بهترین مارک آچار یکسر تخت یکسر رینگی

فهرست مطالب نمایش

آچار یکسر تخت یکسر رینگی یکی از ابزارهای کاربردی در خانگی و کارگاه است. و شناخت بهترین مارک آچار یکسر تخت یکسر رینگی قبل از خرید یکی از ضروریات است.

برای خرید ست آچار یکسر تخت یکسر رینگی بهتر است ابتدا انواع آچار های سر تخت را بشناسید و با بهترین مارک های تولیدکننده های این نوع ابزار آشنا باشید.

انواع آچار های سر تخت

آچار دو سر تخت

یکی از رایج ترین مدل های آچار تخت که از قضا بیشتر در آگاهی عمومی وجود دارد ، آچار دو سر است.

آچار سر تخت در اندازه های استاندارد و متریک مختلفی موجود است و مانند سایر آچارها برای باز و بسته شدن پیچ و مهره ها استفاده می شود.

دو سر تخت این آچار معمولاً در یک اندازه تولید می شوند. مدل های متصل یا منعطف آن به شما امکان می دهد از زوایای مختلف با آن کار کنید.

شکل ظاهری آچار دو سر تخت به گونه ای است که هر دو طرف آچار به شکل U است و سوراخ دارای دسته آچار برای افزایش حرکت و قدرت مانور آچار ، زاویه 15 درجه ایجاد می کند.

نحوه کار با آچار دو سر این است که باید در حالی که پیچ و مهره ها را با آن باز و بسته می کنید ، آچار را برداشته و دوباره روی پیچ قرار دهیم.

با آچار تخت ، دو طرف آچار اندازه یکسانی ندارند ، بنابراین اگر مثلاً یک طرف آن اندازه آچار 10 باشد ، طرف دیگر آن نیز اندازه آچار 11 خواهد بود.

آچار یک سر تخت یک سر رینگی

این آچار از ترکیب سر صاف و سر رینگی ساخته شده است. سمت رینگی آچار بصورت یک حلقه بسته طراحی شده است به طوری که حلقه وارد پیچ از بالا شده و آن را می چرخاند.

برای باز و بسته شدن پیچ و مهره ها از آچار یک سر تخت یک سر رینگی نیز استفاده می شود که در اندازه های استاندارد و متریک موجود است. یک سر این آچار باز است و انتهای دیگر آن به صورت رینگی طراحی شده است که معمولاً به یک اندازه است.

استفاده از آچار یک سر تخت یک سر رینگی بیشتر زمانی رواج پیدا می کند که فضای برداشتن پیچ محدود باشد و فقط می توانید پیچ را درون آچار قرار دهید و روی آن پیچ کنید.

آچار یک سرتخت یک سر رینگی جغجغه ای

آچار یک سرتخت یک سر رینگی جغجغه ای نوع دیگری از ترکیب آچار تخت است و به گونه ای طراحی شده است که یک طرف آچار جغجغه ای است ، یعنی. در حلقه حلقوی از ضامن دار استفاده می شود.

در طرف دیگر آن مانند یک آچار سر تخت U شکل به نظر می رسد. آچار یک سرتخت یک سر رینگی جغجغه ای بهترین نوع آچار تخت است.

مهمترین دلیل این است که در هنگام چرخاندن آچار ، مانند آچار دو سر رینگی دیگر نیازی به جدا کردن آچار از پیچ و مهره نیست ، به طوری که علاوه بر کارکرد آسان ، سرعت کار نیز افزایش می یابد.

آچار یک سرتخت یک سر رینگی جغجغه ای برای باز و بسته شدن پیچ و مهره ها طراحی شده است و در اندازه های استاندارد و متریک موجود است. برخی از مدلهای این آچار مجهز به سر متحرک هستند که برای فضاهای تنگ مورد استفاده قرار می گیرند.

اندازه دو طرف آچار برای یک سر صاف و یک سر جغجغه ای یکسان است.

آچار بدنه کوتاه

این آچارها که کمی کوتاه ترند نیز برای باز و بسته شدن پیچ و مهره ها در فضاهای تنگ طراحی شده اند. کلیدهای دارای بدنه کوتاه در اندازه های استاندارد و متریک تولید می شوند.

آچار یک سر تخت و یک سر جغجغه ای تاشو

یک مدل کاملاً کاربردی تراز صاف و آچار جغجغه ای با مدل تاشو آن مرتبط است ، در این ابزار می توان قسمت ضامن دار آچار را در فضاهای محدود جمع کرد.

بهترین مارک آچار یکسر تخت یکسر رینگی

بهترین مارک ست آچار یکسر تخت یکسر رینگی

مارک لیکوتا

برند لیکوتا

پیچ و مهره های سری شش ضلعی با استفاده از آچار یکسر تخت یکسر رینگی بسیار آسان باز و بسته می شوند. استفاده از ابزارهای دیگر به پیچ ها یا مهره ها آسیب می رساند. به دلیل اندازه های مختلف آچار یکسر تخت یکسر رینگی نیز در اندازه های مختلف ساخته می شوند. شرکت لیکوتا یکی از بهترین مارک های تولیدکننده ای آچار یکسر تخت یکسر رینگی است.

مارک لیکوتا محصولات خود را با آلیاژ کروم وانادیوم تولید می کند. این آلیاژ مقاومت خوبی در برابر ضربه ، فشار ، پیچش و زنگ زدگی دارد. استاندارد این کلیدها متریک است و در اندازه های 6 تا 19 میلی متر تولید می شود.

شرکت لیکوتا ، که فعالیت های گسترده ای در زمینه تولید انواع ابزار دستی دارد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1983 آغاز کرد و اکنون علاوه بر ابزار دستی ، به تولید ابزارهای بادی و برقی نیز مشغول است.

در کیفیت مطلوب و استفاده از مواد و آلیاژهای با کیفیت در تولید محصولات این شرکت شکی نیست. در میان محصولات مارک لیکوتا انواع مختلفی از آچار ها به صورت جداگانه یا مجموعه ای وجود دارد.

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند لیکوتا

 • مجموعه 26 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ لیکوتا مدل AWT-ESFK02
 • مجموعه 9 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی لیکوتا مدل AWT-ESFK09
 • آچار یک سرتخت-یک سررینگ لیکوتا مدل ARW-23MK03 کد 2 مجموعه 12 عددی

مارک رونیکس

مارک رونیکس

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند رونیکس

 • مجموعه 8 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ رونیکس مدل RH-2101
 • مجموعه 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی مدل RH-2250
 • مجموعه 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی رونیکس مدل RH-2102

مارک نووا

مارک نووا

پیچ و مهره های سری شش ضلعی با استفاده از آچارهای یکسر تخت یکسر رینگی برند نووا بسیار آسان باز و بسته می شوند. استفاده از ابزارهای دیگر به مجموعه پیچ ها یا مهره ها آسیب می رساند.

به دلیل اندازه های مختلف سرهای شش ضلعی ، آچارها نیز در اندازه های مختلف ساخته می شوند. که شرکت نوا یکی از بهترین سازنده های آچارهای یکسر تخت یکسر رینگی است.

سازنده این محصول را از آلیاژ کروم وانادیوم تولید می کند. این آلیاژ مقاومت خوبی در برابر ضربه ، فشار ، پیچش و زنگ زدگی دارد.

استاندارد این آچارها متریک است و در اندازه های 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، … ، 22 ، 23 ، 24 ، 26 ، 27 ، 29 ، 30 و 32 میلی متر تولید می شود.

مارک نوا که در زمینه تولید انواع ابزار دستی ، ابزار بادی و ابزار برقی فعالیت دارد. محصولات این شرکت از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار است. انواع مختلف آچارها را به صورت جداگانه یا سرویس کامل در میان محصولات نوا وجود دارد

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند نووا

 • مجموعه 8 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ نووا مدل NTS-1067
 • مجموعه 12 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ نووا مدل NTS-1068
 • مجموعه 8 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی نووا مدل NTG 1320
 • مجموعه 22 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ نووا مدل NTS-1069

مارک توسن

برند توسن

مارک توسن فعالیت خود را در زمینه ابزار دستی و ابزارآلات برقی از سال 2003 آغاز کرد. مارک توسن طی این سالها سعی در تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی به منظور ارتقا the کیفیت مطلوب و افزایش تنوع محصولات ابزار دستی دارد و همیشه تلاش می کند تا جذب رضایت مشتری را افزایش دهید.

طیف جدید آچارهای مارک توسن با همین ظاهر در بهترین کارخانه ابزار دستی هند با کیفیت بسیار بالا در زمینه آلیاژ و روکش فلزی به سبک محصولات اسناپون ساخته می شود.

دلیل انتخاب سازنده هندی را می توان در پیشرفت چشمگیر کشور در تولید ابزار دستی دانست ، بنابراین بهترین شرکتهای جهان خطوط تولیدی را در این کشور ایجاد کرده اند ، مجموعه ای از آچارها با مارک توسن با آلیاژ کروم وانادیوم ، بسیار زیبا و پوشش های با کیفیت تولید می شوند

و با توجه به مزایای ذکر شده و استانداردهای سختگیرانه ، که متناسب با آن ساخته می شوند ، می توان کلیه نیازهای تعمیرکاران حرفه ای را برآورده کرد.

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند توسن

 • مجموعه 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی توسن مدل TI101-S8
 • مجموعه 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی توسن مدل TI101-S12
 • مجموعه 18 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی توسن مدل TI-101-S18
 • مجموعه 12 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ توسن مدل T101-S12

مارک واستر

انبر پرچ دستی واستر

مارک واستر تایوان یکی از مارک های شناخته شده در بازار ابزار است که به تولید ابزار دستی ، ابزارهای صنعتی و تعمیراتی مشغول است. ست آچار وستر یکی از محصولات این برند است.

آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند واستر جنس محصولات از کروم وانادیوم می باشد که این محصول را مقاوم و مستحکم کرده و باعث افزایش طول عمر این محصول می شود.

آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند واستر از جنس وانادیوم کروم است که باعث محکم و مقاوم بودن این محصول شده و باعث افزایش عمر این محصول می شود.

این آچارها در اندازه های مختلف و با کیفیت کامل صیقلی موجود هستند. یک کیف چرمی به همراه این محصول ارائه می شود. این کیت ساخت تایوان است.

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند واستر

 • مجموعه 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی واستر مدل PC12
 • مجموعه 22 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی واستر مدل PCS22
 • مجموعه 22 عددی آچار یک سر رینگ یک سر تخت واستر کد MN-036
 • مجموعه 12 عددی آچار یک سر رینگ یک سر تخت واستر کد MN-035

مارک آتا

مارک آتا

مارک آتا در سال 1342 در منطقه ضرابخانه تهران تأسیس شد. پس از مدتی ، محل فعلی این شرکت واقع در کیلومتر 5 جاده قدیم کرج خریداری شد و شرکت به مکان فعلی خود منتقل شد.

آتا گواهینامه های ISO9001 / iso22000 / HACCP بین المللی به دست آورده و مجهز به جدیدترین فناوری و سیستم بسته بندی و همچنین استخدام کارشناسان و کارکنان مجرب با تجربه قوی و تیم مدیریتی است که نه تنها بالاترین رتبه را در بین رقبای محلی خود کسب می کند.

توانسته است در صادرات مواد غذایی به بازارهایی که در آن فعالیت می کند سهم قابل توجهی بین رقبای خارجی خود و صادرکنندگان مواد غذایی داشته باشد.

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند آتا

 • مجموعه 25 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی آتا مدل BX2500
 • مجموعه 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی آتا مدل BX1200
 • مجموعه 16 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی آتا مدل BX1600

مارک نولان

nolan logo

همه چیز از سال 1978 آغاز شد: بازار سخت افزار. جایی که 24 سال بعد ، در سال 2002 ، نولان تاسیس شد.

سپس بخشهای بازاریابی ، فروش ، بازرگانی ، منابع انسانی ، سیستم_استراتژی و امور مالی. آنها فعالانه در خدمت مأموریت نولان تشکیل و بهم پیوسته بودند.

مشتری در قلب هر کاری است که نولان انجام می دهد ، و وفاداری او به سرمایه اجتماعی برند تبدیل شده است.

آنچه نولان را متمایز می کند حرکت در لبه تکنولوژی، کیفیت و دوام بی نظیر محصولات است.

چشم انداز نولان این است که یک نوآوری پیشرو در صنعت سخت افزار باشد و این شرکت با شناسایی نیازهای بازار و ارائه راه حل های خلاقانه و پاداش آور با ایجاد ارزش در تلاش است تا کیفیت زندگی را بهبود بخشد.

بهترین مدل های آچار یکسر تخت یکسر رینگی برند نولان

 • مجموعه 22 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی نولان مدل 301222
 • مجموعه 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی نولان مدل 301212
 • مجموعه 8 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی نولان مدل 301208

لیست قیمت روز بهترین مارک ست آچار یکسر تخت یکسر رینگی

1.سرویس 8 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی اس پی تی مدل H-8

wrench sartakht H 8

اچار کروم وانادیوم ساخت کدام کشور است

به نسبت قیمت اش, توقع خاصی باید داشت. کیفیت معمولی رو به پایین ولی کار راه اندازه. واسه ماشین و کارای دم دستی بد نیست. مورد منفی فقط بسته بندی بود از نظر من که خودتون میتونید ببینیدخوبه راضی هستم یکم ضعیفه باید فشار بیاد چون کج میشه اما نسبت به قیمت برای تو ماشین و خونه عالیه

برای منی که برای کارای دم دستی میخواستم عالیه و راضیم

بهترین مارک آچار تخت

به اندازه قیمتش خوبه یکی از آچار اش یکم ناقص بود، وای کارم رو راه میندازه. حوصله مرجوع کردن ندارم. برای کارای حرفه ای نیست، من برای دوچرخه ام گرفتم.

خوبه فقط شماره ۱۲ نداره بقیه همه هست واسه کار خانگی عالیه حتی کار ماشین شخصی هم راه میندازه انتظار بیشتر هم با این قیمت نباید داشت

بهترین برند آچار

هنوز استفاده نکردم ولی با توجه به قیمت فکر میکنم انتظارات را درحد مصرف خانگی برآورده می کند.

نکته منفی ندارد توقع فوق العاده ای هم نمیشه ازش داشت معمولی و کار راه انداز

پرکاربردترین شماره آچار

بنظر میاد خیلی با کیفیت باشه،ولی با این قیمت خوبه ،میشد یکم با کیفیت تر باشه

در حد قیمتش خوبه کارایی لازم دارد و نیازه ولی توقع ست آچار حرفه ای نداشته باشید

بهترین برند اچار ایرانی

تروتمیز که نیست امیدوارم بشه کار کرد باهاش نشکنه به قیمت 58خوبه کیفیت خوبی دارن. اندازشون هم کاملا مناسب و کاربردی

بنظر میاد خیلی با کیفیت باشه،ولی با این قیمت خوبه ،میشد یکم با کیفیت تر باشه

آچار یکسر رینگی

چه جنس ارزون که با این قیمت واقعا ارزش خرید داره دوستان توجه کنید دارید چقدر پرداخت می کنید برای این ابزار من برای تو ماشین گرفتم که اگه یه زمانی دزد به ماشین زد ضرر زیادی نکنم و البته که آچار برای ماشین خیلی کم استفاده میشه این ابزار رو نباید برای کار زیاد و فشار زیاد استفاده کرد

ارزان قیمت کاربردی جنس متوسط خوب بودن و قابل استفاده هستن خوبه کیفیت و قیمتش هم مناسب هستند

آچار آتا آمریکا اصل

زیاد نمیشه روشون حساب باز کرد در ضمن بعضی از شماره هاش فرق دارن

اصلا پیشنهاد نمیکنم اینو بخرید مخصوصا برای تو ماشین چون اولا اینقدر ضعیفه که شاید موقع باز کردن پیچ بشکنه دوما اینقدر بی کیفیته که پیچ هارو خراب میکنه یه خورده بیشتر هزینه کنید…

آچار yeti ساخت کجاست

توصیه میکنم نسبت به قیمت عالی بود ممنون تشکر و راستی بسته بندی خیلی بد بود درستش کنید ممنون خوبه کار راه انداز قیمت یه دونه آچار هستش جنس ضعیفه

ظاهرا که خوب بود شاید جنس آنچنانی نداشته باشه ولی فکر کنم کار راه اندازه جهت امورات… هنوز استفاده خاصی نکردم.. در کل راضی هستم و قیمتش هم خیلی مناسب است

ست آچار تخت

هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری…برا ماشین و خونه خوبه دیگه. ۷۰ تومن چی میدن تو بازار

مثل مابقی دوستان که گفتن بسته بندی پاره بود و کیفیت آچار ها بصورت لبه دار بود که با پرس فله ای میزنن و یه ابکاری ساده کردن و روش ساخت هند زده که فکر کنم اینا رو فله ای از اونجا آوردند ولی به نظرم با این قیمت و کارهای ساده و معمولی خوبه و می ارزه

بهترین برند اچار

نکته ای برای من هم اتفاق افتاد و در نظرات دیگه دوستان هم اشاره شده بود بسته بندی پاره محصول بود.از لحاظ کیفیت هم بدک نیست کار راه اندازه.نسبت به قیمتش میرزه.بعضی از آچار ها هم کمی رنگش پریده و کثیف بود

برای کارهای معمولی و روزمره و سبک خوبه و کارت رو راه میندازه ولی کار سنگین و پیچ های سفت به سختی با این آچارها باز میشن. جنسش هم ضعیفه، پرداخت و تراشکاری هم نیاز از سر وا کن و سرسری انجام شده

آچار یکسر تخت یکسر رینگی

بعضیاش خیلی کوچک هستند ای کاش اندازه ها را هم زده بودند جنس خوب و با کیفیت.نسبت به قیمتش خوبه.من راضیم.کار راه بندازه

کیفیت آچار آتا خیلی خلاصه بگم،مخصوص کارای سبک خونه و ماشین برای استفاده شخصی

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 400 گرم
جنس فولاد کربن
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
توضیحات آچار آچار 8 عددی یک سر تخت یک سر رینگی
کیفیت خوب
کاور: دارد
کاور پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2.سرویس 8 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی دیاموند مدل 08

سرویس 8 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی دیاموند مدل 08

آچار یکسر تخت یکسر رینگی

فقط به درد کارهای ساده و سبک میخوره وگرنه ن جنس خوبی داره و نه ظاهر و حتی کاور درست و درمونی نداره. پوسیده س

اگه قراره برای طولانی مدت استفاده کنید 3 برابر این باید پرداخت کنید . جهت باز کردن تعداد کمی پیچ و کارای سبک کاربرد دارد

قیمت آچار تخت

اصلا سایز بندی استاندارد ندارن مثلاً آچار ۱۰ برای پیچ نمره ۱۰ کوچیکه ۱۱هم بزرگه که به هیچ کاری نمیاد

فکر کنم قالب بندی و ریخته‌ گری یه یه بچه ۵ ساله انجام میده‌. افتضاحه. بعد از این همه خرید آچار یکسر تخت یکسر رینگی اولین بار بود که اینقدر ناراضی بودم.

اچار یکسر رینگی

باسلام جلد آچار ارسالی برای من کاملا بی کیفیت ، قدیمی ، پوچ و پاره بود زمانی که به دستم رسید تکه تکه شده بود و به ناچار اون رو دور ریختم

نسبت به قیمتش مناسبه کار راه اندازه تو خونه داشته باشیم بد نیست برای کارهای سبک خوبه

آچار یک سر تخت یک سر رینگی جغجغه ای

با توجه به قیمتش جنس مناسبی دارد، برای کارهای سبک مناسبه جنس معمولیه…..توقع زیاد ازش نداشته باشید….به درک کارای سبک میخوره

به نظرم جنس خوبه و برای داخل هر ماشینی لازم این هم آچار داره و هم رینگی بسته بندی کالا مناسب بود با این قیمت خرید پیشنهاد میکنم

قیمت آچار رینگی

برا کار راه اندازی خوبه،ولی بدرد مکانیک نمیخوره در حد آچار خونگی خیلی خوبه

آلیاژ آچار بسیار بد قالب خاش درست تنظیم نیست آهن اضافی داره و دقیق قالب بندی نشده جلد آچار که کابل پوسیده

بهترین ست آچار

خیلی به درد کارای تعمیرگاهی نمیخوره ولی برا خونه خوبه برای خرده کاری خوبه …تو خونه جواب میده ولی برا کارگاه نه

برای کارای معمولی خوبه و نباید فشار زیاد اورد بهش گرنه ن جنس خوبی دارد و نه ظاهر و حتی کاور درست و درمونی نداره. پوسیده س

شماره های آچار تخت

فکر کنم قالب بندی و ریخته‌ گری یه یه بچه ۵ ساله انجام میده‌. افتضاحه. بعد از این همه خرید از دیجی کالا اولین بار بود که اینقدر ناراضی بودم.

برای جوری جنس داخل جعبه ابزار خوبه که روبه کسی بندازی تو مواقعی که کارِت گیره پلاستیکی که آچار در آن نگهداری میشود پاره بود

ست آچار ها خوبه ولی مال منم اشتباه فرستاده بودن بجای یه سر تخت یه سر رینگ دوسر تخت فرستادن دقت کنید لطفا ارزش نداره الکی مرجوع بشه با تشکر

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 300 گرم
جنس فولاد کربن
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
کاور دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3.سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی بی اس مدل 819

سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی بی اس مدل 819

قیمت آچار کروم وانادیوم

خب میتونم بگم یکی دوتاش خیلی به کارم اومد.کیفیت خوبه.عالی نیست ولی خوبه. ساییده نشد. استحکامش خوبه . بعضی شماره هارو نداره که من از قبل داشتم و یجورایی برای تکمیل جعبه ابزار ام گرفتم.. من راضی بودم با این قیمت.

عادلانه ست به اندازه پولتون براتون کارایی داره من که راضی هستم برای ماشین و خونه خوبه نه برای کارگاه

آچار یکسر رینگ جغجغه ای

پا پولی که میدید می ارزه خداییش جنسش خوبه برای کارای ماشین خونه که حرف نداره ولی رو کارهای سنگین نمیدونم جوابه یا ن

کاملا مناسب کارهای خانگی می باشد انتظار آچار های حرفه ای رو نداشته باشیم ولی در کل خیلی خوبه

قیمت ست آچار یک سر رینگی

من برای ماشینم خریدم و مناسبه جواب میده قیمتش هم با توجه به کیفیتش خوبه

من واسه جعبه ابزار داخل ماشین خریدم کیفیت خوبی داره براق و خوش فرم هست . فقط اینکه یکی دو تا از شماره ها رو نداره که من اونا رو جغجغه ای خریدم . در کل نسبت به قیمتش پیشنهاد می کنم بخرید

آچار تخت دیجی کالا

کیفیت خوبی دارد و برای کارهای نسبتا سنگین مناسب است با توجه به قیمت کیفیت خیلی خوبی داره و راضی بودم کاملا برای کارهای عادی و استفاده در خانه و ماشین پیشنهاد میکنم

یکسال است که این آچار ها رو از دیجیکالا تهیه کردم و کیفیت خوبی داره برای استفاده روزمره عالیه . برای کار های سنگین و استفاده حرفه ای مناسب و کامل نیست.

آچار سر رینگی دیجیکالا

من واسه داخل ماشین خریدم ظاهرا خوبه و مشکلی نداره من راضیم ازش با این قیمت فکر نمیکردم کیفیت ساخت آچارها به این خوبی باشه و کاملا مناسبه برای استفاده خانگی

واسه من نوشته جرمنی روش که تو عکس هست نداشت و مرجوع کردم با تشکر از دیجی کالا ، امیدوارم به فروشنده ها تذکر بدن که تو وقت و انرژی و هزینه هم مصرف کننده و هم دیجیکالا صرفه جویی شه ، در کل ممنون از دیجی

پک تی رینگز دیجی کالا

کیفیت خوبی دارد و برای کارهای نسبتا سنگین مناسب است فکر نمیکردم انقدر با کیفیت و عالی باشه ،قالب کاری و لعاب عالی

انصافا کیفیت خوبی داره اما واسه مصارف خانگی نه ماجراهای حرفه ای من برای ماشینم خریدم و مناسبه جواب میده قیمتش هم با توجه به کیفیتش خوبه

قیمت آچار یکسر رینگی در حد ابزارآلات متوسط به بالاست برای کارای منزل یا ماشین شخصی مناسبه خوب بود هم جنسش هم آبکاری از اینا نبود که آدم فکر میکنه شکننده است

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 750 گرم
جنس کربن استیل
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19 , 8 , 9
توضیحات آچار – 8 عدد آچار یکسر تخت-یکسر رینگ در سایز های مختلف
– دارای آبکاری براق
– استاندارد متریک
– ابعاد بسته بندی : طول:26سانتی‌متر، عرض: 14سانتی‌متر، ارتفاع: 3 سانتی‌متر
– وزن بسته بندی:800 گرم
– کاور: دارد
– پالت پلاستیکی با قابلیت آویزان کردن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4.سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی تچ تول مدل 19.T8

wrench sartakht 19.T8

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 750 گرم
جنس کروم- وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
استاندارد متریک و SAE

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5.سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی توسن مدل T101-S8

سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی توسن مدل T101-S8

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 830 گرم
جنس کروم- وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
کاور دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6.سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی توسن مدل TI101-S8

سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی توسن مدل TI101-S8

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 830 گرم
جنس کروم- وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
توضیحات آچار محصول هند
کاور دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7.سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی مدل HT 252

سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی مدل HT 252

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 250 گرم
جنس کروم- وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
توضیحات آچار کاور نکه دارنده پلاستیکی
کاور دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8.سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی

سرویس 8 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 900 گرم
جنس آلیاژ مقاوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19
توضیحات آچار استاندارد متریک
دارای کاور نظم دهنده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9.سرویس 8 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ نووا مدل NTS-1067

سرویس 8 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ نووا مدل NTS-1067

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 8 عددی
وزن 1360 گرم
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 8
توضیحات آچار -استاندارد متریک
-دارای استاندارد DIN 3113
-مقاوم در برابر خوردگی
-دارای کیف پارچه‌ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10.سرویس 12 عددی آچار بی اس مدل 622

سرویس 12 عددی آچار بی اس مدل 622

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 1120 گرم
جنس کربن استیل
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار -استاندارد متریک
-12 عدد آچار یکسر تخت یکسر رینگ در سایزهای مختلف
-دارای آبکاری براق
-ابعاد بسته بندی : طول: 28 سانتی متر، عرض: 18 سانتی متر، ارتفاع: 5 سانتی متر
-پالت پلاستیکی با قابلیت آویزان کردنتوضیحات آچار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11.سرویس 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی ای زد دی تولز کد 001

سرویس 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی ای زد دی تولز کد 001

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 1010 گرم
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار توضیحات آچار
– مجموعه 12 عددی آچار تخت و رینگ
-مقاومت بالا
-کارایی زیاد
– براق

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12.سرویس 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی دیاموند مدل 12

سرویس 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی دیاموند مدل 12

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 500 گرم
جنس آلیاژ مقاوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار مجموعه آچار 12 عددی
توضیحات کاور
کاور نگهدارنده آویزی
استاندارد متریک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13.سرویس 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی کینگ پرو کد 622

سرویس 12 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی کینگ پرو کد 622

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
استاندارد متریک
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار – 12 عدد آچار یکسر تخت یکسر رینگ در سایزهای مختلف
– کیفیت ساخت بالا
– دارای آبکاری براق
– کاور: دارد
– پالت پلاستیکی با قابلیت آویزان کردن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14.سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت و یکسر رینگی بی اس کد 00

سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت و یکسر رینگی بی اس کد 00

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
جنس کروم وانادیوم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15.سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت و یکسر رینگی دین جرمنی مدل D6-22

سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت و یکسر رینگی دین جرمنی مدل D6-22

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 1000 گرم
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
کاور دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16.سرویس 12 عددی اچار یکسر تخت یکسر رینگ HT 252

12 عددی اچار یکسر تخت یکسر رینگ HT 252مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 100 گرم
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار مجموعه 12 عددی یکسر تخت یکسر رینگ 12 پارچه روکشدار به شماره های 6-7-8-9-10-11-12-13-14-17-19-22 هست این محصول ساخت کشور هند میباشد و جنس این اچار کروم واندیوم هست

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17.سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگ سیموند مدل 2030

سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگ سیموند مدل 2030

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 100 گرم
جنس کروم وانادیوم استیل
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار -مجموعه 12عددی یه سر تخت یه سر رینگ
-جنس بدنه کروم وانادیوم استیل مستحکم
-برای استفاده کارهای صنعتی و خانگی
-دارای فک های بسیار قوی
-سخت‌کاری شده با حرارت
-کاور: دارد
-کاور پلاستیکی مستحکم ضد آب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18.سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی اچ تی مدل HT-250

سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی اچ تی مدل HT-250

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 900 گرم
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار – دارای هفت آچار کاربردی
– یک سر رینگ
– یک سر تخت
– کاور: دارد
– استند پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19.سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی اچ تی مدل HT252A

سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی اچ تی مدل HT252A

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 2000 گرم
جنس آلیاژ کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار استاندارد: متریک
کاور: دارد
کیف برزنتی مقاوم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20.سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی جادری کد 3113

سرویس 12 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی جادری کد 3113

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
استاندارد متریک
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار دوام و کیفیت بالا
مقاوم در برابر شرایط کاری سخت
ساخت تایوان
کاور: دارد
کیف برزنتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21.سرویس 12 عددی اچار یکسر تخت یکسر رینگی کد 012

سرویس 12 عددی اچار یکسر تخت یکسر رینگی کد 012

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 500 گرم
جنس آلیاژ مقاوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 22
توضیحات آچار سایزهای کارآمد و مصرفی
کاور: دارد
کاور نظم دهنده ی آویز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

22.سرویس 17 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی جنیوس تولز مدل PR-017M کد 20

سرویس 17 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی جنیوس تولز مدل PR-017M کد 20

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 17 عددی
وزن 2460 گرم
جنس کروم_وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22
توضیحات آچار استاندارد: متریک
کاور: دارد
دارای کیف برای نگهداری آچار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

23.سرویس 24 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی جنیوس مدل HS-024M کد 19

سرویس 24 عددی آچار یک سر تخت یک سر رینگی جنیوس مدل HS-024M کد 19

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 24 عددی
استاندارد متریک
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 30 , 32
توضیحات آچار – 24 عدد آچار یک سر در سایزهای مختلف
– دارای ساختاری مقاوم
– دارای آبکاری براق
– کاور: دارد
– کاور برزنتی با قابلیت آویزان کردن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

24.سرویس 25 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی آتا مدل BX2500

سرویس 25 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی آتا مدل BX2500

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 25 عددی
وزن 5600 گرم
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 17 , 16 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 24 , 25 , 27 , 26 , 28 , 30 , 32
کاور دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

25.سرویس 26 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ فورسج مدل 5261P

سرویس 26 عددی آچار یکسرتخت-یکسررینگ فورسج مدل 5261P

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 26 عددی
وزن 4800 گرم
جنس آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 32 , 6 , 7 , 8 , 9
توضیحات آچار – ساخته شده از آلیاژ دارای فلز کروم-وانادیوم موجب عدم واکنش با رطوبت و مقاوم در برابر خوردگی
– خواص مکانیکی ثابت در دماهای مختلف ( مقاوم در برابر خمش، پیچش و شکست در دماهای کارگاهی )
– دارای دو سر پولیش کاری شده
– استاندارد متریک و SAE
– دارای کاور برزنتی
– کاور دارای محل قرارگیری آچارها بر اساس سایز
– قابلیت آویزان کردن کاور

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین مدل های آچار تخت

راهنمای خرید بهترین مارک ست آچار یکسر تخت یکسر رینگی

راهنمای خرید بهترین مارک ست آچار یکسر تخت یکسر رینگی

جنس آچار

همانطور میدانید از آلیاژهای مختلفی برای ساخت آچارهای تخت استفاده می شود ، اما به طور قطع نمی توان گفت که تمام آلیاژها مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارند و طول عمر آچار را تضمین می کنند.

به خصوص اگر قصد استفاده از آچار تخت را برای کاربردهای سنگین و سخت دارید ، باید یک آچار محکم و بادوام انتخاب کنید.

در ابتدا ممکن است قیمت آچار تخت با کیفیت کمی بالاتر باشد اما دوام بیشتر این نوع آچار می تواند دوام و مقاومت خوب آن را تضمین کند.

به خاطر داشته باشید که یک آلیاژ با کیفیت حتی از لحاظ ظاهری نیز می تواند متفاوت باشد ، یک کلید تخت با کیفیت ظاهری براق و براق دارد.

رنگ خسته کننده و مات ، به ویژه وجود آثار زنگ زدگی روی کلید تخت قطعاً نشانه کیفیت پایین مواد آلیاژی مورد استفاده در ساخت این آچارها است.

باز هم تأکید می کنیم که بهترین نوع آچارهای تخت از آلیاژ کروم وانادیوم با ظاهری کاملاً شفاف و یکنواخت ساخته شده است.

وزن مناسب آچار

وزن آچار تخت تأثیر زیادی در سهولت کار با آن و عدم خستگی دست هنگام استفاده طولانی مدت از این وسیله دارد. آچار تختی را انتخاب کنید که هنگام کار زیاد با آن مچ و انگشتان شما فشار زیادی وارد نکند.

شماره آچار تخت

یکی از دغدغه های اکثر مشتریان آچار های تخت این است که سرویس اچار یکسر تخت یکسر رینگی خریداری شده شماره بندی خوبی ندارد.

به گونه ای که از تمام اندازه های سرویس آچار از عملکردی برخوردار نمی باشند. افرادی که با آچار کار می کنند می دانند که نمره ای آچار یک فاکتور بسیار مهم و تعیین کننده در کارایی این دستگاه است.

برخی از اندازه های آچارهای تخت مانند کلیدهای 10 ، 11 و 16 بسیار رایج است و در خانه ، ماشین و کارگاه استفاده می شود.

اما اگر مجموعه آچار تخت خریداری شده این سایز را نداشته باشد، به معنی ناقص بودن آن است، به شکلی که مجبورید سایز مورد نظر خود را جداگانه و به صورت تکی خریداری کنید.

امکانات جانبی

وجود یک جعبه یا کیف برای نگه داشتن آچار تخت مهم سایت زیرا عوامل جوی مانند هوا ، نور و به ویژه آب می توانند کیفیت و طول عمر آچار تخت را کاهش دهند. بنابراین نحوه نگهداری آچار برای افزایش کارایی این دستگاه بسیار مهم است.

به همین دلیل ، شرکت های معتبر تولید کننده آچار تخت خود را در جعبه یا کیف پرزنتی قرار می دهند تا کیفیت کلید تخت حفظ شود و به دلیل مراقبت بیشتر ، عمر آن افزایش یابد.

طول دسته آچار تخت

یکی از نکات مهم که در خرید آچار باید مدنظر قرار دهید، استانداردهای مختلف واحد اندازه‌گیری است؛ اندازه‌گیری متریک (برحسب میلی‌متر) و واحد اندازه‌گیری SAE (برحسب اینچ). دسته بیشتر آچارها طولی برابر با 13 تا 60 سانتی‌متر دارد.

هرچه طول دسته آچار بیشتر باشد، نیروی وارد شده به پیچ یا مهره هم بیشتر است. آچار دسته بلند برای مواردی که فضای کافی وجود ندارد مناسب نیست؛ بنابراین بهترین طول دسته‌ی آچار به کار و فضای آن بستگی دارد.

اما به خاطر داشته باشید که آچارهای دسته بلند برای فضاهای محدود مناسب نیستند ، بنابراین طول دسته آچار را متناسب با فضای کار خود انتخاب کنید.

منبع
amazonebaysonictoolsusa

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *