20 مدل بهترین ترازوی گرمی دیجیتالی دقیق ترین 1401

بهترین مارک ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین کدام است موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های ترازو های دیجیتال گرمی و جیبی است، ظرفیت انواع مختلف ترازوی دیجیتالی گرمی از چند گرم تا صدها گرم متغیر است. به طور کلی می توان گفت که ترازوی دیجیتالی گرمی با سرعت بالا و دقت بالا برای وزن کردن مواد مختلف است.

انواع ترازوی گرم دیجیتالی هنگام وزن کردن به مواد حساسیت بالایی دارند و با توجه به میزان حساسیتی که دارند ، ترازوهای دارای دو صفر ، سه صفر ، چهار صفر یا … نامیده می شوند و در این نام ارقام عددی در دو طرف کاما اعشاری محاسبه می شود. به عنوان مثال ، مقیاس 0.01 گرم را ترازوی سه‌ صفر می نامند.

انواع ترازوی گرم با انواع مختلف ترازوی آزمایشگاهی متفاوت است. وجود سرپوش یکی از ویژگیهای مهم ترازوهای آزمایشگاهی است که ترازوهای گرمی فاقد آن هستند. در دسترس بودن قابلیت هایی مانند توانایی اطاعت و اندازه گیری چگالی مواد و بسیاری از امکانات دیگر تنها در محدوده کار ترازو های آزمایشگاهی است.

معامله گران و فروشندگان مواد نسبتاً گران و سنگ های گران قیمت از انواع مختلف ترازوی گرمی استفاده می کنند و برخی از آنها برای دقت بیشتر از ترازوهای آزمایشگاهی استفاده می کنند. برخی از فعالان علمی و آزمایشگاهی نیز از ترازو های مختلف در آزمایشگاه های خود استفاده می کنند.

کاربرد ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین

بهترین مارک ترازوی دیجیتالی گرمی

خرید ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین برای هر طلا فروش ، نقره ساز و سایر فروشندگان فلزات و سنگ های قیمتی الزامی است. عطر سازان یکی دیگر از خریداران مهم ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق هستند.

یکی از اساسی ترین گزینه ها در هنگام خرید ترازوی گرم ظرفیت ترازو است. به طور طبیعی ، ظرفیت وزنی مورد نیاز یک طلا فروشی با یک فروشگاه طلا بزرگ متفاوت است ، یا شاید عطاری برای خرید یک ترازوی گرمی به ظرفیت وزنی بیشتری نیاز داشته باشد. دقت ترازو بالا یکی دیگر از ویژگی های خرید ترازو گرمی است.

برای کارهایی مانند عطاری ، یک‌ دهم یا یک صدم گرم حساسیت کافی است ، اما مشاغلی مانند خرید و فروش الماس و بسیاری از گوهرها و فلزات نیاز به ترازوی گرمی با حساسیت و دقت بالاتر دارد.

بهترین مارک ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین

  • مارک آدام انگلستان
  • مارک تولدوی سوئیس
  • مارک رادوگ لهستان
  • مارک ای‌ان‌دی ژاپن
  • مارک سارتریوس آلمان

راهنمای خرید ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین

راهنمای خرید ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین

انواع ترازوی دیجیتالی

امروزه با توجه به نیاز افراد و انواع کارایی ، انواع مختلف ترازو های دیجیتالی تولید و به فروش می رسد. که در ادامه با مواردی از آنها آشنا میشویم:

ترازو دیجیتالی هوشمند

ترازو دیجیتالی هوشمند یکی از انواع ترازو دیجیتال خانگی است که در خانواده ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در این ترازو ، شما نه تنها می توانید وزن خود را اندازه گیری کنید ، بلکه حجم ماهیچه ، چربی ، استخوان و سایر امکانات خود را نیز اندازه گیری می کنید. کالری سوزانده شده برای خود را اندازه گیری کنید.

ترازو دیجیتالی جیبی

ترازو دیجیتالی کوچک به طور گسترده در آشپزخانه های خانگی برای اندازه گیری مواد غذایی استفاده می شود ، اما به دلیل اندازه کوچک و عملکرد آسان ، این مدل در بین خانم ها بسیار محبوب است.

ترازو دیجیتالی گرمی

ترازو دیجیتالی گرمی نوع خاصی از ترازو های کوچکتر از ترازو های جیبی هستند که عمدتا برای اندازه گیری مواد بسیار کوچک مانند عطر یا طلا استفاده می شود.

ترازو دیجیتالی وزن کشی

پرکاربردترین ترازو دیجیتالی در کل ترازو های اندازه گیری، ترازوی دیجیتالی وزن کشی است. این نوع ترازو به دلیل دقت و عملکرد بهتر وزن ، بیشتر از نوع دستی (عقربه ای) استفاده می شود.

راهنمای خرید ترازوی دیجیتالی گرمی دقیق ترین

راهنمای خرید ترازوی دیجیتالی گرمی

قیمت ترازو گرمی

قیمت ترازو ها بسیار متفاوت است و نمی توان برای انواع مختلف ترازوی دیجیتالی گرمی قیمت ثابت در نظر گرفت. تفاوت های زیادی در ترازوی گرمی در مارک های مختلف وجود دارد.

در بسیاری از موارد ، نام تجاری خود نشان دهنده قیمت بالای ترازوی دیجیتالی است. به عنوان مثال ، برند تولدوی سوئیس را نمی توان با قیمت پایین خرید ، اما قیمت ترازوی دیجیتالی گرمی کیا ساخت ایران قیمت مناسب تری دارد.

ترازوی گرمی ارزان

ترازوی گرمی ارزانارزان را می توان در برخی از مارک های ساخت ایران ، چین و تایوان یافت ، گرچه ارزان بودن به این معنی یکسان برای خریداران نیست. هنگام خرید ترازوی گرمی، ابتدا کیفیت و دقت ترازو را در نظر بگیرید و سپس به شاخص هایی مانند قیمت توجه کنید.

در بسیاری از موارد ، تنها توجه به ترازوی گرمی ارزان قیمت و عدم توجه به کارایی و کیفیت ترازوها منجر به انتخاب ترازوهای ضعیف می شود که نمی توانند عملکردهای مورد نیاز را در حین استفاده به خوبی انجام دهند.

منبع تعذیه

ترازوهای دیجیتال معمولاً از نوع نیمه قلم ، نوع قلم و باتری های سکه ای استفاده می کنند. نکته ای که قبل از خرید باید به آن توجه کنید تعداد باتری های مورد نیاز و نحوه تعویض آسان باتری است.

میزان دقت ترازو

هنگام خرید ترازوی دیجیتالی به یاد داشته باشید که هر چه دقت ترازو بیشتر باشد ، وزن نمایش داده شده از دقت بیشتری برخوردار است.به عنوان مثال ، ترازویی با دقت 100 و ترازوی با دقت 200 وزن دقیق تری را نشان می دهد.

نوع نمایشگر ترازو

اکثر مردم هنگام خرید ترازوی گرمی به صفحه نمایش توجه نمی کنند.لازم به ذکر صفحه نمایش ترازو باید اعداد را به وضوح نشان دهد. اگر به این مورد توجه نکنید پس از خرید ، آنها متوجه شدند که صفحه ترازو یکی از مهمترین مواردی است که باید بیشتر به آن توجه کنند. اندازه و وضوح صفحه وزن باید اطمینان حاصل کند که هنگام ایستادن از بالا به وضوح قابل مشاهده است.

دامنه اندازه گیری

اما باید توجه داشت که هنگام خرید ترازو باید حداکثر وزنی را که ترازو تحمل می کند بررسی کنید.

خاموش شدن خودکار

یکی از بهترین ویژگی های ترازو دیجیتالی عملکرد سیستم خاموش شدن خودکار آن است. به یاد داشته باشید که هنگام خرید ترازو می توانید آن را به طور خودکار خاموش کنید ، اگر گاهی اوقات خاموش کردن ترازو را فراموش کنید ، به طور خودکار خاموش می شود. این امر مصرف برق موجودی را به حداقل می رساند و باتری را برای مدت طولانی روشن نگه می دارد.

لیست بهترین ترازوی های دیجیتالی وزن دقیق گرمی

1. ترازوی دیجیتالی پورشه دیزاین مدل DS-994

ترازوی دیجیتالی پورشه دیزاین مدل DS-994

اندازش کوچک تر از چیزیه که فکر میکرد.ولی قیمت مناسب و دقت بالایی دارد.از همه مناسب تر زیباتر و باکیفیت ترین جنس بدنه عالی رنگ عالی درب روکش محافظ سینیش مغناطیسی خلاصه نسبت به پولش عالیه البته بعد از اینکه بردم و تست فنی کردم دیدم

بهترین ترازوی گرمی دو ونیم برابر وزن رو نشون میده مرجوع کردم دوباره همین میخرم امیدوارم بعدی سالم باشه

مشخصات ابزار

وزن 55 گرم
دقت 0.01 گرم
باتری دارد
توضیحات باتری یک عدد باتری سکه ای CR2032
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه 2 عدد باتری CR2032
کیف چرمی
بند
سایر توضیحات قابلیت شمارش قطعات ریز مانند دکمه ، سوزن ، منجوق و ..
دارای یک باتری اضافه ( زاپاس )
دارای کیف چرمی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. ترازو مدل MAB.4500

ترازو مدل MAB.4500

با توجه به محدودیت های عنوان شده و برآورد کردن نیاز های مورد انتظار به نظرم ارزش این قیمت رو داره هرچی روش میزارم هر دفعه یه عددی رو نشون میده درخواست مرجوع دادم ممنون از دیجی

دقت 0.01 بود ولی بازم کمه ، سینی قرار دادن طلاش کوچیکه و برای قطعات بزرگتر کار رو دشوار میکنه ، در نهایت هم خیلی دقیق نیست ، فقط کار راه اندازه

ترازو دقیق طلا فروشی

کیفیت متوسطه ولی به نسبت قیمتش خوبه، اینی که برای من ارسال شده قسمت وسط که اندازه گیری وزن را انجام میده کمی به یک سمت کجه اما یک قطعه خیلی کوچک طلا که قبلا خریده بودم را بر اساس وزن داخل فاکتور با آن اندازه گیری کردم که دیدم درست اندازه گیری کرد و به همین دلیل مرجوع نکردم

بهترین ترازوی گرمی یک جنس را سه بار وزن کردن هر بار یک عدد جدید با اختلاف دهم گرم با قبل نشان میداد

سلام مدتها بود میخواستم بخرم تا پیشنهاد ویژه با قیمت ۹۵ خریدم تا الان راضی ام خیلی روان و دقیق است

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
دقت 0.01 گرم
باتری دارد
توضیحات باتری باتری نیم قلمی
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه 2 عدد باتری نیم قلم
سایر توضیحات قابلیت خاموش شدن خودکار بعد از 30 ثانیه
با دقت 0.01 گرم تا 200 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. ترازو دیجیتالی نوت بوک مدل 5-1108

ترازو دیجیتالی نوت بوک مدل 5-1108

بهترین ترازوی گرمی

با سلام متاسفانه مدل کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده یکی نبود مدل سفارش داده شده 1108-5 با دقت 0.01 گرم و مدل دریافتی 1108-2 با دقت 0.1 گرم

لطفا نمونه های خریداری شده را در کارتن پستی فیکس کنید تا از لق خوردن و آسیب دیدن در حین حمل و نقل جلوگیری شود

بهترین ترازوی گرمی وقتی وزنه دیگری روش باشه کارایی صدم گرم بهتره ولی روی حالت صفر خطا زیاد داره

دوستان چیزی که نوشتن و ارسال میکنن خیلی دقیق نیست برای کارای کوچیک بدرد نمیخوره باید از 6 گرم به بالا رو روش حساب کنید تو بازار با 40 تومن بیشتر میتوانید همین مدل ولی دقیقشو بخرید که حتی نیم گرمم نشون بده

ترازو دیجیتال گرمی

ترازوی دیجیتال گرمی من این ترازو رو حدود 8-9 ماه پیش خریدم.اون موقع چهل تومن گرون تر بود.با این قیمتی که الان داره عالیه.طلا رو اندازه گرفتم نسبت به وزنی که تو کاغذ خریدش نوشته بود یکی دو صدم اختلاف داشت

من برای وزن کردن رزین و هاردنر گرفتم، خوبه، زیر ۱ گرم رو خوب نشون میده و حداکثر وزنی رو که نشون میده نیم کیلو یا ۵۰۰ گرم هستش، به این موضوع دقت کنید، ببینید برای چه کاری میخواید استفاده کنید، در کل خوبه

خیلی دقیقه و مشابه عکس اول وزنش ثابت نمی شد و همش بالا پایین می‌رفت، فهمیدم باد کولر بهش می‌خورده من برای کار آزمایشگاهی خریدم دقت عملیش دقیقا 4 صدم هستش و برای من که تا دهم گرم میخواستم عالیه. پسندیدم

بهترین ترازوی دیجیتال گرمی

اگر دقیقا همین مدل ۱۱۰۵ را بگیرید عالیه. شیک و زیبا. نسبت به قیمت و نسبت به ترازوی طلا فروشی عالیه. این مدل صدم صوت هم داره. در دهم صوت اصلاً خطا نداره. فقط در صدم صوت ۲ عدد بالا پایین خطا داره که برای عموم ناچیزه. فقط برای طلا فروش خوب نیست و البته کیفیت بدنه و کار خیلی خوبه.

یه ترازوی پوکیده فرستادن که حتی مارکش افتاده بود. اصلا نمیشد کار کرد باهاش چون وقتی روشن میکردی هنگ بود. روکش صفحش کنده شده بود. بک لایت نمایشگر شم اصلا کار نمی کند. از این مدل قبلا برای محل کارم خریدم خیلی عالی بود ولی این کلا فرق داشت معلوم بود تقلبیه.

بهترین ترازوی گرمی برای کسانی که دقت در حد یک دهم میخواند خوب است اما در صدم تقریبا تا تا 5 واحد حداکثر خطا دارد خوبتر از آنچه بود که انتظار داشتم ، امیدوارم دوامش هم زیاد باشد ، کلا با پولی که پرداختم بسیار راضیم.

ترازوی دیجیتال بسیار دقیق

ترازوی دیجیتال دقیق حدود دو سالی میشه خریدم و برای وزن کردن کود های پودری باغبانی استفاده کردم، بسیار دقیق و کار راه بندازه، حتما از نمایندگی های مجاز بخرید چون به ضربه خیلی حساسه. در کل پیشنهاد میکنم بخرید.

برای کار من که وزن کشی با دقت انس نمیخواد که خیلی خوب بود. من تا دهم گرم کار کردم عالی بود ترازو خوبی هست ولی 500 گرم و دقت 0.01 نیست. ترازو 2 کیلو با دقت 0.1 است. هنگام خرید احتمال این رو داشته باشید که دقت و توانایی ترازو ممکن است متفاوت باشد

باسلام ترازو اندازه اش و سایزش خوبه فقط برای من صفحه نمایشش خراب بود و خطا زیاد داره انگار که قبلا فروختن بعد پس دادن و تعمیرش کردن !!!! کلی طول میکشه تا بفهمی کمی به وزن اضافه کردم. گاهی هم اضافه که میکنی اصلا عددی که نشون میده اضافه نمیشه. من پس فرستادم.

مشخصات ابزار

وزن 400 گرم
دقت 0.01 گرم
باتری دارد
توضیحات باتری دو عدد باطری نیم قلمی
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 500 گرم
سایر توضیحات اقلام همراه: دو عدد باطری نیم قلمی
واحدهای اندازه گیری: g , oz , ct , gn , ozt ,dwt
ال سی دی 5 رقمی
صفحه بشقاب ترازو از جنس استیل ضد زنگ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. ترازو دیجیتالی مدل لبخند mab106

ترازو دیجیتالی مدل لبخند mab106

بهترین مارک ترازوی جیبی

بعضی وقتها خوب کار نمیکنه چند بار خاموش روشن میکنم زیاد جالب نیست بسیار کار راه انداز و کیفیت خوب و اندازه بسیار بزرگ و خوبی داشت

ترازوی گرمی خیلی عالی و لازم برای همه افراد دانش آموز ،خانه دار, مهندس و هر کسی که وزن دقیق اشیا را می‌سنجد. فقط عالیاقا عالی است با کلی شک گرفتم ولی از ۵گرم ۵۰کیلو رو میکشه یعنی واقعا عالیه

تستش کردم خطا نداشت تقریباً دقیق است ولی فکر نکنم ۵۰ کیلو توان داشته باشه تا ۱۰ کیلو که خوب بود در منزل بسیار کاربردی و قابل استفاده است. من که از خرید خود راضی هستم.

بسیار وسیله عالی است، مخصوصا اینکه در وزن پایین با انحراف ۵ گرم و در وزن بالا با انحراف ۱۰ گرم، وزن را نشان میدهد، خیلی بکار می‌اید، جنس خوبی هم دارد اگر بدنبال ترازوی تا ۵۰ کیلو هستید حتما این را بخرید فقط کمی گرانیست که به کیفیت آن می‌ارزد

ترازوی دیجیتال گرمی طلا

خیلی خوبه تو هر خونه لازمه. بهتره که چند رنگ سفارش بدین چو من رنگ مشکی خواستم برای من آبی فرستادن برای کار اندازه گیری کتاب استفاده می کنیم. هم قطعات خوب ساخته شده هم دقت اندازه‌گیری خوب است.

سلام دوستان بهترین ترازوی گرمی پیشنهاد میکنم حتما بخریم هم قیمتش خوبه هم اندازش هم برای استفاده خانگی خوبه هم برای مشاغلی که احتیاج به یه ترازو دستی دارن دقیق هم حساب میکنه

خرید ترازو گرمی این یک ترازو بدون برند و ساخت متفرقه هست هر چقدم گشتم ی جنس مارک پیدا کنم پیدا نشد خوبه ولی برای جنس های پایین ده کیلو یبار خواستم ی کیسه برنج 30 کیلویی بکشم باهاش ک کلا نابود شد . چون بدنش لاکه و لاک مقاومت نداشت

مشخصات ابزار

وزن 140 گرم
دقت 0.5 گرم
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 5 گرم تا 50 کیلوگرم
سایر توضیحات – تا وزن 5 کیلو خطا 5 گرم
– از 10 تا 50 کیلو خطا 10 گرم
– دارای حلقه آویز برای معلق نگه داشتن
– دارای قلاب برای آویزان کردن اشیاء جهت اندازه‌گیری وزن
– مناسب برای اندازه گیری وزن اشیاء درون کیسه یا گونی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. ترازو دیجیتالی مدل T-01

ترازو دیجیتالی مدل T-01

قیمت ترازو گرمی

خیلی دقیق نیست و هر کجای صفحه وزن متفاوتی رو نشون میده ولی با توجه به قیمتش کار راه اندازه

من این مدل با چراغ سبز سفارش دادم ولی مدل ۱۱۰۸ با چراغ آبی فرستاده شده که وزن ها رو بالا پایین نشون میده.برای کار من که طلاسازی هست زیاد مناسب نیست چون باید دقیق باشه

روی هر جایی از ترازو یه چیزی میزاری یه وزن نشون میده اصلا تو همون نقطه قبل هم دوباره یه چیز دیگه نشون میده

خیلی ترازوی خوبی هست من از خریدم راضی هستم و پیشنهاد میکنم بخرید.ممنون

ترازوی دقیق گرمی

بهترین ترازوی گرمی سایزش کوچیکه و قابل حمل قیمتش مناسب بود و وزن خیلی کم رو اندازه یه هسته لیمو رو هم نشون میده من برای بسته بندی هل و زعفرون خریدمش

دفعه اول برای یکی از دوستان خرید کردم که سپرده بود یه ترازو با قیمت مناسب و کارایی خوب براش پیدا کنم.چندین مدل رو گشتم و با خوندن نظرات به این رسیدم.من برای وزن کردن سبد قهوه اسپرسو پمپی مسافرتی واکاکو و اسپرسو ساز خانگی و احیانا خرید جواهرات (صد سال آینده) خریدم.

قیمت ترازوی دیجیتال گرمی

واقعا پیش قیمتش دقت خیلی خوبی دارد.در طولانی مدت اگر دچار باگ یا خرابی نشه بنظرم انتخاب خیلی خوبیه.ضمنا موقع باز کردن صفحه ترازو یکم کج بود خورد تو ذوقم ولی بعد دیدم قابل چرخش و تنظیم بود. (عکسشو گذاشتم)..در کل راضیم و توصیه میکنم.

به نظرم به نسبت قیمت خوبه، به علاوه اینکه حالت نوت بوکی و مثل سر رسید میمونه و یه جورایی به خوبی ازش محافظت میکنه، دقیق هم هست. وسیله ی خوبیه ولی فکر نمی کردم اینقدر کوچک باشه توی عکس بزرگتر دیده میشد

مشخصات ابزار

وزن 274 گرم
ابعاد 18x11x2 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. ترازو دیجیتال مینگ هنگ مدل MH-999

ترازو دیجیتال مینگ هنگ مدل MH-999

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
ابعاد 2*11*16 سانتی‌متر
دامنه اندازه گیری 0.01-600
دقت 0.01
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. ترازو دیجیتال مینگ هنگ مدل MH-333

ترازو دیجیتال مینگ هنگ مدل MH-333

مشخصات ابزار

وزن 35 گرم
ابعاد 7x4x1 سانتی‌متر
باتری دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. ترازو دیجیتال مدل YJ-602

ترازو دیجیتال مدل YJ-602

مشخصات ابزار

وزن 75 گرم
ابعاد 11x5x2 سانتی‌متر
دامنه اندازه گیری 500
دقت 0.1
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. ترازو دیجیتال مدل SF-400C

بهترین مارک ترازوی دیجیتال گرمی

اگه یه چیزی رو دوبار با فاصله زمانی روی ترازو بزارید دو عدد متفاوت نشون می ده

من برای زعفران استفاده می کنم حتی هم طلا باهاش وزن کردم دقتش در حد ترازوی طلا فروشی هست ولی بیشتر از 200 گرم باهاش وزن نمی کنم چون ممکنه آسیب برسه بهش

در کل چیز بدی نیست ولی اینو باید در نظر بگیرید که خیلی کوچیکه و با ترازوی دیگه ای که داشتم وقتی سنجیدم دیدم یه مقدار وزن رو کمتر نشون میده ولی خوب قیمتش بد نیست

ترازوی دیجیتال گرمی

قبلا شبیه اینو داشتم تنها ایرادش این بود که بعد از چند سال استفاده دیگه 500 گرم نشون نمیده و آخرش شده 194 گرم که اونم با توجه به قیمتش مهم نیست فوقش دوباره میخریم. ولی کاربردی و راه بندازه و قیمتشم مناسبه

سالم بود اندازه گیری شم بد نبود بعضی وسایل و اندازه ۱ تا ۳ گرم بیشتر میزنه ولی نسبت به قیمتش خوبه کاربردی

من برای کار رزین خریداری کردم خوبه قیمتش نسبت به جاهای دیگه پایین تر بود من چند روزه خریدم و خیلی دقیق و بدون مشکل و تا ۵۰۰ گرم وزن میکنه.

ترازو گرمی

خوب و کاربردی، فقط دقت کنین که موقع اندازه گیری ترازو در سطح صاف و محکمی قرار داشته باشه

بهترین ترازوی گرمی دقت نسبتا خوبه ولی به درد طلا نمیخوره شما باید یک جسم را چند دفعه وزن کنی یکسان باشه ولی تا یک گرم تلرانس داره

جنس خوب کیفیت خوب،قیمت خوب دوست دارم بیشتر خرید کنم لطفا تعدادشون بیشتر کنید ممنون

ترازو دیجیتال گرمی

واقعا عالی و کاربرد ی من برای وزن کردن نون برای رژیم و برای وزن کردن مواد شیرینی پزی استفاده کردم و عالی بوده و فریبا یک سال میشه که دارمش خیلی شیک و زیبا هست

خود دستگاه تازه امروز به دستم رسید و هنوز باهاش کار نکردم ولی یه نکته خیلی جالب اینکه باتری که همراه ترازو فرستادن با وجود اینکه تو پـــــک بود و مشخص بود که اکبند ولی هر دو باتری انگار کامیون ازروش رددشده،حالا عکسشم میزارم خودتون تصمیم بگیرید به خریدش

لیست قیمت ترازو دیجیتال گرمی

برای کار زرگری خریدم بیشتر از قیمتش می ارزه دقتش عالیه محفظه هم داره که توی عکسش نیست ولی تو جعبه داشت سفارشمو زود آوردن کارمو راه انداختن تشکر

دقت قابل قبول و قیمت خیلی پایین تر از رقبایش مثل AND من از خرید خودم راضیم با تشکر

ترازو دیجیتال مدل SF-400C

مشخصات ابزار

وزن 520 گرم
دقت 0.01
باتری دارد
توضیحات باتری 2 عدد باتری 1.5 ولت
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 0.01تا 500 گرم
اقلام همراه آداپتور و محفظه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. ترازو دیجیتال مدل NB1

ترازوی دیجیتال دقیق

این دومین بار است که از این محصول میخرم فقط این یکی وزن بیشتری رو میکشه نسبت به بازار قیمت خیلی مناسب هست با تشکر

از همه چیزش خوشم اومد، هر بار هم که روشن میشه خودش رو کالیبره می کنه. دقت خوبی هم داره

به نسبت قیمت مناسبش کیفیت خوبی داشت حالا تو طولانی مدت مشخص میشه باتری همراهش افتضاح بود استفاده نشه بهتره

ترازو گرمی

حداکثر تا ۵۰۰ گرم را میکشه و دقت آن هم یک صدم گرم است. در کل از خریدم راضیم

واقعا عالیه من خریدم واسه ساخت خمیر چینی در حد ۲و ۳ گرم واقعا عالیه و میتونه تا ۳ کیلو رو واقعا بکشه ممنون

من این ترازو رو برای اندازه گیری مواد برای پخت نان و شیرینی برای مقادیر کم بعضی مواد که ۲ یا ۳ گرم لازمه گرفتم و کاملا راضی هستم امیدوارم زود خراب نشه

بهترین ترازوی گرمی از یک دهم گرم تا ۲ کیلو دارد دقتش خوبه بد نیست مثلا گوشیمو یه بار ۱۵۶ نشون میده یه بار ۱۵۴ ۱۵۵ در حده ۲ تا ۳ دهم خطا داره

ترازوی دیجیتال گرمی

سبک و قابل حمل زیبا دقت قابل قبول وزن قابل سنجش تا 2 کیلوگرم دقت یک دهم

اگه دقت یک گرم براتون کافیه ترازو با دقت 0.1 بگیرین، (چون اینا یکی دو دهم اشتباه دارن) اگه ترازو با دقت یک گرمی بگیرین دو سه گرم اختلاف میده و اذیت میشین. خوبی این ترازو اینه که دقتش 0.1 بود و تا دو کیلو هم ساپورت می کرد، هرچی تو بازار گشتم یا 1 گرم بود تا 10 کیلو یا 0.1 تا نیم کیلو.

دقیق هست. ابعادش خیلی خوبه و راحت میشه با خودت ببری هر جا. برای کسانی که رژیم می گیرند خیلی خوب و کار راه انداز هست

ترازو دیجیتال گرمی

عالی و کاربردی. هر کی رژیم میخواد بگیره یکی از این ترازوها لازم داره

نسبتا دقیقه و قریبا ۱ تا ۲ گرم اختلاف داره ولی درکل خیلی به درد میخوره.

یه ترازوی دیجیتال قشنگ و کوچک که واسه همه کاری میاد دوستانی که دنبال ترازو هستن تا گرونتر نشده بخرن

دوبار پشت سر هم برا یک جنس یک عدد رو نشون نمیده. باتری میندازین توش در جا باتری بسته نمیشه.

ترازو دیجیتال مدل N-B1

مشخصات ابزار

وزن 450 گرم
دقت 0.01
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 0.1 گرم تا 2 کیلوگرم
سایر توضیحات -دارای دکمه Tare برای پارسنگ کردن ظروف
-شامل واحد های اندازه گیری :kg , oz , ct , gn , owz , dwt
-ابعاد نسبتا بزرگ نسبت به سایر ترازو های زرگری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. ترازو دیجیتال مدل ek2k

ترازو دیجیتال مدل ek2k

مشخصات ابزار

وزن 150 گرم
دقت 0.1 گرم
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 2000 گرم
سایر توضیحات ظرفیت : 2000 گرم(2 کیلوگرم)
دقت : 0.1 گرم
صفحه تمام استیل
نمایشگر اضافه بار و باتری
کالیبراسیون آسان
پارسنگ الکتریکی
کارکرد با باتری نیم قلم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. ترازو دیجیتال مدل atp188-200

ترازو دیجیتال مدل atp188-200

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
دقت 0.01گرم
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 200 گرم
سایر توضیحات ظرفیت 200 گرم
دقت 0.01 گرم
دارای کاور چرمی محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. ترازو دیجیتال مدل IPG-SERIES

ترازو دیجیتال مدل IPG-SERIES

مشخصات ابزار

وزن 72 گرم
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 1000gx0.1g
سایر توضیحات سبک و قابل حمل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. ترازو دیجیتال کد 2312

ترازو دیجیتال کد 2312

مشخصات ابزار

وزن 50 گرم
دقت 0.2
باتری دارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
دامنه اندازه گیری 0_200
سایر توضیحات سبک و قابل حمل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. ترازو دیجیتال ژی هنگ مدل ZH-8251

ترازو دیجیتال ژی هنگ مدل ZH-8251

مشخصات ابزار

وزن 0.15 گرم
ابعاد 12x8x2 سانتی‌متر
باتری ندارد
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
اقلام همراه باتری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. ترازو دیجیتال UNI WEIGHT مدل HADID-3

ترازو دیجیتال UNI WEIGHT مدل HADID-3

مشخصات ابزار

وزن 270 گرم
دامنه اندازه گیری 2 کیلوگرم
باتری دارد
دقت 0.1
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
سایر توضیحات -دارای دکمه Tare برای پارسنگ کردن ظروف
-شامل واحد های اندازه گیری :kg , oz , ct , gn , owz , dwt
– ابعاد صفحه سنجش وزن: 90×115 میلی‌متر
اقلام همراه – 2 عددی باتری نیم‌قلمی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. ترازو جیبی مدل MH-500

ترازو جیبی مدل MH-500

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
باتری دارد
دقت 0/1 گرم
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
توضیحات باتری دو عد باطري نيم قلمي

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. ترازو جیبی کد 2000

ترازو جیبی کد 2000

مشخصات ابزار

وزن 99 گرم
دامنه اندازه گیری 0.01 تا 200 گرم
باتری ندارد
دقت 0.01
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد
توضیحات باتری باتری نیم قلمی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. ترازو آشپزخانه مدل MH-500

ترازو آشپزخانه مدل MH-500

مشخصات ابزار

وزن 90 گرم
دامنه اندازه گیری 0.1 گرم تا 500 گرم
باتری دارد
دقت 0.01 گرم
قابلیت خاموش شدن خودکار دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین ترازو گرمی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *