14 مدل از بهترین دزدگیر ماشین در بازار ایران

بهترین مدل دزدگیر خودرو کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین برندها و مدل های مطرح در بازار ایران است، محافظت از خودرو و لوازم جانبی آن بهترین دلیل برای انتخاب و خرید ابزار های امنیتی خودرو همانند قفل فرمان، قفل پدال، جی پی اس خودرو و دزدگیر است. یک دزدگیر باکیفیت و عالی نه تنها سرقت ماشین شما را سخت تر می کند، بلکه استفاده از ماشین را برای شما آسان تر می کند.

امروزه با گسترش سریع آمار سرقت خودرو و افزایش قیمت خودرو، مسائل ایمنی و حفاظتی خودرو اهمیت بیشتری یافته است. رایج ترین راه برای جلوگیری از سرقت خودرو استفاده از سیستم ضد سرقت یا دزدگیر خودرو است.

با این حال، دزدگیر خودرو تقریباً یک قرن قدمت دارد و در طول زمان با ظهور فناوری های جدید تغییرات زیادی کرده است. اما از آنجایی که فناوری به توسعه سیستم‌های امنیتی خودرو کمک کرده است، راه‌های جدیدی برای سرقت خودروها نیز ارائه کرده است که دزدگیر خودرو را به خودی خود برای محافظت از خودرو غیرقابل اعتماد می‌کند. دزدگیر خودرو، قفل فرمان، قفل پدال و سایر تجهیزات مورد استفاده برای ایمن سازی و جلوگیری از سرقت خودرو ممکن است سرقت تعویق بیندازند.

بهترین مارک دزدگیر خودرو

  • برند استیل میت؛
  • برند چیتا؛
  • برند رابین؛
  • برند ماجیکار؛
  • برند هوتای؛

راهنمای خرید اینترنتی انواع دزدگیر خودرو از برند های برتر

انواع دزدگیر خودرو در بازار

انواع دزدگیر خودرو در بازار

دزدگیر ساده

عملکرد یک دزدگیر ساده فقط هشدار دادن به صاحب خودرو است. فقط در صورت برخورد با بدنه خودرو این آلارم فعال می شود و آلارم به صدا در می آید. این دزدگیرها به دلیل قیمت پایین طرفداران زیادی در بازار خودروی ایران دارند و بسیاری از خودروها تنها به این نوع دزدگیر مجهز هستند.

در واقع وقتی از دزدگیر ساده استفاده می کنیم، در صورت سرقت خودرو، صدای دزدگیر ما مطلع میکند. به عبارت دیگر این دزدگیر فقط یک ابزار هشدار دهنده برای سرقت خودرو است.

معایب دزدگیر ساده

یکی از معایب دزدگیرهای ارزان قیمت، برد کم آنهاست. اگر یک دزدگیر ساده روی ماشین خود نصب کنید و از ماشین دور باشید اصلا متوجه دزدیده شدن ماشین نخواهید شد.

همچنین اگر دزدگیر خودرو با صدای بلند به صدا درآید، دلیل آن را متوجه نخواهید شد. گاهی اوقات وقتی گربه از روی کاپوت ماشین میپرد، صدای دزدگیر ماشین بلند می شود! بنابراین یک دزدگیر ارزان قیمت ممکن است انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

دزدگیر سیم کارتی

این نوع دزدگیرها عمر طولانی در بازار ایران ندارند. دلیل اصلی محبوبیت این دزدگیرها قابلیت نصب سیم کارت بر روی آنهاست. هنگامی که یک دزد سعی می کند ماشین شما را بدزدد، زنگ هشدار به تلفن همراه شما زنگ می زند و سرقت را گزارش می کند. با استفاده از این آلارم زمانی که سوئیچ خود را گم کردید می توانید با یک تلفن همراه درب خودرو را باز کنید.

برخی از این دزدگیرها دارای اپلیکیشن موبایلی نیز هستند که می توانند با اعلان سرقت خودرو را به شما اطلاع دهند. اما هنوز کاستی های زیادی دارند و ممکن است بهترین انتخاب ممکن نباشند.

یکی از معایب دزدگیر سیم کارتی خودرو، امکان خاموش کردن دزدگیر در مکان هایی است که سیگنال ضعیف است. لازم به ذکر است که هزینه دزدگیر سیم کارت خودرو معمولا بیشتر از دزدگیرهای معمولی است.

دزدگیر تصویری

دزدگیرهای تصویری سیم کارتی یکی از دزدگیرهای جدید خودرو هستند. با فناوری به کار رفته در این دزدگیرها می توانید حتی اگر چند کیلومتر با خودرو فاصله داشته باشد از وضعیت خودرو مطلع شوید.

در ریموت کنترل این دزدگیرها ها یک مانیتور قرار دارد که نشان می دهد چه اتفاقی برای وسیله نقلیه شما افتاده است. به عنوان مثال، هنگامی که ضربه به بدنه خودرو برخورد می کند، علامت چکش روی ریموت ظاهر می شود.

علاوه بر این، زمانی که درب یا کاپوت خودرو باز می شود، نشانگرهای خاصی روی نمایشگر نمایش داده می شود که وضعیت خودرو را نشان می دهد.

راهنمای خرید اینترنتی دزدگیر ماشین

راهنمای خرید اینترنتی دزدگیر ماشین

سنسور‌های دزدگیر

تنها کاری که دزدگیر ماشین شما باید انجام دهد این است که هنگامی که سنسور‌ها و هشدارهای دزدگیر خودرو فعال میشود صدای آژیر پخش کند. هنگام خرید دزدگیر خودرو بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که در هنگام شکستن شیشه های خودرو زنگ هشدار را به صدا در می آورند و در حالت پیشرفته تر پیغامی به ریموت یا گوشی هوشمند خود هشدار ارسال کنید.

تظیمات پیشرفته

این نکته شامل ترکیبی از ویژگی هایی است که به طور قابل توجهی احتمال سرقت وسیله نقلیه را کاهش می دهد. این ویژگی ها شامل ردیاب GPS، دکمه قفل خودکار و آژیر صوتی است که دزد را مجبور می کند تا وسیله نقلیه شما را ترک کند.

این ویژگی ها ممکن است برای شما کارساز یا اصلا کاربردی نباشد، اما در عمل نشان داده شده است که در جلوگیری از سارقان موثر هستند تا سرقت موفقیت آمیز نباشد. پس بهتر است هنگام خرید دزدگیر خودرو این موارد را در نظر داشته باشید.

دزدگیر رمزدار

برخی از سارقان برای سوار شدن به خودرو از دیلم و سایر تجهیزات استفاده می کنند و برخی دیگر با نفوذ به سیستم امنیتی دزدگیر بدون مزاحمت و استفاده از تجهیزاتی مانند دیلم اقدام به سرقت می کنند.

برخی از ریموت های دزدگیر قابلیت رمزگذاری بر روی خود را برای جلوگیری از سرقت دارند. بنابراین، اگر هنگام خرید دزدگیر خودرو بتوانید این نوع دزدگیر را بخرید، زمانی که از خودرو دور می شوید، اطمینان بیشتری خواهید داشت.

نصب آسان دزدگیر

نصب آسان دزدگیر

یکی دیگر از مواردی که در خرید دزدگیر خودرو باید به آن توجه کرد، نصب آسان آن است. نصب یک سیستم دزدگیر خودرو دارای چندین سیم است و در سیستم برق خودرو شما یکپارچه شده است.

از آنجایی که نصب این سیستم ها دشوار است، گاهی لازم است از افراد متخصص کمک گرفت. اما اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید، می توانید نوع دزدگیر خودرو را انتخاب کنید که نصب آن راحت تر از انواع دیگر باشد.

قفل مرکزی

محصول که قصد خرید آن را دارید باید دارای قفل مرکزی باشد. امروزه تقریباً همه دزدگیرها این ویژگی را دارند که می توانید با فشار دادن یک دکمه تمام درهای خودرو را قفل یا باز کنید.

میزان بُرد دزدگیر

بُرد دزدگیر، یا بهتر است بگوییم، محدوده ای وجود دارد که می تواند از فاصله ای قابل پشتیبانی ریموت دزدگیر که غیر از آن نمی توانند پشتیبانی کنند. پس بهتر است در هنگام انتخاب و خرید به برد دزدگیر خودرو خود توجه کنید.

امکانات دزدگیر

وقتی می خواهیم در مورد ویژگی های پیچیده این ابزار صحبت کنیم، آنچه می گوییم این است که می توان ویژگی های ذکر شده در زیر را در نظر گرفت. به طور کلی می توان گفت بهترین دزدگیر خودرو موارد زیر است تا شما را در خرید بهترین دزدگیر خودرو یاری کند.

حسگر ضربه

این وسیله که به شوک سنسور معروف است در بدنه خودرو قرار دارد. عملکرد او روی نقطه ای از بدنه خودرو نصب میشود دزدگیر ماشین تاثیر می گذارد که از آنجا می لرزد و صدا ایجاد می کند.

خرید اینترنتی دزدگیر ماشین

صندوق پران

اگر این دکمه روی ریموت دزدگیر خودرو باشد، می توانید به راحتی و بدون استفاده از سوئیچ درب صندوق را باز کنید.

خروجی چشمی

اگر دقت کنید، «چراغ های LED» را روی همه دزدگیرها خواهید دید. روشن و خاموش کردن چراغ های چشمک زن خودرو نشان دهنده روشن بودن آلارم است.

چراغ LED در خودرو به عنوان دزدگیر خودرو استفاده می شود و وظیفه آن انتقال هرگونه حضور متحرک به کیت دزدگیر است. دقت این دستگاه به قدری بالاست که عبور هوا را نیز حس خواهد کرد.

البته بد نیست به این نکته نیز توجه داشته باشید که قطعات مربوطه در وسط داشبورد تعبیه شده است. ضمناً قبل از خرید به یاد داشته باشید که کیت دزدگیر خریداری شده باید دارای خروجی قطعات باشد.

بالابر شیشه

عامل دیگری که به عملکرد بهینه دزدگیر خودرو می افزاید، وجود شیشه بالابر است. اگر دقت کرده باشید، برخی افراد هنگام خروج از ماشین فراموش می کنند که شیشه را بالا ببرند.

اگر دزدگیر خودروی شما خروجی این دستگاه را دارد می توانید برای رفع مشکل و جلوگیری از سرقت احتمالی خودرو و سایر خطرات آن را خریداری کنید. عملکرد این قسمت به این صورت است که با قفل شدن درب، پنجره به طور خودکار بالا می رود.

این ویژگی برای کسانی که بعد از پارک کردن به یاد دارند شیشه های خود را بالا ببرند بسیار مفید است.

لیست قیمت و خرید اینترنتی بهترین مدل های بازار ایران

1. دزدگیر خودرو استیل میت مدل 888E

دزدگیر خودرو استیل میت مدل 888E

بهترین مارک

من به دلیل عمر خیلی کم باتری های هر دو ریموت که حدود ۱۲ ساعت در حالت استفاده باطری داشت مرجوع کردم به نظرم باطری ها خراب بود

واقعا کم شارژ نگه میداره و اکثر مواقع به دردسر میندازه نمیشه هرروز هر لحظه بزنی شارژ حتما بعد مدتی استفاده چند ساعتم نگه نمیدارخ بقیه امکانات بخوبی کار میکرد.

برند استیل مت شناخته شده و امتحانشو در گذشته پس داده درسته ساخت چین است ولی با کیفیت قابل قبول عرضه شده

بهترین برند

دوستان من این دستگاه بازار گرفتم ۲۳۵۰ ، قابلیت pke یک نقطه ضعف بزرگ داره اینم اینکه وقتی نزدیک ماشین ایستادی مدام. هی در باز بسته میکنه کلافتون میکنه ، واسه همینم خودشون امکان خاموش کردنش رو داخل ریموت تعریف کردن ، دکمه ریموت چون خواستن زیاد استفاده نکنین

نسبت به مدل های دیگه سفتره ، و فقط برای این مدل قاب ژله ایی تو بازار اومده سوکت فابریک هم براش هست غیر از ماشین کوییک اس

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر ریموت یدک تصویری
میزان برد 1500 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه دو عدد ریموت تصویری – کیت اصلی – دسته سیم کشی – آنتن – نشانگر LED
رله قطع برق – شارژر فندکی – آژیر – سیم بندی – راهنمای نصب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. دزدگیر ماشین استیل میت مدل BMW-102

دزدگیر خودرو استیل میت مدل BMW-102

بهترین مدل ایرانی

من 10 ساله که از این دزدگیر دارم استفاده میکنم و خیلی راضی هستم و طی این 10 سال راضی هستم ازش فقط بعد گذشت چند

من این دزدگیر رو 6 ساله رو ماشین نصب کردم بسیلر عالی بوده و تا به امروز هیچ مشکلی نداشته و بسیار با کیفیت هست و برد بسیار خوبی داره و کیفیت ریموت ها هم عالیه .

درکل با وجود دزدگیر های غیر اصل و بی کیفیت در بازار این دزدگیر میتونه مناسب باشه ولی بازم اولویت با برند های کره ایی مانند ماجیکار هستش البته اونا گرونترن

دزدگیر تصویری

من نصاب هستم و چیزی ک اکثرا در مورد این نوع دزدگیر نمیدونن قابلیت ناشناس بودن اونه ک روی ریموتهای بلوتوثی کپی نمیشه و حتی با دستگاهای پیشرفته هم من امتحان کردم

نمیشه دستگاه رو دور زد و ریموتی جایگزین براش ساخت برد ریموت ک از مجیکارم بالاتره و از همه بالاتر صدای بازر ریموت ک اینقد زیاد هست ک اگر داخل اطاق هم باشه ماشین ضربه بخوره باز صدای ریموتو میشنوید و در کل عالی و بی نقصه

من ازش واقعا راضیم چون هم ارزش خرید دارد و هم تصویرش تا سال ها همونه یدک هم داره که عالیه بخرید پشیمون نشوید

خرید آنلاین

این دزدگیر را از جای دیگر تهیه کردم ولی بسیار مطمعن میباشد گربه از بغلش رد میشه تو خونه صدای ریموتش در میاد چند وقته دارمش وراضیم

با سلام مدل دیگری که خیلی بالاتر بود از سایتی خریدم که وقتی رسید آنتن در کارتن نبود جالبه پلمپ هم بود ولی پلمپ الکی جای انگشت تمام روی محصول بود مثل جنس دست دوم بود

به چه سختی پس دادم ونمیدونم چرا از اونجا گرفتم همیشه خدایش از دیجی کالا گرفتم و راضی بودم هرچیزی که گرفتم این مدل رو خلاصه اینکه از دیجی گرفتم جالبه پلمپ هم نبود ولی من که حساسم نتونستم

قیمت مارک اصل

خدایش ایرادی دربیارم الان هم بدون مشکلی نصاب نصب کرده و خیلی هم راضی هستم لازم به ذکر شارژرش سوزنی هست و فقط فندکی میباشد ولی میتونید برقی بگیرید جدا براش ولی مشکلی هم من نداشتم با تشکر از دیجی

ما توی خانواده واسه ۴ تا ماشین استفاده میکنیم واقعا عالیه بنظرم از گرانترین دزدگیر هم بهترینه یکی از مزیت های مهمش اینه که به باطری نیاز نداره یعنی راحت با جای شارژر فندکی ماشین میشه

مشخصات ابزار

ابعاد 80x40x10 میلی‌متر
میزان برد 2000 متر
وزن 30 گرم
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه دو عدد ریموت تصویری – کیت اصلی – دسته سیم کشی – آنتن – نشانگر LED
رله قطع برق – شارژر فندکی – آژیر – سیم بندی – راهنمای نصب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. دزدگیر خودرو استیل میت مدل ranger-4328 duoble

دزدگیر خودرو استیل میت مدل ranger-4328 duoble

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر قابلیت ورود بدون کلید
میزان برد 2000 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه دو عدد ریموت تصویری – کیت اصلی – دسته سیم کشی – آنتن – نشانگر LED
رله قطع برق – شارژر فندکی – آژیر – سیم بندی – راهنمای نصب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. دزدگیر ماشین استیل میت مدل Ranger-4328

دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-4328

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر ریموت یدک ساده
میزان برد 2000 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. دزدگیر خودرو استیل میت مدل ranger-5163

دزدگیر خودرو استیل میت مدل ranger-5163

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر ریموت یدک ساده
میزان برد 2000 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه یک عدد ریموت تصویری و یک عدد ریموت ساده – کیت اصلی – دسته سیم کشی
آنتن – نشانگر LED – رله قطع برق – شارژر فندکی – آژیر – سیم بندی – راهنمای نصب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. دزدگیر ماشین استیل میت مدل RX1000 کد REDBAT-05

دزدگیر خودرو استیل میت مدل RX1000 کد REDBAT-05

مشخصات ابزار

وزن 350 گرم
ابعاد 120x80x40 میلی‌متر
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه کیت اصلی – دو عدد ريموت ساده – شوك سنسور – آژير – نشانگر LED
دسته سيم‌بندی با فیوز – برچسب اخطار و دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. دزدگیر خودرو اکتیو مدل K9

دزدگیر خودرو اکتیو مدل K9

مشخصات ابزار

ابعاد 130x90x30 میلی‌متر
میزان برد 1500 متر
نوع باتری نیم قلمی (AAA)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه LED, آنتن مجزا, بست کمر بندی, پیچ, چسب دوطرفه, دکمه Reset برد اصلی
راهنمای دکمه های ریموت و قابلیت های دستگاه, راهنمای سیم کشی و نصب
ریموت تصویری, ریموت یدک تصویری, سیم بندی کامل, آژیر, برد اصلی, دو عدد باتری نیم قلمی, شوک سنسور

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. دزدگیر ماشین جی پی اس ترکر مدل 303

دزدگیر خودرو جی پی اس ترکر مدل 303

مشخصات ابزار

ابعاد 9x5x2 میلی‌متر
میزان برد 30 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر سوئیچ
اقلام همراه رله خاموش کن از راه دور – ریموت کنترل – سیم کشی – کارت گارانتی – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. دزدگیر خودرو ردبت مدل 8006

دزدگیر خودرو ردبت مدل 8006

مدل های حرفه ای

ویژگی های ک نوشته شده را من ندیدم مثلا خاموش کردن خودرو. وقتی ریموت دست ادم خوب خاموش صد درصد دیگه

من این دزدگیر رو یک هفته ای است دریافت کردم ولی در حین نصبت دیدم سنسور شوک خرابه و دیجی کالا گفت کل کالا رو مرجوع میکنه ومن چون هزینه نصب داده بودم مجبور شدم سنسور جدید بخرم و نصب کنم، پیشنهاد میدم قبل از نصب روی خودرو قطعاتش رو چک کنید.

حدود ده روزه رو ماشینم نصب کردم صندوق پران هم نصب کردم واقعا جنس خوبی داره بردش خیلی خیلی عالی هست, روی ماشین قبلیم که شش سال دستم بود همین مدل نصب بود چند سال بدون درد سر و خرابی برام کار کرد ,به همین خاطر دوباره همین مدل و انتخاب کردم..جنس ریموت ها خیلی خوب هست

چه مارکی بخرم؟

ولی بازم حتما دوتا محافظ (کاور) برای ریموت ها تهیه کنید داخل خود دیجی کالا موجود میباشد که یه موقع ریومت از دستتون افتاد ایرادی پیدا نکنه،هزینه نصب کامل دزدگیر با صندوق پران 100تا150هزار تومان میباشد،

سلام از سال ۸۷ رو ماشینم نصب بوده بعداز ده سال باطریشو عوض کردم دزدگیرش فوق العاده سگ جونه و الکی خراب نمیشه از خریدش پشیمون نمیشید.

بهترین مدل های ارزان

چهار ساله روی ماشین نصبه و مشکلی نداره. ریموت هاش فلزیه و خیلی محکمه هزار بار از دستم افتاده آخ نگفته تا به امروز خرابی نداشته باتریش قابل شارژه و تا الان که خوب بوده

ماجیکار و ایزی کار خرابی دارن که این نداره شاید تنها ایرادش برد کمتر نسبت به کره ای ها باشه ولی در کل بد نیست. من باز بخوام دزدگیر بخرم همین برند میخرم

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر قابلیت ورود بدون کلید
میزان برد 2000 متر
ابعاد 130x70x30 میلی‌متر
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه ریموت یدکی – برد اصلی – شوک سنسور – دسته سیم کشی
آنتن – ال ای دی چشمک زن – رله قطع برق – شارژر فندکی – آژیر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. دزدگیر ماشین زنوتیک مدل کیلس استارتر نیو 2020

دزدگیر خودرو زنوتیک مدل کیلس استارتر نیو 2020

مشخصات ابزار

ابعاد 310x150x95 میلی‌متر
وزن 1200 گرم
نوع باتری نیم قلمی (AAA)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ
اقلام همراه بورد اصلی – شاسی استارت – دو عدد ریموت keyless – شوک سنسور – آژیر – دو عدد آنتن
رله قطع برق – شاسی کاپوت – شاسی ریست – ال ای دی – دسته سیم کشی – دسته سیم بندی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. دزدگیر خودرو ماجیکار مدل i135as

دزدگیر خودرو ماجیکار مدل i135as

مشخصات ابزار

ابعاد 310x150x95 میلی‌متر
میزان برد 2000 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر ضربه ای
اقلام همراه – دفترچه راهنما – یک عدد ریموت اضافه (ساده) – آنتن افزایش دهنده برد دزدگیر
– به‌همراه مجموعه کامل سیم کشی مورد نیاز دزدگیر – آژیر داخل محفظه موتور خودرو
– به‌همراه سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر – به‌همراه برچسب پشت شیشه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. دزدگیر ماشین هوتای مدل 109

دزدگیر خودرو هوتای مدل 109

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر ریموت یدک تصویری
میزان برد 5000 متر
نوع باتری لیتیومی (قابل شارژ)
نوع حسگر ضربه ای , سوئیچ
اقلام همراه ریموت یدکی – آنتن – آژیر – شارژر فندکی – برد اصلی – دسته سیم کشی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. اسپای مدل LQ090C

دزدگیر خودرو اسپای مدل LQ090C

مشخصات ابزار

ویژگی‌های دزدگیر قابلیت ورود بدون کلید
میزان برد 1500 متر
نوع باتری نیم قلمی (AAA)
نوع حسگر ضربه ای , چرخ , سوئیچ , آلتراسونیک
اقلام همراه برد اصلی – شوک سنسور – دو عدد ریموت تصویری – آژیر اعلام خطر – رله ضد سرقت
سوکت رله ضد سرقت – چسب دوطرفه برای شوک سنسور – قاب ژله ای محافظ ریموت
بسته سیم کشی برق و قفل ایمنی کامل – بست کمر بندی – آنتن – LED هشدار دهنده
دکمه ریست – دو عدد باطری نیم قلمی – راهنمای نصب و استفاده از دستگاه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین دزدگیر خودرو

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *