از کارها مناسب است. با وجود اینکه 12 ولت است ولی قدرت بالایی دارد. در تست اولیه با مته رونیکس 5 میل به راحتی ورق فولادی لعاب دار 2 میل را سوراخ کرد.

سال گذشته برند کرون 14 ولت به قیمت 900 هزار تومان خریدم که البته الان تمام مدل ها افزایش قیمت دو برابری داشته اند. ولی به عنوان رقیب کرون، امروز رونیکس انتخاب قطعی من می باشد

پیچ گوشتی شارژی

من یک ساله دارم استفاده میکنم MDF کاری ، همه کار باهاش انجام دادم حتی سوراخ کردن دیوار ولی طبیعیه که قدرت یک دریل برقی چکشی معمولی رو نداره ولی برای کار MDF و چوب خیلی هم خوبه و عالی . ولی قیمتها بیرون خیلی مناسب تر و پایین تره

بسیار عالی و پرقدرت تا نخرید متوجه میشید بسیار قوی و زیبا هستش من ۵تا دریل شارژی رده بالا دارم اینم در حد اونها هستش

دوستان این مدل فقط یک رنگ داره و هر رنگی که بخرید همون رنگ تصویر ارسال میشه. من با این کالا کار کردم و کیفیت تقریبا خوبی داره

بهترین مدل دریل شارژی رونیکس

قوی ترین دریل شارژی رونیکس سلام خیلی عالی هست اما حتی یه سر پیچ نداره ادم تست کنه

دریل قدرت خوبی داره هیچ گونه سری همراهش نبود به جای ۱۸ ولت ۱۲ ولت فرستادن اما وقت بازگشت رو نداشتم در کل با این دید که ۱۲ ولته خرید کنید در کل مارک رونیکس مارک شناخته شده ای هست

من برای محل کارم یک سال پیش خریدم و هر روز هم استفاده می‌کنم هم باطریش مناسبه و هم قدرت خوبی داره

بهترین برند پیچ گوشتی شارژی

برابری با اجناس خارجی میکنه و نیاز به تعریف ندارد واقعا رونیکس آخرین ابزاری که میخرید کاش از مدیران رونیکس در خودروسازی ایران بکارگیری شود تا از تولید ارابه مرگ جلوگیری کنند

چند روز پیش به دستم رسید یه دریل کاری تقریبا سنگین باهاش انجام دادم روی دیوار بتنی که در کل کاراییش رضایت بخش بود فقط به نظر میاد باطری برای دریل کاری زود خالی کنه ،البته فعلا خیلی باهاش کار نکردم..

خرید پیچ گوشتی شارژی رونیکس

کیفیت بالا مانند نمونه های خارجی و قیمت مطلوب سبکی دارای ۲ تا باطری شارژر سریع هیچی کم کسر نداره

این مدل برای کاربرد خانگی و کارهای کوچک و نصب دوربین خیلی مناسب است برای بقیه کارها و جاهایی که نیاز به سوراخکاری با امکان چکشی دارد به نظرم مناسب نیست یک مشکلیم که من مشاهده کردم گاهی اول کار این بود که گاهی اوقات که سر را در جهت باز میگذاریم که پیچ را باز کند ولی یهو مته شل میشود و انگار دست کنارش نگه داشتی تا مته را عوض کنی

جعبه بی کیفیت بدون جای ابزار مرتبط با دریل داشتن دو باطری خوب بدون توجه به انتخاب رنگ رنگ انتخابی آبی بود اشتباه اوردن

بهترین مارک پیچ گوشتی شارژی

یکی از مشکلاتی که اکثر دریل شارژی دارن تاب داشتن سه‌نظام هست که با سوار کردن نوک پیچ‌گوشتی بلند مشخص میشه و کارایی ندارن. هرچه در نظرات گشتم کسی اشاره نکرده کاش نظر داده میشد کسی نوک بلند ۲۰سانتی باهاش کار کرده یانه وگرنه همه دریل ها با نوک کوتاه ۵سانتی کارایی دارد

ولی خیلیاشون وقتی نوک بلند وصل کنی میفهمی جنس خوبی نیست. ضمن اینکه با کارهای خانگی که ماهی یک بار باهاش کار کنی معلوم نمیشه خوبه یا بد. دریل باید بره توی کار بعد خودشو نشون میده

قیمت پیچ گوشتی رونیکس

در کل خوبه ولی نسبت به قیمت خیلی گرونه. انتظار میره بیشتر به کیفیت توجه بشه من تازه خریدم و هنوز استفاده نکردم ولی کیفیتش عالیه، به نظر میاد دریل خوبیه، هم خوشدسته و هم قدرتیه ، عالی

فقط بدی که داره اینه که اقلام همراهش رو برداشتن و چیزی نبود بخاطر‌۴ تا جنس مسخره خودشونو خراب میکنن عالیه برای کار های صنعتی خیلی پر قدرته خیلیم خوش دسته قیمتش هم نسبت به کاراییش خوبه

پیچگوشتی شارژی رونیکس

خیلی خوب و با کیفیت برای کارهای خانگی خیلی قابل قبول است محصولات رونیکس با کیفیت ترین اجناس در رده ی خودشونن،من که بشدت راضی ام

سلام.من این دریل رو امروز تحویل گرفتم.فعلا پیچ گوشتیش رو استفاده کردم.به راحتی پیچ رو از داخل ام دی اف باز و بسته کردم.کیفیت محصول خوب است و من لنگی در سه نظام مشاهده نکردم.

انواع پیچ گوشتی رونیکس

یک باتری اضافه،شارژر باتری ها،دفترچه راهنما و کارت گارانتی محصول که متاسفانه مهر نشده از طرف فروشنده داخل جعبه هست.. باتری ها شارژ داشتن ولی من زدم یکیشون رو توی شارژ که حدودا 80 دقیقه شارژش طول کشید.

خوشبختانه شارژر باتری ها نشانگر داره که بعد از کامل شدن شارژ چراغش سبز میشه.این رو هم در نظر بگیرید که داخل کارت گارانتی محصول نوشته شده که در صورت ایجاد مشکل در دستگاه فقط یک بار از خدمات گارانتی می توانید استفاده کنید! محصولی که من سفارش داده بودم آبی بود و مبلغ 60 هزار تومان بیشتر بابت این رنگ پرداخت کرده بودم

دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس

ولی متاسفانه محصولی که دریافت کردم رنگش سبز چرک هست،با پشتیبانی تماس گرفتم که گفتن مرجوع کنید دستگاه رو.متاسفانه طی همین یک هفته که سفارشم رو تحویل بگیرم،

50 هزار تومان دیگر گرون شده بود که من هم از خیر تعویض کالا گذشتم! این گله رو از دیجی کالا دارم چون گزینه ای به نام تعویض کالا دارد و توی این شرایط نابسامان اقتصادی که هر روز قیمت کالاها تغییر میکنه مشتری متضرر میشه!

فیلم دریل شارژی رونیکس

سلام من این دریل پیچ گوشتی تازه گرفتم کاملا راضی هستم برای مصارف کارگاهی خوبه مشکلی نداشت و خوب بود فقط رنگ آبی با عکس متفاوت است و بیشتر حالت سورمه ای تیره است

قیمت دریل شارژی رونیکس برای کسانی که دست به آچار شون خوبه کاربردیه تنها عیبش قیمت بالای اونه

خرید پیچ گوشتی شارژی رونیکس

این مدل مجهز به موتور قدرتمند با گیربکس دو سرعته با محفظه فلزی و کلید دو حالته برای تنظیم سرعت گیربکس می باشد.

این دریل در حالت اول دارای سرعت 0 تا 350 دور در دقیقه و در حالت دوم دارای سرعت چرخش آزاد 0 تا 1350 دور در دقیقه است که به کاربران کمک می کند سرعت مورد نیاز برای کار خود را به راحتی انتخاب کنند.

این دریل دارای یک جفت باتری لیتیوم یون 1.5 آمپر ساعتی قابل تعویض و یک شارژر سریع با ورودی 200-240 ولت و خروجی 12.6 ولت می باشد.

مدت زمان لازم برای شارژ کامل این باتری 1.5 ساعت می باشد. در کنار دسته این دستگاه نشانگر میزان شارژ باتری وجود دارد که امکان اطلاع از میزان شارژ باتری در حین کار با دستگاه را فراهم می کند.

فیلم آنباکس پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8812

مشخصات ابزار

ابعاد 05*190*190 میلی متر
وزن 1 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه ندارد
قابلیت کنترل سرعت دارد
سرعت گردش آزاد 1350 دور بر دقیقه
وزن بسته 1.5 کیلوگرم
لامپ LED دارد
بازه سرعت گردش آزاد 1000-1500 دور در دقیقه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2.پیچ گوشتی شارژی تاشو رونیکس 8536

 

pichgoshti sharji ronix 8536

پیچ گوشتی شارژی تاشو 3.6 ولت رونیکس مدل 8536 را می توان در بسیاری از سری های جا ابزار نصب کرد. این پیچ گوشتی از باتری لیتیوم یونی سامسونگ استفاده می کند که یک باتری کره ای 3.6 ولتی با ظرفیت 1500 میلی آمپر ساعت است و می تواند 3 تا 5 ساعت شارژ نگه دارد.

شارژر این دستگاه از نوع شارژ سریع و مطابق با استاندارد CE اروپا می باشد. این پیچ گوشتی شارژی 3.6 ولت رونیکس در حالت آزاد به سرعت بیش از 200 دور در دقیقه می رسد و حداکثر گشتاور آن 3 نیوتن متر است.

فیلم آنباکس پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8536

مشخصات ابزار

ابعاد 15 × 15 × 4 میلی متر
وزن 0.42 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه دارد
قابلیت کنترل سرعت ندارد
وزن بسته 2.539 کیلوگرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3.پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8500

pichgoshti sharji ronix 8500

پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8500 بدنه ای با اندازه مناسب دارد که به خوبی در دست جای می گیرد.

سری پیچ گوشتی این محصول در اشکال مختلف دو طرفه، چهار طرفه، چهار طرف خاردار، ستاره ای، شش ضلعی و سه طرفه طراحی شده است.

رونیکس 8500 تنها 300 گرم وزن دارد و موتور آن با سرعت 200 دور در دقیقه می چرخد. همچنین حرکت دو جهته برای دستگاه وجود دارد.

کیت ساخت رونیکس با تمام لوازم جانبی دارای وزن 1600 گرم می باشد. شرکت رونیکس با عرضه محصولات باکیفیت توانسته است ارتباط عمیقی بین علم و بازار برقرار کند و بازار خوبی را برای محصولات خود تضمین کند.

فیلم آنباکس پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8500

مشخصات ابزار

ابعاد 210x180x90 میلی متر
وزن 0.3 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه ندارد
قابلیت کنترل سرعت ندارد
بازه سرعت گردش آزاد 0-500 دور در دقیقه
سرعت گردش آزاد 200 دور بر دقیقه
لامپ LED دارد
وزن بسته 1.6 کیلوگرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4.پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8530

pichgoshti sharji ronix 8530

این پیچ گوشتی قابلیت کار در دو حالت مستقیم و تفنگی را دارد و از باتری لیتیومی 3.6 ولتی تغذیه می کند. ظرفیت این باتری 1.5 آمپر ساعت است.

پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8530 با وزن تنها 420 گرم بسیار سبک و استفاده آسان می باشد. به همراه این پیچ گوشتی شارژی 40 لوازم و سری مختلف و کاربردی وجود دارد تا بتوانید انواع پیچ را باز و بسته کنید.

رونیکس دو چراغ LED روی این دستگاه تعبیه کرده است تا بتوانید در محیط های کم نور و تاریک به راحتی از آن استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8530 شارژر آن است که قابلیت شارژ سریع را دارد و دارای نشانگر میزان شارژ باقی مانده باتری است.

مشخصات ابزار

ابعاد 250×100×200 میلی متر
وزن 0.4 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه دارد
قابلیت کنترل سرعت دارد
بازه سرعت گردش آزاد 0-500 دور در دقیقه
سرعت گردش آزاد 210 دور بر دقیقه
لامپ LED دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5.پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8500

pichgoshti sharji ronix 8500 2

دارای چراغ LED برای کار در محیط های تاریک، دارای باتری لیتیومی 3.6 ولت، ظرفیت شارژ بین 3 تا 5 ساعت، دارای طراحی ارگونومیک برای کنترل آسان و کاهش خستگی کار، دارای نشانگر LED، سطح شارژ باتری شارژر دارای امکان شارژ سریع طبق استاندارد CE می باشد اروپا دارای سیستم راست گرد و چپ گرد با حداکثر گشتاور 3 نیوتن می باشد.

مشخصات ابزار

ابعاد 8.5 × 18 × 21 میلی متر
وزن 0.6 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه ندارد
قابلیت کنترل سرعت ندارد
سرعت گردش آزاد 200 دور بر دقیقه
لامپ LED دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6.پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8505

قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس

وزن این پیچ گوشتی 560 گرم و ابعاد 165 عرض: 40 ارتفاع: 150 میلی متر است که بسیار سبک است و همین ویژگی کار با این دستگاه را آسان می کند. منبع تغذیه این دستگاه یک باتری لیتیوم یونی 3.6 ولتی 1500 میلی آمپر ساعتی بوده و مدت زمان شارژ باتری 3 تا 5 ساعت می باشد.

از ویژگی های پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8505 می توان به نشانگر شارژ باتری، گشتاور 3 نیوتن متر و انواع سر پیچ گوشتی اشاره کرد.

فیلم آنباکس پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8505

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 165، عرض: 40، ارتفاع: 150 میلی متر
وزن 0.56 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه ندارد
قابلیت کنترل سرعت ندارد
سرعت گردش آزاد 200 دور بر دقیقه
لامپ LED دارد
وزن بسته 1.47 کیلوگرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. پیچ گوشتی شارژی رونیکس RX08505

قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس

این محصول 560 گرمی دارای سرعت چرخش آزاد 200 دور در دقیقه و باتری لیتیومی آن دارای ولتاژ 3.6 ولت می باشد.

این پیچ گوشتی شارژی دارای 18 سری مختلف با اندازه های مختلف می باشد و همچنین دارای رابط 6 سانتی متری برای یک سری پیچ گوشتی می باشد.

عملکرد گرد چپ و راست گرد این محصول به شما امکان باز و بسته کردن پیچ ها را می دهد. پیچ گوشتی شارژی رونیکس دارای گشتاور 3 نیوتن متر می باشد و یک شارژر مخصوص در کیف نگهدارنده دستگاه تعبیه شده است.

در قسمت جلویی این ابزار یک چراغ LED تعبیه شده است که در زمان کارکرد دستگاه روشن می شود.

مشخصات ابزار

ابعاد 165 x 40 x 150 میلی متر
وزن 0.56 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه ندارد
قابلیت کنترل سرعت ندارد
سرعت گردش آزاد 200 دور بر دقیقه
لامپ LED دارد
بازه سرعت گردش آزاد 0-500 دور در دقیقه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8.دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8214

قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس

پیچ گوشتی شارژی 14.4 ولت رونیکس مجهز به موتور قدرتمند ساخت ژاپن می باشد که باعث افزایش کارایی و عمر طولانی دستگاه می شود،

مجهز به گیربکس دو دور صنعتی جهت بهبود راندمان پیچ و سوراخ کاری در صنایع مختلف مجهز به باتری Ni-Cd ساخت تایوان مجهز به چراغ LED جهت عملکرد بهینه در محیط های کم نور و تاریک

با استفاده از کلید ضد گرد و غبار مرغوب طبق استاندارد TUV دارای سه نظام تمام اتوماتیک

دارای 2 عدد باتری مجهز به سری پیچ گوشتی های دوگانه با یک شارژر مجهز به برد الکترونیکی پیشرفته با سوئیچ هوشمند کیسه ضد ضربه BMC یکی از بهترین دریل ها موجود در بازار است.

مشخصات ابزار

ابعاد 200x70x230 میلی متر
وزن 1.54 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
قابلیت خم شدن بدنه ندارد
قابلیت کنترل سرعت دارد
سرعت گردش آزاد 1250 دور بر دقیقه
توان 14.4 وات
وزن بسته 5 کیلوگرم
لامپ LED دارد
بازه سرعت گردش آزاد 1000-1500 دور در دقیقه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین دریل شارژی رونیکس

منبع
expertreviewsamazon

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *