بهترین مارک لباس کار برای مشاغل مختلف

فهرست مطالب نمایش

بهترین مارک لباس کار ایمنی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های لباس کار است، لباس کار پوششی محافظ است که افراد هنگام کار در شرایط کاری خاص از آن استفاده می کنند.

یک لباس کار خوب باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا افراد را در برابر خطرات محافظت کند. این لباس ها باید بازوها و پاها را کاملاً بپوشانند و برای مشاغل مختلف تفاوت دارند.

بهترین مارک لباس کار برای مشاغل مختلف

لباس کار بوفالو

بوفالو یکی از برندهای پیشرو در زمینه تجهیزات ایمنی و حفاظتی شخصی در ایران و کشورهای همسایه است که در کشورهای اروپایی و آمریکایی تولید می شود. بنابراین ، تولید محصولات ایمن با توجه به نیازهای بازار همیشه یکی از اولویت های این سری است.

اگرچه ایران دارای ذخایر و منابع فراوانی است ، اما یکی از کشورهای صنعتی است. این امر باعث شده است که تعداد زیادی از افراد در صنایع مختلف ، به ویژه صنایع نفت ، گاز طبیعی و پتروشیمی مشغول به کار شوند و آنها به طور ایمن برای کارکنان خود کار می کنند. زمان طولانی. دغدغه مدیران این مجموعه ها این است.

بوفالو از طریق تولید محصولات مختلف در زمینه ایمنی و حفاظت شخصی توانسته است سهم بسزایی در ایمنی محیط کار صنعتی و سلامت کارکنان کشور عزیزمان داشته باشد. این تفاوت بین یک محصول و مدلهای مختلف است. . کارآمد بسته به نوع رویدادی که آماده می کنید ، شما صنعتگران عزیز می توانید با توجه به شغل خود یکی از مدل های این سری را انتخاب کنید.

لباس کار ایران خودرویی

لباس کار ایران خودرویی برای کار در کارخانه خودروسازی بخش تولید استفاده می شود. از آنجا که وزن کمی دارد و حاوی مقدار زیادی پنبه است ، می تواند از تعریق کارگران خط تولید جلوگیری کند.

وزن کم لباس باعث می شود که در محل کار انعطاف بیشتری داشته باشید. این لباس کار تابستانی یکی از قدیمی ترین انواع لباس کار در ایران است که در بازار لباس کار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مقرون به صرفه ترین سبک ها در خط تولید است. لباس ایران خودرویی یکی از اولین طرح های لباس کار است که توسط طراحان دوخت طراحی ، دوخته و دوخته شده است.

از آنجایی که در محیط گرم دو تکه است ، استفاده از این کت و شلوار در مقایسه با انواع لباس های کار آسان است. این طراحی لباس کار دو تکه برای تولید کنندگان لباس کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

زیرا اکثر شرکت های بزرگ قطعات خودرو از این مدل لباس استفاده می کنند. قیمت لباس کار ایرانی خودرو بسیار رقابتی است از نظر قیمت همواره یکی از مناسب ترین لباس های کار بوده است.

لباس کار ایرانی خودرویی را می توان به راحتی از تمامی فروشگاه های تجهیزات ایمنی کشور خریداری کرد.

لباس کار میهن دوخت

گروه تولیدی لباس کار میهن دوخت به منظور حفاظت از حقوق و منافع مشتریان از بهترین پارچه ها و روش های دوخت مناسب برای تولید لباس استفاده می کند.این گروه تلاش می کند تا با استحکام مجرب و دستگاه های برش و دوخت پیشرفته خود همواره رضایت مشتریان را جلب کند.

لباس کار سبلان

برند تجهیزات ایمنی سباران فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات ایمنی در 29 نوامبر 2016 آغاز کرد. به منظور پیشبرد اهداف کارآفرینی و معرفی طعم های ایرانی به بازار جهانی ، این برند با ایجاد کارگاه های تولیدی و تلاش برای تولید محصولات مختلف با استفاده از مواد اولیه مرغوب (نخ ، پارچه ، پلاستیک ، شیشه) به فعالیت خود ادامه می دهد. از جمله محصولات این برند می توان به کلاه ایمنی ، ماسک ایمنی ، لباس ایمنی ، و دستکش ایمنی اشاره کرد.

بهترین مارک لباس کار

لباس کار دیکیز

برند دیکیز یک مارک آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در Texas قرار دارد. محصولات ایمنی تولیدی این شرکت عبارت اند از: کفش های ایمنی ، کوله پشتی ، کمربند و غیره است.

ویلیامسون در بریان تگزاس خودرو و قطعات یدکی می فروشند. آنها در سال 1918 شروع به کار کردند و بعداً با کمک دوستان ، یک شرکت تولید لباس کار افتتاح کردند. در سال 1922 ، ویلیامسون و پدر و پسر عمویش کل شرکت را خریداری کردند و نام آن را به Williamson-Dickey Productions تغییر دادند.

این شرکت از بدو تأسیس به پیشرفت خوبی دست یافته است ، اما رکود اقتصادی منجر به کاهش سودآوری شده است. در طول جنگ جهانی دوم ، دیکی میلیون ها لباس برای ارتش تولید کرد. ویلیامسون شروع به فروش محصولات غیرنظامی پس از جنگ کرد تا فروش محصولات خود را از نظر جغرافیایی گسترش دهد ، انبارهای خود را افزایش دهد و منطقه فروش خود را در ایالات متحده گسترش دهد.

لباس کار set work

لباس کار set work یکی از شیک ترین و خوش پوش ترین لباس کار ها هستند.به دلیل سابقه کوتاه این طرح خیاطی در بازار ایران ، سهم قابل توجهی از فروش لباس کار را به خود اختصاص داده است.

فقدان انواع دیگر لباس ها و تکرار مکرر سبک ها و رنگ ها برای سالیان طولانی به تولیدکنندگان لباس کار set work این فرصت را داده است تا طرح های جدید و انواع رنگ های زیبا را برای ایجاد نگرش جدید در صنعت پوشاک به نمایش بگذارند.

فروش این لباس آنقدر موفقیت آمیز بود که بسیاری از تولیدکنندگان لباس کار متقاعد شدند مدل تولید قبلی خود را تغییر داده و نسخه تولید کنند.

از آنجا که تولید پارچه از پیشرفته ترین چرخ های صنعتی ایران استفاده می کند و دارای کارکنان مجرب و آموزش دیده در زمینه مد است ، این امر علاوه بر هزینه زیاد منجر به تعداد زیادی کپی از این نوع لباس می شود. در بازار ایران ، از نظر انواع دوخت و دوخت لباس ، با نسخه اصلی (ست ورک) فاصله زیادی دارند.

لباس کار sinawork

Sinawork از سال 1996 در زمینه محصولات (مانتو ، پیراهن ، لباس های زیر و شلوار) فعال بوده است. Sinawork پس از 6 سال تجمع ، تغییراتی در تولید و فروش محصول در این زمینه ایجاد کرده است. این شرکت لباس ایمنی و لباس کار تولید می کند.

و اکنون ، به لطف خداوند متعال و همکاری مستقیم 100 هنرمند وفادار ، مفتخریم که 100٪ محصولات ایرانی را برای مصرف کنندگان داخلی از مرحله تولید پارچه (با فرمول های متفاوت و منحصر به فرد) تا کمترین قیمت تولید می کنیم. و برخی بازارها در کشورهای همسایه عرضه کنیم.

راهنمای خرید لباس کار خارجی و ایرانی اصل

انواع لباس کار

لباس فرم صنایع غذایی

در صنایع غذایی ، افراد ممکن است به حوله ، بلوز ، شلوار ، پیراهن ، پیش بند ، شلوار ، لباس ، تی شرت ، کاپشن ، جلیقه ، کفش و کلاه احتیاج داشته باشند و بسته به نیاز ، از نیازهای آنها اجتناب شود. خود را در برابر حوادث بیمه کنید.

خرید لباس کار در واقع به عنوان صرفه جویی و محافظت از نیروی کار و به حداقل رساندن هزینه های طولانی مدت نداشتن لباس کار مناسب تلقی می شود.

لباس کار صنعتی

این مدل لباس های کار ممکن است شامل شلوار دو تکه ، یک تکه ، یک تکه ، دو خط ، کاپشن ، پیراهن ، تی شرت ، پیراهن یا لباس های آستین کوتاه باشد. همه می توانند یکی از این لباس ها را با توجه به محل کار خود انتخاب کرده و بپوشند.

لباس کار عملیاتی

لباس کار های عملیاتی همچنین شامل شلوار ، کاپشن ، اورکت ، شلوار دو نفره ، کت و شلوارهای یک تکه ، جلیقه و کلاه است.هرکسی می تواند یکی از این لباس ها را برای کار در محل کار انتخاب کند.

لباس پزشکی

همچنین لباس های پزشکی دارای انواع مختلفی از لباس های پرستاری ، روپوش ، شلوار پرستاری ، لباس بیمار ، کلاه و کفش است. خانمها و آقایان ، پزشکان می توانند چنین لباسهایی را در محل کار بپوشند.

لباس سرهمی

این لباس را لباس های یکسره نیز می نامند. این لباس ایمنی بدن را کاملاً می پوشاند. این پوشش را کاورال نیز می نامند. این لباس ایمنی یک انتخاب خوب برای مشاغل بسیار متحرک است. این لباس به سه نوع تقسیم می شود: خلبانی ، یکسره نسوز و دو بنده طبقه بندی میشوند.

لباس دو تکه

چنین لباس های ایمنی شامل کاپشن و شلوار یا به عبارت دیگر کت و شلوار که از مواد مختلف است. لباس های ایمنی کت و شلوار به مدل های مختلفی تقسیم می شوند که شامل لباس ایرانی خودرویی ، لباس کار معدن و لباس دو تکه راه است. شلوار این لباس ایمنی کار را می توان به صورت کمربند یا دکمه ای به فروش رساند.

لباس کار دو بندی

این لباس با دو بند به یک شلوار بسته شده و آستین ندارد. بنابراین توجه داشته باشید که این پوشش تقریبا هیچ محافظتی را ارائه نمی دهد. این لباس برای نجاری و تعویض روغن استفاده می شود. این لباس را می توان از پلی استر تهیه کرد.

روپوش کار

این لباس یکی از پرکاربردترین لباس های ایمنی کار است و نمونه های سفید آن بارها در کلینیک ها و بیمارستان ها دیده شده است. روپوش امنیت بالایی را ارائه نمی دهد ، اما بیشتر در بهداشت شخصی مفید است. تفاوت در اندازه و جیب را می توان از نوع لباس ایمنی مشاهده کرد.

جلیقه کار

جلیقه های کار متعلق به دسته جلیقه ایمنی شبرنگی و روزنامه نگاری است. جلیقه های شبرنگی توسط مقامات انتظامی و شهرداری و همچنین افرادی که شب کار می کنند استفاده می شود.

انتخاب لباس ایمنی مناسب شغل شما

انتخاب لباس ایمنی مناسب شغل شما

شغل نقاشی

این نوع لباس ها معمولاً سرهمی هستند و از پاشیدن رنگ روی لباس جلوگیری می کنند. همچنین طراحی و نقاشی را بهتر و آسان تر می کند. این لباس های کار در رنگ سفید یکبار مصرف نیز موجود است.

جوشکاری

در محیط هایی با احتراق و حرارت زیاد ، باید از لباس های مقاوم در برابر حرارت استفاده کرد. این نوع لباس ، نباید دارای نخ ها و جیب های زیادی باشد ، زیرا این ویژگی ها خطر آتش سوزی را افزایش می دهد.

لباس های جوشکاری مقاوم در برابر آتش را می توان از کتان نیز تهیه کرد. علاوه بر این ، اگر می خواهید از لباس های نسوز با قیمت بالاتر استفاده کنید ، می توانید مواد کجراه و فلامنت خریداری کنید.

محیط های اسیدی و رادیواکتیو

لباس های ضد رادیواکتیو از موادی ساخته شده اند که می توانند اشعه را دفع کنند. علاوه بر این ، لباس ایمنی محیط اسیدی باید از مواد مقاوم در برابر آتش بدون هیچ گونه پارگی ساخته شود. به دلیل وجود اسیدهای خطرناک ، دستکش و عینک ایمنی نیز مورد نیاز است.

مشاغل مهندسی

لباسهای کار به بهترین وجه از موادی ساخته شده اند که می توانند جریان هوا را تقویت کنند. لباس های مهندسی با کیفیت بالا از الیاف طبیعی ساخته شده اند. رنگ لباس ایمنی مهندسی مشکی ، خاکستری ، قرمز عمیق و قرمز است.

خدماتی یا کارگری

این لباس ها ساده هستند و رنگ های خنثی دارند. این نوع لباس ها یک یا دو تکه به فروش می رسند. در صورت لزوم ، این لباس در چند لایه نیز موجود است.

راهنمای خرید لباس کار خارجی و ایرانی اصل

راهنمای خرید لباس کار خارجی و ایرانی اصل

جنس لباس

اگر می خواهید از لباس کار در محیط سرد استفاده کنید ، باید لباسکار با ضخامت مناسب را انتخاب کنید تا از ورود هوای سرد به لباس های شما جلوگیری شود.

علاوه بر این ، برای محیط هایی که دمای هوا بالا است ، از لباس های ساخته شده از الیاف طبیعی به منظور انجام تبادل خوب هوا و انتقال حرارت بدن به بیرون لباس استفاده می شود. از جمله عوامل موثر در تعیین جنس لباس کار ، ضخامت ، مقاومت در برابر حرارت ، عایق الکتریکی و … مهم است.

اندازه لباس

می توان گفت هنگام انتخاب لباس کار ، یکی از مهمترین ملاحظات اندازه لباس کار است. اگر لباسی بسیار کوچک برای بدن خود و نزدیک بدن خود بپوشید ، باعث ناراحتی می شود و اگر لباس های شما بزرگتر از اندازه بدن شما باشد ، در فعالیت بدنی شما اختلال ایجاد می کند. بنابراین توصیه می کنیم هنگام انتخاب، اندازه لباس کار خود بسیار دقت کنید و لباسی متناسب با اندام خود انتخاب کنید.

رنگ لباس

رنگ لباس یکی دیگر از مواردی است که هنگام خرید لباس کار باید به آن توجه کنید. معمولاً در فرآیند تولید لباس های کار از رنگ های واکنشی استفاده می شود تا رنگ لباس کار پس از شستشوی مکرر کم رنگ نشود.

تعدادی لباس کار با قابلیت دید در شب تولید می کنند که به آن (لباس کار شبرنگی) نیز می گویند. هدف این است که بتوانیم کارگران را به راحتی در تاریکی کار کنیم. مزیت دیگر رنگ آمیزی لباس این است که می توان کارگران و مهندسان را با توجه به مسئولیت هایشان متمایز کرد.

لیست قیمت روز بهترین مارک لباس کار

1. باس کار کد S2 رنگ طوسی استخوانی

باس کار کد S2 رنگ طوسی استخوانی

لباس کار دیجی کالا

سایز محصول رو بنا به نظر یکی از دوستان، یک سایز بزرگتر از خودم سفارش دادم و کامل اندازه بود. کیفیت محصول هم خوبه.

جنس جیبش خوب نیست البته من تو تخفیف خریدم با اون قیمت ارزشش رو داشت

من برای سر کار گرفتم.واقعا خوبه هم جنسش هم دوختش هم تمیزی دوخت.

لباس کار ایران خودرویی worker

جنس پارچه اش نازک.پارچه ای که برای خرج کار استفاده شده زودخراب میشه.

۲ماه میشه که خریدمش و دائم استفاده شده کیفیت دوخت و پارچه خوبه

کیفیت کلی خوب بود زیپ شلوار چند عدد خراب شد همان اول رنگ طوسی بهتر از استخوانی هست سایز ها مناسب و دقیق بود

لباس کار خارجی اصل

4دست سفارش دادم سایز L و 2XL از نظر اندازه اصلا فرقی با هم ندارن و اینکه اینقدر نازک هست که مثل نون لواش ، به کسی پیشنهاد نمیکنم بخره

نسبت به قیمت خوب هست با لباس کار ۵۰۰ تومنی مقایسه نکنید یک سایز بزرگتر تهیه کنید تامین کننده محترم سایز XXXL اضافه کنید

لباس کار خوبیه. سبک و خوش دوخته. من ۱۷۳ قد و ۷۳ وزن دارم… ایکس لارج گرفتم و توجه داشته باشید بخشی از کمر شلوارش کشی هست. با این قیمت راضی هستم

قیمت لباس کار دیجی کالا

لباس های خوبی هستن فقط یه سایز بزرگتر از اون چیزی ک هستید سفارش بدید

قیمت مناسب ولی جنش پارچه زیاد خوب نیست برای کسی خریدم هنوز استفاده نکرده ببینم چطور هست

هنوز استفاده نکردم اما بد بنظر نمیرسه. فقط کمی سر پاچه هاش تنگه

لباس کار مردانه دیجی کالا

سلام و خسته نباشید. امروز رسید دستم. متاسفانه چندین دفعه است خرید میکنم و هر دفعه دیر میرسه. امیدوارم زودتر تحویل پست بدید. لطف کنید قیمتها رو پایینتر بیارید..

از نظر سایز و جنس خوبه دقیقا نسبت به سایز سفارش دادم که خوب بود از نظر قیمت هم خوبه

جنسش بیشتر از پلاستیک است که هم تابستون گرم و زمستون سرد ولی به نسبت قیمتش کار راه بندازه

لباس کار جین دیجی کالا

سلام من چند روز پیش خریدم کیفیت جنس به عنوان لباس کار بد نیست ولی دوخت خوبی نداره و محل دوختها از هم راحت باز میشه

کاملا این چیزی که تو عکس می‌بینید براتون فرستاده میشه، من کاملا راضی بودم از جنسو رنگ گرفته تا دوختو سایزش، همه چیز عالی بود

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه , راهبری , نگهبانی
وزن 700 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. کاپشن و شلوار مهندسی تیک مک مدل طوسی سرمه ای

کاپشن و شلوار مهندسی تیک مک مدل طوسی سرمه ای

بهترین مارک لباس کار

نوع بد دوخت و کج بودنش . همینطور وقتی دستمون رسید شلوار سایزxl رو بجا L گذاشته بودن .

اصلا شلوار یه چیز دیگس. ضمنا یکی دیگه رو کلا مدل دیگه گذاشتی اصلا نگاه میکنید طرف چی خواسته چی میذارین

لباس کار آمریکایی

من سه دست لباس گرفتم یکی کلا رنگش فرق میکنه اون دوتا هم با عکس روی اون فرق دارن. فقط سرمه ای هست . مانتو هم سرمه ای داریم میخایین اونم غالب کنید به طرف

نصبت به قیمت خوبه و همون طور که نظر دوستان هم موجوده یک ساز بزرگتر از خودتون باید سفارش بدید ممنون از فروشنده و دیجیکالا

از هر نظر راضی هستم فقط همونطور که خیلی از دوستان گفتند باید یک سایز بزرگتر سفارش داد

شلوار دیکیز دیجی کالا

نسبت به قیمت خوبه ، برای کارگاه و کارگرای ثابت خریدم . دوخت خوب و پارچه مناسبی داره نسبت به قیمتش.

اول که سایز لارج سفارش دادم ولی سایزش کوچک تر از حد معمول بود و مجددا سایز ایکس لارجش رو سفارش دادم موقع سفارش به کوچک بودن سایز هاش توجه کنید

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد کارگاه
وزن 720 گرم
سایر توضیحات – دارای 4 عدد جیب در قسمت جلویی کاپشن
– دارای یک عدد جیب روی آستین کاپشن
– دارای 4 عدد جیب روی شلوار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. کاپشن و شلوار مهندسی سبلان مدل Silver طوسی استخوانی

کاپشن و شلوار مهندسی سبلان مدل Silver طوسی استخوانی

مشخصات ابزار

نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , راهبری , کارگاه
وزن 100 گرم
سایر توضیحات -دارای 5 جیب بر روی کاپشن
-دارای یک جای خودکاری بر روی آستین کاپشن
-دارای 2 جیب بر روی شلوار
-رنگ:سیلوری طوسی استخواخی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. لباس کار دوبنده سبلان مدل پرشین مشکی قرمز

لباس کار دوبنده سبلان مدل پرشین مشکی قرمز

مشخصات ابزار

نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه
وزن 400 گرم
سایر توضیحات -دارای یک جیب بر روی سینه لباس
-دارای دو جیب بر روی شلوار
-دارای یک جیب در پشت لباس
-دارای زیپ جهت تنظیم سایز مچ پا

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. لباس کار زیگورات کد 04

لباس کار زیگورات کد 04

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه , چسبی
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , آتش‌نشانی , کارگاه
وزن 1000 گرم
نوع لباس سرهمی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. لباس کار زیگورات کد 05

لباس کار زیگورات کد 05

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه , چسبی
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , آتش‌نشانی , کارگاه
وزن 1000 گرم
نوع لباس سرهمی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. لباس کار سبلان کد 01 مدل طوسی نارنجی

لباس کار سبلان کد 01 مدل طوسی نارنجی

مشخصات ابزار

نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد تراشکاری , کارگاه , راهبری
سایر توضیحات – دارای ۴ جیب در جلوی کاپشن و ۲ جیب بر روی شلوار
– حفاظت از بدن در برابر عوامل محیطی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. لباس کار سبلان مدل ST1

لباس کار سبلان مدل ST1

مشخصات ابزار

نحوه بسته شدن کتان
نوع کاربرد تراشکاری , کارگاه
سایر توضیحات دارای یک جیب بزرگ بر روی سینه لباس کار
دارای 5 عدد جیب بر روی شلوار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. لباس کار کد 001

لباس کار کد 001

مشخصات ابزار

جنس پلی‌ استر
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه , چسبی
نوع کاربرد تراشکاری , آتش‌نشانی , کارگاه
وزن 1100 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. لباس کار کد JIN1

لباس کار کد JIN1

مشخصات ابزار

جنس آرالینکس
نحوه بسته شدن دکمه
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه , راهبری
وزن 700 گرم
سایر توضیحات – جنس پارچه جین
– دارای جیب های متعدد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. لباس کار کد K580

لباس کار کد K580

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه
نوع کاربرد کارگاه , نگهبانی
وزن 300 گرم
سایر توضیحات مهندسی توفیق لباس های دو تکه قرمز و قرمز تیره
این لباس از رشته های خمیده ساخته شده و کیفیت دوخت آن بسیار خوب است.
لباس های دو تکه مهندسی توفیق به رنگ قرمز و آبی سرمه ای دارای چهار جیب روی کت و یک جیب خودکار روی بازو است.
این شلوار همچنین دارای دو جیب بزرگ برای حمل راحت لوازم جانبی است.
کاپشن و شلوار با زیپ پلاستیکی بسته شده و جیب لباس ها با دکمه های فلزی بسته شده است.
امروزه پوشیدن لباس کار با یک دست در شرکت ها و کارخانه ها بسیار رایج است.
لباسهای کار علاوه بر اینکه باعث افتخار کارکنان می شود ، می تواند به راحتی جابجا شود و وسایل مورد نیاز را در جیب لباس در حین کار قرار دهد.
هنگام خرید لباس ، به کیفیت پارچه ها ، دوخت و لوازم استفاده شده در لباس توجه کنید.
در دراز مدت ، این عوامل تأثیر بسزایی در راحتی کاربر خواهند داشت.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. لباس کار متریک کد 002

لباس کار متریک کد 002

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه
نوع کاربرد تراشکاری , کارگاه
وزن 300 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. لباس کار مدل DBTS

لباس کار مدل DBTS

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه
وزن 500 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. لباس کار مدل ایران خودرویی IGD رنگ سرمه ای

لباس کار مدل ایران خودرویی IGD رنگ سرمه ای

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه , چسبی
نوع کاربرد کارگاه , راهبری
وزن 250 گرم
سایر توضیحات جنس پارچه کج راه اعلا
نوع لباس: دوتکه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. لباس کار مدل دوبنده کد BLK

لباس کار مدل دوبنده کد BLK

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه
وزن 100 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. لباس کار مدل دوبنده کد NJ

لباس کار مدل دوبنده کد NJ

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه
وزن 100 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. لباس کار مدل دوبنده کد TS

لباس کار مدل دوبنده کد TS

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه
وزن 100 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. لباس کار مدل متریک کد E521

لباس کار مدل متریک کد E521

مشخصات ابزار

جنس کجراه
نحوه بسته شدن زیپ , دکمه
نوع کاربرد تراشکاری , کارگاه
وزن 300 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. لباس کار مهندسی سبلان کد 03 مدل طوسی استخوانی

لباس کار مهندسی سبلان کد 03 مدل طوسی استخوانی

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد تراشکاری , کارگاه , راهبری
سایر توضیحات – حفاظت از بدن در برابر عوامل محیطی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. لباس کار مهندسی سبلان کد 12 مدل سرمه ای آبی

لباس کار مهندسی سبلان کد 12 مدل سرمه ای آبی

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد تراشکاری , کارگاه , راهبری
سایر توضیحات – حفاظت از بدن در برابر عوامل محیطی
– دارای ۴ جیب در جلوی کاپشن و ۲ جیب بر روی شلوار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. لباس کار مهندسی سبلان مدل سیلوری مشکی قرمز

لباس کار مهندسی سبلان مدل سیلوری مشکی قرمز

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه , راهبری , نگهبانی
سایر توضیحات – حفاظت از بدن در برابر عوامل محیطی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

22. لباس کار یکسره سبلان مدل خلبانی

لباس کار یکسره سبلان مدل خلبانی

مشخصات ابزار

جنس کتان
نحوه بسته شدن زیپ
نوع کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه , راهبری
سایر توضیحات – جنس پارچه فلامنت کج راه
– دارای جیب های متعدد بر روی لباس کار
– وزن: 100 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین لباس کار

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *