بهترین مخزن و تانکر آب پلی اتیلن از مارک ها معتبر

بهترین مارک مخزن آب پلی اتیلن کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های مخزن آب پلی اتیلن است؛ خرید تانکر آب با کمک و توجه به نکات بسیار ساده و آسان است ، اما رعایت نکردن این نکات می تواند منجر به هزینه های بیشتر و انتخاب های ضعیف شود.

برای خرید بهترین مخزن آب در هر شرایط خاص ، کافیست توصیه های مندرج در راهنمای خرید مخزن آب را که در زیر ذکر شده است ، دنبال کنید تا مناسب ترین و بهترین مخزن آب آماده شود ، همچنین می توان از اشتباهات رایج جلوگیری کرد.

بهترین مارک مخزن آب پلی اتیلن

برند حجیم پلاستیک

یکی از پرفروش ترین برند های مخزن آب پلی اتیلن مارک حجیم پلاستیک است، گروه صنعتی حجیم پلاستیک فعالیت خود را در سال 2008 آغاز کرد. این شرکت با محصولات کوچک شروع به کار کرد و اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان مخازن پلی اتیلن است. امروزه گروه صنعتی حجیم پلاستیک با تکیه بر دانش فنی محلی ، مخازن پلی اتیلن را از یک لایه تا 5 لایه با ظرفیت 100 لیتر تا 15000 لیتر تولید می کند.

برند پلاستونیک

پلاستونیک تولید کننده پیشرو در صنعت قالب گیری دوار در ایران است. محصولات این شرکت شامل طیف گسترده ای از محصولات مانند اسباب بازی ، صنعتی و کشاورزی ، ذخیره آب و تصفیه فاضلاب است.

پلاستونیک در سال 2006 در شهرک صنعتی 1 ساری (استان مازندران) تاسیس شد. در حال حاضر ، با تولید سالانه حدود 1300 تن انواع محصولات پلی اتیلن ، نقش مهمی در تامین تقاضای بازار در کشور و کشورهای همسایه ایفا می کند.

برند پلاستونیک موفقیت خود را مدیون تعهد خود به حفظ بالاترین سطح کیفیت در تولید محصولات در این صنعت هستیم. تصویب استاندارد بین المللی برای مدیریت کیفیت (ISO 9001: 2015) نشانه تلاش ما برای ادامه این روند در Plastonik است.

برند پلاستونیک مفتخر است که دارای بالاترین استانداردهای خدمات پس از فروش در این صنعت است و با استقرار استاندارد مدیریت شکایات مشتری (ISO 10002: 2014) ، متعهد به ادامه این مسیر است.

راهنمای خرید انواع مخزن آب پلاستیکی و فلزی درجه یک

راهنمای خرید انواع مخزن آب

جنس مخزن آب

مخازن آب فلزی و مخازن آب پلاستیکی از محبوب ترین مخازن ذخیره سازی در ایران در ایام گذشته بوده اند. اما از آنجایی که مخازن آب پلاستیکی از پلی اتیلن بهداشتی با کیفیت بالا ساخته شده اند ، تعداد کمی از مردم خرید مخازن آب فلزی را در نظر می گیرند مگر اینکه به مخزن آب با اندازه مشخص نیاز داشته باشند.

یا محل مخزن نزدیک شعله های آتش باشد یا اجسام بسیار سنگینی به تانک برخورد کنند. البته نصب مخزن معمولاً در مکان های امن انجام می شود و به ندرت شاهد چنین مواردی خواهیم بود. مشکل اصلی مخازن آب فلزی زنگ زدگی و خوردگی است

با این حال ، به دلیل اندازه ها و طرح های مختلف مخازن پلی اتیلن در سال های اخیر ، بسیاری از مشتریان مکان هایی دارند که برای نصب مخازن ذخیره سازی مناسب نیستند ، اما قادرند مخازن ذخیره پلی اتیلن را از نظر اندازه تهیه و استفاده کنند. به طور کلی ، برای بسیاری از مصارف خانگی و صنعتی ، استفاده از مخزن آب پلی اتیلن را توصیه می کنیم.

قیمت مخزن آب

قیمت مخزن آب برای برخی از مشتریان بسیار مهم است. در این زمینه دو نکته را باید در نظر گرفت. یکی اینکه مخازن آب فروخته شده در بازار به دلیل تفاوت در مواد اولیه ، طول عمر ، عدم رعایت بهداشت ، گارانتی و خدمات پس از فروش متفاوت است.

نکته دوم این است که شما باید مخزن را با قیمت واقعی آن خریداری کنید. متأسفانه ، بارها دیده ایم که برخی فروشندگان با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت واقعی می فروشند.

شکل ظاهری مخزن

مخازن پلی اتیلن با توجه به ظاهر به انواع مختلفی تقسیم می شوند. مخازن افقی ، مخازن عمودی ، مخازن مکعب ، مخازن کتابی و مخازن زیر پله رایج ترین مخازن پلی اتیلن برای استفاده به عنوان مخازن آب ساختمانی هستند.

اینکه کدام گزینه برای خانه یا ساختمان شما بهتر است بستگی زیادی به محل نصب ، اندازه فضای نصب و اندازه مورد نظر شما دارد. البته بودجه ای که برای خرید مخزن آب دارید نیز می تواند موثر باشد ، زیرا قیمت انواع مخازن پلی اتیلن با ظرفیت یکسان معمولاً متفاوت است.

به عنوان مثال ، مخازن عمودی معمولاً ارزان ترین نوع مخازن پلی اتیلن هستند و پس از آن افقی ، مکعبی ، کتابی در مرحله ای بعد قرار می گیرند. آنها به همین دلیل تولید می شوند ، اگر به لیتر بیشتری نیاز دارید ، یا باید چند تا از این مخازن را به یکدیگر وصل کنید یا از بین مخازن افقی یا عمودی یک مخزن مناسب انتخاب کنید.

آنتی باکتری و ضد جلبک بودن

اگر قرار است مخزن آب در محلی که نور ساطع می شود نصب شود ، باید دارای خواص ضد جلبک باشد. در غیر این صورت ، آب داخل آن جلبک می شود و شرایط رشد باکتری ها فراهم می شود و این آب برای مصرف غیرقابل استفاده خواهد بود.

در بین مخازن پلی اتیلن ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه ضد جلبک است و انتخاب خوبی است. همچنین لازم به ذکر است که محفظه مخزن ضد اشعه ماوراء بنفش است. در واقع در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم است تا دچار پوسیدگی و ترک خوردگی نشود.

راهنمای خرید انواع مخزن آب

حجم ذخیره آب مورد نیاز

شما باید بتوانید حجم مورد نیاز خود را به درستی برآورد کنید. در کاربردهای صنعتی ، کارشناس مربوطه باید این مشکل را اعلام کند.

برای استفاده از مخزن آب به عنوان مخزن آب ساختمانی نیز به ازای هر واحد 250 لیتر آب نیاز دارید.

این بدان معناست که ، برای مثال ، برای یک آپارتمان با 4 واحد ، 1000 لیتر آب برای ذخیره سازی نیاز است ، بنابراین در صورت افت فشار یا قطع آب ، کمترین مشکل را خواهید داشت.

محل نصب مخزن آب

این موضوع بی اهمیت ولی بسیار مهم است و عدم توجه به آن مشکلاتی را ایجاد می کند. علاوه بر این ، باید مکانهایی که مخزن باید از آنها عبور کند را در نظر بگیرید ، مانند درها ، راهروها و غیره.

محل مخزن آب معمولاً در داخل خانه و مکان هایی که کمتر دیده می شوند، انتخاب می شود. مکانهایی مانند پارکینگ ، زیرزمین ، موتورخانه و…. بنابراین ، هنگام خرید مخزن آب، ابعاد محل نصب مخزن و فضای موجود باید در نظر گرفته شود.

برای انجام این کار ، می توانید از فروشنده بخواهید که شما را راهنمایی کند یا با ارسال لیستی از اندازه ها ، اندازه مناسب را تعیین کند.

محل نصب استاندارد در اتاق تاسیسات است. اما اگر چنین فضایی در ساختمان شما مهیا نشده است ، این فضاها را بررسی کنید: پشت بام و حیاط پشتی نزدیک پمپ آب

نکته دیگر در این زمینه این است که سطح محل نصب مخزن باید کاملاً صاف و بدون هیچ گونه ارتفاعی باشد ، زیرا در صورت پر شدن کامل مخزن ، در اثر فشار آب داخل آن سوراخ یا دچار پارگی می شود.

مخزن آب استاندارد و بهداشتی

با توجه به تقاضای بالای مخازن ، شاهد تولید مخازن غیربهداشتی در کارگاه های زیرزمینی هستیم. کیفیت و سلامت این محصولات هیچ تضمینی ندارد.

همچنین به دلیل عدم نظارت ، بسیاری از این محصولات نیز تحت نام شرکت های بزرگ تولید می شوند. برخی از این شرکت ها سعی می کنند وزن و ضخامت محصولات خود را با افزودن مواد مختلف افزایش دهند و خریدار را گمراهی سازند.

مخزن آب فلزی یا پلی اتیلن؟

قبل از تعیین اینکه مخزن آب فلزی خوب است یا مخزن آب پلاستیکی بهتر است ، ابتدا باید پارامترهای خوب یا نبودن این مخازن آب را تعیین کنیم.

زیرا یک مخزن آب فلزی ممکن است در یک کاربرد بهتر باشد و یک مخزن آب پلی اتیلن یا پلاستیک در موارد دیگر بهتر است. در اینجا ، مخزن آب فلزی به یک مخزن آب ساخته شده از ورق فلزی گالوانیزه و مخزن آب پلاستیکی به یک مخزن آب پلی اتیلن ساخته شده از مواد بهداشتی و درجه یک اشاره می کند.

پارامترهای در نظر گرفته شده در این مقایسه شامل قیمت مخزن آب ، نصب ، عمر مفید ، مقاومت در برابر خوردگی ، اندازه های مختلف ، سهولت حمل و نقل و نصب و مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر سرما می باشد.

مخزن آب مناسب برای ساختمان

مخزن آب مناسب برای ساختمان

مخزن های آب پلاستیکی معمولاً در خانه ها و آپارتمان ها استفاده می شوند. از آنجا که از پلی اتیلن درجه مواد غذایی ساخته شده اند ، کاملاً بهداشتی هستند. طول عمر آنها بسیار طولانی است. به دلیل ساختار قوی ، پیوند پلیمری پلی اتیلن با مواد موجود در مخزن واکنش نشان نمی دهد ، همچنین بو یا مزه آب را تغییر نمی دهد.

آنها بسیار سبک هستند و حمل و نقل آنها آسان است. این مخازن پلاستیکی را می توان در حداقل مکان ها نصب کرد زیرا می توان آنها را به اشکال مختلف تبدیل کرد. به عنوان مثال ، مخازن آب کتابی یا مکعبی و مخازن آب پله‌ ای فقط از جنس پلی اتیلن (پلاستیک) هستند.

علاوه بر این ، اگر سم پاشی ، دامداری ، صنایع شیمیایی و غذایی نیاز به ذخیره مواد شیمیایی خطرناک و خورنده مانند اسیدها و قلیاها داشته باشد ، مخازن پلاستیکی بهترین انتخاب برای جلوگیری از خوردگی هستند. همچنین مخازن تقویت شده با فیبر بسیار قوی اما سبک و مدولار وجود دارد.

کیفیت مواد بکار رفته در ساخت

قبل از خرید مخزن آب ، درباره مواد تشکیل دهنده آن تحقیق کنید. با این حال ، مخازن پلی اتیلن استاندارد و با کیفیت بالا از پلی اتیلن درجه غذایی (درجه غذا) ساخته شده اند. اما همه سازندگان این مخازن از مواد اولیه درجه یک یا مواد با کیفیت استفاده نمی کنند.

متأسفانه تشخیص مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت از کیفیت پایین کار ساده ای نیست. به همین دلیل ، ما پیشنهاد خرید مخزن آب پلی اتیلن از مارک معتبر و مراکز خرید رسمی را می دهیم.

فروشگاه معتبر

اما آخرین و مهمترین مرحله در خرید مخزن آب یافتن یک شرکت معتبر یا توزیع کننده مخزن آب است. می توانید آن را مستقیماً از سازنده خریداری کنید. یا توسط نماینده محترم ؛ خرید می تواند خرده فروشی یا فروش آنلاین باشد. نزدیک محل تحویل مخزن شما ، بنابراین تحویل ایمن تر و ارزان تر می تواند به شما در انتخاب نمایندگی مناسب کمک کند.

لیست قیمت روز مخزن آب در جحم های پرفروش

1. مخزن آب 200 لیتری مارک حجیم پلاست

بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن بر خلاف آنچه در عکس نمایش داده می شود برنجی بالا را ندارد و فلوتر مستقیم به خود مخزن بسته شده است.عالیه کیفیت ساخت خوبی داره فقط داخلش خورده های برش مخزن بود. که اگه تمیز می‌فرستادن عالی تر بود

مخزن آب حجیم پلاست مدل V25-201 ظرفیت 200 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 55x55x100 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فلوتر برنجی 3/4 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای ورودی و خرجی جهت نصب لوله و اتصالات می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. مخزن آب 100 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل V25-101 ظرفیت 100 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 44x44x80 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فلوتر برنجی 3/4 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای ورودی و خرجی جهت نصب لوله و اتصالات می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. مخزن آب 750 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-702 ظرفیت 750 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 140x92x100 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ برنجی ورودی و خروجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است
مخزن دارای قلاب جهت سهولت در حمل و نصب در محل قرارگیری می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. مخزن آب 500 لیتری مارک حجیم پلاست

قیمت تانکر آب پلاستیکی دیجی کالا

تمیز و بسته بندی نایلون بدون دردسر دم درب منزل تحویل گرفتم فقط حیف شیر شناور نداره بعد از خریدش نزدیک 400 تومن برای اتصالات هزینه کردم که طبیعیه

بهترین مخزن و تانکر آب خوبی است ودارای اتصالات میباشد و این خود نکته مثبتی است قیمت نسبت به مغازه های شهر تقریباً یکیه . ولی میارن دم خونه راحت .

مخزن آب رو درب خونه تحویل گرفتیم(رایگان) تشکر از دیجی کالا بابت خدمات پس از فروش، کیفیت مخزن خوب و پیشنهاد میشه ممنون

بهترین مخزن و تانکر آب

بهترین مخزن و تانکر آب بنظر که جنس خوبی داره. ظاهرا که عالیه. انشا… در دراز مدت خوب بمونه 200 تومن از بیرون ارزان تر بود. ممنون

در کل تانکر خوبیه ..که به راحتی جابجا میشه..ضد باکتری .. ودارای خروجی ورودی رزوه دار که کار رو آسون میکنه ..درخریدش شک نکنین .. از همه مهمتر گارانتی هم دارد.. بدون کرایه برام اومد .. باتشکر

بهترین برند مخزن آب

در مورد گارانتی محصول ارسال به عهده خریدار میباشد که خریدار از خیر گارانتی میگذرد سلام ، برا خوزستان جوابگو هست ؟ اینجا گاهاً تا 70 درجه هوا گرم میشه . سلام وقت بخیر بله هر سه لایه از مواد درجه یک هست و مقابل سرما و گرما مقاوم می باشد

سلامم این بهترین مخزن و تانکر آب علاوه بر اتصالات شیر شناور هم داره که پس از پر شدن خودکار شیر بسته بشه یا نه ؟ سلام وقت بخیر مدل V25-502 دارای شناور هست. این مدل شناور ندارد

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-502 ظرفیت 500 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 120x78x90 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ برنجی ورودی و خروجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است
مخزن دارای قلاب جهت سهولت در حمل و نصب در محل قرارگیری می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. مخزن آب 550 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-501 ظرفیت 550 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 72x72x159 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. مخزن آب 300 لیتری مارک حجیم پلاست

قیمت تانکر آب پلاستیکی دیجی کالا

بهترین مخزن و تانکر آب عالی فقط فرستنده به جای قلابدار ساله ارسال کرده بود و تفاوت قیمت هم داشت ولی بخاطر ارسال دیر کالا و ضرورت مرجوع نکردم

با سلام در خصوص این مخزن باید بگم که بنده مدل یا برندهای دیگه رو ندیدم که بتونم مقایسه ای داشته باشم که بدونم کیفیتش در چه حده اما خب بطور کلی در خصوص کالایی که تحویل گرفتم

منبع آب ۱۰۰۰ لیتری دیجی کالا

بنده ایرادی ندیدم کلیه اتصالات مربوطه نصب هست روش از نظر ارتفاع و عرض هم دقیقا مطابق با اعداد درج شده در مشخصات کالا هستش از نظر سه لایه بودن هم میشه به چشم رؤیت کرد از همه مهمتر دارای علامت استاندارد و سیب سلامت هستش که یکی از معیارهای خرید بنده بود، با تشکر

سلام ،اپارتمان ما ۸ واحد است آیا بهترین مخزن و تانکر آب ۱۰۰۰ لیتری جوابگو هست یا نه،ممنون از راهنماییتون پاسخ تقریبا جواب میده ولی اگه بتونی حجم بالاتر ینی 2000 بذاری خیلی عالی تر میشه برا 8 واحد،1000 برا 4خوبه

بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن

مخزن عالی فقط فرستنده به جای قلابدار ساله ارسال کرده بود و تفاوت قیمت هم داشت ولی بخاطر ارسال دیر کالا و ضرورت مرجوع نکردم

مخزن خیلی خوبیه . دوستان سوراخ اضافی بالای مخزن برای هواکش هنگام ورود و خروج آب کاربرد دارد و از افت فشار آب جلوگیری می کند.

امروز نصب کردم فعلا مشکلی نداره فکر کنم آفتاب نخوره عمرا مشکلی پیش بیاد

بهترین برند منبع آب سه لایه

در مورد به گارانتی محصول ارسال عهده خریدار می باشد که خریدار از خیر گارانتی میگذرد

این سری تحویل کاملا سریع و به موقع بود ، اما قبلا سفارش داده بودم اینقدر تاخیر داشت که لغوش کردم

قیمت مخزن آب 500 لیتری دیجی کالا

بله میشه نصب کرد فقط ذخیره آب تانک 80 لیتر میشه.برای مکان هایی که پمپ آب مستقیما وصل به لوله کشی شهری است و زمانی که آب شهری قطع بشه پمپ آب میگیره. با نصب این مخزن میشه جلو هوا گرفتن پمپ گرفت البته تا زمانی که بیشتر از 80 لیتر مصرف نکرده باشید.

من برای سمپاش موتوری خریدم ، سه ماه است استفاده می کنم هیچ مشکلی نداشته ، هم سم ریختم داخلش ، هم کود مایع ریختم ، برای مصارف کشاورزی،، تا حالا که مشکلی نداشته.

بهترین مارک تانکر پلاستیکی

خوب بوده ، سبک و حمل آسان.فقط کمی نازک است و باید مواظب چیزهای نوک تیز باشید که بهش نخوره ، (سوراخ میشه). و ضربه هم بهش نخوره، (می شکنه.) البته جدیداً خیلی گران کردند که اصلاً منصفانه نیست.

در نظر داشتم یک دیگه بخرم برای خونه ، دینام ببندم بهش برای طبقه سوم خونه ، اما دیدم خیلی گرون شده ، منصرف شدم.من سه چهار ماه قبل خریدم یک میلیون و صد ، با ارسال رایگان، الان فقط خریدش شده ۱۴۵۰ هزار ، چه خبره مگه .

به موقع به دستم رسید و دقیقه مثل نمونه سایت بود . سبک و جمع و جور .هنوز استفاده نکردم ولی فکر میکنم خوب و کارآمد باشه .

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-302 ظرفیت 300 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 105x65x75 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی برنجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است
مخزن دارای قلاب جهت سهولت در حمل و نصب در محل قرارگیری می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. مخزن آب 350 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-301 ظرفیت 350 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 65x65x112 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی برنجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است
مخزن دارای قلاب جهت سهولت در حمل و نصب در محل قرارگیری می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. مخزن آب 200 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-202 ظرفیت 200 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 95x60x65 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی برنجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است
مخزن دارای قلاب جهت سهولت در حمل و نصب در محل قرارگیری می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. مخزن آب 200 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-201 ظرفیت 200 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 55x55x100 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی برنجی می‌باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. مخزن آب 1000 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-113 ظرفیت 1000 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 85x85x198 سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این بهترین مخزن و تانکر آب دارای فیتینگ ورودی و خروجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است
مخزن دارای قلاب جهت سهولت در حمل و نصب در محل قرارگیری می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. مخزن آب 1000 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-112 ظرفیت 1000 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد ۱۵۲x۹۵x۱۰۵ سانتی‌متر
جنس پلی‌اتیلن
فناوری آنتی باکتری ؛ ضد جلبک ؛ مقاومت در برابر سرما ؛ مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی ۳/۴ به ۱ اینچ ورودی فیتینگ برنجی ۳/۴ به ۱ اینچ خروجی درب مخزن
ویژگی‌های مخزن آب سه لایه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. مخزن آب 100 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-102 ظرفیت 100 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 74x44x55 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. مخزن آب 100 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل F25-101 ظرفیت 100 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 44x44x80 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات این محصول دارای فیتینگ ورودی و خروجی می باشد که بر روی مخزن نصب و آب بندی شده است

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. مخزن آب 200 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل 202 حجم 200 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 95x60x65 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ ورودی
فیتینگ برنجی 3/4 اینچ به 1 اینچ خروجی
درب مخزن
سایر توضیحات مخزن دارای محل قلاب برای جابه جایی و سهولت در بستن مخزن بر روی محل قرار گیری می‌باشد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. مخزن آب 200 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل 201 حجم 200 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 55x55x100 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه درب مخزن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. مخزن آب 1000 لیتری مارک حجیم پلاست

مخزن آب حجیم پلاست مدل 112 حجم 1000 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 152x95x105 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما , مقاومت در برابر گرما
اقلام همراه درب مخزن
سایر توضیحات مخزن دارای قلاب برای سهولت در جابه‌جایی و نصب در محل قرارگیری می‌باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. مخزن آب 200 لیتری مارک پلاستونیک

مخزن آب پلاستونیک مدل 7305 حجم 200 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 99x60x68 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. مخزن 100 لیتری مارک آب پلاستونیک

مخزن آب پلاستونیک مدل 7302 گنجایش 100 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 73x54x58 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. مخزن آب 550 لیتری مارک پلاستونیک

بهترین مخزن و تانکر آب

مشخصات ابزار

ابعاد 72x72x170 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. مخزن آب 100 لیتری مارک پلاستونیک

مخزن آب پلاستونیک مدل 6301 گنجایش 100 لیتر

مشخصات ابزار

ابعاد 52x52x75 سانتی‌متر
جنس پلی‌ اتیلن
فناوری ضد جلبک , آنتی باکتری , مقاومت در برابر سرما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین مخزن آب

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *