بهترین مارک کلاه ایمنی مهندسی ⛑️ عمران و ساختمانی

بهترین مارک کلاه ایمنی مهندسی عمران نقابدار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های انواع کلاه های ایمنی در بازار است، حفظ سلامت کارکنان در محل کار ، به ویژه در زمینه مشاغل صنعتی ، بسیار مهم است. استفاده از تجهیزات ایمنی بسیار مهم و ضروری است.

کلاه ایمنی یکی از وسایل ایمنی است که به طور گسترده ای برای محافظت از سر و جلوگیری از برخورد با اجسام مختلف استفاده می شود.

بهترین مارک کلاه ایمنی مهندسی

 • صامو پرشین
 • پارکسون
 • کاناسیف

راهنمای خرید انواع کلاه ایمنی مهندسی

ضرورت خرید کلاه ایمنی

مرگ مغزی ممکن است بدترین موردی باشد که بدون استفاده از کلاه ایمنی ممکن است اتفاق بیفتد. از طریق این مثال ، ممکن است به ضرورت خرید کلاه ایمنی پی برده باشید.

هنگامی که سر با اشیاء رسانا مانند سیمهای فشار قوی تماس می یابد یا مواد شیمیایی را اسپری می کنید (کلاه ایمنی باید در اینجا استفاده شود) در هنگام واکنش هنگام کار ، و موها در قسمتهای متحرک دستگاه گیر کرده اند ، اجسام سنگین به عنوان مثال ، داربست و استفاده از کلاه ایمنی مانند ماسک در معرض کرونا کاملاً منطقی است و ربطی به تجربه ،شجاعت ندارد.

انواع کلاه ایمنی

راهنمای خرید انواع کلاه ایمنی مهندسی

شیلد محافظ صورت

وظیفه اصلی این کلاه ایمنی محافظت از صورت در برابر نور و گرمای مستقیم است. با این حال ، در برخی موارد ، می توان از آنها برای جلوگیری از پرش مواد داغ در هنگام جوشکاری و برش استفاده کرد. و این روز های برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مورد استفاده قرار میگیرد

کلاه ماسک جوشکاری

این کلاه ایمنی هم محافظ سر است و هم محافظ صورت. این کلاهها که از بالا مشاهده می شوند می توانند سر را در برابر ضربه و ضربه مواد مختلف محافظت کنند و ماسک می تواند چشم ها و صورت را در برابر درجه حرارت بالا و اشعه های جوشکاری محافظت کند.

کلاه کاسکت

این کلاه ایمنی در مدل های مختلف عرضه می شود و عمدتا به عنوان کلاه ایمنی موتورسیکلت استفاده می شود. این کلاهها بسیار مقاوم در برابر ضربه هستند و ممکن است محافظ صورت نیز باشند.

کلاه ایمنی مهندسی عمران

کلاه ایمنی ساختمانی ساده ترین نوع کلاه ایمنی است ، وزن متوسطی دارد و عمدتاً از پلی اتیلن ساخته شده است. آنها مقاومت خوبی در برابر ضربه و تحمل ولتاژ خوب دارند.

این کلاهها عمدتا برای محافظت از سر استفاده می شوند و به راحتی قابل تنظیم هستند. کلاه های حاشیه ای نیز در این دسته قرار می گیرند و از لبه اضافی برای محافظت بیشتر استفاده می شود.

کلاه آتش نشانی

این مدل کلاه ایمنی معمولاً با لباس مخصوص پوشیده می شود و کل سر و گردن را می پوشاند. مقاومت بالا در برابر ضربه ، مقاومت در برابر حرارت و وزن سبک از مهمترین ویژگی های کلاه ایمنی است.

کلاه ایمنی غارنوردی

کلاه ایمنی غارنوردی معمولاً مربوط به رطوبت و ریزش سنگ ها هستند. علاوه بر این ، چنین کلاه ایمنی ممکن است از برخی تجهیزات اضافی مانند چراغ قوه استفاده کند.

کلاه ایمنی مهندسی

کلاه ایمنی مهندسی

این کلاه ها به سایر مدل ها بسیار سبک هستند و معمولاً از پلی اتیلن ساخته می شوند ؛ در برابر ضربه مقاوم هستند ؛ به راحتی آویزان و تنظیم می شوند.

کلاه ایمنی صنعتی

این کلاه ایمنی برای همه کارگران صنعتی مناسب است و برای مقاومت در برابر ضربه ، گرما ، جریان و ولتاژ و نور مناسب است.

کلاه ایمنی کوهنوردی

این مدل تقریباً شبیه کلاه ایمنی هستند و از همه مهمتر ، جذب شوک و قابلیت تنظیم دارند.

ویژگی های کلاه ایمنی مناسب

قابلیت تنظیم کلاه

قابلیت تنظیم کلاه ایمنی به مکانیسم تعلیق آن مربوط می شود. اگر کلاه ایمنی شما قابل تنظیم نیست ، باید راه حلی برای این مشکل پیدا کنید. از کلاه غیرقابل تنظیم استفاده نکنید ، زیرا ممکن است وارد مرحله ای شوید که در حین کار باید موقعیت کلاه خود را تغییر دهید.

خرید کلاه ایمنی انعطاف پذیر یا قابل تنظیم ممکن است گرانتر از گزینه های دیگر باشد ، اما به خاطر داشته باشید که مارک های بی کیفیت معمولاً محصولات خود را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند و در آینده مجبور خواهید بود کلاه ایمنی را تعویض کنید.

راحتی

نکته مهم این است که وقتی کلاه روی سر شما گذاشته می شود ، احساس راحتی می کنید و می توانید کار را بدون هیچ مشکلی به پایان برسانید. مردم می توانند از یک کلاه ایمنی استاندارد اما بسیار سبک لذت ببرند سعی کنید همیشه باید به دنبال کلاه ایمنی باشید که مناسب شرایط شما باشد.

انعطاف پذیری

کلاه هایی که امروزه تولید می شوند انعطاف پذیری کافی دارند زیرا این یکی از اهداف اصلی تولیدکنندگان در سال های اخیر بوده است. البته هنگام خرید کلاه ایمنی روی انعطاف پذیری کلاه ایمنی بیش از حد تاکید نکنید انعطاف پذیری زیاد باعث کاهش اثر محافظتی کلاه ایمنی می شود.

توجه به رنگ کلاه ایمنی

توجه به رنگ کلاه ایمنی

اگر رنگ کلاه ایمنی به درستی رعایت شود ، می تواند به عنوان راهنمایی برای پیدا کردن فرد مورد نظر از راه دور مورد استفاده قرار گیرد. این رنگ همچنین رتبه افراد حاضر در کارگاه است.

 • رنگ زرد: رایج ترین رنگ کلاه ایمنی زرد است که رنگ پایه علائم هشدار دهنده است.
 • رنگ قرمز: قرمز نماد آتش است و این رنگ عمدتا برای کلاه آتش نشانان استفاده می شود.
 • رنگ سفید: رنگ کلاه تیم معدن با تیم معدن و تیم معدن نفت یکسان است و سفید است.
 • رنگ آبی: تعمیرکاران و تیم های تعمیر و نگهداری در اصل کلاه آبی بر سر میگذارند.
 • رنگ سبز: تیم مهندسی و خدمات فنی کلاه سبز رنگ است.
 • رنگ قهوه ای: کلاه جوشکار قهوه ای است.
 • وقتی فردی به عنوان مهمان وارد کارگاه می شود ، یک کلاه نارنجی به دست می آورد و سرپرست یک کلاه خاکستری است.

کلاس کلاه ایمنی

در فرآیند خرید انواع کلاه ایمنی ، با سه کلاس کلاه ایمنی متفاوت روبرو هستیم که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند. طبق استاندارد ANSI ، این سه دسته عبارتند از:

کلاس C

این نوع کلاه بسیار رسانا است و معمولاً از آلومینیوم ساخته می شود. وزن بسیار سبک ، مقاومت بالا در برابر ضربه و راحتی زیاد از ویژگی های این کلاه ایمنی است ، در محیط الکتریکی بسیار ضعیف و در برابر جریان مقاوم است. بنابراین افرادی که در زمینه برق کار می کنند به هیچ وجه نباید از این کلاه ها استفاده کنند.

کلاس G

کلاه ایمنی عمومی از همان نوع ، که عمدتا برای دفع ضربه و جلوگیری از انتقال آن به سر استفاده می شود ، در پروژه های مختلف ، به ویژه پروژه های ساختمانی و عمرانی استفاده می شود. مقاومت این کلاه ایمنی محدود به ولتاژ است و می توانند تقریباً 2200 ولت را تحمل کنند.

کلاس E

نام چنین کلاه ایمنی نشان دهنده استفاده از آنها در فرایندهای الکتریکی است و در شرایط بسیار خطرناک بالای 20000 ولت استفاده می شود. البته ، باید به خاطر داشته باشیم که این کلاه ایمنی همچنین می تواند در برابر ضربه و سایر عوامل مخرب مانند سقوط اجسام یا هر چیز دیگری مقاومت کند.

انواع کلاه ایمنی

انواع کلاه ایمنی کار بر اساس مواد بکار رفته در ساخت

 • کربن: کلاه های کربنی از پلی کربنات ساخته شده اند که سبک ترین و بادوام ترین پوشش کلاه ایمنی است که می تواند انرژی ضربه ضربه زدن به کلاه را جذب کند.
 • پلاستیک و نایلونی: کلاه های پلاستیکی صنعتی از نظر راحتی و تنفس مناسب تر از کلاه های دیگر هستند و استحکام آنها به مواد داخل کلاه بستگی دارد.
 • فایبرگلاس: کلاه ایمنی از جنس فایبرگلاس دارای مقاومت حرارتی است و برای صنایعی که دمای بالا را کنترل می کنند بسیار مناسب است. کلاه های فایبر گلاس صنعتی دارای استحکام بالایی هستند ، اما در مقایسه با کلاه های دیگر نفوذپذیری هوا خوبی ندارند.

کلاه ایمنی کاترپیلار چیست؟

کلاه ایمنی کاترپیلار نوعی کلاه ایمنی است و قیمت بهتری نسبت به سایر انواع کلاه ایمنی دارد. این کلاه از نظر ظاهری بسیار ساده است و بند داخلی و اتصالات آن با 6 نقطه به بدنه اصلی متصل می شود.

پیشانی کلاه دارای پارچه ای نرم برای عرق‌ گیر است و ابعاد آن بر اساس اندازه سر کاربر قابل تنظیم است. در بالای کلاه ، چندین شیار بسیار کوچک برای جلوگیری از تعریق مورد بررسی قرار می گیرد.

کلاه ایمنی مهندسی JSP چیست؟

JSP یکی از تولید کنندگان مشهور بریتانیایی لوازم جانبی ایمنی مانند کلاه ایمنی ، عینک ایمنی، محافط گوش ، دستکش و کمربند ایمنی است و یکی از محصولات با کیفیت آن کلاه مهندسی JSP است که در بازار ارائه می شود.

در این محصول تمام نقاط ضعف مدلهای قدیمی برطرف شده و بدنه آن از پلیمر سخت HDPE ساخته شده است. اتصالات داخلی کلاه مهندسی JSP از تریلن ساخته شده و به بدنه اصلی 6 نقطه ای متصل شده است.

لیست قیمت روز کلاه ایمنی اسپرت نقاب دار و مهندسی برای مشاغل مختلف

1. کلاه ایمنی اسپرت نقاب دار مدل کپ

کلاه ایمنی اسپرت نقاب دار مدل کپ

کلاه ایمنی ساختمانی

حفظ سلامت جسمانی در محل کار به ویژه در مناطق صنعتی بسیار مهم است. استفاده از تجهیزات ایمنی بسیار مهم و ضروری است. کلاه ایمنی یکی از وسایل ایمنی است و به طور گسترده برای محافظت از سر برای جلوگیری از برخورد با اجسام مختلف استفاده می شود.

کلاه کتان نقابدار ورزشی و محافظ ترکیه طراحی و ساخته شده و شبیه کلاه ورزشی نقاب دار است. پوسته داخلی کلاه از پلاستیک ساخته شده و دارای فوم ضربه گیر می باشد.به خاطر داشته باشید که سلامت و ایمنی در کار باعث افزایش کارایی و بهره وری شما می شود.

این یکی از مهمترین اصول در انجام کار است که برای آن شاخص ها و استانداردهای زیادی تعیین شده است که برای کارفرما در سراسر دنیا الزامی است. برای محافظت از جان خود و رعایت اصول ایمنی در محل کار، استفاده از کلاه ایمنی را توصیه می کنیم.

کلاه ایمنی مهندسی

کلاه خوبیه، برا سر ساختمون خوبه. برا طبیعت گردی هم خوبه. در واقع یه کلاه ایمنی با ظاهر کپه که هر جایی ازش میشه استفاده کرد.

برای کسانی که علاقه به اسکیت برد سواری داشته و دنبال ظاهر casual هستند پیشنهاد میشه چون هم محکمه هم cap

کلاه ایمنی دیجیکالا سلام دوستان . نسبت به قیمت میتونم بگم عالیه راحته . طرح خوبی داره . برای من اندازس .

من رفتم سرکار بپوشم کارخانه باعث خیری شد همکارام تا نزدیک ظهر به من خندیدن میگفتن شبیه به سربازهای ژاپنی در زمان جنگ جهانی اول شدی که شکست را پذیرفته اند.

انواع کلاه ایمنی مهندسی

کلاه ظاهر بسیار زیبا و اسپرت داره و مقاومت نسبی در برابر ضربات متوسط به سر. اما همانطور که روی برچسب داخل کلاه هم نوشته شده. این کلاه دارای استاندارد کامل یک کلاه ایمنی نیست و برای محیط های صنعتی که احتمال سقوط اجسام یا ضربات سنگین به سر هست. مناسب نیست.

به عنوان کلاه ایمنی در جاهایی که خطر کمی دارن میشه استفاده بشه فقط مشکلی که داره اینه که رنگش زود تغییر پیدا میکنه

برای کاری که من میخواستم اوکی بود ولی برای ایمنی بیشتر حتما از مدل های بهتر استفاده کنید.

قیمت کلاه ایمنی مهندسی

کلاه خوبیه ولی یه ایراد داره که ممکنه اذیتتون کنه اینه‌که توش بخار میشه و سر و مو کاملا خیس عرق میشه در فصول سرد کارایی خوبی داره ولی در مناطق گرم و فصل های گرم‌توصیه نمی کنم و اینکه در کار های پر خطر کارایی مورد نظر رو نداره بهتر از کلاه های ایمنی مجهز به نوار ایمنی استفاده بشه

این نوع کلاه ایمنی مناسب برای دوچرخه سواری می باشد ( استاندارد EN 812 ) ، باید توجه داشت این نوع کلاه ایمنی به هیچ عنوان نباید به عنوان کلاه ایمنی برای کارخانجات و یا واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد .

در حد قیمتش خوبه ولی میتونست بهتر از این هم باشه استحکام و ایمنی کارگاه های بزرگ رو نداره ولی تو کارهای کوچک برای مدت موقت میشه استفاده کرد

مشخصات ابزار

وزن 80 گرم
قابلیت گردش هوا دارد
سایر توضیحات دارای روزنه هایی در اطراف کلاه جهت گردش هوا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. کلاه ایمنی پرشین سیفتی کد X90

کلاه ایمنی پرشین سیفتی کد X90

کلاه بالایی دارای سوراخ های تهویه و محافظ UV400 می باشد.این روکش ضد تشعشع بر روی این کلاه ایمنی ABS ساخته شده و ضریب ایمنی پوسته کلاه را در برابر عوامل مضر محیطی مانند آفتاب، گرما، سرما افزایش می دهد. و نزدیک به مواد شیمیایی.

اجزای پوسته درپوش نیتریل بوتادین استایرن اکریلیک یا به اختصار ABS است.این کلاه قابلیت اتصال لوازم جانبی مانند هدست، محافظ صورت و … را دارد. از طریق شیارها وجود تاج ضخیم‌تر از پوسته کلاهک باعث استحکام کلاهک در ضربات مستقیم از بالا شده و شکل خمیده آن باعث انحراف جسم و کاهش شدت ضربه می‌شود.

خرید کلاه ایمنی مهندسی

کتیبه جلوی کلاه جای مناسبی برای چاپ آرم یا نام شرکت روی کلاه است، همچنین جای مناسبی برای نصب چراغ های جلو است و نور روی آن نمی لغزد. امکان نصب بند زیر چانه وجود دارد،

البته طراحی این کلاه به گونه ای است که نیازی به بند زیر چانه ندارد و اگر به درستی به سر بسته شود، بدون بند پوشیده نمی شود. اتصالات این کلاهک مجهز به سیستم تنظیم پیچ می باشد. این کلاه دارای گواهی استاندارد EN-397: 2012 می باشد.

کلاه ایمنی دیجی کالا

کیفیتش برای استفاده روزانه و مدت طولانی عالی است وزن استاندارد، سر و گردن رو خسته نمیکنه و میشه طولانی مدت استفاده کرد

مهندس ساختمانم و خیلی بهش نیاز داشتم فقط یکم زیادی بزرگه کلاه ایمنی با کیفیتی است که با پیچ تنظیم پشت آن، به راحتی بر روی سر فیکس می شود.

هم بسته بندي خيلي خوب و جنس فوق العاده و محكم و روي سر خيلي خوب كيپ ميشه…

سه بار خریدم از بس که حس امنیت میده به آدم تو کارگاه جنسشم که درجه یک طراحی عالی ۱ سال مداوم استفاده کردم مثل روز اولشه

کلاه ایمنی مهندسی عمران

بسیار خوب و عالی از کلاه های بسیاری استفاده کردم عالی و قابل قبول برا خرید پیشنهاد میکنم

بنده ۳ تا خریدم کیفیت خوبی داره و وزنش هم خوبه از خریدم راضی هستم

دو سال قبل از بازار خریدم. هنوزم استفاده میکنم واقعا با کیفیت و راحته. برخلاف اکثر کالاهای ایرانی که کیفیت پلاستیک افتضاح دارن و اطرافشون هم پر از پلیسه هست این کلاه خیلی تمیز ساخته شده. هیچ پلیسه اضافی و لبه تیزی که اذیتتون کنه نداره. بندها و یراق داخلش مشخصه کیفیت خوبی داره و روی سر راحته. در یک کلام،

کلاه ایمنی مهندسی عمران

اگر کلاه ایرانی با کیفیت عالی در حد برندهای خارجی با نصف قیمت مشابه خارجی میخواهید بخرید. اگر پول بیشتری دارید خارجی بخرید. اگر پول کمتری دارید هیچی نخرید چون بدردتون نخواهد خورد و فقط پولتونُ هدر میدهید.

اگر قصدتون سلامتی کارکنان نیست و فقط برای ساکت کردن مسئول HSE چیزی به اسم کلاه ایمنی میخواهید سر نیروها باشه خب مدل هایی با یک پنجم این قیمت هم وجود دارد.

عکس کلاه مهندسی

کاملا با نمونه های خارجی برابری میکنه یه کلاه ایمنی عالیست توصیه میکنم برای کسانی که لازم دارند بخرند پشیمون نمیشن

از لحاظ کیفیت کلاه خوبی هست ولی یه مقدار وزنش زیاده و برای کارهای طولانی مدت یکم باعث خستگی میشه.

سلام نظری که در مورد تاریخ انقضا ارسال شد منتشر نشود اشتباه ارسال شد با تشکر

کیفیت کلاه عالیه /رنگش براق و زیباست / محکمه/ در کل کلاه خوبیه برای کارهای ساختمانی و کارهایی که در ارتفاع نمی باشد به درد کار در ارتفاع نمیخوره

قیمت کلاه مهندسی

رنگ سفید برای مهندسان و مدیران رنگ زرد برای کارگران رنگ آبی برای برقکار رنگ سبز برای مسئول ایمنی رنگ قرمز برای آتش نشان رنگ خاکستری برای بازدید کننده مهمان

من این کلاه رو برای پرسنل مهندسی شرکت خریدم و همه از این مدل راضی هستن و با کیفیت و هم خوش استایل رو سر قرار میگیره

مطابقت کامل محصول با تصاویر موجود در سایت. با توجه به قیمت بالاتر این محصول در مقایسه با سایر کلاه ایمنی ها، به دلیل کیفیت بالا ارزش خرید دارد.

مشخصات ابزار

وزن 250 گرم
ابعاد 28 × 21 × 15 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای نجاری , تراشکاری , ساختمانی
استاندارد EN397
سایر توضیحات – قابلیت گردش هوا: دارد
– جدیدترین کلاه ایمنی دارای روکش محافظ پوسته در خاورمیانه
– – ضد روغن و گریس
– ضد اسید
– مقاوم در برابر خش های ریز
– مقاوم در برابر حلال ها
– ضد اشعه ماورای بنفش
– طول عمر بیشتر نسبت به کلاه های فاقد روکش بر روی پوسته
– بدون تغییر رنگ زیر نور آفتاب تا پایان عمر مفید کلاه
– دارای قابلیت اتصال چراغ پیشانی و معدنی
– دارای تاییدیه از مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت کار
– دارای تست مقاومت ضربه تا ۲ و ۴ برابر استاندارد اروپا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. کلاه ایمنی پرشین مدل Dwarf 7

کلاه ایمنی پرشین مدل Dwarf 7

کلاه ایمنی Dwarf 7 با سوراخ های تهویه با محافظ UV400. این پوشش ضد تشعشع بر روی این کلاه ایمنی ABS ساخته شده و ضریب ایمنی پوسته کلاه را در برابر عوامل مضر محیطی مانند آفتاب، گرما، سرما و در معرض مواد شیمیایی افزایش می دهد. جنس پوسته درپوش نیتریل بوتادین استایرن اکریلیک یا به اختصار ABS است.این کلاه قابلیت اتصال از طریق شیارهای لوازم جانبی مانند هدفون، محافظ صورت و … را دارد. وجود تاج ضخیم تر از پوسته کلاه باعث تقویت کلاه در ضربات مستقیم از بالا می شود و حالت خمیده آن باعث انحراف می شود.کتیبه جلوی کلاه محل مناسبی برای چاپ آرم یا نام شرکت روی کلاه است.

کلاه ایمنی ساختمان

همچنین محل مناسبی برای نصب چراغ های جلو می باشد و نور روی آن نمی لغزد و بدون بند نمی توان آن را پوشید.درپوش این کلاه مجهز به سیستم تنظیم پیچ می باشد. دارای گواهی استاندارد EN-397: 2012 است

ممنون از دیجی کالا و تحویل به موقع شدن خرید این محصول رو پیشنهاد و به عنوان فردی که از چندین کلاه ایمنی متنوع استفاده کرده، کیفیت این کلاه رو به نوبه خود تضمین میکنم.

کلاه مهندسی معماری

اکثر شرکتهای بزرگی که در منطقه ما است و من میشناسم پرشین استفاده میکن و در کل ما هم از خریدمون راضی هستیم و حتما دوباره از پرشین خرید می کنیم چاپ لوگویی که روی کلاه می زنند هم خیلی شکیله

مشخصات ابزار

وزن 300 گرم
مناسب برای مهندس عمران
استاندارد EN397
قابلیت گردش هوا دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. کلاه ایمنی جی اس پی مدل 2

کلاه ایمنی جی اس پی مدل 2

کلاه ایمنی طراح JSP از مواد درجه یک P.P تولید شده در کشور ساخته شده و مناسب برای کارگاه های ساختمانی، معادن، پالایشگاه ها و … می باشد.این درپوش به دلیل قیمت مناسب و کیفیت معمولی بسیار مقرون به صرفه بوده و برای کارگاه های معمولی که نیازی به عایق برق ندارند مناسب می باشد. عمر کلاهک به دلیل استفاده از P.P بسیار بالاست. مواد و استحکام نسبی خوبی دارد.

عکس کلاه ایمنی مهندسی

کیفیت بسیار پایین دارد از مواد بازیافت درست شده گول عکسشو نخورین بدک نیست کیفیت بالایی دارد ولی جلوی ضربه خوردن سر رو میتونه بگیره

تو عکس خوشگله ولی در واقعیت از ضایعات درست شده قیمت خوبه ولی کارایی کم کم جنس ضعیف

بسیار بد ساخته شده و روی سر می نشیند لبه های تیزی داره و خط و خش فراوان درست که قیمتش پایینه اما سازنده ارزشی برای مشتری قائل نشد

کلاه مهندس عمران

خرید کلاه با این کیفیت و قیمت بسیار عالی. پیشنهاد میکنم برا خرید عجله کنید. خیلی محکم نیست ولی کار راه بندازه برای کارهای توی باغ و خونه

من ۴عدد زرد سفارش دادم بجاش ۴ تا سفید برام فرستادن چون شهرستان بودم همونا رو رنگ کردم برخلاف عکس که با بند پارچه ای هست داخلش پلاستیکیه

من رنگ قرمز رو برای بازی آتش نشان برای بچه ها گرفتم فکر نکنم برای کار حرفه ایی گزینه خوبی باشه، ولی برای بازی عالی

کلاه ایمنی سفید

کیفیتش خوبه و کارتونو راه نمیندازه من برای کسی گرفتم که کارش ماشینه و ازش راضیه اما برای ساختمان سازی نمیدونم

از نظر ظاهری نسبتا قابل قبوله ولی از نظر استحکام برای کارهایی که احتمال سقوط اجسام از ارتفاع هست مثل کارگاه های ساختمانی استحکام کافی رو نداره و ممکنه خطرناک باشه.در کل با توجه به بازه ی قیمتی کلاه ایمنی اگه فقط قیمت مدنظر کسی باشه انتخاب مناسبیه

من بنا به کارم رنگ سفیدش رو انتخاب کردم با این قیمت واقعا عالیه

کلاه زرد مهندسی

سلام من این کالا رو خریدم جنس خوب و گیره تنظیم اندازه سر داره ،رنگ آبی گرفتم ک زیباست

کیفیت پلاستیک استفاده شده خیلی خوبه البته با توجه به قیمت من فکر نمی کردم اینقدر محکم به نظر میاد بازم میگم با توجه به قیمت مرگم راضی بودم

مانند تصویر محصول منتظر با جنس پلاستیک براق و شکیلی بودم که متاسفانه بیشتر شبیه پلاستیک بازیافت شده است اما به نسبت قیمت کارایی لازم را دارد.

مشخصات ابزار

وزن p.p گرم
ابعاد استاندارد سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل عمرانی و ساختمانی
سایر توضیحات سایز استاندارد
قابلیت تغییر سایز
مناسب جهت محیط های کارگاهی ، صنعتی ، ساختمانی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. کلاه ایمنی جی اس پی مدل IGD JSP 1

کلاه ایمنی جی اس پی مدل IGD JSP 1

رنگ کلاه مهندس عمران

بی کیفیت ترین کلاه ایمنی. البته هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری

بسیار ضعیف و بی کیفیت، محصول کلا داخلش خراب بود و باز کرده بودن قبلا، مرجوع کردم

خراب بود و حتی اگر سالم بود مرجوع میکردم چون به نظرم مقاومت نداره فقط ژسته

مارک کلاه

روی سر که میذارم خیلی بالا قرار میگیره و بندها نا میزان مرجوع کردم

در کل خوب بود و با کیفیت انتظارات را برآورده میکنه و تا حدودی ایمن است

فکر کنم از مواد دست دوم ساخته شده ولی با این پول بهتر از این نمیشه تهیه کرد

مشخصات ابزار

وزن 250 گرم
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , ساختمانی
قابلیت گردش هوا ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. کلاه ایمنی سبلان مدل JSP

خرید کلاه ایمنی مهندسی

کلاه ایمنی تنها راه محافظت از قسمت بالای سر در برابر آسیب و آسیب های دیگر است. به عبارت دیگر از کلاه ایمنی برای محافظت از سر کاربر در برابر ضربات و خطرات مکانیکی و الکتریکی استفاده می شود.

شایان ذکر است که کلاه ایمنی باید بدون ایجاد خطر دیگری محافظت لازم را در برابر خطرات مربوط به خطرات انجام دهد، به طوری که شکل کلاه، یا مواد استفاده شده و یا ساخت و ساز. برای ایمنی و سلامت کاربر در حین استفاده خطرناک است.

کلاه مهندسی عمران محکم

کلاه ایمنی از دو قسمت اصلی پوسته و اینسرت تشکیل شده است و باید بین 30 تا 50 میلیمتر فاصله بین درج و پوسته وجود داشته باشد. همچنین کلاه ایمنی باید از مواد سبک و خنک باشد و تهویه به راحتی و به بهترین شکل ممکن انجام شود. وزن کل کلاه با احتساب صدف و لوازم جانبی باید بین 400 تا 500 گرم باشد و وزن تابلو یا سایر علائمی که روی آن قرار می گیرد نباید از 30 گرم بیشتر باشد.

جنس فوق از پلی اتیلن مرغوب، بسیار سبک و دی الکتریک، دارای سر انعطاف پذیر می باشد. امکان چاپ لوگو و تبلیغات منحصرا بر روی کلاه. این کلاه ایمنی مطابق با الزامات OSHA طراحی و ساخته شده است. برای استفاده در مغازه ها و مناطق صنعتی و معدنی که احتمال سقوط اجسام وجود دارد.

کلاه ایمنی کارگری

سبک و راحت و ارزون هست برای کسانی مثل من که میخوان فقط کلاه داشته باشد حرف نداره امو بند زیر چانه نداشت توی کارگاه برای اکیپ کارگری گرفتم خوبه بنظر محکم میرسه

خوب و کار راه اندازه. اما اگر برای استفاده حرفه ای میخواید بهتره باکیفیت تر اش رو بخرید اما همین هم بد نیست. از نظر رنگ هم مشکلی نداشت.

کیفیت و قیمت عالی تو بازار حداقل دو برابر می فروشند کاملا معمولی است و برای کارهایی مثل بازدید مناسب نه کارگری که مدام در حال فعالیت

بهترین کلاه ایمنی مهندسی

در کل خوب بود و با کیفیت انتظارات را برآورده میکنه و تا حدودی ایمن هست با سلام من رنگ سفیدشو میخوام ایا این رنگ هم موجود دارید ؟دقیقا از همین مدل میخوام بخاطر وزن کمی که داره

برای کالای مرجوعی فوق مبلغ را به کیف پول منتقل کرده اید که نمی توان از مبلغ مذکور برای خرید استفاده کرد!!! لطفا کاری کنید که مشکل حل شود. با تشکر

من سه تا از این گرفتم که دو مدل برام فرستادن یکیش خیلی خوبه ولی دوتای دیگه نسبت به اون ضعیف تره یه چیز کار راه اندازه نسبت به قیمت خوبه. قشنگ مشخصه بازیافتی

انواع کلاه ایمنی مهندسی

اصلا توصیه نمیشه گول عکس محصول رو نخورید براتون عکس میزارم ببینید. کمی پول بیشتر بدید جنس بهتر خریداری کنید پشیمونم از خریدم مرجوع میکنم.

به هیچ عنوان شبیه عکس نیست زرد تیره و اصلا براق نیست و از مواد بازیافتی ساخته شده رنگش بسیار‌بده محکمی داره ولی اصلا شبیه عکس نیست

کلاه ایمنی ساختمانی

در کل عالی بود چرا که برای کار ساختمان استفاده می کنم و سبک است. جنس خیلی خوبی نداره ولی کار راه اندازه ،دیگه از این ارزان تر می توانید پیدا کنید. اگر تو محیط کار میزان خطر بالا نیست گزینه خوبیه

برای کارهایی که خطر بالا ندارن مناسبه من خودم برای یک روز عکاسی نیاز داشتم که برطرف شد نیازم برای استفاده مداوم در ساختمان و همچنین محل های پرخطر مناسب نیست اما به درد بازدیدکننده کارگاه ساختمانی می خورد.

خرید کلاه ایمنی مهندسی

پلاستیک شبیه بازیافتی دارای رگه ها و رنگ های مختلف بعضی قسمتها در قالب به نازکی پوست پیاز شده که با گرفتن در نور می بینید بندهای داخلی هم اینقدر بی کیفیت و دارای اضافه پلاستیک هستند

که نیم ساعتی باید با کاتر وقت بگذارید و جای ریل را باز کنید بسیار خطرناک! هیچ ارتباطی به عکس ندارد. عکس نمونه یک مدل قدیمی بسیار با کیفیت بود که از آن سو استفاده شده. پول خود را هدر ندهید

کلاه ایمنی سبلان مدل JSP

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی
قابلیت گردش هوا دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. کلاه ایمنی صامو پرشین مدل I567

کلاه ایمنی صامو پرشین مدل I567

مشخصات ابزار

وزن 400 گرم
استاندارد EN397
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
قابلیت گردش هوا دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor1 4500

کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor1 4500

مشخصات ابزار

وزن 362 گرم
ابعاد 26x16x21.5 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر توضیحات – قابلیت گرفتن شدت ضربه (بر اثر برخورد اجسام سنگین)
– قابلیت تنظیم روی کاسه سر
– دارای عرق‌گیر با قابلیت تعویض
– قابلیت گردش هوا دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. کلاه ایمنی کد 110

کلاه ایمنی کد 110

مشخصات ابزار

وزن 150 گرم
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر توضیحات کلاه ایمنی مهندسی نقاب دار
دارای پارچه کتان
پوسته محافظ تهیه شده از پلیمری با مقاومت کششی بالا
دارای فوم ضربه گیر در دور تا دور لبه و در بدنه جهت دفع ضربه بالا تر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. کلاه ایمنی کندور مدل 4P-R1701

کلاه ایمنی کندور مدل 4P-R1701

مشخصات ابزار

وزن 300 گرم
استاندارد CV
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر توضیحات – فاقد سوراخ بر روی کلاه (مناسب برق و عایق برق)
– هدگیر استاندارد
– دکمه چرخشی تنظیم هدگیر
– کیفیت ساخت بالا
– ساخت تایوان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. کلاه ایمنی مدل 115

کلاه ایمنی مدل 115

مشخصات ابزار

وزن 206 گرم
ابعاد 35x25x15 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. کلاه ایمنی مدل AL4

کلاه ایمنی مدل AL4

مشخصات ابزار

وزن 300 گرم
ابعاد 28x21x12 سانتی‌متر
استاندارد CE
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر مشخصات – قابلیت گردش هوا: دارد
– جنس بدنه آلومینیوم
– استحکام بالا
– سبک
– دارای بند چانه بند
– استاندارد ANSI Z89.1-2003

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. کلاه ایمنی مدل CAP1

کلاه ایمنی مدل CAP1

مشخصات ابزار

وزن 200 گرم
ابعاد 26x22x18 سانتی‌متر
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر مشخصات – قابلیت گردش هوا: دارد
– دارای روزنه هایی در اطراف کلاه جهت گردش هوا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. کلاه ایمنی مدل تک پلاست Mkid

کلاه ایمنی مدل تک پلاست Mkid

مشخصات ابزار

وزن 348 گرم
ابعاد 27x16x12 سانتی‌متر
مناسب برای مشاغل ساختمانی و عمرانی
سایر مشخصات بسیار مقاوم و دارای بند زیر چانه و نسبت به نمونه های موجود در بازار قیمت مناسب دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. کلاه ایمنی مهندسی مدل گپ

کلاه ایمنی مهندسی مدل گپ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. کلاه ایمنی نقاب دار تولیدی محافظت مدل 11

کلاه ایمنی نقاب دار تولیدی محافظت مدل 11

مشخصات ابزار

وزن 175 گرم
ابعاد 27x17x10 سانتی‌متر
استاندارد CE
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر مشخصات روکش اصلی پارچه فلامنت کجراه همراه با توری مقاوم جهت گردش هوای بهتر
قابلیت گردش هوا: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. کلاه ایمنی نقاب دار کد 01

کلاه ایمنی نقاب دار کد 01

مشخصات ابزار

وزن 175 گرم
ابعاد 27x17x10 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
سایر مشخصات قابلیت گردش هوا: دارد
پارچه کتان سورمه ای با نوار نقاب زرد رنگ
دارای ضربه گیر دو مرحله ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. کلاه ایمنی نقاب دار کد E813

کلاه ایمنی نقاب دار کد E813

مشخصات ابزار

وزن 160 گرم
ابعاد 26x22x11 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل ساختمانی و عمرانی
سایر مشخصات قابلیت گردش هوا: دارد
جنس رویه این محصول از کتان کج راه و جنس حفاظ آن از پلاستیک فشرده است.
در داخل این کلاه یک پلاستیک فشرده تعبیه شده است که از سر در برخورد با اجسام سنگین محافظت می کند.
همچنین حفره هایی در داخل کلاه وجود دارد که قابلیت گردش هوا دارد و مانع عرق کردن سر کاربر در حین انجام فعالیت می شود.
دارای استاندارد EN 812:1997 است.
کلاه ایمنی لبه دار کپ دارای ایمنی بسیار بالایی می باشد و قابل استفاده برای فعالیت های مهندسی، معدن و راه و ساختمان است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. کلاه ایمنی همر مدل 110

کلاه ایمنی همر مدل 110

مشخصات ابزار

وزن 206 گرم
ابعاد 35x20x15 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. کلاه کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی مدل EOLO

کلاه کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی مدل EOLO

مشخصات ابزار

وزن 206 گرم
ابعاد 35x20x15 سانتی‌متر
جنس PVC
مناسب برای مشاغل نجاری , تراشکاری , ساختمانی و عمرانی
قابلیت گردش هوا ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین کلاه ایمنی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *