20 مدل بهترین جعبه ابزار خانگی و حرفه ای 1401

بهترین مارک جعبه ابزار و کیف ابزار آلات کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت و نکات مهم برای خرید پرفروش ترین مدل هاست ، این وسیله ابزاری برای کاربردی سازماندهی و مرتب کردن ابزارها است و در اندازه ها و انواع مختلف موجود هستند.

گاهی اوقات تعمیرات خانه آنقدر ناچیز است که اگر با متخصص تماس بگیرید ، ممکن است بخندد که چگونه خودتان نمی توانید آن را تعمیر کنید. به عنوان مثال ، اگر لولا درب یا پیچ روی دسته شل شود ، آیا واقعا به تعمیرکار اطلاع می دهید؟ پس بهتر است در خانه ابزار آلات کاملی داشته باشید.

بهترین مارک و کیف ابزار آلات

جعبه ابزار چه کاربردهایی دارد؟

جعبه ابزار برای نگهداری وسایلی مانند پیچ‌ گوشتی، انواع آچار و وسایلی از این دست به کار می ‌رود. در واقع به کمک این جعبه می ‌توان تمام ابزار های مورد نیاز برای امور تعمیراتی و خدماتی را در یک ‌جا جمع کرد. علاوه بر مشاغلی که با این ابزار سر و کار دارند، می ‌توان این جعبه ‌ها را در منازل و حتی صندوق عقب ماشین ‌ها به وفور یافت.

تصور کنید در حال سفر هستید و ماشین شما خراب است. شما در میانه راه تنها هستید. تنها چیزی که می تواند به شما برسد این جعبه ابزار است. با ابزارهای موجود در این جعبه ، می توانید بیشتر تعمیرات اولیه را انجام داده و کار را به پایان برسانید.

بسیاری از مردم با ابزارهای موجود در جعبه ابزار آشنایی کامل ندارند. آنها فقط خودشان آن را می خرند و نمی دانند مشکل از چه تجهیزاتی است. گاهی اوقات آنها هزینه بالایی خواهند پرداخت ، اما در نهایت آنها به ندرت از این ابزارها استفاده می کنند. بنابراین هنگام خرید ، توجه داشته باشید که بیشتر به چه ابزار و وسایلی نیاز دارید.

نکات مهمی که هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید:

راهنمای خرید بهترین جعبه ابزار

یک جعبه ابزار خوب چه ویژگی هایی دارد ، چگونه یک بهترین مدل باکیفیت را انتخاب کنیم؟ ابتدا ، بهتر است بفهمید چه نوع برای ابزار آلات ما مورد نیاز است ، و سپس خواهید فهمید که ویژگی های یک جعبه ابزار با کیفیت چیست و در آن زمان به چه عواملی نیاز است. به آن توجه کنید.

خرید براساس نیاز

خرید بهترین مدل بستگی به کار شما و تعداد ابزارهایی دارد که دارید. اگر می خواهید جعبه ابزار بخرید ، به فضای خود توجه کنید. اگر فضایی برای قرار دادن این وسیله وجود ندارد ، می توانید کوچکترین اندازه را انتخاب کنید. با این حال ، اگر به این نکته توجه نکنید ، پول خود را از دست خواهید داد. جعبه ابزار در اندازه ها و اشکال مختلف موجود است.

جنس بدنه

مواد بکار رفته در ساخت بسایر مهم است زیرا باید از استحکام کافی برخوردار باشد و به دلیل مواد نامناسب به ابزار های کار ما آسیب نرساند. در گذشته ، بیشتر این وسیله از چوب ساخته می شد ؛ اما با گذشت زمان ، مواد اولیه مورد استفاده برای ساخت تغییر کرد. پلاستیک نشکن و فلز برخی از موادی هستند که برای ساخت جعبه ابزار استفاده می شوند.

جنس پلاستیکی

پلاستیکی که برای ساخت جعبه ابزار استفاده می شود از مواد باکیفیتی است که می توان از آن برای ابزارهای خانگی و خدماتی به خوبی استفاده کرد و به دلیل وزن کم و حتی برخی از چرخ های پلاستیکی بزرگتر در زیر آن ، به راحتی قابل حمل هستند. این نوع به دلیل طراحی جمع و جور ، می تواند در هر فضایی قرار گیرد و حتی در صندوق عقب حمل شود.

جنس فلزی

مواد فلزی ابزار معمولاً از فولاد با کیفیت و ضد زنگ ساخته می شوند تا ابزارهای داخلی بر اثر تغییر دما و رطوبت آسیب نبینند. این جعبه ابزار دارای کیفیت و استحکام بالایی است و بنابراین برای ابزارهای حرفه ای و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و چون وزن آن بیشتر از مدل پلاستیکی آن است ، معمولاً در مکان هایی استفاده می شود که به حرکت زیادی احتیاج ندارند یا از چرخ های زیر آنها برای سهولت در جابجایی استفاده می شود.

برخلاف تصور شما که فکر میکنید جنس فلزی بهتر است. با این حال ، جعبه ابزار پلاستیکی اگر از مواد خوب ساخته شده باشد ، می تواند بهتر باشد. این به دلایل متعددی برمی گردد.

مزایای مدل پلاستیکی نسبت به فلزی

  • اولین دلیل این است که جنس پلاستیکی وزن کمتری نسبت به فلزی دارد ،
  • دلیل دوم این است که جنس فلزی می تواند به مرور زمان زنگ بزند
  • دلیل سوم این است که جنس فلزی ممکن است طبقه بندی نداشته باشد.

کیفیت جنس بدنه

یک مدل با دوام و با کیفیت بالا انتخاب کنید زیرا کیف ابزار همیشه در معرض ضربه و افتادن است. بنابراین ، شما باید مدلی را انتخاب کنید که بتواند شرایط مختلف کاری را تحمل کند. نوع فلزی از استحکام بالایی برخوردار است ، اما عیب آن سنگین بودن آن است. بنابراین ، انتخاب انواع پلاستیکی به دلیل استحکام بالا و وزن سبک تر ، ممکن است انتخاب مناسبی باشد.

طبقات و دسته بندی های جعبه ابزار

راهنمای خرید بهترین جعبه ابزار

جعبه ابزار باید کارآمدتر باشد وسایل و ابزار های مختلف و جایی معینی داشته باشند، زیرا یافتن برخی از ابزارها در آن راحت خواهد شد. از طرف دیگر ، ممکن است بر اثر سایش و برخورد با یکدیگر آسیب ببینند.

برخی از مدلها تخصصی تر دارای جداکننده ها و نظم دهنده هایی هستند که می توان از آنها برای قرار دادن ابزارهای مختلف در موقعیت های مناسب استفاده کرد که به راحتی پیدا می شوند و در اثر ضربه یا حرکت آسیب نمی بینند. بنابراین ، هنگام انتخاب بهتر است به طبقات و دسته بندی های جعبه ابزار توجه کنید تا کاربردی را انتخاب کنید.

اندازه کیف ابزار

اندازه محصول مسئله دیگری است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. البته بهتر است اندازه این ابزار را با توجه به تعداد و کارایی ابزارهای مورد نیاز انتخاب کنید. واحد اندازه گیری جعبه ابزار اینچ است با توجه به این واحد اندازه گیری بهتر است جعبه ابزار مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

اگر می خواهید یک مدل خوب بخرید ، باید به تعداد و اندازه ابزارها توجه کنید. به همین دلیل ، بهتر است ابزارها را دسته بندی کرده و هر دسته را در قسمت جداگانه ای از جعبه ابزار قرار دهید. در این حالت ، متوجه خواهید شد که به چه اندازه نیاز دارید.

قفل دار

نکته بعدی در مورد قفل کردن جعبه ابزار است. در جلوی اکثر مدل های رایج یک قفل وجود دارد. اما در مدل های بزرگتر یا مصارف تجاری ، این جعبه ها دارای دو قفل در جلو هستند. بنابراین ، توصیه می کنیم در صورت حمل ابزارهای سنگین ، حتما آنها را به قفل های فلزی و دوبل مجهز کنید.

ظمانت نامه ای معبتر

جعبه ابزار های خوب معمولاً دارای ضمانت است. این امر به ویژه در مورد کیفیت محصول صادق است. برخی از تولید کنندگان برای محصولات مختلف ضمانت می دهند. هنگام خرید به این وضعیت توجه کنید.

قابل حمل بودن

قابل حمل این دستگاه بسیار ارزشمند است. اگر یک مدل ارزان قیمت پیدا کردید ، ممکن است دو ماه دوام نیاورد. به همین دلیل هنگام خرید جعبه ابزار قابل حمل باشد. و سعی کنید مدلهای مقاوم بخرید تا نیاز نباشد چند ماه یکبار دوباره هزینه کنید.

جعبه ابزار چرخ دار

اگر جعبه ابزار یکی از نیاز های اساسی شغل شما است و مدام آن را جابجا میکنید حتما مدلی را انتخاب کنید که دارای چرخ های محکم باشد،

چرخ های کوچک فقط برای استفاده در محیط داخلی هستند ، اما چرخ هایی با قطر حداقل 4 اینچ دارای چرخ هایی مناسب برای محیط های مختلف هستند. در حقیقت ، هرچه چرخ بزرگتر باشد و استفاده در زمین های ناهموار راحت تر است. به عنوان مثال ، اگر در مکانی پر از خاک و ماسه شل کار ساختمانی انجام می دهید ، جعبه ای با چرخ های بزرگ مناسب است.

لیست قیمت و خرید بهترین مدل ها

این وسیله با قیمت های مختلف به فروش می رسد. عوامل زیادی وجود دارد که قیمت تمام شده را تعیین می کند، از جمله اندازه، مارک سازنده، ابزار های داخل جعبه ابزار و غیره. معمولا قیمت این محصولات در بازار از چند هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر است.

1. کیف دستگاه جوش و اینورتر جوشکاری

کیف دستگاه جوش توربو مدل T250

بهترین کیف ابزار

بهترین کیف ابزار تور تخفیف خریدم برای اینورتر آروا مدل توربو که کاملا اندازه بود کابل های اتصال و انبر جوش و ماسک جوش به راحتی توش جا میشه

بهترین جعبه ابزار من راضی هستم جنس و ابعادش خوب هستش دستگاه با کابل و لوازمش کاملا داخلش جا شد

محصول جعبه نداشت و داخل کیسه بود اومدم زیپشو باز کنم که سر زیپش شکست جنس کار ضخیمه اما با این قیمت اصلا ارزش خرید نداره کلی سرنخ روی کار مونده بود که مشخص بود از همون خیاطی به صورت فله ای بار زدن من 300 خریدم اما حاضر بودم 400 پول بدم اما کیفیت بالاتر بود که متاسفانه اینطور نبود

بهترین مدل های کامل

دوستان اگه اینورتر جوشتون براتون مهمه حتما اینو بگیرید هم جادار هم محکم همه خیلی باکلاسه دستگاه جوش تونو تو کیف مخصوص خودش بزارید، همه چیزش عالی توصیه میکنم

جعبه ابزار حرفه ای جنس و دوخت کیف بسیار عالیه امیدوارم جنس زیپ خوب باشه و خراب نشه کیفیت خوبی دارد دستگاه من با مینی فرز و ماسک داخلش جا شد

کیف دستگاه جوش توربو مدل T250 برای دستگاه جوش آروا Arc 220 خریدم، دستگاه داخل کیف جا می شه، منتهی انتهای کابل دوشاخه تحت فشار قرار می گیره، دوستان نظر دادن برای دستگاه جوش صبا 200 و آروا 200 مناسب هستش اما من امتحان کردم،

بهترین مارک در بازار

برای دستگاه جوش آروا Arc 220 کمی کوچیکه البته داخل کیف، دستگاه جا می شه و در کیف هم بسته می شه، منتهی انتهای کابل دو شاخ تحت فشار هستش.

همونی که انتظارشو داشتم . عالیه … جنسش برزنت ضخیم و بزرگ و جادار . به نظر میاد خوب کار کنه. از خریدم راضی ام. خیلی خوب بود هم از نظر جنس و هم سایز و بسته بندی همونی بود که میخواستم.

کیف ابزار دیجی کالا

من کیف را جهت دستگاه اینورتر رونیکس خریداری کردم و دستگاه و وسایل جانبی در کیف به راحتی جا گرفت حتی الکترود جوشکاری و ماسک جوش و برس و ابزار اضافی و گونیا جوشکاری در درون کیف به شکل مرتب جای گرفت

خیلی از خریدم خوشحالم. چون موتور جوش و سنگ فرز مینی و پیچ گوشتی شارژی و سیار 10 متری برق و مقداری باری جوش و انبردست و چند وسیله دیگر داخل کیف جا شد .

بهترین مدل در دیجی کالا

یک ابزار جعبه ای که مسافران را بین طبقات میبرد کیف جا داری هست و محکم برای صبا ۲۵۰ گرفتم جا شد بغلش جا ابزاری داره خوبه جادار، همه لوازم جانبی جوشکاری داخلش جا میشه

من رنگ قرمز این کیف را در شگفت انگیز سفارش دادم و 30 هزار تومان هم بابت رنگ قرمز بیشتر دادم. حالا برام سبز سدری فرستادند. علاوه بر اینکه قیمت این کالا از بازار گران‌تر هم بود. من یه کیف فرز و یه کیف اینورتر سفارش دادم تو هر دو مورد کلاهبرداری کردند. دیجی کالا دیگه اعتبار نداره. لطفا اعتماد نکنید از ایسام خرید کنید.

مدل حرفه ای

با شما تماس می گیرند اگه راضی بودید پول را به فروشنده تحویل می دهند در غیر این صورت کالا را برمی گرداند و پول برگشت میخوره و فروشنده هم جریمه میشه . اگه کلاهبردار نیستید با من تماس بگیرید. دیگه اون دیجی کالای قدیمی نیست. لطفا بهش اعتماد نکنید.

جنس محصول خوب بود و جای ابزار الکترود و ماسک و سیم سیار رو داره از نظر اندازه و کیفیت همون چیزی بود که میخواستم ،دستگاه جوش 200 آمپر همراه کابل جوش انبر و اتصال به راحتی جا میشه ،کنارش هم جای الکترود وسایر رو داره.

بهترین جنس فلزی

یک ابزار جعبه ای که مسافران را بین طبقات می برد تنها مشکلم باهاش زیپش زیپش بزرگ باشه و نخ های آویزان نداشته باشه و پارچه آویزان بغل زیپ نباشد که هی زیپ گیر نکنه

در کل کیف خوبیه جا داره من اینورتر صبا ۲۰۰ امپر رو با کابل ها و دستکش جوشکاری رو داخلش گذاشتم جا برای سیم جوش و گونیا و ابزار دیگه هم داره

 حرفه ای و کامل

لوازم جعبه ابزار خودرو دیجی کالا من وقتی خریدم قیمتش خیلی بالاتر بود . واقعا عالیه و راحت شدم دیگه تو ماشین میزارم کابل ها و انبر و الکترود ها پخش و پلا نمیشه تو صندوق و انبار

بسیار کاربردی و جادار تمام وسیله های متفرقه که در جوشکاری استفاده میشه توش جا میشه و استحکام خوبی داره کیفیت عالی و خیلی آبدار بود من که از خریدم خیلی راضی هستم ممنون

عکس این ابزار

این کیف را برای دستگاه جوش صبا الکتریک مدل توربو ۲۰۰۱ گرفتم. کاملا اندازه، انتخاب بسیار خوبی هست و کاملا راضی هستم.

از همه نظر عالی فقط نقطه ضعفش اینه که بند رودوشی نداره و توی این تاریخ که نظر می گذارم متاسفانه فروشنده دیجی کالا قیمتش رو خیلی بالا گذاشته مجبور شدم از جای دیگه ای تهیه کنم

من سفارش دادم و دیروز به دستم رسید. واقعا ازش راضیم . هم جا داره خیلی هم اینکه جنس و کیفیتش خوبه. فقط ای کاش بند کولی هم داشت.

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 5
جنس برزنت
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 1200 گرم
حجم داخلی 10
سایر توضیحات قابلیت حمل تا 6 کیلو گرم
مناسب حمل ابزار و دستگاه جوش 200 و 250 آمپر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. کیف ابزار برند کنزاکس باکیفیت و جادار

کیف ابزار کنزاکس مدل KTB-135

بهترین مارک ایرانی

درب کمی بزرگتر از بدنه است و به سختی بسته می شود که باعث می شود بعد از چندین بار خراب شود. کیفیت معمولی

من می خواهم بسته بندی خوب باشد، بسته بندی شده باشد که به کیسه آسیب برساند و کیسه را تا کنید تا در یک جعبه کوچک جا شود.

رنگش زیبا، جادار، با کیفیت و قابل قبول بود و در کل خریدش رو بهتون توصیه میکنم.

قیمت ابزار قفل باز کن دیجی کالا

شاید به جرات بتوانم بگویم یکی از بهترین خریدهایی که از دیجی کالا داشتم، فقط شش میلیون ساز خریدم. من این کیف را خیلی دوست داشتم. محافظ خیلی خوبی هم داره با تشکر از سازنده

کیف خوب … من یک جعبه با فشار سنج … دماسنج … اکسیمتر … قند خون دارم خداییش بد نیست تو کامنت ازش بد بگی به نظرم خیلی خوبه

من این کیف را خیلی دوست داشتم. واقعاً راننده ای برای بسته بندی وسایل مورد نیاز شما در ماشین شما وجود دارد. فقط لطفاً کیف را آنقدر فشار ندهید که هنگام ارسال از شکل خود خارج شود.

بهترین های دنیا

سلام امروز این کیف ابزار کنزاکس به دستم رسید واقعا از همه نظر عالیه سفارش دادم مینی کاتر ماکیتا نگه داره. خیلی خوب، دوخت، جنس، زیپ. همچنین جمع و جور و شیک است. برای ابزار ماشین هم عالیه

این ضعف خرید اینترنتی که یک کیف دیگه میفرستید دوباره باید مراجعه کنیم سفارش کاملا مشخصه حیف

قیمت جنس فلزی

شما باید این کیف را بخرید، تمام چیزهایی که در جعبه ابزار جا نمی شود، این کیف را می پوشاند و به دلیل پارچه برزنتی بسیار مقاوم و مستحکم باید یکی داشته باشید، می توانید هر چیزی را که می خواهید در آن قرار دهید.

کیف بزرگ و مناسب برای فضای داخلی خودرو است. برزنت من خوبه اما نمی دانم چقدر برای من طول کشید که عالی بود. هم اندازه و هم دوام کیف. همچنین جیب هایی که تعبیه شده اند. همه برای کار من که خوب بود

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 12
جنس پلی استر
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 465 گرم
حجم داخلی 9

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. کیف ابزار رول اند استور 8 طبقه

کیف ابزار رول اند استور مدل LU-22

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 8
جنس پلاستیک
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 2825 گرم
سایر توضیحات طراحي هوشمند جعبه
داراي 1000 قطعه پیچ و مهره
طراحي 8ضلعي كه لوله شده و فضاي كمي را اشغال ميكند
مناسب برای ابزار، تجهیزات صنایع دستی، لوازم ماهیگیری، آرایشي و …
بدنه مقاوم و ايمني كامل
8 محفظه ي جا دار براي ذخيره كردن ابزار موردنياز شما
كارايي آسان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. کیف ابزار تانوس دوخت مقاوم و محکم

بهترین برند خارجی

طراحی خیلی قشنگ است ولی هنگامی که بازش می کنید باید کامل روی سطح پهن بشه تا بتونید از داخل محفظه هاش چیزی رو بردارید،

ولی مهمترین ایرادش اینه که لوله هاش به نظر ضعیف است و ممکن تحت فشار چه از بیرون یا اقلام داخلش، لولاش بشکنه و عملا دیگه بدرد نمیخوره، جنس پلاستیکش هم خیلی باکیفیت نیست

پرفروش ترین های حرفه ای

خیلی راحت جمع میشه و اندازه جمع و جوری داره به نظر من که دارم چند ماه ازش استفاده میکنن واقعا به پولش می ارزید

اگر برای مثل من دنبال یک ارگانایزر میگردید که پیچ و مهره و واشر و اینجور چیزها بریزید باید بگم جاش خیلی کمه . خونه هاش خیلی کم عمق و باریکه و هر بار که باز و بسته می کنید.

کاملترین مدل

باید تمام لوازم داخلش رو مرتب کنید چون اگه حتی یک ذره بهم بریزه و بیاد از سطح خانه ها بالاتر بسته نمیشه . کیفیت ساختش ضعیفه . قفلهاش خیلی بد باز و بسته میشه.

من یک ارگانایزر ۲۴ اینچی مانو داشتم که شکست و اینو بجاش خریدم . ولی فقط ۴ تا از خونه های ارگانایزر مانو کل این رو پر کرد ‌. همراهش هم پیچ و مهره هایی داره که انقدر ریز هستن که اصلا به کار نمیان.

قیمت بهترین مارک

تمام پیچ هاش یک سانتی تا نهایت یک و نیم سانتی هستند و فقط برای تعمیر اسباب بازی یا چیزهایی که پیچ و مهره های خیلی ریز می خورند بدرد میخوره. من که مرجوع کردم و از همین دیجیکالا دوباره همون ارگانایزر مانو ۲۴ اینچ رو که کلی هم ارزانتر و جادار تر است رو خریدم.

برای من خوب بود جای زیادی داره هرچی همرام می برم کلی کلاس کاریم می بر بالا خیلی جعبه جالبیه برای کسانی که خرده ریز زیاد دارن مناسبه

بهترین مارک ایرانی

بسیار جعبه ابزار با کیفیت و محکمی است ولی هنگام استفاده ازش باید مراعات کنید و برای کسانی که وسایل ریز دارند و برای تفکیک ابزار بسیار مناسب است

سلام من میخواستم ابزارای بیشتری توش جا کنم ولی واقعا یکم کوچیکه. مثلا ابزاری که تو جعبه ابزار فلزی دو طبقه جا میشه هیچ وقت تو این جا نمیشه. اگر ۱.۵ برابر این بود خوب بود

کیف حرفه ای

جنسش خوب بود فقط موقع باز و بسته کردن خیلی باید دقت کنید چون از خونه هاش لوازم بیرون میریزه

با سلام و تشکر از سایت دیجی کالا واقعا دمتون گرم ارسال بموقع و رایگان کسانی که قصد خرید دارن پیشنهاد من اینه حتما بخرید .من قبل از سفارش نظرات دوستان رو خوندم

بهترین ابزار دنیا

یکم دودل شدم ولی باز سفارش دادم یکم انصاف خوبه فقط پیچها و سایر اقلام همراهش نزدیک صد تومن پولشه و شما باید اول بسنجین که برای چه کاری میخواین این جعبه رو.

واقعا توقعی بیشتر ازین از یه جعبه ارگانایزر نمیشه داشت ..در مورد قیمتم بد نیست چون بازار ایران نوسان زیاد داره ولی من گشتم در سایتهایی که موجود داشتن بهترین قیمت برای دی جی کالا بود ممنون

دوستان من خیلی دنبال این مدل جعبه ابزار گشتم و وقتی تو دیجی کالا دیدم خیلی خوشحال شدم،متاسفانه کسی نظری نداشت و قیمت کار هم بالا بود،بهرحال من به عنوان کادو خریدم

و چون دقیقا روز تولد به دستم رسید نتونستم مرجوعش کنم،،، کار،کار قشنگیه به شرط اینکه بدونی برای چه مصرفی میخوای استفادش کنی،،، جنس جعبه از پلاستیک مرغوب و نو نیست

خرید از دیجی کالا

لبه های کار درست تمیز نشده و دسته جعبه نصبت به سایز و وزنی که باید تحمل کنه خیلی خیلی ضعیفه،جوری بود که وقتی ابزار ها رو ریختم داخلش جرات نداشتم بلندش کنم.

همش میترسیدم وزن رو تحمل نکنه و بشکنه،،، خیلی قشنگه و طراحی خوبی داره،کاش کیفیت مناسبی هم داشت،،، البته برای کسی که کارش جوری نیست که ،مدام جعبه رو با خودش حمل کنه.

قیمت در دیجی کالا

جدا از قیمتش که بالاست ،مناسبه،،، وقتی کامل بازش میکنیم حدودا ۸۵ سانتی متر سایزش میشه،پیچ و مهره هایی که داخل جعبه بود کوچیکن و از هر کدوم حدود ۱۰۰ تایی بود که من عکسشو گذاشتم.

باقی وسیله ها رو خودم ،داشته هامو پر کردم تا بهتر دیده بشه،،، در کل با تشکر از دیجی کالا و تنوع محصولاتش،، کاش تنوع محصولات به هر قیمتی نباشه و کمی روی مرغوبیت کالا ها نظارت بیشتری داشته باشن،، اعتماد به سختی بدست میاد،،،

کیف ابزار تانوس مدل PTB-05-42

مشخصات ابزار

ابعاد 38x20x15 سانتی‌متر
جنس پلی استر
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 300 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. کیف ابزار 6 جیب لایت

کیف ابزار 6 جیب لایت LB-2135

مشخصات ابزار

ابعاد 32*23*43 سانتی‌متر
جنس برزنت
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 1380 گرم
ویژگی‌ های کیف ابزار بدون کشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. جعبه دریل شارژی و برقی و انواع فرز

جعبه دریل و فرز مهر مدل SD.Mehr

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 8
جنس پلاستیک
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 1500 گرم
ویژگی‌ های کیف ابزار قفل
حجم داخلی 14

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. جعبه ابزار وینکس 16.5 اینچ

جعبه ابزار وینکس مدل EH2311 سایز 16.5 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 11
جنس پلاستیک
کاربرد کیف ابزار کیف ابزار
وزن 1200 گرم
ویژگی‌ های کیف ابزار بدون کشو
سایر توضیحات – دارای 1 سینی قابل حمل با 2 محفظه
– دارای 1 محفظه‌ی اصلی
– دارای قفل فلزی و دسته‌ی پلاستیکی
– دارای 2 بخش درپوش‌دار روی در جعبه با 8 محفظه‌ی مجزا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. جعبه ابزار وفایی 3 طبقه

جعبه ابزار وفایی مدل V-403

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 6
جنس فلزی
وزن 2700 گرم
تعداد طبقات 3

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. جعبه ابزار مهر 2 طبقه

جعبه ابزار مهر مدل Me16i

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 10
جنس پلاستیک
وزن 1000 گرم
تعداد طبقات 2
سایر مشخصات قفل
حجم داخلی: 14

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. جعبه ابزار مهر قفسه بندی 2 طبقه

جعبه ابزار مهر مدل Me13i كد 030080001

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 6
جنس پلاستیک
کاربرد کیف ابزار جعبه ابزار
وزن 500 گرم
تعداد طبقات 2
سایر مشخصات قفسه بندی
حجم داخلی: 6.5

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. جعبه ابزار مهر پلاستیک نشکن قفلی 16 اینچ

جعبه ابزار مهر مدل JMT-16 قفل فلزی 16 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 9
جنس پلاستیک نشکن
وزن 1200 گرم
تعداد طبقات 2
سایر مشخصات دارای 2 عدد قفل فلزی با دوام بالا
شامل دو قسمت روی جعبه برای نگهداری پیچ و مهره
دسته مستحکم و سبک
دارای یک سینی مجزا و دو محفظه روی درب
قابلیت تاشدن دسته روی درب
قابل استفاده در مصارف صنعتی و خانگی
ساخت ایران

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. جعبه ابزار کارا 12 طبقه

جعبه ابزار کارا مدل KA21i

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 12
جنس پلاستیک
وزن 1700 گرم
حجم داخلی 22

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. جعبه ابزار فلایر قفل آویز 4 طبقه

جعبه ابزار فلایر مدل ID-9662-15

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 4
کاربرد کیف ابزار جعبه ابزار
وزن 1600 گرم
تعداد طبقات 1
سایر توضیحات – دارای بدنه‌ی فلزی-پلاستیکی مستحکم
– دارای دو چفت فلزی
– دارای محلی برای قرار گرفتن قفل آویز
– دارای دسته‌ی پلاستیکی مستحکم
– دارای دو محفظه در دار پلاستیکی در قسمت بیرونی با شش بخش مجزا
– دارای یک سینی جدا‌شونده دسته‌دار با 4 بخش مجزا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. جعبه ابزار لوکس 2 طبقه فلزی محکم

جعبه ابزار صنایع فلزی لوکس درویشیان مدل P503

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 5
جنس فلزی
وزن 5800 گرم
تعداد طبقات 2
سایر توضیحات – 4 عدد نیم طبقه
– 5 محفظه پیچ و مهره در یک نیم طبقه
– یک محفظه اصلی
– پرچ های فولادی
– رنگ استاتیک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. جعبه ابزار فلزی لوکس جادار

جعبه ابزار صنایع فلزی لوکس درویشیان مدل P403

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 5
جنس فلزی
وزن 4700 گرم
تعداد طبقات 2
سایر توضیحات – 4 عدد نیم طبقه
– دارای 4 محفظه پیچ و مهره در یک نیم طبقه
– یک محفظه اصلی
– پرچ های فولادی
– رنگ استاتیک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. جعبه ابزار صامو پرشین پلاستیک نشکن

جعبه ابزار صامو پرشین مدل G 200

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 13
جنس پلاستیک
وزن 400 گرم
تعداد طبقات 3
حجم داخلی 10

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. جعبه ابزار شیائومی حرفه ای

جعبه ابزار شیائومی مدل JIUXUN

مشخصات ابزار

ابعاد 10x10x10 سانتی‌متر
جنس فلز
وزن 10 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9173

جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9173

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 6
جنس فلزی
وزن 4460 گرم
ابعاد 40×20.5×20.5 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. جعبه ابزار رونیکس فلزی

جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9171

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 5
جنس فلزی
وزن 3525 گرم
ابعاد 30×20.5×21 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. جعبه ابزار استنلی آمریکایی

جعبه ابزار استنلی مدل STST73099-8

مشخصات ابزار

تعداد محفظه کالا 1
جنس فلزی
وزن 3460 گرم
ابعاد 23.6 × 21.1 × 47.1 سانتی‌متر
سایر توضیحات – دارای دسته بلند و یک پارچه جهت حمل و جابجایی آسان
– دارای قفل کشویی
– امکان قفل شدن دسته در زوایای مختلف (چهار حالت)

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین جعبه ابزار

ضروری ترین ابزارهای جعبه ابزار کدامند؟

ضروری ترین ابزارهای جعبه ابزار

مهمترین ابزارها شامل ابزارها و تجهیزاتی است که نیازهای کاربر را در مواقع ضروری برآورده می کند.

دریل برقی و دریل شارژی

در هر سطح به راحتی می توانید دریل برقی یا دریل شارژی مناسب جعبه ابزار خود را انتخاب کرده و خریداری کنید ، بنابراین کدام دریل برای شما مناسب است؟ اگر قصد دارید به طور مداوم از این دستگاه برای حفاری یا سفت کردن پیچ استفاده کنید ، پیشنهاد می کنیم یک مته دریل با قدرت 12 تا 18 ولت خریداری کنید.

اما اگر قصد استفاده مکرر از این دستگاه را ندارید ، دریل سیمی برقی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. در این حالت ، می توانید از دریل های قدرتمندتر با هزینه کمتر لذت ببرید و مجبور نباشید منتظر بمانید تا دستگاه دوباره شارژ شود و کار خود را به تاخیر بیاندازد.

آچار یکسر تخت یکسر رینگ

آچارهای یکسر تخت یکسر رینگی در دو مدل موجود است: آچارهای استاندارد SAE در اینچ (به عنوان مثال 1.4 اینچ و 1.2 اینچ) و آچارهای متریک در میلی متر.

اگر برای کارهای خانه و کار با پیچ و مهره های خانگی به این ابزار نیاز دارید ، توصیه می کنیم از آچارهای SAE استفاده کنید. اما برای مواردی مانند تعمیر خودرو ، ممکن است به مجموعه ای از آچارهای متریک (یا هر دو) برای جعبه ابزار خود نیاز داشته باشید.

البته جالب است بدانید چون یک سر این آچارها با گوشه های پیچ یا مهره درگیر می شود ، به آنها آچار ترکیبی گفته می شود. انتهای دیگر این آچارها باز است و زمانی استفاده می شوند که نتوانید سر بسته آچار را در جای خود حرکت دهید.

آچار فرانسه

حتی اگر مجموعه ای از آچارها یا آچارهای ترکیبی را در جعبه ابزار خود دارید ، باز هم به آچار فرانسه نیاز خواهید داشت. با خرید آچارهای با کیفیت می توانید از ساییدگی و آسیب به پیچ و مهره های موردنظر جلوگیری کنید.

پیچ‌ گوشتی‌

اگر فضای کافی برای ذخیره ابزار خود ندارید ، پیشنهاد می کنیم از اینجا یک پیچ گوشتی با سر قابل تعویض بخرید. در غیر این صورت ، پیچ گوشتی های جداگانه را در متداول ترین اندازه ها انتخاب کنید

چکش

چکش می تواند در اکثر محل های کار و تعمیرات منزل مورد استفاده قرار گیرد. هرچه بیشتر از چکش استفاده کنید ، دسته کمک فنر آن را بیشتر می پسندید و در جعبه ابزار نیاز به آن را احساس می کنید.

تهجیزات ایمنی

برای محافظت از خود در برابر حوادث احتمالی در حین کار ، پیشنهاد می کنیم تجهیزات ایمنی را در جعبه ابزار خود داشته باشید. حتی اگر از عینک های مقاوم در برابر ضربه استفاده می کنید ، اجسام و ذرات بیرون از محل کار می توانند به عینک شما آسیب برسانند و در چشم شما قرار بگیرند.

اگر نمی خواهید از عینک استفاده کنید ، می توانید از عینک های مدرن استفاده کنید که ظاهر شما را زیباتر نشان می دهد. اگر شما فردی با عینک هستید ، یک جفت عینک ایمنی با لنزهای بزرگ انتخاب کنید تا بتوانند اطراف عینک شما را به خوبی بپوشانند.

هنگام استفاده از اره ها، همچنین باید از یک گوش گیر ایمنی خوب برای محافظت از گوشه های خود استفاده کنید. هنگام کار در محیط گرد و خاک ، استفاده از ماسک تنفسی نیز می تواند سلامت ریه ها را در برابر ذرات گرد و غبار بهتر از ماسک تضمین کند.

متر اندازه گیری

برای تکمیل جعبه ابزار خود ، باید یک متر اندازه گیری تهیه کنید. تیغه متر انتخابی باید حداقل 3 سانتی متر عرض داشته باشد همچنین باید دارای قفل باشد تا متر بیش از چند متر باز است جلوگیری شود.

انبر

انبر

باید سه مدل انبردست در داخل جعبه ابزار وجود داشته باشد: دم باریک و انبر کلاغی و انبردست استفاده می شود. هنگام کار با این انبردست ، دستان شما بسیار راحت است زیرا دسته انبردست دارای پوشش نرم است.

تراز

تراز در جعبه ابزار به شما امکان می دهد همه چیز را از قاب عکس گرفته تا خشک کن لباس تراز کنید. قبل از خرید تراز ، آن را امتحان کنید ، آن را روی یکی از سطوح صاف 1 متری قرار دهید و مطمئن شوید که حباب به درستی قرار گرفته است.

کاردک

یک کاردک می تواند هر کاری را برای ترمیم آسیب دیوار یا خراشیدن رنگ شل روی دیوار انجام دهد.

خط کش

خط کش ابزار خوبی برای جعبه ابزار شما خواهد بود ، شما می توانید بسته به نیاز خود در کار بعدی خط کش های طولانی تری بسازید. هرچه این خط کش ها وسیع تر باشند ، در حین استفاده کمتر خم می شوند.

چراغ قوه

هر مدل نور افکن دستی مقاوم برای مبتدیان مناسب خواهد بود و ممکن است یکی از نیازهای جعبه ابزار شما باشد ، اما پس از مدتی استفاده از این ابزار ، به زودی متوجه می شوید که می خواهید چراغ قوه ای داشته باشید که نیازی به استفاده از آن ندارید. روی دست. برای این منظور ، چراغ قوه هایی طراحی شده اند که می توان آنها را به صورت مایل در مکان مناسب قرار داده و یا آنها را احاطه کرد.

کاتِر یا تیزبر

یک تیغ اره آهن بر ساده با قابلیت تعویض تیغه مناسبی برای جعبه ابزار شما خواهد بود. ویژگی هایی مانند دسته های بدون لغزش و تیغه های بدون ابزار از جمله ویژگی هایی است که می تواند در مدل های مختلف متفاوت باشد. پیشنهاد ما این است که برای تیغه خود چند تیغ یدکی بخرید تا مجبور نباشید از یک تیغه آهسته استفاده کنید.

منبع
biknikbobvila

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *